V CRYPTO ✌🏻
300 subscribers
231 photos
10 videos
220 links
Україномовний канал про заробіток на криптовалютному ринку 🇺🇦

Власник / Реклама: @vinchikm9
Download Telegram
Не погано так насипає OKX 3-50$ на акаунт 💰

Біржа ОКХ завжди роздає подарункові бокси за реєстрацію, але зазвичай випадали дисконт картки, а сьогодні почали випадати виводні $ на спот, тому в кого немає ще акаунту, це крута можливість отримати 3-50$ на акаунт

📚Що потрібно робити:

▪️
Реєструємось за посланням на ОКХ
▪️Проходимо верифікацію (КУС) та отримуємо за це 1 бокс
▪️За бажанням робимо депозит 50$ на біржу і отримуємо ще один бокс

▪️Потрібно реєструвати новий акаунт, випадає в основному від 3 до 25$, максимальний приз з боксу 50$

▪️За кожного реферала також нараховують бокс із криптою на спот, тому можете реєструвати своїх друзів, родичів під себе і ви обидва будете отримувати виводні $

⌛️Незнаю скільки ще буде працювати, можливо є якийсь пул, тому поки дають, варто відразу забирати халяву ( скрін не мій, позичив у колеги)
5👍3🔥2💯21
👨🏻‍💻Забираємо 100грн+100грн від GlobusBank

В банку день народження і в честь цього вирішили подвоїти нагороди за запрошення нових користувачів ! Ми ж цим звісно скористаємось і заробимо пару грн !


Гроші одразу можна виводити на будь який інший банк !
А також обмежень по запрошенню немає

📚Що потрібно робити:

▪️Встановляємо додаток - Дохід вказуємо від 10к грн
▪️Проходимо верифікацію 18+(можна через Дію 2хв займає)
▪️Відкриваємо віртуальну карту
▪️Після чого обов'язково виберіть і активуйте розділи кешбеку
▪️Гроші прийдуть на рахунок кешбеку

▪️Так хто бачив попередні пости про такі акції - підписники виносили 1000грн і більше !

Все просто скидали рефку батькам та родичам далі знайомі ! Все маєш 1500грн і їдеш пити кавусю


⌛️Дедлайн: 4 серпня
👍4🔥322💯1
🎯Останні оновлення Notcoin

Тепер ви можете виводити Notcoin на різні гаманці, і це ще не все.

📚Просто для вашої інформації:


▪️Зняття коштів обробляються в міру накопичення і можуть зайняти до 13 днів (наступний, можливо, завтра)
▪️Вивід - Один акаунт = один гаманець
▪️Коли ви знімаєте, ви отримуєте все НЕ зі свого балансу (зароблені від пулів, рефералів тощо) — тому вивід так довго і йде
👍542🔥2
Загон гоїв продовжується 🐂

VanEck прогнозує курс Bitcoin до 2050 року в 2.9млн$

Якщо хтось не знає це топовий трастовий фонд який надає послуги ETF по Ethereum.

Віримо в таку ціну ? Я би можливо і закупився якби був впевнений що доживу до цього часу, а так скіп
👍4🔥43🐳2💯1
Залітаємо в дейлік від DaoBase👨🏻‍💻

DaoBase - Допомагає створювати систему репутації для DAO, визначає соціальні графіки користувачів та оцінює активи по їх рейтингу. Зібрали 6млн$ від Tier2 фондів, також є прихований раунд інвестицій

Зараз можемо прийняти участь в стандартному daily check, кожен день збирати поінти за що нам обіцяють токени проекту.


📚Що потрібно робити:

▪️Йдемо > сюди
▪️Конектимо гаманець
▪️Виконуємо завдання
▪️Кожен день збираємо монети

Плюс один дейлік в колекцію, нічого надзвичайного в проекті немає, але як для активності піде часу на це багато не потрібно, по дедлайні TBA

Також Update по StarryNift, Airdrop завершено, нагороди в токенах
$SNIFT ми отримаємо протягом 15 днів
6👍3🔥3💯21
🆕🎉Новий Launchpool від Bybit

Можемо отримати безкоштовні токени $L3 за те що тримаємо кошти на біржі, нам будуть доступні 3 пули:

▪️За L3
▪️За USDT
▪️За MNT

Без ризиків закидаємо любий актив в Launchpool, та отримуємо від 20$ до 100$ залежно від проекту, за тиждень, також можна перевірити Airdrop від Layer3 > тут


Саме безпечніше приймати участь за USDT щоб не втрачати на курсі монет L3 або ж MNT


📚Що потрібно робити:

▪️Йдемо на сторінку Launchpool
▪️Підтверлжуємо участь
▪️Та Закидаємо від 100$ до 2000$
▪️Кожен день отримуємо крипту на пасиві


⌛️Старт події 30 липня 15:00
4👍4🔥42💯1
Розділяємо 38.000$ від Bitget 🎯

Зразу 3 форми від Bitget, в яких ми можемо розділити 38.000$

▪️AVACN - призовий пул 10.000$, де кошти заберуть 500 користувачів в рандомному форматі, виконуємо соціалки > форма

▪️MONGY - призовий пул 20.000$, кошти заберуть 1000 користувачів в рандомному форматі, > форма

▪️Liquidium - Розділяємо 20.000 $LIQUIDIUMTOKEN, 1000 користувачів отримають нагороду в рандомному форматі, > форма
6👍4🔥2💯2
Update по Over protocol 🌐

▪️Отримати Airdrop зможемо 3 вересня
▪️ Оголосили що найблищим часом будуть брити абузерів
▪️Запуск мережі в Mainnet планується 27 серпня
▪️ Оновлення по Overnode 30 серпня
▪️ Критерії Airdrop очікуємо 30 серпня
▪️ Натякнули на лістинг в першій половині вересня

- Бажаю насипу тим хто працює над цим проектом, мене ж побрили і сказали що я Sibil хоча в мене був лише один акаунт 🫠
👍4🔥432
Ось що нас очікує в осени 🍃

До речі за Catizen, практично всі авторитетні ресурси говорять що Airdrop літом ніхто не отримає, а будуть тягнути навпаки як Hamster Combat.

Також update по Elixir щоб не робити окремий пост. Сьогодні вони зробили
снепшот за свій перший сезон Airdrop :)
👍532🔥2💯1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Обличчя ETH, віщає про крипту 🫠

Віталік Бутерін виступив на конференції в Токіо і розповів як бачить Ethereum через 10 років. Ethereum зосередиться на створенні додатків. Найуспішніші категорії включають: DeFi, DID (ENS), DAO і NFT.

Тепер коли куплятиму черговий ETH, буду згадувати це відео…
👍4🔥322💯1
Фармимо токени в Wizzwoods 🧙

Wizzwoods - Play to Earn гра в мережі TABI, серед підписників є Фаундер Berachain. Гра повинна об'єднувати мережі Berachain та TABIchain включно і TON, що має об'єднатись в міст між проектами, гра була на twitter але на днях її інтегрували в telegram

- Наша задача проста, активити в грі, прокачувати статую та в перспективі отримати токени
$WIZZ, гра дуже популярна в twitter і до неї є інтерес, відповідно в перспективі токен будуть відкупляти і він буде коштувати більше чим пару копійок

📚Що потрібно робити:

▪️Йдемо в > telegram бот
▪️Виконуємо завдання "task" заробляємо монети купуємо ресурси
▪️качаємо рівні нашої землі, купуємо сундуки, з сундуків випадають маги
▪️Маги будуть добувати нам ресурси за них ми будемо покращувати нашу ферму
▪️Нажимаємо на "капелюх" отримуємо мага який буде нам збирати ресурси
▪️Апгрейдимо статую ведмедя грибами
👍3🔥32💯2🐳1
💲USDT під 25% річних в самому гаманці телеграм

• Я вже тримав недавно тут 3000 USDT під 50%, то була тимчасова акція і мені непогано капнуло TON за короткий період
• Після OKX треба буде переводити кудись гроші, щоб вони працювали, тож один з варіантів буде цей.
• Нажаль, щоб закинути в стейкінг треба пройти верифікацію в телеграмі і ліміт на акаунт 3000 USDT. Тож думаю над тим, щоб пройти на родичів і підготувати собі 5 акаунтів для роботи


Щоб закинути, то в телеграм переходите в гаманець і там будуть бонуси, перший раз треба створити TON Space, зберігаєте сід фразу і закидуєте гроші ( зняти можна в любий момент )
👍4🔥422💯1
🔈CZ Binance, Чанпен Чжао, на волі! - саме такі заголовки гуляють зараз від багатьох інфлів у X.

Нагадаємо, що раніше його засудили до чотирьох місяців ув'язнення за порушення антивідмивних законів.
👍4🔥421💯1
⚡️Забираємо нову ОАТ + 500 алмазів від StarryNift

StarryNift - це інтегрована ігрова платформа та маркетплейс, який забезпечує створення, інкубацію, аукціон та транзакцію NFT. Зібрали $10M від: Binance Labs, OKX Ventures, Alameda Research та інших.

Проект на честь партнерства з REVOX
запустив роздачу нових FREE NFT на Galxe, яку ми можемо забрати, виконавши кілька завдань і отримати + 500 алмазів, чим потенційно збільшимо ретродроп.

📚Що потрібно робити:

▪️Переходимо на StarryNift
▪️Мінтимо Citizen Pass на
сторінці
▪️Робимо "Daily Streak" на
сторінці
▪️Регаємось у "Raffle Pool"
використовуючи мережу opBNB на сторінці
▪️Голосуємо за роботів 5 роботів поспіль на
сторінці
▪️Далі переходимо на
Galxe
▪️Виконуємо інші соціалки
▪️Забираємо NFT

▪️Все як і раніше, пара простих завдань і отримуємо приємний бонус. Також не забуваємо про щоденні завдання на самому StarryNift

Дедлайн: 12 серпня
5🔥4👍32💯1
Intel урізує витрати через обвал на 60% з початку 2024 року - чистий збиток компанії за підсумками першого півріччя склав $1.61 млрд.

Техногігант скоротить до 19 000 робочих місць та уріже капітальні витрати на 20% вже у 2024 році. Також Intel до 2026 року скоротить витрати на маркетинг та дослідження на "мільярди доларів".
7👍3🐳2🔥1💯1
🩸Чергова смута на ринку…

Genesis Trading перевела BTC на 2,12 $ млрд і ETH на $838 млн на кілька адрес за останні 3 дні

Суд
зобов'язав Genesis повернути 77% активів клієнтам на суму $3 млрд у справі про ліквідацію компанії
4🔥32👍1🐳1
🇰🇷Введення податків на крипту у Південній Кореї відкладено до 2028 року

https://www.theblock.co/post/305206/south-korea-proposes-pushing-back-crypto-gains-taxation-to-2028
4👍4🐳21🔥1
🫠Розіграш від Liquidswap та Spotlight на біржі KuCoin

Liquidswap — топ 1 DEX біржа на блокчейні Aptos. В пректу вже більше 1 млн активних користувачів, загальний TVL складає понад 60 млн

Проект залучив 10.5 млн
інвестицій від топових фондів: Pantera Capital, Lightspeed, Faction та інших

Також запустили
розіграш в боті на 20.000$ за прості завдання і без вкладень

📚Що потрібно робити:


▪️Переходимо в БОТ
▪️Вводимо гаманець Aptos
( можна
Petra або Martian )
▪️Робимо три підписки
▪️За бажанням запрошуємо дразів за своїм посиланням
🔥53👍2💯2🐳1
🚀Лаунчпул L3 на Bitget

Сьогодні стартував ще лаунчпул на Bitget і він з дуже хорошим відсотком заробітку але USDT можна кинути тільки з нових акаунтів

📚Що потрібно робити:

▪️Реєструємось на Bitget
▪️Переходимо в
лаунчпул
▪️Закидуємо туди наші USDT, максимум на акаунт 2000

▪️Пул буде йти дуже довго, а капають токени кожну годину і зразу можна продавати та фіксувати прибуток


📆Дедлайн: 9 серпня
🔥6👍32🐳21
👨‍⚖️Кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп обрав сенатора Джей Ді Венса (володіє BTC на $250 тис) як віце-президент.

Венс прихильно ставиться до криптоіндустрії та критикує SEC.

https://www.theblock.co/post/305430/donald-trump-selects-crypto-friendly-sen-j-d-vance-as-his-running-mate
https://truthsocial.com/@realDonaldTrump
👍93💯2🐳1