V CRYPTO ✌🏻
300 subscribers
231 photos
10 videos
220 links
Україномовний канал про заробіток на криптовалютному ринку 🇺🇦

Власник / Реклама: @vinchikm9
Download Telegram
🔥Проходимо квест із прогріванням Zora від Owlto

Owlto Finance - це модуль Cross-Rollup, розроблений на основі Ethereum L2 Rollup, що забезпечує недороге, безпечне та швидке рішення для передачі активів. Зібрали $8M від: Bixin Ventures, CE Innovation Capital, GSR та інших.

Нещодавно проект
запустив 4-тижневий івент "Owlmazing Summer", у якому за кожен тиждень ми можемо отримати по 1 NFT. І зараз у рамках цієї кампанії вони запустили квест у якому за бриджі в/з Zora ми якраз можемо збільшити шанси на отримання ексклюзивної NFT+ додатково підформимо поінти під сам ретродроп від Owlto та прогріємо Zora.

📚Що потрібно робити:

▪️Переходимо на Owlto Finance
▪️Конектім гаманець
▪️Набиваємо транзи в/з Zora у розділі "Bridge"

▪️До речі флор на дані NFT за перший і другий тиждень зараз в районі 100-200 $ на Element, так що якщо зробити достатню кількість транз і об'єм, то крім прогріву можемо відразу непогано заробити )


Дедлайн: TBA
🔥4👍321
Забираємо до 150 000$ від StonFi 💎

Проект дає нам можливість розділити пул в 10,000 STON (~$150,000) за максимально прості дії.


📚Що потрібно робити:

▪️Переходимо на сайт
▪️Підключаємо гаманець
▪️Переходимо до розділу
Pools
▪️Закидаємо ліквідність у парі
STON/USDT

▪️Детально які нагороди можемо отримати
- тут

Дедлайн: 17 серпня
4🔥3👍2💯1
🆕Тапаємо нову тапалку :)

RACE TO BILLION - нова топ тапалка, де вже скоро планується дроп та лістинг токенів $RACE. У тапалці 10 мільйонів користувачів. Також важливо відзначити підтримку від Блум та багатьох інших проектів.

Нещодавно на АМА-сесії вони підтвердили випуск свого токена у серпні та планують лістинг на топ біржах.


📚Що потрібно робити:

▪️Переходимо в бота
▪️Приступаємо до фарму RACE
▪️Виконуємо завдання для дод. нагород
▪️Запрошуємо друзів

▪️Проект має дуже заряджену і сильну команду, яка готова просувати свій продукт у топи. Проект набирає великий хайп, що дає нам привід залетіти зараз і почати формуватися одним із перших. Так що не бачу сенсу зволікати, газ у підлогу.
👍43🔥3🐳2💯1
100% насип від DaoBase ?

Зараз проект DaoBase запустив дейліки та бейджі, які потрібно отримати для майбутніх нагород.

📚Що потрібно робити:

▪️Переходимо на сайт
▪️Підключаємо гаманець
▪️Виконуємо завдання у вкладці Tasks
▪️Отримуємо бейдж

▪️Проект має $6 млн інвестицій, на нагороди виділено 5% + не забувайте про щоденний чек-ін. Не бачу сенсу зволікати, газ у підлогу.
4👍4🔥32💯1
🫡Чекаєте лістинг REVOX ?

Нещодавно проект виставив твіт, де написав, що лістинг планується у 2024 році, але точний місяць та дату не вказав

Додатково також проект згадав, що у другій вкладці
REVOX Lense можна також фармити поінти, за які ми потім отримаємо токени $RGT

Тому, хто раніше фармив, раджу продовжувати кожен день заходити та збирати поінти, тим більше активність не вимагає вкладень
👍5🔥52🐳2💯1
Артур Хейс представив нову статтю "Hot Chick"

▪️Криптовалютна спільнота може стати вирішальною силою на виборах 2024 року, оскільки близько 50 мільйонів американців мають криптовалюту.
▪️Необхідний законопроект, який би визнав криптовалюти та блокчейн-токени захищеною формою мови, аналогічно соціальним мережам.
▪️Криптанам потрібно стати єдиним блоком виборців та домагатися ухвалення цього закону до виборів, використовуючи свої голоси як важіль тиску на політиків.
▪️Голоси криптоінвесторів можуть вплинути на результати виборів до Конгресу, Сенату та президентських виборів.
▪️Брайану Армстронгу потрібно не лобіювати закони на свою користь, а збирати цифрові підписи криптанів на підтримку законодавства, що пропонується.
▪️Крипта не має бути ініціативою однієї партії, щоб досягти результатів потрібно працювати з тією партією, яка зараз при владі.
▪️Криптоспільнота по всьому світу має підтримати ці зусилля та організувати подібні кампанії у своїх країнах.

https://cryptohayes.substack.com/p/hot-chick
👍8🔥3💯211
👨🏻‍💻Фармимо поінти в CONNECT3 - лайт на вихідні

CONNECT3 - Агрегатор в якого задача поширювати соціальні дані в Web/Web3, надання розробникам соціальних данних нового рівня

- Не оголошений раунд інвестицій з 2022р, серед партнерів та сапортів є - Tier1 проект Near до речі вони підписані на Twitter Connect3, також не погані фонди BIG BRAIN, NO LIMIT, COGITENT, та мертвий FTX


📚Що потрібно робити:

▪️
Йдемо на сайт
▪️Конектимось через Wallet і Х
▪️В Quest виконуємо завдання

Цікаво що є FTX, хоча вони вже не актуальні але свого часу завжди інвестили котлети в проекти, загалом активність легка - виконуємо завдання та фармимо поінти NARVI
5👍4🔥3🐳2💯1
За Berachain скучили?
Нові активності від проекту, дроп вже скоро? ($142M)

Berachain - це EVM-сумісний L1-блокчейн на базі Cosmos SDK, до речі, вже писали про проект неодноразово. Зібрав $142M інвестиціями від tier 1-2 фондів: Polychain Capital, HashKey Capital, Framework Ventures, Shima Capital та інших. З цікавого, один із перших проектів у крипті, що досягли оцінки в $1 млрд.

Тільки почався останній місяць літа — серпень, отже, смарт прогрітиме проект у новому місяці. Нещодавно запустилися спільні квести з
Union ($4M), їх проходитимемо сьогодні

📚Що потрібно робити:

▪️Клеймим тестові токени, потрібен встановлений гаманець Keplr
▪️Переходимо за посиланням, відправляємо токени в стейкінг
DYDX
▪️Бриджим stDYDX в Berachain
▪️Розміщуємо ліквідність з парою HONEY - stDYDX
▪️Переходимо на
сайт, прив'язуємо гаманець та закінчуємо Quest

Дедлайн: TBA
7👍3💯2🔥1
🌱Ставимо Х2 Ноду від Grass

Раніше була лише для холдерів NFT, зараз дали доступ усім !
Залишилось уже не так багато часу - тож ви просто отримуватимете в 2 рази більше токенів


📚Що потрібно робити:

▪️Переходимо на сайт
▪️Переходимо у вкладку "Store"
▪️Завантажуємо Grass Dekstop Node

▪️Займає пару хвилин вашого , тому краще поставити ! Все ж ніяких вкладень не потрібно
5🔥32👍2💯1
🔥Отримуємо NFT-вайтліст під мінт домену в мережі Fuel (81,5M$)

Fuel – це модульний блокчейн другого рівня. Проект залучив 81,5M$ від The ​​Spartan Group, CoinFund, Alameda Research та інших фондів.

Зараз ми маємо можливість отримати NFT від Fuel Name Service (дочірнього проекту одного з найпопулярніших гаманців цієї мережі — Fuelet) на цьому блокчейні, розраховуючи на AirDrop у перспективі.

📚Що потрібно робити:

▪️Переходимо за посиланням, завантажуємо гаманець
▪️Там же реєструємось
▪️Клеймимо тестові токени
тут
▪️Переходимо на
сайт, в'яжемо гаманець
▪️Клеймуємо NFT

NFT варто забрати. Адже нічого особливого не потрібно, просто забрати і забути, а потім затаврувати. Блокчейн з перспективами, через свій великий інвест. А може, пізніше й самі домени здобудуть ціну
4🔥4🐳2👍1💯1
Доходи Coinbase у Q4 2023 зросли на 41% порівняно з попереднім кварталом і становили $954 млн.

Обсяги торгів у четвертому кварталі становили $154 млрд, включаючи $125 млрд інституційного обсягу.

https://blockworks.co/news/coinbase-earnings-q4-2024
👍53💯2🐳1
Знову альфа ? 🤔

Everyreal - Проект з розробки нових технологій таких як Everyworld. Це проект націлений на збереження планети і нагород своїх користувачів. Також вони зібрали 60млн$ від топ фондів таких як Animoca Brands, a16z, Avalanche, Coinbase Ventures, Polygon, Dragonfly та інших.

Сьогодні вони запустили AirDrop кампанію, в ній ми можемо отримувати поінти за які обіцяють нагороди

📚Що потрібно робити:

▪️Йдемо в Discord
▪️Пишемо в чаті
/join-tree та код jIk3l за це +2к поінтів
▪️Пишемо
/earn кожні 5хв можна збирати 5 поінтів
▪️пишемо
/play та дивимось відео за це отримуємо 70 поінтів
▪️По можливості запрошуємо друзів

По дедлайні інформації немає так як кампанія лише вчора вийшла, але нагороди тут підтверджені. Радує що є багато фондів Tier1 та інвест більше чим 60млн$, а що саме головне це те що немає шилу по проекті, відповідно на нагороди ми можемо розраховувати жирні
4🔥42👍2💯1
🫡 Проходимо Testnet з можливим AirDrop від Entangle (4M$ збори)

Entangle – це проект, який розробляє гнучку інфраструктуру зберігання даних (і управління ними) для девелоперів. Проект залучив 4M$ від Big Brain Holdings, NXGen, LBank Labs та інших фондів.

Зараз ми можемо пройти тест від цього проекту, при цьому як AirDrop підтверджений, тому приступаємо.


📚Що потрібно робити:

▪️Переходимо на сайт, клеймимо тест-токени
▪️Переходимо
сюди, заносимо кошти
▪️Заходимо за
посиланням, делегуємо токени валідаторам

Дедлайн: TBA

Тестнет фактично безкоштовний, початкову ціну токена обіцяють у 4 центи (загальний сапла — 1 мільярд токенів). Так як дроп, як я чув, підтверджений, а проект практично нешильний, то можуть добре роздати. Скипати не варто
👍632💯1
👨🏻‍💻Проходимо Testnet з потенційним AirDrop від Analog (16M$ збори)

Analog – це самостійний блокчейн, заснований на нових технологіях та консенсусі DPoS. Проект залучив 16M $ інвестом від NGC Ventures, Wintermute, Near Foundation та інших.

Зараз ми можемо виконувати прості завдання від цього проекту, розраховуючи отримати дроп у перспективі.

📚Що потрібно робити:

▪️Переходимо на сайт, реєструємось
▪️Виконуємо активності
▪️Виконуємо кампанії на Zealy та Galxe
(1/2)

Дедлайн: TBA

Активності виконуються безкоштовно, це означає, що виконати варто. Є добрі інвестиції. До речі, існує ще 2 раунди фінансування, але їх сума невідома, тобто фактично коштів більше
5🔥5👍2🐳2💯1
Виконуємо завдання та отримуємо на халяву SUI 💎

ThinkSUI - це проект на SUI, який платить нам за різні виконані завдання та загальний призовий пул складає 720к$ у токені $SUI

📚Що потрібно робити:

▪️Переходимо за посиланням
▪️Підключаємо свій SUI wallet
▪️Підключаємо свій Discord та Twitter
▪️Починаємо виконувати різні завдання з підписками, ретвітами, формами, покупками і отримуємо за це $

Завдання є різні, як з вкладеннями, так і без, платять не відразу, потрібно чекати перевірки, яка буде протягом ~3-х днів + сам SUI додав окрему гілку в дискорді з цим проектом
4👍4🔥32🐳1
Циклічність історії чи збіг ?

Натрапив на кумедну циклічність історії, що повторюється вже кілька років поспіль.

Якщо провести аналогію, то роки халвінгів (2012, 2016, 2020) закривалися зеленою свічкою.

І якраз перед подією ціна поводиться по-різному і непередбачувано.

Який із цього всього висновок ? 🤔

Пам'ятати про корекцію можна сміливо до квітня.

Але не завжди лише негатив:

Також ринок формує добрий фундамент і збирання ліквідностей для можливого туземуна.
👍622
📃Вайтлист від Starkurabu

Starkurabu - колекція, що настроюється PFP NFT від розробників Starknet.id

Зараз ми можемо отримати вайтлист за володіння, якщо попали під один з критеріїв:

▪️Мати ідентифікатор StarkNet перед знімком
▪️Об'єм $250 або більше на StarkNet за допомогою StarkGate
▪️Обсяг торгів ANVU на Starknet 500$

📚Що потрібно робити:

▪️Заходимо на сайт ,підключаємо гаманець
▪️Виконуємо завдання з твіттером
▪️Перевіряємо елігбл і мінтимо вайтліст

▪️Невідомо що за це буде, але якщо ви попадаєте під критерії краще заповинит форму, вона лишня точно не буде.
👍43🔥2🐳2💯1
🫡 Показники крипто-ринку за останні 24 години

👉🏻 https://dropstab.com/insights/top-performance
4👍3🔥32🐳1
Проходимо квест на Galxe від Puffer 👌🏻

Puffer запустив квести, хто заніс в нього лікву, то проходити квести на Galxe обов'язково.

📚Що потрібно робити:

▪️Переходимо за посиланням та виконуємо завдання з твіттером
▪️Відповідаємо на квіз (C, B, A)

Дедлайн: 10 серпня
🔥54👍2🐳2💯1
🫡 Перевіряємо дропчик від Liqudswap

Десь рік тому ми відпрацьовували Aptos в надії на дроп 2.0, але поки що дроп роздає свапалка, яку ми юзали під час прокруту

Якщо ви набивали обсяги, то можете чекнути свою аллоку за посиланням —
ТИЦЬ. Клейм буде доступний уже завтра

Також дропчик роздають за холд різних мемів і NFT, фулл список у
статті. Всього на дроп виділено 5%, з яких на TGE можна буде злити 69%. Решту накинуть протягом 4 місяців.

Ціна токена на KuCoin Spotlight 0.7$, але думаю буде побільше, тому що саплай всього 42 лями.
🔥63👍32💯1