V CRYPTO ✌🏻
300 subscribers
231 photos
10 videos
220 links
Україномовний канал про заробіток на криптовалютному ринку 🇺🇦

Власник / Реклама: @vinchikm9
Download Telegram
✍️Розблядовка по Linea

🗣І так, команда розробників вже не вперше накидає якісь деталі по Airdrop. Цього разу була АМА сесія в діскорді проекту і зʼявились нові ж деталі.

Сібіли не всі?
Тіма виявляється ще не всіх позначила як сібілів і фінальний знімок ще не був. Хто користувався ADS браузером після взлому, ті гаманці позначили як сібіли.

Що по статистці?
Загальна кількість гаманців, які пройшли успішно PoH (верифікацю) ~821,000, а по кількості LXP поінтів картина така:
Менше 1000 LXP — 156042
1000-1999 LXP — 296031
2000-2999 LXP — 160904
3000-3999 LXP — 94746
4000-4999 LXP — 64560
5000-5999 LXP — 29305
6000-6999 LXP — 13100
Більше 7000 LXP — 6397

Мінімальна кількість LXP на дроп
На амі вони сказали, що розглядають мінімальну кількість в 2000 LXP для отримання дропу. Також гуляє цифра в 1500

Після такої бритви кількість гаманців буде така
Мінімально 1500 LXP — відкинуть 290,986
Мінімально 2000 LXP — відкинуть 452,073

Важливіть LXP та LXP-L

LXP - більш важливі поінти для отримання дропу. Команда дивиться на тих, хто має поінти LXP більш вірними користувачами.

LXP-L має більш другорядну роль. Отримання дропу за ці поінти, команда якось менше озвучує.

Чи будуть мультиплікатори?
Команда розглядає такий варіант мультиплікаторів, наприклад активності в різних мережах, вік гаманця чи кількість спаленого газу.

💬В цілому якщо дивитись, все трохи як на мене пічально, особливо брити по кількості поінтів, ну це вже ту мач. В кого скільки поінтів, напишіть в коментах. Я робив тільки Linea Park, назбирав 1380 LXP і мені більш обідно, якщо вже і робити збрив, то по критерію в мінімальну кількість 1000 LXP. Скоро мають оголосити про токеноміку, розпишуть про дроп і запуск чекера.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
V CRYPTO ✌🏻
✍️Снепшот Done Команда написала в себе в твіттері, що зробила снепшот всіх активностей і завтра вже нас чекає чекер токенів. ❗️Чекер буде - 01.03.2025 в 12:00 по Києву Отже можна прикинути, що дроп нас чекає на перші 2 тижні березня, скоріше за все. …
Чекер Mint Blockchain

Офіційне посилання

https://www.mintchain.io/airdrop/claim

Насипали не багато, особливо за поливання дерева, хоч вони на ньому постійно акцентували увагу

Можна відразу зробити предепозит на біржу Bitget, це для тих, хто не хоче чекати до 07.03
👍1
Салют всім👋

🗣Не писав 2 дні пости, бо особо постити не було що

Трамп крутить ринком як скотина, біток реагує відповідно, альта ще більше робить непотрібних речей для нас

По активностям, що я писав, все так і є, лише один Sentient трішки зарухався, на тижні будуть більше новин, то все опишу вже в одному пості до них.

Знайшов один тестнет, зараз проганяю його, чисто побачити чи нормально хоч все працює, викачу пост, до вечора

По токену $MINT, що писав вище, лістинг очікуємо на 7 число в 10:00, буде більше деталей, ще розпишу

Лістинг $PAWS, попередньо всі байтять на 11 число, що буде лістинг. Хз вірити ні, краще почекаємо офіційних новин.

По HAUST Network, тестнет робимо зараз, зʼявилась Gаlxe кампанія, зроблю теж пост, за неї отримаємо роль тестера в діскорді

💬В цілому ринок дуже трусить, деякі проекти в надії на альтсезон виходять на біржі і виходять ті проекти, які я не робив)) Хто що ще крутить, діліться в коментах, можливо щось підхоплю разом з вами.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Лістинг $PAWS

🗣Нарешті зʼявились новини офіційні від проекту PAWS, щодо лістингу токену

Чекаємо просто капець як довго, але от воно

На скріні видно, що тікер токена буде $PAWS

Дата лістингу - 18.03


💬Тепер чекаємо новин по біржам і будемо лупити по стакану. Я вже втомився чекати від цього проекту дроп і новин, вони дуже сильно все затягують, ну дууууже сильно прям. Хто дочекався, я вас вітаю, скоро отримаємо копійки свої😂
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2
✍️Нагороджувана кампанія від Plume

🗣Ми вже отримували дроп за тестування платформи від цієї команди. Правда я олень і отримаю токени після мейннету))

🗄Зараз стартувала нова кампанія на честь бразильського фестивалю, де ми можемо розділити нагороди у вигляді розіграшу коробок з NFT, а також розіграш на 500$ (мало)

Переходимо на сайт Galxe
Підключаєте свій гаманець Метамаск, а також соціалки, для тих хто вперше буде на цьому сайті.
Робите підписки на твіттер, телеграм проекту
Робите твіт в твітері і ставите лайк під постом
В самому останньому завданні з питанням, дайте відповідь Так або Ні (результат буде пізніше)

❗️На клейм боксу, нам потрібно 0.06$ в мережі Arbitrum

💰Фінансові вкладення - 0.06$ (ETH в мережі Arbitrum)

Дедлайн - 07.03.2025 в 21:00 по Києву

💬Активність на раз, сильно заморочуватись не варто, але удачу свою випробувати можна спробувати, NFT можна перевірити на сайті Element

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
V CRYPTO ✌🏻
✍️Лістинг $PAWS 🗣Нарешті зʼявились новини офіційні від проекту PAWS, щодо лістингу токену Чекаємо просто капець як довго, але от воно На скріні видно, що тікер токена буде $PAWS Дата лістингу - 18.03 💬Тепер чекаємо новин по біржам і будемо лупити…
✍️Завтра поржем з премаркету PAWS на Bybit

🗣Не здивуюсь, що ціна буде 0.000001

Нагадаю лістинг заплановано на 18.03

💬Чесно кажучи, якась апатія до проекту виросла, дотягнули вони так, що вже нікуди далі. Наче і новини якісь є, що лістинг і т.д.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1
✍️Команда MINT Blockchain контора?

🗣І так, обіцяв що розпишу деталі, як тут виявились ще більші деталі по лістингу токену $MINT.

🗄Хто не вкурсі, про токен від Mint Blockchain писав ще тут

Що відомо зараз?
Лістинг токену 07.03 в 10:00 по Києву
Біржі на яких підтверджено лістинг - Gate, MEXC, Bitget, Bingx і поки на момент написання посту все.
Надіюсь Bybit та Kukoin підключаться, але тиша..

Що по роздачі?
Можна було вибрати 2 варіанти клейму токенів, один з яких відразу зробити предепозит на біржу Bitget, що я і вибрав, або в день TGE собі на гаманець.

Сьогодні прилетіли токени на біржу і що я бачу? Половину дропу на біржі?? Відразу питання чому?

Відповідь дали розробники в своєму твіттері, де написали, що токени будуть роздаватись за дроп поступово:
На TGE(7.03) 50% дропу
15 квітня - 25%
31 травня - 25%

💬Я чесно кажучи хз як це коментувати, з однієї сторони це і добре, менше токенів на ринку, краще можуть вийти і ціна не буде укатана, з іншої сторони, ну контора пі.. Одне визначив точно, завтра токени полетять по стакану. Повела себе команда дуже не красиво по відношенню до комʼюніті, з іншої сторони, є надії злити токени по 0,7$, хоча б.. Що думаєте, контора чи ні?))

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2
V CRYPTO ✌🏻
✍️Команда MINT Blockchain контора? 🗣І так, обіцяв що розпишу деталі, як тут виявились ще більші деталі по лістингу токену $MINT. 🗄Хто не вкурсі, про токен від Mint Blockchain писав ще тут Що відомо зараз? Лістинг токену 07.03 в 10:00 по Києву Біржі на…
Виявилась все таки контора

Ціна лістингу - 0.05$ (пздц просто)

Контракт токену кому потрібен - 0x8511138208529fe1b9a37b863c7EEE3Fe234b7Ab (мережа Mint)

Вони хоч і дроп порізали, все рівно це нічого не врятувало, зараз торгується по 0.07, але навіть затрати не відбились за рік часу то..
Все женемо далі, потім нагадаю, щоб забрати токени в квітні. Є ще годні тестнети, які не мають так обісратись
1
✍️Додатковий чекер PAWS та плюшка

В кого є соланофон, або ж ви активний користувач Solana, то PAWS вирішили дати трохи токенів.

Ідете на сайт і підключаєте гаманець, з якого будете отримувати дроп від PAWS.
Дивитесь свою кількість токенів, яку дали


Плюшка для тих, хто активно користується блокчейном Solana. Це сайт на якому можна забрати частину витрачених коштів на комісії.

Переходите на цей сайт, підключаєте гаманець Solana
Чекаємо на перевірку, сайт покаже кількість доступних токенів для клейму.
Тиснете Claim All та підписуєте транзакцію в гаманці

💬Нагадаю лістинг PAWS 18.03, а сайт на відбиття комісій можете зберегти собі на майбутнє, заходьте раз в пів року чи раз в пару місяців і відбиваєте нормально так грошей.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1
✍️Народ зарядіть канал трохи, буду дуже вдячний

https://t.me/boost/v_crypto7
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Що ви тут, живі від таких качель?
Anonymous Poll
54%
👍👍
15%
Я в жопі
31%
Мені пох..немаю портфелів
✍️Я не вмер якщо що)

Тестував 3 дні одну штуку, натрапив випадково на неї.
Як швидко заробити мані використовуючи спреди між DEX і CEX.

Короче, є один канал, де викидають спреди між DEX і біржою MEXC

Суть проста, якщо спред складає більше 6% в ціні, а саме на DEX ціна менша, а на біржі МЕХС більша, то біржа буде ціну усереднювати. Що ми з цього можемо зробити? Відкриваємо шорт на біржі з 3-5х плечем і чекаємо коли зрівняється ціна між дексом і МЕХС

Канал, за яким я слідкував (не реклама)
https://t.me/+iywnjN8_m6Y5MmZi
Відкриваєте графік на Dexscreener і пару на біржі, яку дає сигнал
Слідкуєте чи є дійсно різниця в ціні, і чи дійсно на біржі ціна вища, ніж на Dexscreener (Обовʼязково вища)
Тоді відкриваємо шорт на біржі MEXC з 3-5х плечем (не більше, бо ліквідне)
❗️Обовʼязково ставте СТОПИ, реально обовʼязково

Хто не зареєстрований, ось вам посилання на біржу
❗️Пройдіть КУС обовʼязково і за торги ще будете мати бонуси, доларів ще 30 заберете, як мінімум, для нових аккаунтів.

Таким чином, я зміг за день граючись по 3-5 доларів відкривати позиції і розкрутити баланс з 15 доларів до 50.

💬Тема жива, не мертва, хто має час, беріть собі в відпрацювання таку штуку, дійсно годна тема. Але повторюсь, з плечами не грайтесь навіть, хто візьме більше 10 плеча, знайду і дам ляща)) Розгінав баланс нормально так, але попав на один шорт дурний не звʼязаний з цією темою і мене ліквіднуло нафіг, загрався одним словом.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥2👍1
✍️PAWS завтра вивід

🗄Щойно буквально зʼявилась інформація в діскорді, що завтра можна буде вже зробити предепозит на біржі Bybit та Bitget.

Нагадаю лістинг буде 18.03

Перші 2 біржі вже фактично підтвердили свій лістинг і щось байтять за лістинг на ОКХ, але смутно вірю в таке.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Linea деталі дропу + free NFT

🗄Вчора в діскорді була АМА сесія, де команда розказала деталі розподілення токенів

Що по деталям?

TGE перенесли на Q2 (бля ну пздц)
Токеноміка буде в березні
Спершу буде токеноміка, далі критерії дропу, потім чекер
На рахунок мінімальної кількості LXP для дропу в 1500, то команда каже, що гаманець в якого менше цієї кількості, але має високу активність в мережі (фіг знає наскільки) отримають дроп
За ролі в діскорді нічого не світить

Щоб підняти ту ж не зрозумілу активність, рекомендую взяти зараз і змінити безкоштовну NFT Consensys, людей взагалі дуже мало забрало, тому гоу

Переходите на цей сайт
Підключаєте гаманець в мережі Linea
Мінтите NFT

💬Команда реально якісь дуже цікаві, в грудні-січні ефір по 3к+ баксів не виходять, тут ефір по 1800, давай будемо думати про TGE. Ні логіки, нічого абсолютно, але думаю чекер в квітні ми побачимо.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️ $PAWS можна виводити

Відкрили клейм токенів, але знову ж таки з нюансом.

Команда хоче добрити залишки цих копійок походу, тому що за предепозит хочуть ще 3% комісії

Хто хоче, можете виводити на біржі Bybit, Bitget
https://paws.community/app/dashboard

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Реєструємось в ранній доступ до проекту Chaos

Сhaos - це автоматизована система економічної безпеки для криптопротоколів

💰В проекта є інвестицій на 79 млн доларів від таких фондів як Galaxy, Coinbase Ventures, HashKey Capital та ін.

🗣Зараз вони анонсували нову модель ШІ, яка розроблена спеціально для криптоспільноти. Все що нам потрібно, це зареєструватись в вайтлисті і отримати ранній доступ.

Що потрібно робити:

Переходите на сайт і авторизовуємось за допомогою Google
Вводите свій юзернейм та тиснете кнопку Continue
Потім нижче в цьому ж віконці шукаєте розділ Wallets, тиснете на неї та добавляєте EVM-гаманець (Metamask)
Поруч, в розділі Profile авторизовуєте свій твіттер аккаунт

💬Складного поки нічого такого не має, лише зареєструватись, це важливо. Ранніх користувачів проекти завжди більш щедро нагороджують. Будуть новини більше, обовʼязково розпишу, так як тут проект має хороший інвест і топових фондів.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️PAWS наступна контора...🤬

🗣Щойно в діскорді проекту написали, що перенесли лістинг на невизначений термін.

Ну от що казати, я мовчу, проекти ринок побачили, ринок тухлий, рішили не виходити, хоча так всі красиво стелили нам про тге проектів, що зора, що кілоекс, що лінеа..

💬Чесно, мене від таких проектів бомбить найбільше, бо це одні з проектів, які я відпрацьовував і всі з лістингами затримуються по черзі, або ж дають хєрню повну..я руки не опускаю, свій лайфченж ми знайдемо однозначно, але від таких картин моральний дух до крипти падає..
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Hub AI взлом

Будьте обережні, стався злом аккаунту, чи акк просто знесли, але поки офіційного акаунту в твіттер не має.

Не ведіться на скамні посилання.

Скину канал діскорду, щоб бути вкурсі всіх подій в майбутньому.

💬Це стосується тих, хто відпрацьовує проект, про який я писав ще раніше. Така атака досить схожа була на Kaito декілька днів тому, це також АІ агент, який вже роздав дроп людям.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Ролі в діскорд та їх важливість

🗣Всім привіт, пост буде більш пізнавальним та корисним, надіюсь. Мало хто, де таке пише, або ж пояснює. І так, в чому ж важливість отримання ролей, все очевидно просто, за них дають окремі пули нагород.

Ролі бувають різні, найцінніша звичайно роль OG (раннього користувача). За OG роль в діскорді, проекти дають, буває просто так, по 500 доларів, а то й по 1000, чисто через, те що ви одні з перших хто залетів в проект.

Які дії потрібно робити, щоб отримати таку роль?

Насправді дії доволі прості, просто спілкуватись в головній гілці на ранніх етапах створення проекту. Коли навіть ще тестнет не стартував, а діскорд вже є, можна бути в списку перших 5-10 тис користувачів і спілкуючись всього годину отримати унікальну роль.

З живого кейсу, таку роль я отримав від L2 блокчейнів Soneium та Ink. Не знаю чи насиплять, бо на самі тестнети я забив насправді))

Назви цих OG ролей в проектах різні, головне їх зловити, бути активним, можливо навіть потрібно робити якийсь контент, чи просто допомагати людям, хто щось не розуміє, чи не виходить.

Не 100% проектів дають токени, це факт, але більшість, я замічав, роздають за такі досить прості дії більше профіту ніж за сам тестнет.

Цінність інших ролей

Отримати можна також і інші ролі від проектів, але шанс на жирніший дроп менший, бо людей відповідно залітає більше. Це все робиться більше щоб залучати користувачів до активу на самому сервері.

Тут завжди 50 на 50, бо проект може пообіцяти нагороду за якусь роль, а потім скасувати свої ж обіцянки

Що зі схожого зараз можна отримати?

Сам зараз качаю і Вам раджу залетіти в діскорд нового L1 блокчейну Nero.
Щоб отрмати роль OG, треба мати або 30 рівень (спілкуючись в дженерал гілці), або обміняти за контент поінти.
Щоб обміняти потрібно отримати 3000 поінтів за активність в твіттері.
Гілка #engane-n-zealy все вам покаже і ви все зрозумієте
Обміняти можна в гілці #marketplace

💬Отже, підсумовуючи, спосіб заробітку на одних тестнетах, не є результатом 100% крутого дропу. Активності робити в діскорді варто, не забувати за нього, світитись перед адмінами, чи модерами і Вас точно не обідять в дропах. Влупіть вогник, якщо було корисно прочитати, про сам тестнет зроблю пост також.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥21
✍️Тестнет від Nerochain

Nerochain - новий L1 блокчейн, який розроблений для вирішення складних умов індустрії Web3 за допомогою модульної архітектури.

💰Інвестиції тут є, але поки не розголошені

🗣Запустився в них тестнет, з досить простими завданнями, за які ми в майбутньому отримаємо бабло.

Що потрібно робити:

Переходимо на сайт
Справа бачимо червону кнопку та підключаємо гаманець
Рекомендую створити гаманець Nero Wallet та авторизуватись через Gmail.
Отримуємо тестові токени $NERO ось тут (вставляєте адресу гаманця в перший рядок, дають раз в добу)
Також на офіційному сайті треба отримати решту тестових токенів, але кран поки лежить
В розділі Swap тестові токени, які отримали на оф сайті обмінюємо на токен $SNERO
В розділі NFT добавляєте любу картинку, придумуєте назву та опис та тиснете кнопку Create.
Розділ Wrap/Unwrap обертаємо тестовий токен $NERO в $WNERO.

💰Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - TBA

💬Цей тестнет дуже легкий насправді, я рекомендую прогнати 30-40 транзакцій. Також залетіти в діскорд, про який я писав в попередньому пості, щоб отримати роль OG. L1 блокчейни сиплять краще за L2, тому не скіпайте, дуже хороший проект, на досить ранній стадії, тому воркайте.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️UPD по Hub AI

🗣Проект, про який я вже Вам писав і нагадував, що варто робити, бо за АІ-агентами тренд, після того як його поламали в твіттері, знайшов новий формат реалізації своїх завдань

Вчора написали в себе в діскорді, що завдання тепер будуть знаходитись в гілці - #hub-ai-agent
Доступ буде для тих хто клеймив на сайті в розділі Rewards ролі для діскорду.
В кого "The Cult Apprentice" ролі не має, доступу не буде
Відповідати на твіт потрібно без редагувань своїх повідомлень дівскорді і лише одним повідомленням
Завдання будуть добавлятись щоденно
Хто виконував завдання і можливо не привязав свій діскорд до аккаунту на сайті, спробуйте підвʼязати і ваша роль буде відображатись у вигляді маски біля імені на сервері

💬Поки це тимчасове явище, команда хоче повернути свій акаунт твіттер. Пояснили що їх заблокували через велику кількість повідомлень з одного ІР, але різних аккаунтів.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM