V CRYPTO ✌🏻
От це то ніхуху собі летим вниз
Якщо що, це був розіграш невеличкий, очевидно що бітку і так погано, але не настільки)
⚡1👍1
V CRYPTO ✌🏻
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
GenLayer - децентралізована мережа L1, яка інтегрує штучний інтелект в смарт контракти, перетворюючи їх в "інтелектуальні контракти"
Що потрібно зробити
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
Так от заліп я в тому чаті на тиждень часу і це принесло свої плоди:
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
0x8511138208529fe1b9a37b863c7EEE3Fe234b7Ab
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
https://x.com/zora/status/1914051452882063793
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Все дуже зелене, аж страшно від такої зелені, тримаю кулачки щоб це затягнулось до осені.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
Є живі тут?
Бо я щось з цією криптою багато, що дізнався за цей період, а багато що не зробив..
На чому зараз заробляти? Розпишу в наступному пості, а може і не один…
Короче треба повертатись, ставте дзвоник включеним, буде те що не всюди пишуть, або якщо і пишуть то платно😉
Бо я щось з цією криптою багато, що дізнався за цей період, а багато що не зробив..
На чому зараз заробляти? Розпишу в наступному пості, а може і не один…
Короче треба повертатись, ставте дзвоник включеним, буде те що не всюди пишуть, або якщо і пишуть то платно
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍3
Інші біржі відповідно підтягнули тренд, трішки зі свохми умовами, точно бачив на Gate, MEXC такі приколи, як і з альфою на банані.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤1
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
⚡2
10% на дроп
Дякую, це прям потужно!
Ціна щоб не бути багатослівним буде 0.001, на більше не надійтесь скоріше за все.
3 роки витратити на шляпу✅
Почну писати пости може чи що😂
Дякую, це прям потужно!
Ціна щоб не бути багатослівним буде 0.001, на більше не надійтесь скоріше за все.
3 роки витратити на шляпу
Почну писати пости може чи що😂
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Відомо що зараз 2.62B LXP всього і з них 40% відмічені сібілами, а значить загальна кількість буде 1,8В LXP, таким чином можна прикинути, що 1 LXP вийде в 3.5 токени $LINEA
Чекаємо на офіційний чекер і якщо все буде гуд розіграю тут або преміум тг, або просто роздам трішки грошей, так що боти вийшли геть звідси, а тим кому заходить канал (хоч і рідко пости знаю) чекаємо.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
V CRYPTO ✌🏻
На просторах інтернету Ціна токену на премаркеті 0,05$ Чекаємо, з дня на день щось походу має бути.
це теж підтверджує, що скоро буде двіж
Схрестив пальці щоб бути елібгл, бо відчуваю, як будуть горіти в людей пердаки, ой будуть. Бо бритва буде скоріше за все страшна
Схрестив пальці щоб бути елібгл, бо відчуваю, як будуть горіти в людей пердаки, ой будуть. Бо бритва буде скоріше за все страшна