🚀Лаунчпул L3 на Bitget
Сьогодні стартував ще лаунчпул на Bitget і він з дуже хорошим відсотком заробітку але USDT можна кинути тільки з нових акаунтів
📚Що потрібно робити:
▪️Реєструємось на Bitget
▪️Переходимо в лаунчпул
▪️Закидуємо туди наші USDT, максимум на акаунт 2000
▪️Пул буде йти дуже довго, а капають токени кожну годину і зразу можна продавати та фіксувати прибуток
📆Дедлайн: 9 серпня
Сьогодні стартував ще лаунчпул на Bitget і він з дуже хорошим відсотком заробітку але USDT можна кинути тільки з нових акаунтів
📚Що потрібно робити:
▪️Реєструємось на Bitget
▪️Переходимо в лаунчпул
▪️Закидуємо туди наші USDT, максимум на акаунт 2000
▪️Пул буде йти дуже довго, а капають токени кожну годину і зразу можна продавати та фіксувати прибуток
📆Дедлайн: 9 серпня
🔥6👍3❤2🐳2⚡1
👨⚖️Кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп обрав сенатора Джей Ді Венса (володіє BTC на $250 тис) як віце-президент.
Венс прихильно ставиться до криптоіндустрії та критикує SEC.
https://www.theblock.co/post/305430/donald-trump-selects-crypto-friendly-sen-j-d-vance-as-his-running-mate
https://truthsocial.com/@realDonaldTrump
Венс прихильно ставиться до криптоіндустрії та критикує SEC.
https://www.theblock.co/post/305430/donald-trump-selects-crypto-friendly-sen-j-d-vance-as-his-running-mate
https://truthsocial.com/@realDonaldTrump
👍9❤3💯2🐳1
💬Віталік Бутерін:
«Чому у певні типи інфраструктури вкладають дуже багато, а в інші – замало. Відповідь проста: люди хочуть інвестувати в "казино" і не відчувати докору совісті, тому вони вкладаються в інфраструктуру, яка отримує побічний прибуток від казино».
https://warpcast.com/vitalik.eth/0xbf4d0a3a
«Чому у певні типи інфраструктури вкладають дуже багато, а в інші – замало. Відповідь проста: люди хочуть інвестувати в "казино" і не відчувати докору совісті, тому вони вкладаються в інфраструктуру, яка отримує побічний прибуток від казино».
https://warpcast.com/vitalik.eth/0xbf4d0a3a
❤5👍5⚡2🔥2💯1
🔥Другий тиждень івенту від Binance і Cyber
Зараз вийшли нові завдання. Нагадую, що на реварди виділено $500к, а учасників не так багато
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо за посиланням і підключаємо Binance Web3 гаманець.
▪️Забираємо Daily NFT.
▪️Проходимо квести другого тижня.
▪️Також нагадую, що попереду ще 4 тижні квестів, про які розповім у наступних постах
Зараз вийшли нові завдання. Нагадую, що на реварди виділено $500к, а учасників не так багато
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо за посиланням і підключаємо Binance Web3 гаманець.
▪️Забираємо Daily NFT.
▪️Проходимо квести другого тижня.
▪️Також нагадую, що попереду ще 4 тижні квестів, про які розповім у наступних постах
❤6🔥4⚡2👍2💯1
🏦Coinbase представила фінансовий звіт за другий квартал 2024 року
▪️Загальний прибуток:
$1,4 млрд
▪️Чистий дохід:
$36 млн
▪️Скоригована EBITDA:
$596 млн
https://s27.q4cdn.com/397450999/files/doc_financials/2024/q2/Q2-24-Shareholder-Letter.pdf
▪️Загальний прибуток:
$1,4 млрд
▪️Чистий дохід:
$36 млн
▪️Скоригована EBITDA:
$596 млн
https://s27.q4cdn.com/397450999/files/doc_financials/2024/q2/Q2-24-Shareholder-Letter.pdf
👍4🔥4❤3💯2
🫡 Забираємо токени від проекту SupraOracles
Проект більшість знає, починали робити місії ще півтора роки назад,
Зараз забираємо свої токени які ми нафармили
📚Що потрібно робити:
▪️Встановлюємо в браузер розширення StarKey Wallet
▪️Створюємо новий гаманець
▪️Заходимо на сайт Supra
▪️Підключаємо гаманець
▪️Вибираємо план розблокування токенів
📚Є два варіанти отримання:
▪️10% на на лістингу і наступні 90% вже за 15 місяців
▪️10% на лістингу, далі по 3% протягом 30 місяців
⏳Дедлайн: 7 серпня
Проект більшість знає, починали робити місії ще півтора роки назад,
Зараз забираємо свої токени які ми нафармили
📚Що потрібно робити:
▪️Встановлюємо в браузер розширення StarKey Wallet
▪️Створюємо новий гаманець
▪️Заходимо на сайт Supra
▪️Підключаємо гаманець
▪️Вибираємо план розблокування токенів
📚Є два варіанти отримання:
▪️10% на на лістингу і наступні 90% вже за 15 місяців
▪️10% на лістингу, далі по 3% протягом 30 місяців
• Не затягуйте, залишився тиждень на все це, потім наврядчи зможете отримати
• У мене 5500 #SUPRA , колись робив місії, а потім забив як і більшість. Якби фармили далі, то вийшло б багато токенів
• З варіантів отримання токенів я вибрав другий, щоб хоч щось встигнути отримати з проекту, адже не знаю що буде далі
⏳Дедлайн: 7 серпня
👍4❤3🔥3💯2
🎯Нова іграшка від Notcoin?
У Телезі вже хайпує проєкт Lost Dogs, який вдає із себе гру, де нам треба вибрати правильний шлях, за що нам насиплять $NOT і $WOOF + інші нагороди.
Нагороджувана кампанія в них триває 6 тижнів і закінчиться 11 вересня, тож воркаємо.
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо в БОТА щодня і виконуємо завдання
▪️Лутаємо Bones, які потрібні для вибору шляху
▪️Обираємо шлях (логічно)
▪️Очевидно що це проект від ноткоіна, тому можливо теж норм насипе
У Телезі вже хайпує проєкт Lost Dogs, який вдає із себе гру, де нам треба вибрати правильний шлях, за що нам насиплять $NOT і $WOOF + інші нагороди.
Нагороджувана кампанія в них триває 6 тижнів і закінчиться 11 вересня, тож воркаємо.
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо в БОТА щодня і виконуємо завдання
▪️Лутаємо Bones, які потрібні для вибору шляху
▪️Обираємо шлях (логічно)
▪️Очевидно що це проект від ноткоіна, тому можливо теж норм насипе
👍5❤3⚡1🔥1💯1
Команда Камали Харріс та політики від Демократичної партії зустрінуться з представниками криптоіндустрії у понеділок, 5 серпня
https://x.com/EleanorTerrett/status/1819149516307562827
https://x.com/EleanorTerrett/status/1819149516307562827
❤4👍3🔥2⚡1
🔥Отримуємо Airdrop у новій тапалці від Race
Race - це проект, який є тапалкою в телеграмі. Проект вже уклав партнерство з Blum, має підтримку від інфлів по всьому світу та підтвердили лістинг на CEX
На даний момент ми можемо поформити поінти, які потім зможемо обміняти на токени
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо в бота
▪️Тапаємо і фармім поінти
▪️Абузім рефку
▪️Дроп підтвердили, і буде він уже цього місяця, тому замість хом'яка краще цей проект потопати
Race - це проект, який є тапалкою в телеграмі. Проект вже уклав партнерство з Blum, має підтримку від інфлів по всьому світу та підтвердили лістинг на CEX
На даний момент ми можемо поформити поінти, які потім зможемо обміняти на токени
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо в бота
▪️Тапаємо і фармім поінти
▪️Абузім рефку
▪️Дроп підтвердили, і буде він уже цього місяця, тому замість хом'яка краще цей проект потопати
🔥4❤3👍3🐳2💯1
🔥Мінтимо новий Free Zorb від LYCHEE x Zora
Zora Network - це рішення L2 на Ethereum, один з претендентів на ретродроп. Зібрали $60M від: Coinbase Ventures, Opensea, Paradigm, Gitcoin та інших.
Zora спільно з Британською компанією LYCHEE запустили роздачу нових Zorb під назвою "Lychee Zorb", який ми можемо помити заплативши вже звичну комсу 0.000777 $ETH.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на Zora
▪️Конектим гаманець у мережі Zora Network
▪️Мінтимо NFT (Комса 0.000777 $ETH)
▪️Вже не раз говорилося, що саме офіційні NFT із серії Zorb можуть стати основним мультиплікатором дропа. Так що скипати не раджу, тому що якраз ще зможемо заюзати мережу в новому місяці
⏳Дедлайн: 28 серпня
Zora Network - це рішення L2 на Ethereum, один з претендентів на ретродроп. Зібрали $60M від: Coinbase Ventures, Opensea, Paradigm, Gitcoin та інших.
Zora спільно з Британською компанією LYCHEE запустили роздачу нових Zorb під назвою "Lychee Zorb", який ми можемо помити заплативши вже звичну комсу 0.000777 $ETH.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на Zora
▪️Конектим гаманець у мережі Zora Network
▪️Мінтимо NFT (Комса 0.000777 $ETH)
▪️Вже не раз говорилося, що саме офіційні NFT із серії Zorb можуть стати основним мультиплікатором дропа. Так що скипати не раджу, тому що якраз ще зможемо заюзати мережу в новому місяці
⏳Дедлайн: 28 серпня
❤4🔥4⚡2👍1
🐹У хом'яку додали ачивки ..
Швидше за все це теж впливатиме на дроп, чим більше ачівок зможете зібрати, тим більше заблукаєте. Але такими темпами лістингу ще довго чекати)
Як на мене зараз тапалки зібрали аудиторію та рубають бабки, навіщо кудись рипатися, якщо можна заробити на партнерствах з казиком чи іншими проектами. Тому, швидше за все, листинг хом'яка побачимо ще нескоро 🫡
Швидше за все це теж впливатиме на дроп, чим більше ачівок зможете зібрати, тим більше заблукаєте. Але такими темпами лістингу ще довго чекати)
Як на мене зараз тапалки зібрали аудиторію та рубають бабки, навіщо кудись рипатися, якщо можна заробити на партнерствах з казиком чи іншими проектами. Тому, швидше за все, листинг хом'яка побачимо ще нескоро 🫡
🔥6👍4❤2🐳2💯1
🔥Проходимо квест із прогріванням Zora від Owlto
Owlto Finance - це модуль Cross-Rollup, розроблений на основі Ethereum L2 Rollup, що забезпечує недороге, безпечне та швидке рішення для передачі активів. Зібрали $8M від: Bixin Ventures, CE Innovation Capital, GSR та інших.
Нещодавно проект запустив 4-тижневий івент "Owlmazing Summer", у якому за кожен тиждень ми можемо отримати по 1 NFT. І зараз у рамках цієї кампанії вони запустили квест у якому за бриджі в/з Zora ми якраз можемо збільшити шанси на отримання ексклюзивної NFT+ додатково підформимо поінти під сам ретродроп від Owlto та прогріємо Zora.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на Owlto Finance
▪️Конектім гаманець
▪️Набиваємо транзи в/з Zora у розділі "Bridge"
▪️До речі флор на дані NFT за перший і другий тиждень зараз в районі 100-200 $ на Element, так що якщо зробити достатню кількість транз і об'єм, то крім прогріву можемо відразу непогано заробити )
⏳Дедлайн: TBA
Owlto Finance - це модуль Cross-Rollup, розроблений на основі Ethereum L2 Rollup, що забезпечує недороге, безпечне та швидке рішення для передачі активів. Зібрали $8M від: Bixin Ventures, CE Innovation Capital, GSR та інших.
Нещодавно проект запустив 4-тижневий івент "Owlmazing Summer", у якому за кожен тиждень ми можемо отримати по 1 NFT. І зараз у рамках цієї кампанії вони запустили квест у якому за бриджі в/з Zora ми якраз можемо збільшити шанси на отримання ексклюзивної NFT+ додатково підформимо поінти під сам ретродроп від Owlto та прогріємо Zora.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на Owlto Finance
▪️Конектім гаманець
▪️Набиваємо транзи в/з Zora у розділі "Bridge"
▪️До речі флор на дані NFT за перший і другий тиждень зараз в районі 100-200 $ на Element, так що якщо зробити достатню кількість транз і об'єм, то крім прогріву можемо відразу непогано заробити )
⏳Дедлайн: TBA
🔥4👍3❤2⚡1
Забираємо до 150 000$ від StonFi 💎
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на сайт
▪️Підключаємо гаманець
▪️Переходимо до розділу Pools
▪️Закидаємо ліквідність у парі STON/USDT
▪️Детально які нагороди можемо отримати - тут
⏳Дедлайн: 17 серпня
Проект дає нам можливість розділити пул в 10,000 STON (~$150,000) за максимально прості дії.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на сайт
▪️Підключаємо гаманець
▪️Переходимо до розділу Pools
▪️Закидаємо ліквідність у парі STON/USDT
▪️Детально які нагороди можемо отримати - тут
⏳Дедлайн: 17 серпня
❤4🔥3👍2💯1
🆕Тапаємо нову тапалку :)
RACE TO BILLION - нова топ тапалка, де вже скоро планується дроп та лістинг токенів $RACE. У тапалці 10 мільйонів користувачів. Також важливо відзначити підтримку від Блум та багатьох інших проектів.
Нещодавно на АМА-сесії вони підтвердили випуск свого токена у серпні та планують лістинг на топ біржах.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо в бота
▪️Приступаємо до фарму RACE
▪️Виконуємо завдання для дод. нагород
▪️Запрошуємо друзів
▪️Проект має дуже заряджену і сильну команду, яка готова просувати свій продукт у топи. Проект набирає великий хайп, що дає нам привід залетіти зараз і почати формуватися одним із перших. Так що не бачу сенсу зволікати, газ у підлогу.
RACE TO BILLION - нова топ тапалка, де вже скоро планується дроп та лістинг токенів $RACE. У тапалці 10 мільйонів користувачів. Також важливо відзначити підтримку від Блум та багатьох інших проектів.
Нещодавно на АМА-сесії вони підтвердили випуск свого токена у серпні та планують лістинг на топ біржах.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо в бота
▪️Приступаємо до фарму RACE
▪️Виконуємо завдання для дод. нагород
▪️Запрошуємо друзів
▪️Проект має дуже заряджену і сильну команду, яка готова просувати свій продукт у топи. Проект набирає великий хайп, що дає нам привід залетіти зараз і почати формуватися одним із перших. Так що не бачу сенсу зволікати, газ у підлогу.
👍4❤3🔥3🐳2💯1
100% насип від DaoBase ?
Зараз проект DaoBase запустив дейліки та бейджі, які потрібно отримати для майбутніх нагород.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на сайт
▪️Підключаємо гаманець
▪️Виконуємо завдання у вкладці Tasks
▪️Отримуємо бейдж
▪️Проект має $6 млн інвестицій, на нагороди виділено 5% + не забувайте про щоденний чек-ін. Не бачу сенсу зволікати, газ у підлогу.
Зараз проект DaoBase запустив дейліки та бейджі, які потрібно отримати для майбутніх нагород.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на сайт
▪️Підключаємо гаманець
▪️Виконуємо завдання у вкладці Tasks
▪️Отримуємо бейдж
▪️Проект має $6 млн інвестицій, на нагороди виділено 5% + не забувайте про щоденний чек-ін. Не бачу сенсу зволікати, газ у підлогу.
❤4👍4🔥3⚡2💯1
🫡Чекаєте лістинг REVOX ?
Нещодавно проект виставив твіт, де написав, що лістинг планується у 2024 році, але точний місяць та дату не вказав
Додатково також проект згадав, що у другій вкладці REVOX Lense можна також фармити поінти, за які ми потім отримаємо токени $RGT
Тому, хто раніше фармив, раджу продовжувати кожен день заходити та збирати поінти, тим більше активність не вимагає вкладень
Нещодавно проект виставив твіт, де написав, що лістинг планується у 2024 році, але точний місяць та дату не вказав
Додатково також проект згадав, що у другій вкладці REVOX Lense можна також фармити поінти, за які ми потім отримаємо токени $RGT
Тому, хто раніше фармив, раджу продовжувати кожен день заходити та збирати поінти, тим більше активність не вимагає вкладень
👍5🔥5❤2🐳2💯1
Артур Хейс представив нову статтю "Hot Chick"
▪️Криптовалютна спільнота може стати вирішальною силою на виборах 2024 року, оскільки близько 50 мільйонів американців мають криптовалюту.
▪️Необхідний законопроект, який би визнав криптовалюти та блокчейн-токени захищеною формою мови, аналогічно соціальним мережам.
▪️Криптанам потрібно стати єдиним блоком виборців та домагатися ухвалення цього закону до виборів, використовуючи свої голоси як важіль тиску на політиків.
▪️Голоси криптоінвесторів можуть вплинути на результати виборів до Конгресу, Сенату та президентських виборів.
▪️Брайану Армстронгу потрібно не лобіювати закони на свою користь, а збирати цифрові підписи криптанів на підтримку законодавства, що пропонується.
▪️Крипта не має бути ініціативою однієї партії, щоб досягти результатів потрібно працювати з тією партією, яка зараз при владі.
▪️Криптоспільнота по всьому світу має підтримати ці зусилля та організувати подібні кампанії у своїх країнах.
https://cryptohayes.substack.com/p/hot-chick
▪️Криптовалютна спільнота може стати вирішальною силою на виборах 2024 року, оскільки близько 50 мільйонів американців мають криптовалюту.
▪️Необхідний законопроект, який би визнав криптовалюти та блокчейн-токени захищеною формою мови, аналогічно соціальним мережам.
▪️Криптанам потрібно стати єдиним блоком виборців та домагатися ухвалення цього закону до виборів, використовуючи свої голоси як важіль тиску на політиків.
▪️Голоси криптоінвесторів можуть вплинути на результати виборів до Конгресу, Сенату та президентських виборів.
▪️Брайану Армстронгу потрібно не лобіювати закони на свою користь, а збирати цифрові підписи криптанів на підтримку законодавства, що пропонується.
▪️Крипта не має бути ініціативою однієї партії, щоб досягти результатів потрібно працювати з тією партією, яка зараз при владі.
▪️Криптоспільнота по всьому світу має підтримати ці зусилля та організувати подібні кампанії у своїх країнах.
https://cryptohayes.substack.com/p/hot-chick
👍8🔥3💯2❤1⚡1
👨🏻💻Фармимо поінти в CONNECT3 - лайт на вихідні
CONNECT3 - Агрегатор в якого задача поширювати соціальні дані в Web/Web3, надання розробникам соціальних данних нового рівня
📚Що потрібно робити:
▪️Йдемо на сайт
▪️Конектимось через Wallet і Х
▪️В Quest виконуємо завдання
Цікаво що є FTX, хоча вони вже не актуальні але свого часу завжди інвестили котлети в проекти, загалом активність легка - виконуємо завдання та фармимо поінти NARVI
CONNECT3 - Агрегатор в якого задача поширювати соціальні дані в Web/Web3, надання розробникам соціальних данних нового рівня
- Не оголошений раунд інвестицій з 2022р, серед партнерів та сапортів є - Tier1 проект Near до речі вони підписані на Twitter Connect3, також не погані фонди BIG BRAIN, NO LIMIT, COGITENT, та мертвий FTX
📚Що потрібно робити:
▪️Йдемо на сайт
▪️Конектимось через Wallet і Х
▪️В Quest виконуємо завдання
Цікаво що є FTX, хоча вони вже не актуальні але свого часу завжди інвестили котлети в проекти, загалом активність легка - виконуємо завдання та фармимо поінти NARVI
❤5👍4🔥3🐳2💯1
За Berachain скучили?
Нові активності від проекту, дроп вже скоро? ($142M)
Berachain - це EVM-сумісний L1-блокчейн на базі Cosmos SDK, до речі, вже писали про проект неодноразово. Зібрав $142M інвестиціями від tier 1-2 фондів: Polychain Capital, HashKey Capital, Framework Ventures, Shima Capital та інших. З цікавого, один із перших проектів у крипті, що досягли оцінки в $1 млрд.
Тільки почався останній місяць літа — серпень, отже, смарт прогрітиме проект у новому місяці. Нещодавно запустилися спільні квести з Union ($4M), їх проходитимемо сьогодні
📚Що потрібно робити:
▪️Клеймим тестові токени, потрібен встановлений гаманець Keplr
▪️Переходимо за посиланням, відправляємо токени в стейкінг DYDX
▪️Бриджим stDYDX в Berachain
▪️Розміщуємо ліквідність з парою HONEY - stDYDX
▪️Переходимо на сайт, прив'язуємо гаманець та закінчуємо Quest
⏳Дедлайн: TBA
Нові активності від проекту, дроп вже скоро? ($142M)
Berachain - це EVM-сумісний L1-блокчейн на базі Cosmos SDK, до речі, вже писали про проект неодноразово. Зібрав $142M інвестиціями від tier 1-2 фондів: Polychain Capital, HashKey Capital, Framework Ventures, Shima Capital та інших. З цікавого, один із перших проектів у крипті, що досягли оцінки в $1 млрд.
Тільки почався останній місяць літа — серпень, отже, смарт прогрітиме проект у новому місяці. Нещодавно запустилися спільні квести з Union ($4M), їх проходитимемо сьогодні
📚Що потрібно робити:
▪️Клеймим тестові токени, потрібен встановлений гаманець Keplr
▪️Переходимо за посиланням, відправляємо токени в стейкінг DYDX
▪️Бриджим stDYDX в Berachain
▪️Розміщуємо ліквідність з парою HONEY - stDYDX
▪️Переходимо на сайт, прив'язуємо гаманець та закінчуємо Quest
⏳Дедлайн: TBA
❤7👍3💯2🔥1