V CRYPTO ✌🏻
300 subscribers
231 photos
10 videos
220 links
Україномовний канал про заробіток на криптовалютному ринку 🇺🇦

Власник / Реклама: @vinchikm9
Download Telegram
V CRYPTO ✌🏻
✍️Тестуємо АІ-агент КІТЕ-АІ 🗣Kite AI - L1 проект для штучного інтелекту, побудований разом з командою Avalanche. 💰Інвестиції поки не розголошуються, але якщо тіпи тусять з Avalanche, то інвест там точно є. Думаю ще оприлюднять. 🗄Зараз в них запустився тестнет…
✍️От і підвезли інвестиції.

Так що точно фармимо і залітаємо в цю геміну, я вам казав, 2025 рік буде роком штучного інтелекту, будемо виносити звідси грошенята по повній💵

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1
✍️Записуємось в Waitlist від Legend

Legend - нова децентралізована платформа, з інвестом від a16z і Coinbase Ventures.

Зібрали на днях 15 млн інвестицій від топ фондів.

🗣Зараз маємо можливість записатись в waitlist для раннього доступу до їх платфоми.

Переходите за посиланням
Вказуєте імʼя, прізвище, пошту
Прийде лист з підтвердженням (в папку спам може прилетіти)
Очікуємо новин та запрошуємо друзів

Дедлайн - ТВА

💬Записуватись в ранні доступи до платформ і тестнетів дуже важливо, проекти буває нагороджують ранніх користувачів настільки жирно, що сидиш і думаєш, де ж я був раніше). Чому важливо саме в цей записуватись, тут дуже топові фонди зайшли, очікувано, що проект нагородить щедро.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2
✍️Ще одна NFT від Haust Network

🗣Тільки ж писав за те, щоб забрати безкоштовну NFT, тепер зʼявилась і NFT в мережі Base.

Для цього переходите на сайт
Підключаєте гаманець
Тиснете кнопку Mint і підписуєте транзакцію в гаманці

❗️Загальний саплай 15к, розбирають швидко

💸Фінансові вкладення - ~5$ (ETH в мережі Base)

Дедлайн - ТВА

💬Пішли і платні нфт, але варто забрати, за неї можуть і дати унікальну роль в діскорді, в майбутньому. Хто почав активно робити тестнет, то забираємо і чекаємо наступних аптдейтів.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥4
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
✍️Токен від OpenSea вже тут

🗣Короче, NFT-платформа викатила твіт, де презентувала свій токен $SEA.

Хто його отримає не зовсім ще зрозуміло, але як пишуть, то отримають всі хто колись торгував на платформі.

Критерії підвезуть, я там не сильно то і торгував, але хто фліпав там NFT, то вітаю, скоро ще будуть мані вам

💬Ринок як і очікувалось дає можливість виходити абослютно всім проектам і роздавати наші кровно зароблені.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍3
✍️Перший дроп від Linea

🗣Linea та Metamask вирішили разом запустити Web3 AI TOAD. Весь жир який нас цікавить, це те що буде токен $TOAD, який роздадуть.

Хто отримає токен?
Активні користувачі гаманця Metamask які робили свапи та стейки через портфоліо.
Також холдери LXP-поінтів від Linea. Поінти ці ми отримували за проходження кампанії квестів від Linea.

💬Нас 2 пункт більше цікавить, бо я особисто мало знаю людей, які використовують платформу від самого метамаску для свапів і стейкінгу. Дуже скоро мають насипати нам ці токени та й вже дроп основний від Linea нас чекає. Зараз тестую одну платформу, якщо все буде ок і буде норм іти, скину вам гайд, ще шила як такого не було по ньому.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍4
✍️Токен $DOOD від Doodles

🗣Після дропу пінгвінів, зараз різні популярні проекти з власними відомими NFT колекціями будуть випускати токени. Очевидно, баблозбори на такому ринку просто гріх не робити.

🗄Таким самим є Doodles, вони оголосили про свій токен $DOOD, який буде на блокчейні Solana, так як Солана підтвердила це своїм твітом

Що відомо зараз?
Загальний саплай токенів - 10 млрд $DOOD
30% іде на комʼюніті
17% забирає команда собі, з кліфом в 1 рік
15% на різні справи
10% на ліквідність

💬Отримують 100% власники їх колекції основної, яка доречі виросла на 30% після новини про токен. Але цікавить інший момент, чи будуть сипати тим, хто грів проект Zora і мінтив там колекції від команди з Doodle?🤔 Я маю пару штук, хоч активно не робив саму Zora. Чекаємо подальших новин, буде дійсно круто якщо насиплять за прості NFT, які коштували по 1$.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥3👍1
✍️Останній вагон на дроп від Kaito

🗣Kaito - один з найуспішніших проектів SocialFi в крипті. Чому так пишу, бо зараз майже всі Tier1 проекти звʼязують з ними щоб мати партнерства. Ранні користувачі які мінтили NFT за 0,1 ETH, продають вже по 12 ЕТН. Нещодавно зʼявилась інфа і про токен, на дроп виділили 33,3%, а саплай токенів 1 млрд

🗄Щоб залетіти в останній вагон і я без жартів кажу останній, бо часу обмаль, а попахати прийдеться, треба фармити YAPS. Ці YAPS ми можемо отримати тільки за взаємодію з великими акунтами в твітері. Простими словами треба писати треди, коментувати і щоб у вас була максимальна активність і взаємність у вигляді коментів, лайків на тему крипти. Це може бути все що завгодно, як гайди, так просто новини.

Якщо тред буде успішний і набере багато лайків і коментів, або ж на ваш комент буде відповідь від інфла цього проекту ви будете отримувати від 1 до 1000+ YAPS. А тепер увага, чому це гем? Оцінки за 1 YAPS варіюються від 50$ до 150$

Щоб розкачати свій твіттер аккаунт на більшу аудиторію, даю вам 2 канали, де взаємно можна підписатись один на одного:
Перший (обмеження в 1 годину)
Другий (треба почекати 7 днів, щоб мати можливість писати)
Також взаємно підпишусь на всіх, хто буде качати твіттер


Тепер перейдемо до платформи Kaito Yaps:
Переходите на сайт і підключаєте твіттер
Тиснете кнопку «Become A Yapper» і робите пост вашої карти в твіттері
Далі переходите сюди і тиснете кнопку «Input your wallet»
Вставляєте свій гаманець Метамаск а також Solana
Все, беремо свій твіттер аккаунт і понеслась воркати

Пару лайфхаків і підказок:
Беріть ChatGPT, або GrokAI (мені краще цей), щоб писати пости
Краще купити підписку в твіттері, щоб не було обмежень по символам (не обовʼязково)
Чим вище рейтинг інфла в Kaito, тим більше поінтів ви отримаєте
Треба робити обширні пости і із сенсом, пару слів не проканає, так як штучний інтелект самого проекту не буде давати поінти

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - ТВА

💬Думаю це гем конкретний, попотіти прийдеться, пишіть інформацію тільки актуальну, не спамте, просто лайкі не заканають. Фактично можемо зачепити тільки бейс ревард, але він може бути дуже жирним.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1👍1🔥1
✍️Нова рубрика каналу "Скам-новини"

🗣$MELANIA та $LIBRA пов'язані з однією і тією ж командою. Гаманець, прив'язаний до творця MELANIA, вкрав токен і отримав прибуток у розмірі 2,4 млн доларів. Цей гаманець також пов'язаний з творцем LIBRA, який вивів 87 млн доларів готівкою та украв LIBRA, отримавши додаткові 6 млн доларів прибутку.

Нагадаю президент Аргентини рагнув свій токен і вивів дофіга бабла з цього токену, люди вкладали сотні а то й мільйони доларів і все тепер втратили.

💬Як на мене це смарт ідея шортити меланію, але відразу кажу DYOR. Я підготую деякий навчальний пост для вас, відкрию можливо комусь щось нове, в цілому буде пізнавально мені так здається. Це буде стосуватись теми крипти, а не лише щіткоїнів.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
А що відбувається, хто вкурсі?

Занадто високий газ для такого ринку тухлого
✍️Остаточна бритва сібілів від Linea

🗣Пару хвилин назад вийшов твіт, де команда написала що переглянула всі апеляції і забрала помітку сібіла з 3,5 тис акаунтів

Все, тепер остаточний список і бритва закінчені.

Перевірити можна свій статус за цим посиланням:
https://poh.linea.build/

💬Бритва пройшла, тепер чекаємо на наші токени, чекери і новини про лістинги. Все буде, скоріше за все, ближче до початку березня. Має бути так як на картинці, тоді все у вас добре.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1
✍️Не останні завдання PAWS

🗣Вже на фінішній прямій проект, ми вже фактично очікуємо на чекер і дроп.

🗄Зараз вийшли останні завдання, так як написала сама команда, що це останні, але це не точно))

Переходимо в бота
В розділі Earn тиснемо просто на завдання і воно автоматично зарахує
В розділі партнерів, просто запустіть бота, можете не реєструватись в ньому, зарахує також завдання

💬Тут вже реально фінішна пряма, пишуть що 27 буде вже TGE, але це не точно. На днях має бути вже чекер.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1
✍️Форма на ранній доступ Polkadot

🗣Короче, думаю всі і так знають хто такі Polkadot і компанія розвивається досить активно.

🗄Зараз в них зʼявилась форма на раннє тестування.

Для цього переходите на сайт
Тиснете кнопку "Join Earlu Assets Now"
Заповнюєте форму і чекаємо на наступні дії.

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - ТВА

💬Важливо заповнювати форми на такі речі, а тим паче від такого проекту. Ранніх користувачів нагороджують більш смачно.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
V CRYPTO ✌🏻
✍️Не останні завдання PAWS 🗣Вже на фінішній прямій проект, ми вже фактично очікуємо на чекер і дроп. 🗄Зараз вийшли останні завдання, так як написала сама команда, що це останні, але це не точно)) Переходимо в бота В розділі Earn тиснемо просто на завдання…
✍️Все, завдання не активно

Команда пару хвилин назад написала, що деактивувала додаток в телеграмі

Очікуємо тепер на чекер токенів і лістинги

💬Ввечері стартує один тестнет, я розпишу що робити і підготую пост відразу як стартане. Тестнет буде не довгий, новеньким варто буде залетіти в нього.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Тестнет від Nexus

🗣І так, суть дуже проста, була вже перша фаза тестнету, де запускали хмарний майнінг токенів, тривала також дуже короткий термін.

🗄Зараз стартувала в них 2 фаза тестнету і буде тривати також дуже коротко, всього 4 дні

Що потрібно робити:

Переходите на сайт
Авторизовуєтесь через гаманець метамаск
Гаманець запропонує добавити мережу Nexus, добавляєте її
Далі вводите свою електронну пошту і підтверджуєте її кодом який прийде на неї
Потім тиснемо кнопку "Connect to Nexus" і все
Фармимо таким чином поінти.

❗️Вкладку не закривати, хай буде відкрита до кінця тестнету
❗️Можна через свій аккаунт фармити поінти на декількох пристроях, тому телефон в допомогу, але буде грітись скоріше за все

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - 22.02.2025

💬Це супер простий тестнет, робити і клацати нічого не треба, раз нажали і в браузері фармите поінти. В мене поки не натискається ця довбана кнопка, буду ще пробувати, а ні то вже завтра буду задовбувати її більше. Ще раз кажу, лоубанки, це самий легкий тестнет, не пропускайте такі можливості, бо насипати можуть капець як.

P.S. З телефона відразу запустило, з браузера на ноуті щось не хоче запускати.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Аналог проекту Kaito - HUB AI

🗣Проект, який вже завтра буде робити лістинг свого токену і роздасть точно дофіга бабла і який ми трохи пропустили (я точно) вже можна пропустити, але зʼявився новий проект HUB AI, з дуже схожою концепцією і з підтвердженим дропом.

Hub AI - дуже схожий агент до Kaito. Наша задача робити відповіді на пости проекту в твіттері.

Що потрібно робити:
Переходите на сайт
Тиснете кнопку "JOIN THE INITIATION"
Вводите код VA6Y
Підключаємо свій твіттер та діскодр
Переходимо в розділ з завданнями
Тиснемо кнопку Train the AI на завданнях
Придумуємо відповідь на твіт, робимо лайк і ретвіт

❗️Як не думати сильно і відповісти гарно? Ідете в твіттер, відкриваєте GrokAI і пишете йому щось типу такого:
"Напиши коротку відповідь на твіт, на англійській мові"
Вставляєте твіт з завдання
Копіюєте відповідь і готово

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - ТВА

💬Гайз, це дуже просто насправді все робиться, я нещодавно відкрив для себе цього агента від твіттера, кращий дійсно ніж Chat GPT. Немає ніяких обмежень, тому летс гоу. Якщо є питання, пишіть в коменти, спробую допомогти вам.

❗️Важливий нюанс, твіттер має бути у вас старше 3 місяців і більше 100 підписників має бути. Де взяти підписників писав тут

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥1
✍️Проходимо квести від Trusta

🗣Trusta - це платформа, яка верифікувала нам акаунти для PoH в Linea. В принципі хто робив Linea, то й вкурсі, що то за проект, простими словами для новеньких, це проект який аналізує ваш гаманець активності.

🗄Зараз в них зʼявився АІ агент (дада, я казав вам, 25 рік ШІ), в якому нам потрібно буде пройти досить легкі квести і забрати NFT.

Що потрібно робити:
Переходимо на сайт
Авторизовуємось через гаманець Метамаск
Переходимо в розділ "Carnival" та вводимо код 1W2CGU8F5ROX (без нього не пустить)
В нас будуть доступні завдання, за які ми будемо отримувати поінти
Робите підписки і на твіттер і діскорд проектів (не обовʼязково, просто натисніть і зарахує)
Розділ "Agent Events" має також завдання де треба поспілкуватись з агентом на їхньому сайті
Після виконання завдань, зверху в розділі карнавалу мінтите NFT-дракончика.

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - 03.2025

💬Завдання легкі доволі, по суті там треба тільки проклікати завдання з підписками і пару раз задати запитання шаблонні для АІ-агента. Він буває відразу не пише відповідь, варто пару разів спробувати.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Народ, там походу взламали Bybit

🗣Перевірте баланси, чи все ок у вас і на крайній випадок виведіть якщо є кошти там

Інфа не підтверджена, але вилітело в різних монетах на 1,5 млрд доларів

Посилання на транзакцію

UPD - підтвердили взлом

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Кaito все ж роздав щось

Вчора відбувся лістинг токена $KAITO на біржах.

🗣Понятне діло, що я вам писав, що вже пізно, але тут вилізла цікава штука.

Роздали навіть тим, хто просто зареєструвався. Я не знаю чи хтось може встиг робити і до мого поста і чув за цей проект, ви можете перевірити свою локацію

https://claim.kaito.ai/

Ціна відразу після лістингу пролилась, але зараз дуже навіть смачно виглядає - 1,9$ за токен.

Можна кинути токени в стейкінг під 56% APR

💬Копійки роздали, але все ж це більше ніж нічого. Я свої токени зливати не буду, а кину в стейкінг, хай там валяються, може буде альтсезон і буде токен по 10😅

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM