V CRYPTO ✌🏻
301 subscribers
231 photos
10 videos
220 links
Україномовний канал про заробіток на криптовалютному ринку 🇺🇦

Власник / Реклама: @vinchikm9
Download Telegram
✍️Готові багатіти?

❗️Лістинг PAWS - 16.04

💬Думаю слова зайві, все і так чудово всі знають, як треба лупити по стакану.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2
✍️Де я пропав на тиждень?

🗄Не встигаю всюди бути, бо засів в діскорді одного проекту.

🗣Я писав сюди пост про ерлі роль одного проекту, в якого ще поки не стартанув тестнет, але фармити ролі рекомендував також.

Так от заліп я в тому чаті на тиждень часу і це принесло свої плоди:
12 місце в рейтингу по рівням з 60к людей на сервері (скрін)
Найвища роль, яка є, на даний момент
Неодноразова підтримка і згадування мене в дженералі від модерів, а також від СЕО

В середу буде новина, про нову механіку нарахування ХР, а також можливо деталі про ролі.
Про OG роль поки новин не має, на АМА СЕО нічого за це не каже.
Очікуються нові кампанії на Galxe, за які будуть даватись ХР

💬В цілому народ, це дуже крутий досвід, бути і в топі і бути активним в проекті. І це ще навіть не стартував тестнет. Хотів ще вибити собі роль модератора, але не набирають нажаль. Це саме той випадок, коли з проекту треба витискати по максимуму, це лише один із з цих максимумів.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Дякую, тапалки дА пАбАчення.

Ціна на скріні, дроп такий сильний що хотів розіграш тут провести, але думаю що не потягну масштабів))

💬Думаю всім і так зрозуміло, що тренд тапалок спав відразу після Ноткоіна, не варто навіть дивитись в ту сторону тепер.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2
✍️Другий клейм токенів $MINT

🗣Сьогодні прям іду купляти ламбу походу, адже зʼявився доступ до клейму $MINT

Хто робив проект, заберіть ті сльози, якщо є бажання

Токени забрати можна тільки на гаманець.
Забирати можна тут - https://www.mintchain.io/airdrop/claim

Контракт токену в мережі Mint Mainnet, щоб добавити собі в гаманець

0x8511138208529fe1b9a37b863c7EEE3Fe234b7Ab


💬Слова тут зайві як на мене, все очевидно, 2 проект, 2 гівнодроп..працюємо далі, буду трохи сюди включатись також

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Zora TGE

🗣І так, проект який роздасть нам по губам знову, або по 10 гривень оголосив про TGE токену.

Токен $ZORA буде в мережі Base🤦‍♂️

Новина виставлена на офіційному твіттер аккаунті
https://x.com/zora/status/1914051452882063793

💬Чекеру поки немає, якщо робили проект, ставте 👍, то скину більше інфи по чекеру і т.д . як буде більше деталей. В цілому не очікую тут лайфчендж, дуже пізно виходять і ще й не в своїй мережі..


🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Там цеє, бичка варіант 2

Все дуже зелене, аж страшно від такої зелені, тримаю кулачки щоб це затягнулось до осені.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
Є живі тут?

Бо я щось з цією криптою багато, що дізнався за цей період, а багато що не зробив..

На чому зараз заробляти? Розпишу в наступному пості, а може і не один…

Короче треба повертатись, ставте дзвоник включеним, буде те що не всюди пишуть, або якщо і пишуть то платно😉
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍3
✍️Такс, що робиться в нас на сьогоднішній день?

Куча проектів виходять на бінанс альфа, де можна спокійно лутати по 100 баксів в середньому щодня. Чи зараз можна крутити? Хз, я не залітав в ту історію, але як побачив ще що залетіли китайці, то стає все важче і важче в це діло заходити. Крутити треба багато і торгувати теж трішки треба вміти щоб збирати ті поінти. Хто крутить пишіть, як вам ця історія? Бінанс на мою думку став біржою МЕХC, яка лістить в себе все що можна і не можна.

Інші біржі відповідно підтягнули тренд, трішки зі свохми умовами, точно бачив на Gate, MEXC такі приколи, як і з альфою на банані.

Некст пункт, це те що Пашка Дуров повернувся з Франції і почав пушити тему зі стікерами і подарунками. Тема стала настільки профітною, одна колекція жаб зараз продається з шаленом флором. Як то все робити? Розпишу гайд, що і як, якщо хочете. Сам не залітаю, вже пізно. Народу багато, зловити паки дуже дуже важко стає.

Що по тестнетам і ретро? Тема не вмерла, тема відійшла з переднього плану трішки назад, але працює. Все ще виходять проекти з тестнетами, все ще є ретро активності, все ще це буде профітно. Я далі буду робити тестнети, вдарятись більше в фарм ролей в діскорді (дада я не просто спав і забив, працював і фармив ролі), ганяти транзакції і все що можна робити в тестнетах. Гайди куди я залетів, розпишу трішки пізніше в інших постах. Все буде жирно розписано і по полочкам.

Де ще є зараз бабло? Ну як варіант це ловити спреди між дексом і біржою МЕХС. Якщо коротко, ціна на децентралізованій біржі може бути умовно 0.01, на біржі МЕКС буде 0.02 відповідно заходим в шорт і МЕХС буде рівняти ціну до декса. Парсерів на сьогоднішній десь, ну просто кабзда скільки багато, знайти можна як платні, так і безкоштовні, де багато токенів дають. Ваша задача не гратись з плечами і ставити стопи, бо бувають качелі і навіть той самий МЕХС може так пропампити монету, що ліквідне за секунду.

💬Ще скажу, що стабільно це мабуть спреди і тестнети, все залежить від вашого балансу, якщо повний 0, залітайте в діскорд, фарміть ролі, ловіть ролі за контент, качайте твіттер, да це важко на початку, але як зловите ритм, то буде все дуже профітно. Не забувайте не нагрібати мільярд проектів, заведіть табличку собі, щоб бачити і моніторити все. Якщо ж маєте деп, то пробуйте ловити спреди, фішка крута, на дистанції можна бути в плюсі. Все, некст пост буде гайдом на один тестнет простий досить.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1
✍️Grass коли вже?

🗣Зараз іде 8 епоха фарму від травички. Перший дроп, для тих хто залітав рано, вишов дуже дуже круто.

❗️Що відомо і знаю точно, буде 10 епох фарму поінтів. Чи це багато? та наче ні, бо вже залишилось фактично не так то і багато часу. Нам варто просто почекати до кінця літа по суті і будемо в вересні мати що їсти.

💬Я надіюсь всі тримають ноду досі на своїх девайсах? З останніх оновлень вони відключили вже фарм поінтів з браузерного розширення, тому фарм іде тільки з повноцінної програмки.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Blum - помийна яма офіційно!

Чекер вийшов, але не дивіться, бо це пздц

На скріні мій результат🤷‍♂️
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2
10% на дроп

Дякую, це прям потужно!

Ціна щоб не бути багатослівним буде 0.001, на більше не надійтесь скоріше за все.

3 роки витратити на шляпу

Почну писати пости може чи що😂
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Ще трішки почекаємо (місяць-два)

Жартую, в серпні скоріше за все чекайте на вихід чекера по Linea
✍️Не офф чекер Linea

🗣Знайшов на просторах інтернету цікавий чекер, де можна спробувати глянути свою аллоку і чи проходите ви взагалі на дроп від Linea.

Там є крутілка ще, якщо можете покрутити і побачите різний дроп свій від локації, на основі FDV.

Зараз на премаркеті токен $LINEA торгується по 3B$ FDV. Не так багато, але і не мало, але за токен виходить 0.05$

❗️Посилання - https://lineachecker.netlify.app/

Відомо що зараз 2.62B LXP всього і з них 40% відмічені сібілами, а значить загальна кількість буде 1,8В LXP, таким чином можна прикинути, що 1 LXP вийде в 3.5 токени $LINEA

💬В любому випадку народ це DYOR, гаманці не підключайте і якщо просять оплатити щось, не платіть, це чисто глянути локацію і все. Я навіть в цей чекер смутно вірю, але все ж це перші дзвіночки до офіційного чекера.
Чекаємо на офіційний чекер і якщо все буде гуд розіграю тут або преміум тг, або просто роздам трішки грошей, так що боти вийшли геть звідси, а тим кому заходить канал (хоч і рідко пости знаю) чекаємо.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
На просторах інтернету

Ціна токену на премаркеті 0,05$

Чекаємо, з дня на день щось походу має бути.
V CRYPTO ✌🏻
На просторах інтернету Ціна токену на премаркеті 0,05$ Чекаємо, з дня на день щось походу має бути.
це теж підтверджує, що скоро буде двіж


Схрестив пальці щоб бути елібгл, бо відчуваю, як будуть горіти в людей пердаки, ой будуть. Бо бритва буде скоріше за все страшна
Я ж казав буде бритва

Хто робив лінеа вітаю, можете чекнути дроп.

Мене як бачите збрили, мав баланс 1380 LXP, але нічого не отримаю нажаль.

https://linea.build/hub/airdrop

Перевіряйте гаманці
Рубрика - шо подєлать

🗣Короче да пропадаю, але працюю, проектів тьма просто на ранніх стадіях, де можна залітати і де буде смачно кормити, не так як попередні я скидав ахах

❗️Кидаю один з таких:

Проект SPHINX - це L1 блокчейн (мільйонний мабуть вже на рахунку)

Офіційний твіттер аккаунт - https://x.com/SphinxProtocol

Інвестицій глянути можна тут - всього 2 млн, але це тільки Pre-Seed, буде ще інвест

Є діскорд, а головне що там мало людей і там є роль ОG. Пояснювати буду вам за ролі трішки пізніше, хто не втемі, а хто в темі, то шарите як треба швидко туди зараз залітати

Посилання на діскорд - https://discord.gg/wg7mmG9hDT

❗️Короче це знову новий Л1 блокчейн в якого є ролі, в якого є тестнет, де треба трейдингом займатись. складного немає нічого, мене цікавили більше ролі, там є точно OG роль, а також є роль за контент. Все що вам треба, то тільки гарний проекачений твіттер і гарні пости. Кому цікаво я розпишу ще більше про ролі, або ж зроблюл прям гарну статтю в Медіум, де все буде чітко розписано за ролі, буде супер корисно для новачків.

💬Все залітаєм, воркаєм, активнічаємо і отримуємо в кінці капусту. Кому треба розпишу ще як ганяти сам тестнет, але ці тестнети нафіг нікому не треба, всі бабки за відпрацювання проектів зараз в діскорд проектах, там за ролі можна отримувати по 10-100к доларів після ТГЕ, все від вас залежить.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Помянем
1
Всі вже читали новини, всі все вкурсі. Всі знають що сталось і чому.

Вставлю свої 5 копійок як я це бачу. Хтось хотів скупити альту ДЕШЕВО, дуже дуже дешево.

Чи почався альтсезон? думаю тепер він точно має початись, адже все сміття у вигляді альтів скуплено великими дядьками з великими сумками, прям дуууже великими і з дуууже великими знижками. АТОМ по 0.001 це ж взагалі пздц.

Хто за цим стоїть? Я більше ніж впенений, що біржі такі як бінанс, байбіт там свої руки також простягнули. Це готувалось, однозначно це все було підготовлено і однозначно все було зроблено, щоб збрити всіх. 19 ярдів ліквідацій це дуже велика сума.

Трампеня теж внесло свій вклад своїми твітами, але знайте одне, це КРИПТА, тут будуть ЇБАТИ всюди де тільки можна, а такі як трамп і його шарага будуть тільки це робити ще більше, бо бабкі для них це все.

В сутації з Костею Кудо, взагалі мовчу, я не слідкував за ним, але колись читав його пости також. Шкода однозначно, що таке сталось, це все пічально і ще раз доводить крипта буде їбати далі всіх і їй пофігу на твої статки чи профіти. Розумна людина, але те що брав гроші інвесторів дурна думка, як на мене. Якщо ти крутий трейдер, тобі гроші інвесторів не треба, сам собі заробиш. Але не про це зараз..Вічна памʼять і хай спочиває...

Що ми можемо з цього винести?
1. А тільки те, що з цього і можна заробити, хто це зробив, я щиро за вас радий, бо я на заборі весь цей час.
2. Не торгувати з великими плечами на фьючах, або взагалі не торгувати, або торгувати грошима, яких не шкода, бо як буде от така фігня знову, то хоч не так обідно буде.
3. Мати свою голову, не гоніться за думками інших, майте свою на плечах і робіть свій аналіз, я не скидаю сюди ні сигналів, ні інсайдів, нічого що звʼязано з фʼючами. Якщо сам балуюсь то ділюсь, а не кажу як то робити.
4. Дивитись за мільярдерами, вони знають що роблять, бо це їхні бабки і я зараз не кажу про "супер" інфлів, які скинуть профіт в 1000 доларів, а за реальними "пузатими" дядьками, куди вони інвестують, що вони роблять.

Все буде добре, це переживемо теж, але знайте, краще кровно заробити на проекті і взяти з того дроп, ніж залишитись сивим в 20-30 років, бо тебе ліквіднуло на 20к чи більше..

Качаємо менталку, робимо висновки і лутаємо дропчики собі. Качайте твіттер, дуже скоро він нас буде теж кормити, бо Ілон не стоїть в стороні і теж хоче капусту мати, хоч в неї його і так дохрена
1
Пішли відкупи і можна лонгувати хто хоче

Там капіталізація ефірчика стала більше за біток, так що це теж враховуйте, альти вже стріляють по 5-10%