vanbios
731 subscribers
214 photos
58 videos
661 links
всі посилання і прайс-лист: https://heylink.me/vanbios
Download Telegram
посилання на випуск
https://youtu.be/aOCVDD-XiFQ
4
важкувато відслідковувати Новинки щоп'ятниці без випусків на каналі Dichenko, але подивіться - на першому місці фіт наших пацанів Artbat з Арміном, якого я слухаю постійно з 12 років. ось вам черговий приклад, що немає нічого неможливого.
p.s. до речі, в плейлист потрапили нові треки Клонекса, Голубенко і...Бленді, якби не зайшов в плейлист, то і не помітив би цей трек, треба послухати на каналі
10
здається, розгадав загадку назви V&V - vioria & vanbios 😼
17💯5🤓1👾1
За перші 2 дні випуск встановив рекорд по переглядам, лайкам і коментарям на каналі 🎉
Дякую всім за підтримку!
Також вдячний пану Северину та пану Єлисею за вчасно надані екстренні пакети допомоги каналу. Запропонував їм залишитись в команді і разом працювати над наближенням нашої перемоги над міягі та ендшпілем в українських чартах. Провів наради по розробці комплексних рішень для вирішення поставлених перед нами задач. Разом вистоїмо!
Слава Україні! 🇺🇦
41🔥8💋3😁21👎1🌭1🍌1🖕1💊1😡1
що думаєте по альбому Yeat, треба стрім?
Anonymous Poll
87%
стрімимо
13%
не стрімимо
Маленький Вісім забрав п'ятницю у Клонекса. До речі, це вперше в історії каналу (7 місяців) Клонекс віддав п'ятницю, ще й релізу двотижневої давності 🤔
👍1432
stream yeat today 20:00
👍102😍2
дякую всім хто залетів 🖤
🥰1121
запис трансляції знесли по авторським правам (все ж Їту не сильно сподобались заяви Мерліна про те, що він його збайтить), але я вам тут відос зі всіма кліпами Фіами підготував)
https://youtu.be/MA7pYiHO8yI
3
STUDIO SESSION w/ Fiamma?
💅12🥱41
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Мерлін, інтернет все пам'ятає 😈
🔥10
що думаєте?
🤡19🥴8
дивились розмовне відео Віолети? як думаєте, на які теми мені можна було б знімати розмовні відео, щоб вони збирали стільки ж активу?
5
Forwarded from BAKLVN
❤‍🔥15👍3😭311🤡1👾1
у вас таке буває, що ви робите щось (до прикладу - відео, біт, пісню), і в процесі цього вас починає зсередини так розпирати емоціями, що ви підскакуєте з місця, бігаєте по кімнаті, щось викрикуєте про "ударні бари", махаєте руками? так ось, такі у мене відчуття від цього подкасту що зараз монтую)
19🔥5
я постійно наголошую - на даному етапі достатньо робити простенькі кліпи вартістю трішки більше корзинки бобів. навіть ставші культовими режисери так починали - з мінімуму. те саме стосується і ютубу - починайте з телефону, а по мірі необхідності вже можете докупляти якусь апаратуру - канал дівчинки ЧернякБлог яскравий приклад цього. виключенням являється тільки Фіамма, але він 1) заробляє гроші 2) знімає кліпи щоб кайфонути самому, бо це була його мрія. але кліп - це лише доповнення до пісні. якщо пісня не є мегахітом, що стрельнув на мільйонну аудиторію, то кліпом це ніяк не зміниш
82