V CRYPTO ✌🏻
301 subscribers
231 photos
10 videos
220 links
Україномовний канал про заробіток на криптовалютному ринку 🇺🇦

Власник / Реклама: @vinchikm9
Download Telegram
10% на дроп

Дякую, це прям потужно!

Ціна щоб не бути багатослівним буде 0.001, на більше не надійтесь скоріше за все.

3 роки витратити на шляпу

Почну писати пости може чи що😂
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Ще трішки почекаємо (місяць-два)

Жартую, в серпні скоріше за все чекайте на вихід чекера по Linea
✍️Не офф чекер Linea

🗣Знайшов на просторах інтернету цікавий чекер, де можна спробувати глянути свою аллоку і чи проходите ви взагалі на дроп від Linea.

Там є крутілка ще, якщо можете покрутити і побачите різний дроп свій від локації, на основі FDV.

Зараз на премаркеті токен $LINEA торгується по 3B$ FDV. Не так багато, але і не мало, але за токен виходить 0.05$

❗️Посилання - https://lineachecker.netlify.app/

Відомо що зараз 2.62B LXP всього і з них 40% відмічені сібілами, а значить загальна кількість буде 1,8В LXP, таким чином можна прикинути, що 1 LXP вийде в 3.5 токени $LINEA

💬В любому випадку народ це DYOR, гаманці не підключайте і якщо просять оплатити щось, не платіть, це чисто глянути локацію і все. Я навіть в цей чекер смутно вірю, але все ж це перші дзвіночки до офіційного чекера.
Чекаємо на офіційний чекер і якщо все буде гуд розіграю тут або преміум тг, або просто роздам трішки грошей, так що боти вийшли геть звідси, а тим кому заходить канал (хоч і рідко пости знаю) чекаємо.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
На просторах інтернету

Ціна токену на премаркеті 0,05$

Чекаємо, з дня на день щось походу має бути.
V CRYPTO ✌🏻
На просторах інтернету Ціна токену на премаркеті 0,05$ Чекаємо, з дня на день щось походу має бути.
це теж підтверджує, що скоро буде двіж


Схрестив пальці щоб бути елібгл, бо відчуваю, як будуть горіти в людей пердаки, ой будуть. Бо бритва буде скоріше за все страшна
Я ж казав буде бритва

Хто робив лінеа вітаю, можете чекнути дроп.

Мене як бачите збрили, мав баланс 1380 LXP, але нічого не отримаю нажаль.

https://linea.build/hub/airdrop

Перевіряйте гаманці
Рубрика - шо подєлать

🗣Короче да пропадаю, але працюю, проектів тьма просто на ранніх стадіях, де можна залітати і де буде смачно кормити, не так як попередні я скидав ахах

❗️Кидаю один з таких:

Проект SPHINX - це L1 блокчейн (мільйонний мабуть вже на рахунку)

Офіційний твіттер аккаунт - https://x.com/SphinxProtocol

Інвестицій глянути можна тут - всього 2 млн, але це тільки Pre-Seed, буде ще інвест

Є діскорд, а головне що там мало людей і там є роль ОG. Пояснювати буду вам за ролі трішки пізніше, хто не втемі, а хто в темі, то шарите як треба швидко туди зараз залітати

Посилання на діскорд - https://discord.gg/wg7mmG9hDT

❗️Короче це знову новий Л1 блокчейн в якого є ролі, в якого є тестнет, де треба трейдингом займатись. складного немає нічого, мене цікавили більше ролі, там є точно OG роль, а також є роль за контент. Все що вам треба, то тільки гарний проекачений твіттер і гарні пости. Кому цікаво я розпишу ще більше про ролі, або ж зроблюл прям гарну статтю в Медіум, де все буде чітко розписано за ролі, буде супер корисно для новачків.

💬Все залітаєм, воркаєм, активнічаємо і отримуємо в кінці капусту. Кому треба розпишу ще як ганяти сам тестнет, але ці тестнети нафіг нікому не треба, всі бабки за відпрацювання проектів зараз в діскорд проектах, там за ролі можна отримувати по 10-100к доларів після ТГЕ, все від вас залежить.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Помянем
1
Всі вже читали новини, всі все вкурсі. Всі знають що сталось і чому.

Вставлю свої 5 копійок як я це бачу. Хтось хотів скупити альту ДЕШЕВО, дуже дуже дешево.

Чи почався альтсезон? думаю тепер він точно має початись, адже все сміття у вигляді альтів скуплено великими дядьками з великими сумками, прям дуууже великими і з дуууже великими знижками. АТОМ по 0.001 це ж взагалі пздц.

Хто за цим стоїть? Я більше ніж впенений, що біржі такі як бінанс, байбіт там свої руки також простягнули. Це готувалось, однозначно це все було підготовлено і однозначно все було зроблено, щоб збрити всіх. 19 ярдів ліквідацій це дуже велика сума.

Трампеня теж внесло свій вклад своїми твітами, але знайте одне, це КРИПТА, тут будуть ЇБАТИ всюди де тільки можна, а такі як трамп і його шарага будуть тільки це робити ще більше, бо бабкі для них це все.

В сутації з Костею Кудо, взагалі мовчу, я не слідкував за ним, але колись читав його пости також. Шкода однозначно, що таке сталось, це все пічально і ще раз доводить крипта буде їбати далі всіх і їй пофігу на твої статки чи профіти. Розумна людина, але те що брав гроші інвесторів дурна думка, як на мене. Якщо ти крутий трейдер, тобі гроші інвесторів не треба, сам собі заробиш. Але не про це зараз..Вічна памʼять і хай спочиває...

Що ми можемо з цього винести?
1. А тільки те, що з цього і можна заробити, хто це зробив, я щиро за вас радий, бо я на заборі весь цей час.
2. Не торгувати з великими плечами на фьючах, або взагалі не торгувати, або торгувати грошима, яких не шкода, бо як буде от така фігня знову, то хоч не так обідно буде.
3. Мати свою голову, не гоніться за думками інших, майте свою на плечах і робіть свій аналіз, я не скидаю сюди ні сигналів, ні інсайдів, нічого що звʼязано з фʼючами. Якщо сам балуюсь то ділюсь, а не кажу як то робити.
4. Дивитись за мільярдерами, вони знають що роблять, бо це їхні бабки і я зараз не кажу про "супер" інфлів, які скинуть профіт в 1000 доларів, а за реальними "пузатими" дядьками, куди вони інвестують, що вони роблять.

Все буде добре, це переживемо теж, але знайте, краще кровно заробити на проекті і взяти з того дроп, ніж залишитись сивим в 20-30 років, бо тебе ліквіднуло на 20к чи більше..

Качаємо менталку, робимо висновки і лутаємо дропчики собі. Качайте твіттер, дуже скоро він нас буде теж кормити, бо Ілон не стоїть в стороні і теж хоче капусту мати, хоч в неї його і так дохрена
1
Пішли відкупи і можна лонгувати хто хоче

Там капіталізація ефірчика стала більше за біток, так що це теж враховуйте, альти вже стріляють по 5-10%
🗣Інфа на роздуми, як я і казав, твіттер треба качати, але зараз трішки про інший наратив який може бути

✍️Х (Твітер) збирається перетворювати імена користувачів в активи, а саме в торгові елементи. Ви поняли про що це? це ті самі круті номера в телеграмі, які колись були халявними а зараз продаються по 10-20-50к доларів

В випадку з твітером, справа йде до ринку, де кожен інфлюєнсер, креатор, чи там бренд любої кампанії захочуть мати свій ідеальний нікнейм і буде готовий платитии за це шалені гроші.

Потім ці імена цифровізовані можна буде продавати як NFT. Це буде такий розйоб, коли залетять ютубери, телеграмні інфли, це буде треш.

Можете спробувати собі зарезервувати щось супер унікальне, твіттер може зараз просто подарувати, або ж купити за копійки, а потім..💰
Памʼятаю тему з додо піцца, де нікнейм в тг купили за 100к, зарезервував собі такий тут😅

https://handles.x.com/login

❗️Все DYOR, звичайно, але це як стрільне, то готуйте чемодани.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Не пройшло і року, як Sentient виходить на ринок зі своїм токеном.

🗄Ура, писав про це ще тут

Чесно, там можна було мені залетіти в діскорд і мати ерлі роль саму топову вже давно, але я забив на цей проект і чисто тільки ганяв там сам тестнет і активності. Наче як навіть елігбл, не сподіваюсь на мільярди, але якщо дадуть 50 доларів, то вже добре.

Чи щось беру зараз ще? ноу, немає коли, дороблюю те що є і буду далі бачити, але ера з діскордом не вмерла. Проект Fogo тому підтвердження - за топову роль дали майже 8к доларів, жир ні?)

Короче ворк далі, думок про крипту багато, те що не кормить обідно, але такі реалії.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
V CRYPTO ✌🏻
✍️Не пройшло і року, як Sentient виходить на ринок зі своїм токеном. 🗄Ура, писав про це ще тут Чесно, там можна було мені залетіти в діскорд і мати ерлі роль саму топову вже давно, але я забив на цей проект і чисто тільки ганяв там сам тестнет і активності.…
Вийшов токен напишу думки🍾

В цілому непогано, мені очікувано дало 50$ за тестнет (в токенах 2450)

За ролі тут цікавіша історія, в цілому роздали за топову рольку 5к доларів, мало чи багато самі рішайте, я далі топитиму за ролі що це профітніша тема зараз.

Да це в довгу історія, але і профітніше, тим паче в кого баланс 0

Зараз добиваю роль тут - Genlayer, пріорітет буде тільки сюди, скоро має стартувати в них тестнет, тому до літа точно вийдуть вже з мейнетом, а з ним очевидно і TGE.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
100$ від Bybit & ELON 🖤

Bybit запустив новий TokenSplash, де за виконання певних завдань можна буде отримати 200 $ELON ~ 100-150$.


Що потрібно робити?

⚫️ Реєструємось на Bybit + KYC;
⚫️ Переходимо на сторінку TokenSplash та реєструємось в промо;
⚫️ Вносимо депозит 100$ та торгуємо на 100$ в токені $ELON.

Місць всього 2.500, ще повинні бути.


Дедлайн: 13 лютого.
2🔥1
🖤 Також не забуваємо за LaunchPool ZAMA на Bybit, зараз там виходить такий собі відсоток, але щоб ліква просто так не лежала, то думаю варто залетіти.
2🔥1
Робимо гємову промо-акцію від OKX & SENT 🖤

OKX запустив промо-акцію з токеном $SENT, як для нових, так і для старих користувачів.


Нас більше цікавить промо для старих користувачів, суть яка: потрібна робити оборот в токені $ZAMA і попасти в ТОП по обороту.

💰На даний момент, щоб потрапити в рейтинг 10001-15000 потрібно всього лише 3$, за це ми отримаємо 2146 $SENT ~ 68$.

Звісно можна робити і більший обсяг, щоб отримати більшу нагороду, і звісно під кінець потрібно буде більше обсягу, але це все рівно виглядає як плюсова активність. ВОРК!
🔥21
🖤 Новий OKX Boost від проєкту Rainbow.

Загальний пул: 3.5 млн $RNBW;
Мінімальний депозит: 200$;
Мінімальний оборот:
500$.


💰 Орієнтовна нагорода = 11$ за 1 бал.
1🔥1