якщо коротко, служба підтримки ютуб підтримала наступною відповіддю: "наберіться терпіння і чекайте" 😁🫡
❤15😁1
залив вам сьогодні 3 реактика експериментальних, більше сьогодні відео не буде, я пішов шити-шити щось нове 👽
🥰8❤1
Соррі що трохи пропав, дуже багато контенту готується. Сьогодні мав вийти подкаст, але переноситься на завтра, бо цілий день були зйомки, недавно закінчили. Зняли дуже лютий студіо сешн і хороший подкаст вже на залишках енергії 🤫 Ми знімаємо кожен день, матеріалу стільки, що на компі 6 терабайт забито під зав'язку 🙈
І дякую за підтримку кавера, я не очікував що комусь сподобається такий формат, але отримав масу позитивного фідбеку і зовсім небагато відписок, за що дуже вдячний! І з приводу тіктоку - очікував на 100-150 переглядів, все ж відео хвилину йде, але там вже 11,5К, ви просто крейзі, я ніби знову в 2020 рік потрапив 🤯
Обійняв 🤗
І дякую за підтримку кавера, я не очікував що комусь сподобається такий формат, але отримав масу позитивного фідбеку і зовсім небагато відписок, за що дуже вдячний! І з приводу тіктоку - очікував на 100-150 переглядів, все ж відео хвилину йде, але там вже 11,5К, ви просто крейзі, я ніби знову в 2020 рік потрапив 🤯
Обійняв 🤗
👍16💋4❤1👻1
на майбутнє - може зробити romantic cover на трек Forcegng? буде вам цікаво?
👍11❤6💩1👻1
тут від пана Камнєва надійшла ідея про подкаст з Андрієм Комаром (Blackbeats), це був би гайп, якби це було можливо зробити? яка була б реакція Віолети на це, як думаєте? нагадаю, вона зніметься у випуску тільки коли влог з її сольника набере 500 лайків, а там їх зараз 100 (тобто вона приїде орієнтовно ніколи)
👍14👻2
збій в instagram - хороший привід додивитись ті відео, які не встигли, бо я готую нові 😎
❤10
ви вже скучили за форматом STUDIO SESSION? може засісти за монтаж, щоб на цьому тижні випустити дуже потужний випуск? 🤔
👍11