V CRYPTO ✌🏻
300 subscribers
231 photos
10 videos
220 links
Україномовний канал про заробіток на криптовалютному ринку 🇺🇦

Власник / Реклама: @vinchikm9
Download Telegram
✍️Hub AI взлом

Будьте обережні, стався злом аккаунту, чи акк просто знесли, але поки офіційного акаунту в твіттер не має.

Не ведіться на скамні посилання.

Скину канал діскорду, щоб бути вкурсі всіх подій в майбутньому.

💬Це стосується тих, хто відпрацьовує проект, про який я писав ще раніше. Така атака досить схожа була на Kaito декілька днів тому, це також АІ агент, який вже роздав дроп людям.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Ролі в діскорд та їх важливість

🗣Всім привіт, пост буде більш пізнавальним та корисним, надіюсь. Мало хто, де таке пише, або ж пояснює. І так, в чому ж важливість отримання ролей, все очевидно просто, за них дають окремі пули нагород.

Ролі бувають різні, найцінніша звичайно роль OG (раннього користувача). За OG роль в діскорді, проекти дають, буває просто так, по 500 доларів, а то й по 1000, чисто через, те що ви одні з перших хто залетів в проект.

Які дії потрібно робити, щоб отримати таку роль?

Насправді дії доволі прості, просто спілкуватись в головній гілці на ранніх етапах створення проекту. Коли навіть ще тестнет не стартував, а діскорд вже є, можна бути в списку перших 5-10 тис користувачів і спілкуючись всього годину отримати унікальну роль.

З живого кейсу, таку роль я отримав від L2 блокчейнів Soneium та Ink. Не знаю чи насиплять, бо на самі тестнети я забив насправді))

Назви цих OG ролей в проектах різні, головне їх зловити, бути активним, можливо навіть потрібно робити якийсь контент, чи просто допомагати людям, хто щось не розуміє, чи не виходить.

Не 100% проектів дають токени, це факт, але більшість, я замічав, роздають за такі досить прості дії більше профіту ніж за сам тестнет.

Цінність інших ролей

Отримати можна також і інші ролі від проектів, але шанс на жирніший дроп менший, бо людей відповідно залітає більше. Це все робиться більше щоб залучати користувачів до активу на самому сервері.

Тут завжди 50 на 50, бо проект може пообіцяти нагороду за якусь роль, а потім скасувати свої ж обіцянки

Що зі схожого зараз можна отримати?

Сам зараз качаю і Вам раджу залетіти в діскорд нового L1 блокчейну Nero.
Щоб отрмати роль OG, треба мати або 30 рівень (спілкуючись в дженерал гілці), або обміняти за контент поінти.
Щоб обміняти потрібно отримати 3000 поінтів за активність в твіттері.
Гілка #engane-n-zealy все вам покаже і ви все зрозумієте
Обміняти можна в гілці #marketplace

💬Отже, підсумовуючи, спосіб заробітку на одних тестнетах, не є результатом 100% крутого дропу. Активності робити в діскорді варто, не забувати за нього, світитись перед адмінами, чи модерами і Вас точно не обідять в дропах. Влупіть вогник, якщо було корисно прочитати, про сам тестнет зроблю пост також.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥21
✍️Тестнет від Nerochain

Nerochain - новий L1 блокчейн, який розроблений для вирішення складних умов індустрії Web3 за допомогою модульної архітектури.

💰Інвестиції тут є, але поки не розголошені

🗣Запустився в них тестнет, з досить простими завданнями, за які ми в майбутньому отримаємо бабло.

Що потрібно робити:

Переходимо на сайт
Справа бачимо червону кнопку та підключаємо гаманець
Рекомендую створити гаманець Nero Wallet та авторизуватись через Gmail.
Отримуємо тестові токени $NERO ось тут (вставляєте адресу гаманця в перший рядок, дають раз в добу)
Також на офіційному сайті треба отримати решту тестових токенів, але кран поки лежить
В розділі Swap тестові токени, які отримали на оф сайті обмінюємо на токен $SNERO
В розділі NFT добавляєте любу картинку, придумуєте назву та опис та тиснете кнопку Create.
Розділ Wrap/Unwrap обертаємо тестовий токен $NERO в $WNERO.

💰Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - TBA

💬Цей тестнет дуже легкий насправді, я рекомендую прогнати 30-40 транзакцій. Також залетіти в діскорд, про який я писав в попередньому пості, щоб отримати роль OG. L1 блокчейни сиплять краще за L2, тому не скіпайте, дуже хороший проект, на досить ранній стадії, тому воркайте.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️UPD по Hub AI

🗣Проект, про який я вже Вам писав і нагадував, що варто робити, бо за АІ-агентами тренд, після того як його поламали в твіттері, знайшов новий формат реалізації своїх завдань

Вчора написали в себе в діскорді, що завдання тепер будуть знаходитись в гілці - #hub-ai-agent
Доступ буде для тих хто клеймив на сайті в розділі Rewards ролі для діскорду.
В кого "The Cult Apprentice" ролі не має, доступу не буде
Відповідати на твіт потрібно без редагувань своїх повідомлень дівскорді і лише одним повідомленням
Завдання будуть добавлятись щоденно
Хто виконував завдання і можливо не привязав свій діскорд до аккаунту на сайті, спробуйте підвʼязати і ваша роль буде відображатись у вигляді маски біля імені на сервері

💬Поки це тимчасове явище, команда хоче повернути свій акаунт твіттер. Пояснили що їх заблокували через велику кількість повідомлень з одного ІР, але різних аккаунтів.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Як вам нове лого?
Ставим?))
🔥6
✍️Родили..TGE Blum на підході

Це мабуть останній проект, який ще дав дроп і який давав великі надії на жирний дроп від телеграму

Пройшов тренд, пройшли і жирні нагороди, один ноткоїн роздав нормальний дроп..все решта просто вигрібна яма була, яка без рефералів нічого не давала

Що ж, очікуємо деталі по лістингу токену, але впевнений що збриють багато, або роздадуть всім і дуже дуже мало
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
От це то ніхуху собі летим вниз
1👍1
V CRYPTO ✌🏻
От це то ніхуху собі летим вниз
Якщо що, це був розіграш невеличкий, очевидно що бітку і так погано, але не настільки)
1👍1
V CRYPTO ✌🏻
✍️Родили..TGE Blum на підході Це мабуть останній проект, який ще дав дроп і який давав великі надії на жирний дроп від телеграму Пройшов тренд, пройшли і жирні нагороди, один ноткоїн роздав нормальний дроп..все решта просто вигрібна яма була, яка без рефералів…
✍️Ну як я і казав, або зроблять критерії тупорилі, або всім роздадуть

Команда вирішила зробити тупорилі критерії, а саме:
Мінімально поінтів 100к (Blum Points)
Мінімально 750 Meme Points або ж пройдений PoA (Proof of Activity)
Мінімально 2 реферала запрошених

Снепшоту ще не було, типу є час зібрати більше поінтів

💬На фото дорожня карта проекту, я не знаю що сказати вам, це дно пробите)
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Early роль від GenLayer

GenLayer - децентралізована мережа L1, яка інтегрує штучний інтелект в смарт контракти, перетворюючи їх в "інтелектуальні контракти"

💰В проекта є 7,5 млн доларів інвестицій, але це не останній збір в них.

🗄Зараз можна забрати роль раннього користувача в діскорді, за пройдені квести на Galxe

Для того щоб виконати всі завдання, нам потрібно мати одну з цих верифікацій
Galxe Web3 Score
Galxe Passport Holder (коштує 5$)
Gitcoin Passport Score ≥ 6 балів

Що потрібно зробити
Переходите на сайт Galxe
Виконуєте соціалки, підписуєтесь на твіттер, телеграм, діскорд
Проходите квіз (Відповіді - А С D)
Клеймите роль

Окрім ролі раннього користувача ще є ролі за 7 18 і 30 рівні, які теж можуть бути дуже важливми. Тому в діскорді проявляйте активність, спілкуйтесь в чатах, поінти рахуються всюди, в понеділок буде АМА, залетіть в неї також.

Дедлайн - 10.04.2025

💬Такс народ, я за цей проект буду нагадувати неодноразово, бо взявся дуже сильно за нього. Фармити ролі дуже важливо, щось цей проект має дуже гарно роздати, маю таке відчуття. Тестнет команда зараз пілить, тому поки тільки активності в діскорді.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Всі готові?

Нові квести на Linea зі щоденними завданнями, як я обожнюю цю гру..
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
Плачемо всі)

Хто топив за Трампа, а ну признавайтесь давайте)
1👍1
✍️Готові багатіти?

❗️Лістинг PAWS - 16.04

💬Думаю слова зайві, все і так чудово всі знають, як треба лупити по стакану.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2
✍️Де я пропав на тиждень?

🗄Не встигаю всюди бути, бо засів в діскорді одного проекту.

🗣Я писав сюди пост про ерлі роль одного проекту, в якого ще поки не стартанув тестнет, але фармити ролі рекомендував також.

Так от заліп я в тому чаті на тиждень часу і це принесло свої плоди:
12 місце в рейтингу по рівням з 60к людей на сервері (скрін)
Найвища роль, яка є, на даний момент
Неодноразова підтримка і згадування мене в дженералі від модерів, а також від СЕО

В середу буде новина, про нову механіку нарахування ХР, а також можливо деталі про ролі.
Про OG роль поки новин не має, на АМА СЕО нічого за це не каже.
Очікуються нові кампанії на Galxe, за які будуть даватись ХР

💬В цілому народ, це дуже крутий досвід, бути і в топі і бути активним в проекті. І це ще навіть не стартував тестнет. Хотів ще вибити собі роль модератора, але не набирають нажаль. Це саме той випадок, коли з проекту треба витискати по максимуму, це лише один із з цих максимумів.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Дякую, тапалки дА пАбАчення.

Ціна на скріні, дроп такий сильний що хотів розіграш тут провести, але думаю що не потягну масштабів))

💬Думаю всім і так зрозуміло, що тренд тапалок спав відразу після Ноткоіна, не варто навіть дивитись в ту сторону тепер.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2
✍️Другий клейм токенів $MINT

🗣Сьогодні прям іду купляти ламбу походу, адже зʼявився доступ до клейму $MINT

Хто робив проект, заберіть ті сльози, якщо є бажання

Токени забрати можна тільки на гаманець.
Забирати можна тут - https://www.mintchain.io/airdrop/claim

Контракт токену в мережі Mint Mainnet, щоб добавити собі в гаманець

0x8511138208529fe1b9a37b863c7EEE3Fe234b7Ab


💬Слова тут зайві як на мене, все очевидно, 2 проект, 2 гівнодроп..працюємо далі, буду трохи сюди включатись також

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Zora TGE

🗣І так, проект який роздасть нам по губам знову, або по 10 гривень оголосив про TGE токену.

Токен $ZORA буде в мережі Base🤦‍♂️

Новина виставлена на офіційному твіттер аккаунті
https://x.com/zora/status/1914051452882063793

💬Чекеру поки немає, якщо робили проект, ставте 👍, то скину більше інфи по чекеру і т.д . як буде більше деталей. В цілому не очікую тут лайфчендж, дуже пізно виходять і ще й не в своїй мережі..


🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Там цеє, бичка варіант 2

Все дуже зелене, аж страшно від такої зелені, тримаю кулачки щоб це затягнулось до осені.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
Є живі тут?

Бо я щось з цією криптою багато, що дізнався за цей період, а багато що не зробив..

На чому зараз заробляти? Розпишу в наступному пості, а може і не один…

Короче треба повертатись, ставте дзвоник включеним, буде те що не всюди пишуть, або якщо і пишуть то платно😉
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍3
✍️Такс, що робиться в нас на сьогоднішній день?

Куча проектів виходять на бінанс альфа, де можна спокійно лутати по 100 баксів в середньому щодня. Чи зараз можна крутити? Хз, я не залітав в ту історію, але як побачив ще що залетіли китайці, то стає все важче і важче в це діло заходити. Крутити треба багато і торгувати теж трішки треба вміти щоб збирати ті поінти. Хто крутить пишіть, як вам ця історія? Бінанс на мою думку став біржою МЕХC, яка лістить в себе все що можна і не можна.

Інші біржі відповідно підтягнули тренд, трішки зі свохми умовами, точно бачив на Gate, MEXC такі приколи, як і з альфою на банані.

Некст пункт, це те що Пашка Дуров повернувся з Франції і почав пушити тему зі стікерами і подарунками. Тема стала настільки профітною, одна колекція жаб зараз продається з шаленом флором. Як то все робити? Розпишу гайд, що і як, якщо хочете. Сам не залітаю, вже пізно. Народу багато, зловити паки дуже дуже важко стає.

Що по тестнетам і ретро? Тема не вмерла, тема відійшла з переднього плану трішки назад, але працює. Все ще виходять проекти з тестнетами, все ще є ретро активності, все ще це буде профітно. Я далі буду робити тестнети, вдарятись більше в фарм ролей в діскорді (дада я не просто спав і забив, працював і фармив ролі), ганяти транзакції і все що можна робити в тестнетах. Гайди куди я залетів, розпишу трішки пізніше в інших постах. Все буде жирно розписано і по полочкам.

Де ще є зараз бабло? Ну як варіант це ловити спреди між дексом і біржою МЕХС. Якщо коротко, ціна на децентралізованій біржі може бути умовно 0.01, на біржі МЕКС буде 0.02 відповідно заходим в шорт і МЕХС буде рівняти ціну до декса. Парсерів на сьогоднішній десь, ну просто кабзда скільки багато, знайти можна як платні, так і безкоштовні, де багато токенів дають. Ваша задача не гратись з плечами і ставити стопи, бо бувають качелі і навіть той самий МЕХС може так пропампити монету, що ліквідне за секунду.

💬Ще скажу, що стабільно це мабуть спреди і тестнети, все залежить від вашого балансу, якщо повний 0, залітайте в діскорд, фарміть ролі, ловіть ролі за контент, качайте твіттер, да це важко на початку, але як зловите ритм, то буде все дуже профітно. Не забувайте не нагрібати мільярд проектів, заведіть табличку собі, щоб бачити і моніторити все. Якщо ж маєте деп, то пробуйте ловити спреди, фішка крута, на дистанції можна бути в плюсі. Все, некст пост буде гайдом на один тестнет простий досить.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1
✍️Grass коли вже?

🗣Зараз іде 8 епоха фарму від травички. Перший дроп, для тих хто залітав рано, вишов дуже дуже круто.

❗️Що відомо і знаю точно, буде 10 епох фарму поінтів. Чи це багато? та наче ні, бо вже залишилось фактично не так то і багато часу. Нам варто просто почекати до кінця літа по суті і будемо в вересні мати що їсти.

💬Я надіюсь всі тримають ноду досі на своїх девайсах? З останніх оновлень вони відключили вже фарм поінтів з браузерного розширення, тому фарм іде тільки з повноцінної програмки.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM