🫡Чекаєте лістинг REVOX ?
Нещодавно проект виставив твіт, де написав, що лістинг планується у 2024 році, але точний місяць та дату не вказав
Додатково також проект згадав, що у другій вкладці REVOX Lense можна також фармити поінти, за які ми потім отримаємо токени $RGT
Тому, хто раніше фармив, раджу продовжувати кожен день заходити та збирати поінти, тим більше активність не вимагає вкладень
Нещодавно проект виставив твіт, де написав, що лістинг планується у 2024 році, але точний місяць та дату не вказав
Додатково також проект згадав, що у другій вкладці REVOX Lense можна також фармити поінти, за які ми потім отримаємо токени $RGT
Тому, хто раніше фармив, раджу продовжувати кожен день заходити та збирати поінти, тим більше активність не вимагає вкладень
👍5🔥5❤2🐳2💯1
Артур Хейс представив нову статтю "Hot Chick"
▪️Криптовалютна спільнота може стати вирішальною силою на виборах 2024 року, оскільки близько 50 мільйонів американців мають криптовалюту.
▪️Необхідний законопроект, який би визнав криптовалюти та блокчейн-токени захищеною формою мови, аналогічно соціальним мережам.
▪️Криптанам потрібно стати єдиним блоком виборців та домагатися ухвалення цього закону до виборів, використовуючи свої голоси як важіль тиску на політиків.
▪️Голоси криптоінвесторів можуть вплинути на результати виборів до Конгресу, Сенату та президентських виборів.
▪️Брайану Армстронгу потрібно не лобіювати закони на свою користь, а збирати цифрові підписи криптанів на підтримку законодавства, що пропонується.
▪️Крипта не має бути ініціативою однієї партії, щоб досягти результатів потрібно працювати з тією партією, яка зараз при владі.
▪️Криптоспільнота по всьому світу має підтримати ці зусилля та організувати подібні кампанії у своїх країнах.
https://cryptohayes.substack.com/p/hot-chick
▪️Криптовалютна спільнота може стати вирішальною силою на виборах 2024 року, оскільки близько 50 мільйонів американців мають криптовалюту.
▪️Необхідний законопроект, який би визнав криптовалюти та блокчейн-токени захищеною формою мови, аналогічно соціальним мережам.
▪️Криптанам потрібно стати єдиним блоком виборців та домагатися ухвалення цього закону до виборів, використовуючи свої голоси як важіль тиску на політиків.
▪️Голоси криптоінвесторів можуть вплинути на результати виборів до Конгресу, Сенату та президентських виборів.
▪️Брайану Армстронгу потрібно не лобіювати закони на свою користь, а збирати цифрові підписи криптанів на підтримку законодавства, що пропонується.
▪️Крипта не має бути ініціативою однієї партії, щоб досягти результатів потрібно працювати з тією партією, яка зараз при владі.
▪️Криптоспільнота по всьому світу має підтримати ці зусилля та організувати подібні кампанії у своїх країнах.
https://cryptohayes.substack.com/p/hot-chick
👍8🔥3💯2❤1⚡1
👨🏻💻Фармимо поінти в CONNECT3 - лайт на вихідні
CONNECT3 - Агрегатор в якого задача поширювати соціальні дані в Web/Web3, надання розробникам соціальних данних нового рівня
📚Що потрібно робити:
▪️Йдемо на сайт
▪️Конектимось через Wallet і Х
▪️В Quest виконуємо завдання
Цікаво що є FTX, хоча вони вже не актуальні але свого часу завжди інвестили котлети в проекти, загалом активність легка - виконуємо завдання та фармимо поінти NARVI
CONNECT3 - Агрегатор в якого задача поширювати соціальні дані в Web/Web3, надання розробникам соціальних данних нового рівня
- Не оголошений раунд інвестицій з 2022р, серед партнерів та сапортів є - Tier1 проект Near до речі вони підписані на Twitter Connect3, також не погані фонди BIG BRAIN, NO LIMIT, COGITENT, та мертвий FTX
📚Що потрібно робити:
▪️Йдемо на сайт
▪️Конектимось через Wallet і Х
▪️В Quest виконуємо завдання
Цікаво що є FTX, хоча вони вже не актуальні але свого часу завжди інвестили котлети в проекти, загалом активність легка - виконуємо завдання та фармимо поінти NARVI
❤5👍4🔥3🐳2💯1
За Berachain скучили?
Нові активності від проекту, дроп вже скоро? ($142M)
Berachain - це EVM-сумісний L1-блокчейн на базі Cosmos SDK, до речі, вже писали про проект неодноразово. Зібрав $142M інвестиціями від tier 1-2 фондів: Polychain Capital, HashKey Capital, Framework Ventures, Shima Capital та інших. З цікавого, один із перших проектів у крипті, що досягли оцінки в $1 млрд.
Тільки почався останній місяць літа — серпень, отже, смарт прогрітиме проект у новому місяці. Нещодавно запустилися спільні квести з Union ($4M), їх проходитимемо сьогодні
📚Що потрібно робити:
▪️Клеймим тестові токени, потрібен встановлений гаманець Keplr
▪️Переходимо за посиланням, відправляємо токени в стейкінг DYDX
▪️Бриджим stDYDX в Berachain
▪️Розміщуємо ліквідність з парою HONEY - stDYDX
▪️Переходимо на сайт, прив'язуємо гаманець та закінчуємо Quest
⏳Дедлайн: TBA
Нові активності від проекту, дроп вже скоро? ($142M)
Berachain - це EVM-сумісний L1-блокчейн на базі Cosmos SDK, до речі, вже писали про проект неодноразово. Зібрав $142M інвестиціями від tier 1-2 фондів: Polychain Capital, HashKey Capital, Framework Ventures, Shima Capital та інших. З цікавого, один із перших проектів у крипті, що досягли оцінки в $1 млрд.
Тільки почався останній місяць літа — серпень, отже, смарт прогрітиме проект у новому місяці. Нещодавно запустилися спільні квести з Union ($4M), їх проходитимемо сьогодні
📚Що потрібно робити:
▪️Клеймим тестові токени, потрібен встановлений гаманець Keplr
▪️Переходимо за посиланням, відправляємо токени в стейкінг DYDX
▪️Бриджим stDYDX в Berachain
▪️Розміщуємо ліквідність з парою HONEY - stDYDX
▪️Переходимо на сайт, прив'язуємо гаманець та закінчуємо Quest
⏳Дедлайн: TBA
❤7👍3💯2🔥1
🌱Ставимо Х2 Ноду від Grass
Раніше була лише для холдерів NFT, зараз дали доступ усім !
Залишилось уже не так багато часу - тож ви просто отримуватимете в 2 рази більше токенів
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на сайт
▪️Переходимо у вкладку "Store"
▪️Завантажуємо Grass Dekstop Node
▪️Займає пару хвилин вашого , тому краще поставити ! Все ж ніяких вкладень не потрібно
Раніше була лише для холдерів NFT, зараз дали доступ усім !
Залишилось уже не так багато часу - тож ви просто отримуватимете в 2 рази більше токенів
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на сайт
▪️Переходимо у вкладку "Store"
▪️Завантажуємо Grass Dekstop Node
▪️Займає пару хвилин вашого , тому краще поставити ! Все ж ніяких вкладень не потрібно
❤5🔥3⚡2👍2💯1
🔥Отримуємо NFT-вайтліст під мінт домену в мережі Fuel (81,5M$)
Fuel – це модульний блокчейн другого рівня. Проект залучив 81,5M$ від The Spartan Group, CoinFund, Alameda Research та інших фондів.
Зараз ми маємо можливість отримати NFT від Fuel Name Service (дочірнього проекту одного з найпопулярніших гаманців цієї мережі — Fuelet) на цьому блокчейні, розраховуючи на AirDrop у перспективі.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо за посиланням, завантажуємо гаманець
▪️Там же реєструємось
▪️Клеймимо тестові токени тут
▪️Переходимо на сайт, в'яжемо гаманець
▪️Клеймуємо NFT
NFT варто забрати. Адже нічого особливого не потрібно, просто забрати і забути, а потім затаврувати. Блокчейн з перспективами, через свій великий інвест. А може, пізніше й самі домени здобудуть ціну
Fuel – це модульний блокчейн другого рівня. Проект залучив 81,5M$ від The Spartan Group, CoinFund, Alameda Research та інших фондів.
Зараз ми маємо можливість отримати NFT від Fuel Name Service (дочірнього проекту одного з найпопулярніших гаманців цієї мережі — Fuelet) на цьому блокчейні, розраховуючи на AirDrop у перспективі.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо за посиланням, завантажуємо гаманець
▪️Там же реєструємось
▪️Клеймимо тестові токени тут
▪️Переходимо на сайт, в'яжемо гаманець
▪️Клеймуємо NFT
NFT варто забрати. Адже нічого особливого не потрібно, просто забрати і забути, а потім затаврувати. Блокчейн з перспективами, через свій великий інвест. А може, пізніше й самі домени здобудуть ціну
❤4🔥4🐳2👍1💯1
Доходи Coinbase у Q4 2023 зросли на 41% порівняно з попереднім кварталом і становили $954 млн.
Обсяги торгів у четвертому кварталі становили $154 млрд, включаючи $125 млрд інституційного обсягу.
https://blockworks.co/news/coinbase-earnings-q4-2024
Обсяги торгів у четвертому кварталі становили $154 млрд, включаючи $125 млрд інституційного обсягу.
https://blockworks.co/news/coinbase-earnings-q4-2024
👍5❤3💯2🐳1
Знову альфа ? 🤔
Everyreal - Проект з розробки нових технологій таких як Everyworld. Це проект націлений на збереження планети і нагород своїх користувачів. Також вони зібрали 60млн$ від топ фондів таких як Animoca Brands, a16z, Avalanche, Coinbase Ventures, Polygon, Dragonfly та інших.
Сьогодні вони запустили AirDrop кампанію, в ній ми можемо отримувати поінти за які обіцяють нагороди
📚Що потрібно робити:
▪️Йдемо в Discord
▪️Пишемо в чаті
▪️Пишемо
▪️пишемо
▪️По можливості запрошуємо друзів
Everyreal - Проект з розробки нових технологій таких як Everyworld. Це проект націлений на збереження планети і нагород своїх користувачів. Також вони зібрали 60млн$ від топ фондів таких як Animoca Brands, a16z, Avalanche, Coinbase Ventures, Polygon, Dragonfly та інших.
Сьогодні вони запустили AirDrop кампанію, в ній ми можемо отримувати поінти за які обіцяють нагороди
📚Що потрібно робити:
▪️Йдемо в Discord
▪️Пишемо в чаті
/join-tree та код jIk3l за це +2к поінтів▪️Пишемо
/earn кожні 5хв можна збирати 5 поінтів ▪️пишемо
/play та дивимось відео за це отримуємо 70 поінтів▪️По можливості запрошуємо друзів
⏳По дедлайні інформації немає так як кампанія лише вчора вийшла, але нагороди тут підтверджені. Радує що є багато фондів Tier1 та інвест більше чим 60млн$, а що саме головне це те що немає шилу по проекті, відповідно на нагороди ми можемо розраховувати жирні
❤4🔥4⚡2👍2💯1
🫡 Проходимо Testnet з можливим AirDrop від Entangle (4M$ збори)
Entangle – це проект, який розробляє гнучку інфраструктуру зберігання даних (і управління ними) для девелоперів. Проект залучив 4M$ від Big Brain Holdings, NXGen, LBank Labs та інших фондів.
Зараз ми можемо пройти тест від цього проекту, при цьому як AirDrop підтверджений, тому приступаємо.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на сайт, клеймимо тест-токени
▪️Переходимо сюди, заносимо кошти
▪️Заходимо за посиланням, делегуємо токени валідаторам
⏳Дедлайн: TBA
Тестнет фактично безкоштовний, початкову ціну токена обіцяють у 4 центи (загальний сапла — 1 мільярд токенів). Так як дроп, як я чув, підтверджений, а проект практично нешильний, то можуть добре роздати. Скипати не варто
Entangle – це проект, який розробляє гнучку інфраструктуру зберігання даних (і управління ними) для девелоперів. Проект залучив 4M$ від Big Brain Holdings, NXGen, LBank Labs та інших фондів.
Зараз ми можемо пройти тест від цього проекту, при цьому як AirDrop підтверджений, тому приступаємо.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на сайт, клеймимо тест-токени
▪️Переходимо сюди, заносимо кошти
▪️Заходимо за посиланням, делегуємо токени валідаторам
⏳Дедлайн: TBA
Тестнет фактично безкоштовний, початкову ціну токена обіцяють у 4 центи (загальний сапла — 1 мільярд токенів). Так як дроп, як я чув, підтверджений, а проект практично нешильний, то можуть добре роздати. Скипати не варто
👍6❤3⚡2💯1
👨🏻💻Проходимо Testnet з потенційним AirDrop від Analog (16M$ збори)
Analog – це самостійний блокчейн, заснований на нових технологіях та консенсусі DPoS. Проект залучив 16M $ інвестом від NGC Ventures, Wintermute, Near Foundation та інших.
Зараз ми можемо виконувати прості завдання від цього проекту, розраховуючи отримати дроп у перспективі.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на сайт, реєструємось
▪️Виконуємо активності
▪️Виконуємо кампанії на Zealy та Galxe (1/2)
⏳Дедлайн: TBA
Активності виконуються безкоштовно, це означає, що виконати варто. Є добрі інвестиції. До речі, існує ще 2 раунди фінансування, але їх сума невідома, тобто фактично коштів більше
Analog – це самостійний блокчейн, заснований на нових технологіях та консенсусі DPoS. Проект залучив 16M $ інвестом від NGC Ventures, Wintermute, Near Foundation та інших.
Зараз ми можемо виконувати прості завдання від цього проекту, розраховуючи отримати дроп у перспективі.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на сайт, реєструємось
▪️Виконуємо активності
▪️Виконуємо кампанії на Zealy та Galxe (1/2)
⏳Дедлайн: TBA
Активності виконуються безкоштовно, це означає, що виконати варто. Є добрі інвестиції. До речі, існує ще 2 раунди фінансування, але їх сума невідома, тобто фактично коштів більше
❤5🔥5👍2🐳2💯1
Виконуємо завдання та отримуємо на халяву SUI 💎
ThinkSUI - це проект на SUI, який платить нам за різні виконані завдання та загальний призовий пул складає 720к$ у токені $SUI
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо за посиланням
▪️Підключаємо свій SUI wallet
▪️Підключаємо свій Discord та Twitter
▪️Починаємо виконувати різні завдання з підписками, ретвітами, формами, покупками і отримуємо за це $
Завдання є різні, як з вкладеннями, так і без, платять не відразу, потрібно чекати перевірки, яка буде протягом ~3-х днів + сам SUI додав окрему гілку в дискорді з цим проектом
ThinkSUI - це проект на SUI, який платить нам за різні виконані завдання та загальний призовий пул складає 720к$ у токені $SUI
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо за посиланням
▪️Підключаємо свій SUI wallet
▪️Підключаємо свій Discord та Twitter
▪️Починаємо виконувати різні завдання з підписками, ретвітами, формами, покупками і отримуємо за це $
Завдання є різні, як з вкладеннями, так і без, платять не відразу, потрібно чекати перевірки, яка буде протягом ~3-х днів + сам SUI додав окрему гілку в дискорді з цим проектом
❤4👍4🔥3⚡2🐳1
⏱Циклічність історії чи збіг ?
Натрапив на кумедну циклічність історії, що повторюється вже кілька років поспіль.
Якщо провести аналогію, то роки халвінгів (2012, 2016, 2020) закривалися зеленою свічкою.
І якраз перед подією ціна поводиться по-різному і непередбачувано.
Який із цього всього висновок ? 🤔
Пам'ятати про корекцію можна сміливо до квітня.
Але не завжди лише негатив:
Також ринок формує добрий фундамент і збирання ліквідностей для можливого туземуна.
Натрапив на кумедну циклічність історії, що повторюється вже кілька років поспіль.
Якщо провести аналогію, то роки халвінгів (2012, 2016, 2020) закривалися зеленою свічкою.
І якраз перед подією ціна поводиться по-різному і непередбачувано.
Який із цього всього висновок ? 🤔
Пам'ятати про корекцію можна сміливо до квітня.
Але не завжди лише негатив:
Також ринок формує добрий фундамент і збирання ліквідностей для можливого туземуна.
👍6❤2⚡2
📃Вайтлист від Starkurabu
Starkurabu - колекція, що настроюється PFP NFT від розробників Starknet.id
Зараз ми можемо отримати вайтлист за володіння, якщо попали під один з критеріїв:
▪️Мати ідентифікатор StarkNet перед знімком
▪️Об'єм $250 або більше на StarkNet за допомогою StarkGate
▪️Обсяг торгів ANVU на Starknet 500$
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо на сайт ,підключаємо гаманець
▪️Виконуємо завдання з твіттером
▪️Перевіряємо елігбл і мінтимо вайтліст
▪️Невідомо що за це буде, але якщо ви попадаєте під критерії краще заповинит форму, вона лишня точно не буде.
Starkurabu - колекція, що настроюється PFP NFT від розробників Starknet.id
Зараз ми можемо отримати вайтлист за володіння, якщо попали під один з критеріїв:
▪️Мати ідентифікатор StarkNet перед знімком
▪️Об'єм $250 або більше на StarkNet за допомогою StarkGate
▪️Обсяг торгів ANVU на Starknet 500$
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо на сайт ,підключаємо гаманець
▪️Виконуємо завдання з твіттером
▪️Перевіряємо елігбл і мінтимо вайтліст
▪️Невідомо що за це буде, але якщо ви попадаєте під критерії краще заповинит форму, вона лишня точно не буде.
👍4❤3🔥2🐳2💯1
Проходимо квест на Galxe від Puffer 👌🏻
Puffer запустив квести, хто заніс в нього лікву, то проходити квести на Galxe обов'язково.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо за посиланням та виконуємо завдання з твіттером
▪️Відповідаємо на квіз (C, B, A)
⏳Дедлайн: 10 серпня
Puffer запустив квести, хто заніс в нього лікву, то проходити квести на Galxe обов'язково.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо за посиланням та виконуємо завдання з твіттером
▪️Відповідаємо на квіз (C, B, A)
⏳Дедлайн: 10 серпня
🔥5❤4👍2🐳2💯1
🫡 Перевіряємо дропчик від Liqudswap
Десь рік тому ми відпрацьовували Aptos в надії на дроп 2.0, але поки що дроп роздає свапалка, яку ми юзали під час прокруту
Якщо ви набивали обсяги, то можете чекнути свою аллоку за посиланням — ТИЦЬ. Клейм буде доступний уже завтра
Також дропчик роздають за холд різних мемів і NFT, фулл список у статті. Всього на дроп виділено 5%, з яких на TGE можна буде злити 69%. Решту накинуть протягом 4 місяців.
Ціна токена на KuCoin Spotlight 0.7$, але думаю буде побільше, тому що саплай всього 42 лями.
Десь рік тому ми відпрацьовували Aptos в надії на дроп 2.0, але поки що дроп роздає свапалка, яку ми юзали під час прокруту
Якщо ви набивали обсяги, то можете чекнути свою аллоку за посиланням — ТИЦЬ. Клейм буде доступний уже завтра
Також дропчик роздають за холд різних мемів і NFT, фулл список у статті. Всього на дроп виділено 5%, з яких на TGE можна буде злити 69%. Решту накинуть протягом 4 місяців.
Ціна токена на KuCoin Spotlight 0.7$, але думаю буде побільше, тому що саплай всього 42 лями.
🔥6❤3👍3⚡2💯1
👨⚖️3 млрд за 3 дні - суд над Genesis Trading тисне на ринок
Компанія перевела 32,25 до BTC на $2,12 млрд і 257к ETH на $838 млн на кілька адрес. Раніше вони переводили BTC на $830 млн на Coinbase. З 12 червня до 15 липня ціна BTC впала з $68к до $55,8к, близько 18%
Суд зобов'язав Genesis повернути 77% активів клієнтам на суму понад $3 млрд у справі про ліквідацію компанії
Компанія перевела 32,25 до BTC на $2,12 млрд і 257к ETH на $838 млн на кілька адрес. Раніше вони переводили BTC на $830 млн на Coinbase. З 12 червня до 15 липня ціна BTC впала з $68к до $55,8к, близько 18%
Суд зобов'язав Genesis повернути 77% активів клієнтам на суму понад $3 млрд у справі про ліквідацію компанії
👍6❤3🔥3⚡2🐳1
🔓Вранці Discord Starknet був зламаний, будьте обережні
До цього вже ламали одного з адмінів діскорду Еthena – запустили спам-посилання з "клеймом дропа". Багато хто втратив свої гроші, не перевіривши посилання
До цього вже ламали одного з адмінів діскорду Еthena – запустили спам-посилання з "клеймом дропа". Багато хто втратив свої гроші, не перевіривши посилання
👍5🔥4❤3⚡2💯1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Отримуємо NOT і DOGS від MoonBix 👍🏻
MoonBix анонсував роздачу $NOT і $DOGS , нагадую що це гра від Binance, а в них гроші на роздачу точно є, тому не скіпаємо так як насипати можуть добре
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо на сторінку промо та підтверджуємо участь
▪️Прив’язуємо свій обліковий запис Binance до Moonbix
▪️Виконуємо будь-яке з перелічених завдань на сторінці промо
▪️Роздають 145,000,000 $DOGS та 15,000,000 $NOT
MoonBix анонсував роздачу $NOT і $DOGS , нагадую що це гра від Binance, а в них гроші на роздачу точно є, тому не скіпаємо так як насипати можуть добре
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо на сторінку промо та підтверджуємо участь
▪️Прив’язуємо свій обліковий запис Binance до Moonbix
▪️Виконуємо будь-яке з перелічених завдань на сторінці промо
▪️Роздають 145,000,000 $DOGS та 15,000,000 $NOT
👍5🔥4❤2🐳2
🔥Розіграш на 1000$ за активність від Electra
Electra запускає кампанію, в якій можна отримати нагороду лише за кілька простих дій! Призовий фонд компанії склав 1000 $USDT . Буде 10 переможців. Результати – 14 жовтня .
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо за посиланням
та беремо свою рефку
▪️Ділимося нею у соц.мережах: ТГ каналах, Twitter, Інсті, відправляємо друзям, робимо пости і т.д. Взагалі максимально шилим!
▪️Кидаємо скріншоти з пруфами в коментарях до цього посту
▪️Нагадую, що Electra - це dex, від компанії Lumia, в яких топова команда та вже мають свій токен ORN , який торгується тір 1 біржах. Це не просто тапалка, а децентралізована біржа з топовою командою та парнерствами
Electra запускає кампанію, в якій можна отримати нагороду лише за кілька простих дій! Призовий фонд компанії склав 1000 $USDT . Буде 10 переможців. Результати – 14 жовтня .
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо за посиланням
та беремо свою рефку
▪️Ділимося нею у соц.мережах: ТГ каналах, Twitter, Інсті, відправляємо друзям, робимо пости і т.д. Взагалі максимально шилим!
▪️Кидаємо скріншоти з пруфами в коментарях до цього посту
▪️Нагадую, що Electra - це dex, від компанії Lumia, в яких топова команда та вже мають свій токен ORN , який торгується тір 1 біржах. Це не просто тапалка, а децентралізована біржа з топовою командою та парнерствами
🔥4❤2👍2💯2⚡1