V CRYPTO ✌🏻
300 subscribers
231 photos
10 videos
220 links
Україномовний канал про заробіток на криптовалютному ринку 🇺🇦

Власник / Реклама: @vinchikm9
Download Telegram
✍️Додатковий чекер PAWS та плюшка

В кого є соланофон, або ж ви активний користувач Solana, то PAWS вирішили дати трохи токенів.

Ідете на сайт і підключаєте гаманець, з якого будете отримувати дроп від PAWS.
Дивитесь свою кількість токенів, яку дали


Плюшка для тих, хто активно користується блокчейном Solana. Це сайт на якому можна забрати частину витрачених коштів на комісії.

Переходите на цей сайт, підключаєте гаманець Solana
Чекаємо на перевірку, сайт покаже кількість доступних токенів для клейму.
Тиснете Claim All та підписуєте транзакцію в гаманці

💬Нагадаю лістинг PAWS 18.03, а сайт на відбиття комісій можете зберегти собі на майбутнє, заходьте раз в пів року чи раз в пару місяців і відбиваєте нормально так грошей.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1
✍️Народ зарядіть канал трохи, буду дуже вдячний

https://t.me/boost/v_crypto7
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Що ви тут, живі від таких качель?
Anonymous Poll
54%
👍👍
15%
Я в жопі
31%
Мені пох..немаю портфелів
✍️Я не вмер якщо що)

Тестував 3 дні одну штуку, натрапив випадково на неї.
Як швидко заробити мані використовуючи спреди між DEX і CEX.

Короче, є один канал, де викидають спреди між DEX і біржою MEXC

Суть проста, якщо спред складає більше 6% в ціні, а саме на DEX ціна менша, а на біржі МЕХС більша, то біржа буде ціну усереднювати. Що ми з цього можемо зробити? Відкриваємо шорт на біржі з 3-5х плечем і чекаємо коли зрівняється ціна між дексом і МЕХС

Канал, за яким я слідкував (не реклама)
https://t.me/+iywnjN8_m6Y5MmZi
Відкриваєте графік на Dexscreener і пару на біржі, яку дає сигнал
Слідкуєте чи є дійсно різниця в ціні, і чи дійсно на біржі ціна вища, ніж на Dexscreener (Обовʼязково вища)
Тоді відкриваємо шорт на біржі MEXC з 3-5х плечем (не більше, бо ліквідне)
❗️Обовʼязково ставте СТОПИ, реально обовʼязково

Хто не зареєстрований, ось вам посилання на біржу
❗️Пройдіть КУС обовʼязково і за торги ще будете мати бонуси, доларів ще 30 заберете, як мінімум, для нових аккаунтів.

Таким чином, я зміг за день граючись по 3-5 доларів відкривати позиції і розкрутити баланс з 15 доларів до 50.

💬Тема жива, не мертва, хто має час, беріть собі в відпрацювання таку штуку, дійсно годна тема. Але повторюсь, з плечами не грайтесь навіть, хто візьме більше 10 плеча, знайду і дам ляща)) Розгінав баланс нормально так, але попав на один шорт дурний не звʼязаний з цією темою і мене ліквіднуло нафіг, загрався одним словом.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥2👍1
✍️PAWS завтра вивід

🗄Щойно буквально зʼявилась інформація в діскорді, що завтра можна буде вже зробити предепозит на біржі Bybit та Bitget.

Нагадаю лістинг буде 18.03

Перші 2 біржі вже фактично підтвердили свій лістинг і щось байтять за лістинг на ОКХ, але смутно вірю в таке.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Linea деталі дропу + free NFT

🗄Вчора в діскорді була АМА сесія, де команда розказала деталі розподілення токенів

Що по деталям?

TGE перенесли на Q2 (бля ну пздц)
Токеноміка буде в березні
Спершу буде токеноміка, далі критерії дропу, потім чекер
На рахунок мінімальної кількості LXP для дропу в 1500, то команда каже, що гаманець в якого менше цієї кількості, але має високу активність в мережі (фіг знає наскільки) отримають дроп
За ролі в діскорді нічого не світить

Щоб підняти ту ж не зрозумілу активність, рекомендую взяти зараз і змінити безкоштовну NFT Consensys, людей взагалі дуже мало забрало, тому гоу

Переходите на цей сайт
Підключаєте гаманець в мережі Linea
Мінтите NFT

💬Команда реально якісь дуже цікаві, в грудні-січні ефір по 3к+ баксів не виходять, тут ефір по 1800, давай будемо думати про TGE. Ні логіки, нічого абсолютно, але думаю чекер в квітні ми побачимо.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️ $PAWS можна виводити

Відкрили клейм токенів, але знову ж таки з нюансом.

Команда хоче добрити залишки цих копійок походу, тому що за предепозит хочуть ще 3% комісії

Хто хоче, можете виводити на біржі Bybit, Bitget
https://paws.community/app/dashboard

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Реєструємось в ранній доступ до проекту Chaos

Сhaos - це автоматизована система економічної безпеки для криптопротоколів

💰В проекта є інвестицій на 79 млн доларів від таких фондів як Galaxy, Coinbase Ventures, HashKey Capital та ін.

🗣Зараз вони анонсували нову модель ШІ, яка розроблена спеціально для криптоспільноти. Все що нам потрібно, це зареєструватись в вайтлисті і отримати ранній доступ.

Що потрібно робити:

Переходите на сайт і авторизовуємось за допомогою Google
Вводите свій юзернейм та тиснете кнопку Continue
Потім нижче в цьому ж віконці шукаєте розділ Wallets, тиснете на неї та добавляєте EVM-гаманець (Metamask)
Поруч, в розділі Profile авторизовуєте свій твіттер аккаунт

💬Складного поки нічого такого не має, лише зареєструватись, це важливо. Ранніх користувачів проекти завжди більш щедро нагороджують. Будуть новини більше, обовʼязково розпишу, так як тут проект має хороший інвест і топових фондів.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️PAWS наступна контора...🤬

🗣Щойно в діскорді проекту написали, що перенесли лістинг на невизначений термін.

Ну от що казати, я мовчу, проекти ринок побачили, ринок тухлий, рішили не виходити, хоча так всі красиво стелили нам про тге проектів, що зора, що кілоекс, що лінеа..

💬Чесно, мене від таких проектів бомбить найбільше, бо це одні з проектів, які я відпрацьовував і всі з лістингами затримуються по черзі, або ж дають хєрню повну..я руки не опускаю, свій лайфченж ми знайдемо однозначно, але від таких картин моральний дух до крипти падає..
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Hub AI взлом

Будьте обережні, стався злом аккаунту, чи акк просто знесли, але поки офіційного акаунту в твіттер не має.

Не ведіться на скамні посилання.

Скину канал діскорду, щоб бути вкурсі всіх подій в майбутньому.

💬Це стосується тих, хто відпрацьовує проект, про який я писав ще раніше. Така атака досить схожа була на Kaito декілька днів тому, це також АІ агент, який вже роздав дроп людям.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Ролі в діскорд та їх важливість

🗣Всім привіт, пост буде більш пізнавальним та корисним, надіюсь. Мало хто, де таке пише, або ж пояснює. І так, в чому ж важливість отримання ролей, все очевидно просто, за них дають окремі пули нагород.

Ролі бувають різні, найцінніша звичайно роль OG (раннього користувача). За OG роль в діскорді, проекти дають, буває просто так, по 500 доларів, а то й по 1000, чисто через, те що ви одні з перших хто залетів в проект.

Які дії потрібно робити, щоб отримати таку роль?

Насправді дії доволі прості, просто спілкуватись в головній гілці на ранніх етапах створення проекту. Коли навіть ще тестнет не стартував, а діскорд вже є, можна бути в списку перших 5-10 тис користувачів і спілкуючись всього годину отримати унікальну роль.

З живого кейсу, таку роль я отримав від L2 блокчейнів Soneium та Ink. Не знаю чи насиплять, бо на самі тестнети я забив насправді))

Назви цих OG ролей в проектах різні, головне їх зловити, бути активним, можливо навіть потрібно робити якийсь контент, чи просто допомагати людям, хто щось не розуміє, чи не виходить.

Не 100% проектів дають токени, це факт, але більшість, я замічав, роздають за такі досить прості дії більше профіту ніж за сам тестнет.

Цінність інших ролей

Отримати можна також і інші ролі від проектів, але шанс на жирніший дроп менший, бо людей відповідно залітає більше. Це все робиться більше щоб залучати користувачів до активу на самому сервері.

Тут завжди 50 на 50, бо проект може пообіцяти нагороду за якусь роль, а потім скасувати свої ж обіцянки

Що зі схожого зараз можна отримати?

Сам зараз качаю і Вам раджу залетіти в діскорд нового L1 блокчейну Nero.
Щоб отрмати роль OG, треба мати або 30 рівень (спілкуючись в дженерал гілці), або обміняти за контент поінти.
Щоб обміняти потрібно отримати 3000 поінтів за активність в твіттері.
Гілка #engane-n-zealy все вам покаже і ви все зрозумієте
Обміняти можна в гілці #marketplace

💬Отже, підсумовуючи, спосіб заробітку на одних тестнетах, не є результатом 100% крутого дропу. Активності робити в діскорді варто, не забувати за нього, світитись перед адмінами, чи модерами і Вас точно не обідять в дропах. Влупіть вогник, якщо було корисно прочитати, про сам тестнет зроблю пост також.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥21
✍️Тестнет від Nerochain

Nerochain - новий L1 блокчейн, який розроблений для вирішення складних умов індустрії Web3 за допомогою модульної архітектури.

💰Інвестиції тут є, але поки не розголошені

🗣Запустився в них тестнет, з досить простими завданнями, за які ми в майбутньому отримаємо бабло.

Що потрібно робити:

Переходимо на сайт
Справа бачимо червону кнопку та підключаємо гаманець
Рекомендую створити гаманець Nero Wallet та авторизуватись через Gmail.
Отримуємо тестові токени $NERO ось тут (вставляєте адресу гаманця в перший рядок, дають раз в добу)
Також на офіційному сайті треба отримати решту тестових токенів, але кран поки лежить
В розділі Swap тестові токени, які отримали на оф сайті обмінюємо на токен $SNERO
В розділі NFT добавляєте любу картинку, придумуєте назву та опис та тиснете кнопку Create.
Розділ Wrap/Unwrap обертаємо тестовий токен $NERO в $WNERO.

💰Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - TBA

💬Цей тестнет дуже легкий насправді, я рекомендую прогнати 30-40 транзакцій. Також залетіти в діскорд, про який я писав в попередньому пості, щоб отримати роль OG. L1 блокчейни сиплять краще за L2, тому не скіпайте, дуже хороший проект, на досить ранній стадії, тому воркайте.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️UPD по Hub AI

🗣Проект, про який я вже Вам писав і нагадував, що варто робити, бо за АІ-агентами тренд, після того як його поламали в твіттері, знайшов новий формат реалізації своїх завдань

Вчора написали в себе в діскорді, що завдання тепер будуть знаходитись в гілці - #hub-ai-agent
Доступ буде для тих хто клеймив на сайті в розділі Rewards ролі для діскорду.
В кого "The Cult Apprentice" ролі не має, доступу не буде
Відповідати на твіт потрібно без редагувань своїх повідомлень дівскорді і лише одним повідомленням
Завдання будуть добавлятись щоденно
Хто виконував завдання і можливо не привязав свій діскорд до аккаунту на сайті, спробуйте підвʼязати і ваша роль буде відображатись у вигляді маски біля імені на сервері

💬Поки це тимчасове явище, команда хоче повернути свій акаунт твіттер. Пояснили що їх заблокували через велику кількість повідомлень з одного ІР, але різних аккаунтів.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Як вам нове лого?
Ставим?))
🔥6
✍️Родили..TGE Blum на підході

Це мабуть останній проект, який ще дав дроп і який давав великі надії на жирний дроп від телеграму

Пройшов тренд, пройшли і жирні нагороди, один ноткоїн роздав нормальний дроп..все решта просто вигрібна яма була, яка без рефералів нічого не давала

Що ж, очікуємо деталі по лістингу токену, але впевнений що збриють багато, або роздадуть всім і дуже дуже мало
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
От це то ніхуху собі летим вниз
1👍1
V CRYPTO ✌🏻
От це то ніхуху собі летим вниз
Якщо що, це був розіграш невеличкий, очевидно що бітку і так погано, але не настільки)
1👍1
V CRYPTO ✌🏻
✍️Родили..TGE Blum на підході Це мабуть останній проект, який ще дав дроп і який давав великі надії на жирний дроп від телеграму Пройшов тренд, пройшли і жирні нагороди, один ноткоїн роздав нормальний дроп..все решта просто вигрібна яма була, яка без рефералів…
✍️Ну як я і казав, або зроблять критерії тупорилі, або всім роздадуть

Команда вирішила зробити тупорилі критерії, а саме:
Мінімально поінтів 100к (Blum Points)
Мінімально 750 Meme Points або ж пройдений PoA (Proof of Activity)
Мінімально 2 реферала запрошених

Снепшоту ще не було, типу є час зібрати більше поінтів

💬На фото дорожня карта проекту, я не знаю що сказати вам, це дно пробите)
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Early роль від GenLayer

GenLayer - децентралізована мережа L1, яка інтегрує штучний інтелект в смарт контракти, перетворюючи їх в "інтелектуальні контракти"

💰В проекта є 7,5 млн доларів інвестицій, але це не останній збір в них.

🗄Зараз можна забрати роль раннього користувача в діскорді, за пройдені квести на Galxe

Для того щоб виконати всі завдання, нам потрібно мати одну з цих верифікацій
Galxe Web3 Score
Galxe Passport Holder (коштує 5$)
Gitcoin Passport Score ≥ 6 балів

Що потрібно зробити
Переходите на сайт Galxe
Виконуєте соціалки, підписуєтесь на твіттер, телеграм, діскорд
Проходите квіз (Відповіді - А С D)
Клеймите роль

Окрім ролі раннього користувача ще є ролі за 7 18 і 30 рівні, які теж можуть бути дуже важливми. Тому в діскорді проявляйте активність, спілкуйтесь в чатах, поінти рахуються всюди, в понеділок буде АМА, залетіть в неї також.

Дедлайн - 10.04.2025

💬Такс народ, я за цей проект буду нагадувати неодноразово, бо взявся дуже сильно за нього. Фармити ролі дуже важливо, щось цей проект має дуже гарно роздати, маю таке відчуття. Тестнет команда зараз пілить, тому поки тільки активності в діскорді.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Всі готові?

Нові квести на Linea зі щоденними завданнями, як я обожнюю цю гру..
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
Плачемо всі)

Хто топив за Трампа, а ну признавайтесь давайте)
1👍1