V CRYPTO ✌🏻
300 subscribers
231 photos
10 videos
220 links
Україномовний канал про заробіток на криптовалютному ринку 🇺🇦

Власник / Реклама: @vinchikm9
Download Telegram
✍️Апдейт по Hub AI

🗣Вийшло декілька оновлень в проекті. Хто вперше про нього читає зараз, ознайомтесь з постом тут. Ще розпишу пару нюансів, які не вписав в першому пості.

Нагадаю, для участі обовʼязково твіттер старше 3 місяців і щоб було мінімум 100 підписників.

Проект зробив перерозподіл нагород за відповідь, розділили так:
Раніше - 4 тіри (0, 50, 100,300 IQ Points)
Тепер - 7 тірів (0, 50, 100, 150, 200, 250, 300 IQ Рoints)
Тобто, чим краще ваша відповідь, ти більше поінтів ви отримаєте, вчора в мене було максимальна кількість +10%

Ваша задача основна, давати відповіді на пости від агента в твіттері. Пости мають бути змістовні, бажано згадувати проекти, про які пишете.

Почали з рефералів виганяти ботів, тому ведіть себе в твіттері як звичайна людина, на треба спамити і тупо відповідати на все одним словом.

В діскорді проекту є ролі, які ми отримуємо тільки за рівень на сайті. Ці ролі, я думаю, будуть важливі в дропі майбутньому.
Перейдіть в вкладку Rewards і під масками позабирайте нагороди, а саме частини масок, а також ролі і бусти до поінтів.

Щоб претендувати на дроп, вам потрібно набрати 4 рівень на сайті, тобто дійсно відповідати обширно і із сенсом на пости, щоб збирати більше поінтів.

Кожен рівень дається за досягнення певної кількості поінтів:
1 level - 100 IQ Points
2 level - 600 IQ Points
3 level - 1600 IQ Points
4 level - 3100 IQ Points
5 level - 4600 IQ Points
6 level - 660 IQ Points
7 level - 8600 IQ Points
8 level - 10600 IQ Points
9 level - 14600 IQ Points
10 level - 19600 IQ Points

Для відповідей на пости, чисто моя порада, використовуйте штучний інтелект від твіттера Grok AI. Він набагато краще за ChatGPT. Ну це якщо лінь дійсно писати самому відповідь, ще й на англійській. Давайте запити для Grok не одним словом, щоб він відповів як бот, а щоб було більш наближено до людського тексту.

💬Впринципі, те що в більшості питають в діскорді проекту в дженералі, я вам розписав. Воркайте, це поки найкращий аналог Kaito, той роздав непогано, головне залетіти чим раніше.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2
✍️Апдейт по SentientAGI

🗄Пост був ще фіг зна коли, почитайте тут.

🗣З останніх новин, це те що кампанія Dobby Arena вже закінчена і фактично активність попередня вже теж завершена. Хто тестував я вас вітаю, ви в списку тих 190к користувачів, які тестували.

🗣Проект готує щось нове, натяків досить мало і не зовсім зрозуміло, що це має бути, чи нова активність, чи може вже дроп??🤔

🗣Нам потрібно зареєструватись в якомусь рафлі і вже завтра будемо знати новини.

Переходите на цей сайт
Робите підписки на твіттер
Робите твіт і все, чекаємо на результати.

💬Ось по суті і все, чекаємо завтрашніх новин, хто ганяв штучний інтелект від них, то будемо далі дожимати.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1👍1
Жизни боль?

Думаю ні, але те що ринок трусить знатно, це факт

Ліквідацій за 3 дні вже на більше 2 млрд$

От так і відбивають біржі втрати від хакерських атак, а всі будуть шукати тисячі причин, чому ж так сталось

Знайте, в любому випадку, біржі вплюсах, чи то ліквідація, чи то просто комісії за торгівлю.
👍2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
✍️Новини від проекту Sentient

🗣Вчора проект викатив інформацію про їх нову модель штучного інтелекту.

Що по деталям?

Створили структуру аргументованого агентного пошуку, яка є кращою за моделі SOTA за тестом FRAMES. Поки не доступно, мають відкрити для всіх скоро.

Найцікавіша частина Sentient Chat — це його рідний доступ до агентів. Центр агентів буде бібліотекою агентів, до яких користувачі зможуть миттєво звертатися для виконання конкретних завдань

Sentient Chat пропонує пошук у веб у реальному часі, надаючи актуальні та точні відповіді миттєво. На відміну від традиційних AI-помічників, він активно отримує свіжі дані, забезпечуючи вас найрелевантнішими інсайтами

Dobby — це найдецентралізованіша модель у світі, яка колективно належить понад 600 тисячам власників. Sentient Chat — це платформа, де користувачі можуть повною мірою відчути Loyal AI через Dobby.

🗄Записуємось в Waitlist, для раннього доступу до платформи:
Переходите сюди і авторизовуєтесь через гаманець
Робите пілписки на твіттер і в останньому пункті робите твіт

💬Сайт трохи лежить, бо нагрузка шалена пішла від народу, тому трішки терпіння. Якщо дивитись на минулий досвід, зараз якщо записуємось в лист очікування, то буквально через пару днів, буде вже і доступ до платформи нової. Думав буде дроп, а вони викатили нову модель, ну ладно почекаємо)

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
✍️Токеноміка $MINT

🗄Mint Blockchain - L2 мережа, створена спеціально для NFT.

🗣Активності в них були дуже давно, ще з лютого 2024 року, основною з яких було поливання дерева.

Проект оголосив про запуск токена $MINT і розказав про токеноміку.

Токеноміка виглядає так:
Загальний саплай - 1 млрд $MINT
На старті дають 168 млн, або 16,8%
Команді виділили - 18%
На Airdrop - 12%, або 120 млн токенів

❗️Дроп буде роздаватись не весь, на TGE дадуть 83,3%, а решту роздадуть користувачам в 2026 році (пздц)

Критерії на дроп будуть такі:
Стейкери MintID NFT
Активні користувачі Mint Forest (поливання дерева)
Власники Mint Expedition NFT
Переможці Mint Big Bang
Переможці Mint x GoPlus Christmas Event
Учасники NFT Legends Season

Власники токенів зможуть застейкати їх на платформі під 15% річних.

💬Проект дуже скоро оголосить про TGE і точну дату дропу. Я особисто чекаю, бо поливаю деревце щодня протягом 248 днів. При такому саплаї і ринку зараз, думаю вийти має гарно дроп. Всі хто робив інші кампанії від цього проекту, то вітаю, ми на фінішній прямій. Обовʼязково не просто збирайте поінти, а й поливайте дерево, так як команда наголошувала, що просто збирати не підійде.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2
V CRYPTO ✌🏻
✍️Токеноміка $MINT 🗄Mint Blockchain - L2 мережа, створена спеціально для NFT. 🗣Активності в них були дуже давно, ще з лютого 2024 року, основною з яких було поливання дерева. Проект оголосив про запуск токена $MINT і розказав про токеноміку. Токеноміка…
✍️Снепшот Done

Команда написала в себе в твіттері, що зробила снепшот всіх активностей і завтра вже нас чекає чекер токенів.

❗️Чекер буде - 01.03.2025 в 12:00 по Києву

Отже можна прикинути, що дроп нас чекає на перші 2 тижні березня, скоріше за все.

Пишуть люди різні, що ціна токена орієнтовно 0,15$-0,25$, не знаю на скільки правда, але цілком ймовірно це так і буде

💬Знаю, що проект цей мало хто тут робив, але я ділюсь з вами тим що сам проходжу, якщо цікаві проекти вам просто для загальної інформації, то кажіть, буду спамити новинами тут частіще)) Зараз ще напишу розблядовку по Linea, там доволі цікава історія вийшла, на рахунок бритви і команди контори...

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Розблядовка по Linea

🗣І так, команда розробників вже не вперше накидає якісь деталі по Airdrop. Цього разу була АМА сесія в діскорді проекту і зʼявились нові ж деталі.

Сібіли не всі?
Тіма виявляється ще не всіх позначила як сібілів і фінальний знімок ще не був. Хто користувався ADS браузером після взлому, ті гаманці позначили як сібіли.

Що по статистці?
Загальна кількість гаманців, які пройшли успішно PoH (верифікацю) ~821,000, а по кількості LXP поінтів картина така:
Менше 1000 LXP — 156042
1000-1999 LXP — 296031
2000-2999 LXP — 160904
3000-3999 LXP — 94746
4000-4999 LXP — 64560
5000-5999 LXP — 29305
6000-6999 LXP — 13100
Більше 7000 LXP — 6397

Мінімальна кількість LXP на дроп
На амі вони сказали, що розглядають мінімальну кількість в 2000 LXP для отримання дропу. Також гуляє цифра в 1500

Після такої бритви кількість гаманців буде така
Мінімально 1500 LXP — відкинуть 290,986
Мінімально 2000 LXP — відкинуть 452,073

Важливіть LXP та LXP-L

LXP - більш важливі поінти для отримання дропу. Команда дивиться на тих, хто має поінти LXP більш вірними користувачами.

LXP-L має більш другорядну роль. Отримання дропу за ці поінти, команда якось менше озвучує.

Чи будуть мультиплікатори?
Команда розглядає такий варіант мультиплікаторів, наприклад активності в різних мережах, вік гаманця чи кількість спаленого газу.

💬В цілому якщо дивитись, все трохи як на мене пічально, особливо брити по кількості поінтів, ну це вже ту мач. В кого скільки поінтів, напишіть в коментах. Я робив тільки Linea Park, назбирав 1380 LXP і мені більш обідно, якщо вже і робити збрив, то по критерію в мінімальну кількість 1000 LXP. Скоро мають оголосити про токеноміку, розпишуть про дроп і запуск чекера.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
V CRYPTO ✌🏻
✍️Снепшот Done Команда написала в себе в твіттері, що зробила снепшот всіх активностей і завтра вже нас чекає чекер токенів. ❗️Чекер буде - 01.03.2025 в 12:00 по Києву Отже можна прикинути, що дроп нас чекає на перші 2 тижні березня, скоріше за все. …
Чекер Mint Blockchain

Офіційне посилання

https://www.mintchain.io/airdrop/claim

Насипали не багато, особливо за поливання дерева, хоч вони на ньому постійно акцентували увагу

Можна відразу зробити предепозит на біржу Bitget, це для тих, хто не хоче чекати до 07.03
👍1
Салют всім👋

🗣Не писав 2 дні пости, бо особо постити не було що

Трамп крутить ринком як скотина, біток реагує відповідно, альта ще більше робить непотрібних речей для нас

По активностям, що я писав, все так і є, лише один Sentient трішки зарухався, на тижні будуть більше новин, то все опишу вже в одному пості до них.

Знайшов один тестнет, зараз проганяю його, чисто побачити чи нормально хоч все працює, викачу пост, до вечора

По токену $MINT, що писав вище, лістинг очікуємо на 7 число в 10:00, буде більше деталей, ще розпишу

Лістинг $PAWS, попередньо всі байтять на 11 число, що буде лістинг. Хз вірити ні, краще почекаємо офіційних новин.

По HAUST Network, тестнет робимо зараз, зʼявилась Gаlxe кампанія, зроблю теж пост, за неї отримаємо роль тестера в діскорді

💬В цілому ринок дуже трусить, деякі проекти в надії на альтсезон виходять на біржі і виходять ті проекти, які я не робив)) Хто що ще крутить, діліться в коментах, можливо щось підхоплю разом з вами.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Лістинг $PAWS

🗣Нарешті зʼявились новини офіційні від проекту PAWS, щодо лістингу токену

Чекаємо просто капець як довго, але от воно

На скріні видно, що тікер токена буде $PAWS

Дата лістингу - 18.03


💬Тепер чекаємо новин по біржам і будемо лупити по стакану. Я вже втомився чекати від цього проекту дроп і новин, вони дуже сильно все затягують, ну дууууже сильно прям. Хто дочекався, я вас вітаю, скоро отримаємо копійки свої😂
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2
✍️Нагороджувана кампанія від Plume

🗣Ми вже отримували дроп за тестування платформи від цієї команди. Правда я олень і отримаю токени після мейннету))

🗄Зараз стартувала нова кампанія на честь бразильського фестивалю, де ми можемо розділити нагороди у вигляді розіграшу коробок з NFT, а також розіграш на 500$ (мало)

Переходимо на сайт Galxe
Підключаєте свій гаманець Метамаск, а також соціалки, для тих хто вперше буде на цьому сайті.
Робите підписки на твіттер, телеграм проекту
Робите твіт в твітері і ставите лайк під постом
В самому останньому завданні з питанням, дайте відповідь Так або Ні (результат буде пізніше)

❗️На клейм боксу, нам потрібно 0.06$ в мережі Arbitrum

💰Фінансові вкладення - 0.06$ (ETH в мережі Arbitrum)

Дедлайн - 07.03.2025 в 21:00 по Києву

💬Активність на раз, сильно заморочуватись не варто, але удачу свою випробувати можна спробувати, NFT можна перевірити на сайті Element

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
V CRYPTO ✌🏻
✍️Лістинг $PAWS 🗣Нарешті зʼявились новини офіційні від проекту PAWS, щодо лістингу токену Чекаємо просто капець як довго, але от воно На скріні видно, що тікер токена буде $PAWS Дата лістингу - 18.03 💬Тепер чекаємо новин по біржам і будемо лупити…
✍️Завтра поржем з премаркету PAWS на Bybit

🗣Не здивуюсь, що ціна буде 0.000001

Нагадаю лістинг заплановано на 18.03

💬Чесно кажучи, якась апатія до проекту виросла, дотягнули вони так, що вже нікуди далі. Наче і новини якісь є, що лістинг і т.д.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1
✍️Команда MINT Blockchain контора?

🗣І так, обіцяв що розпишу деталі, як тут виявились ще більші деталі по лістингу токену $MINT.

🗄Хто не вкурсі, про токен від Mint Blockchain писав ще тут

Що відомо зараз?
Лістинг токену 07.03 в 10:00 по Києву
Біржі на яких підтверджено лістинг - Gate, MEXC, Bitget, Bingx і поки на момент написання посту все.
Надіюсь Bybit та Kukoin підключаться, але тиша..

Що по роздачі?
Можна було вибрати 2 варіанти клейму токенів, один з яких відразу зробити предепозит на біржу Bitget, що я і вибрав, або в день TGE собі на гаманець.

Сьогодні прилетіли токени на біржу і що я бачу? Половину дропу на біржі?? Відразу питання чому?

Відповідь дали розробники в своєму твіттері, де написали, що токени будуть роздаватись за дроп поступово:
На TGE(7.03) 50% дропу
15 квітня - 25%
31 травня - 25%

💬Я чесно кажучи хз як це коментувати, з однієї сторони це і добре, менше токенів на ринку, краще можуть вийти і ціна не буде укатана, з іншої сторони, ну контора пі.. Одне визначив точно, завтра токени полетять по стакану. Повела себе команда дуже не красиво по відношенню до комʼюніті, з іншої сторони, є надії злити токени по 0,7$, хоча б.. Що думаєте, контора чи ні?))

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2
V CRYPTO ✌🏻
✍️Команда MINT Blockchain контора? 🗣І так, обіцяв що розпишу деталі, як тут виявились ще більші деталі по лістингу токену $MINT. 🗄Хто не вкурсі, про токен від Mint Blockchain писав ще тут Що відомо зараз? Лістинг токену 07.03 в 10:00 по Києву Біржі на…
Виявилась все таки контора

Ціна лістингу - 0.05$ (пздц просто)

Контракт токену кому потрібен - 0x8511138208529fe1b9a37b863c7EEE3Fe234b7Ab (мережа Mint)

Вони хоч і дроп порізали, все рівно це нічого не врятувало, зараз торгується по 0.07, але навіть затрати не відбились за рік часу то..
Все женемо далі, потім нагадаю, щоб забрати токени в квітні. Є ще годні тестнети, які не мають так обісратись
1
✍️Додатковий чекер PAWS та плюшка

В кого є соланофон, або ж ви активний користувач Solana, то PAWS вирішили дати трохи токенів.

Ідете на сайт і підключаєте гаманець, з якого будете отримувати дроп від PAWS.
Дивитесь свою кількість токенів, яку дали


Плюшка для тих, хто активно користується блокчейном Solana. Це сайт на якому можна забрати частину витрачених коштів на комісії.

Переходите на цей сайт, підключаєте гаманець Solana
Чекаємо на перевірку, сайт покаже кількість доступних токенів для клейму.
Тиснете Claim All та підписуєте транзакцію в гаманці

💬Нагадаю лістинг PAWS 18.03, а сайт на відбиття комісій можете зберегти собі на майбутнє, заходьте раз в пів року чи раз в пару місяців і відбиваєте нормально так грошей.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1
✍️Народ зарядіть канал трохи, буду дуже вдячний

https://t.me/boost/v_crypto7
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Що ви тут, живі від таких качель?
Anonymous Poll
54%
👍👍
15%
Я в жопі
31%
Мені пох..немаю портфелів
✍️Я не вмер якщо що)

Тестував 3 дні одну штуку, натрапив випадково на неї.
Як швидко заробити мані використовуючи спреди між DEX і CEX.

Короче, є один канал, де викидають спреди між DEX і біржою MEXC

Суть проста, якщо спред складає більше 6% в ціні, а саме на DEX ціна менша, а на біржі МЕХС більша, то біржа буде ціну усереднювати. Що ми з цього можемо зробити? Відкриваємо шорт на біржі з 3-5х плечем і чекаємо коли зрівняється ціна між дексом і МЕХС

Канал, за яким я слідкував (не реклама)
https://t.me/+iywnjN8_m6Y5MmZi
Відкриваєте графік на Dexscreener і пару на біржі, яку дає сигнал
Слідкуєте чи є дійсно різниця в ціні, і чи дійсно на біржі ціна вища, ніж на Dexscreener (Обовʼязково вища)
Тоді відкриваємо шорт на біржі MEXC з 3-5х плечем (не більше, бо ліквідне)
❗️Обовʼязково ставте СТОПИ, реально обовʼязково

Хто не зареєстрований, ось вам посилання на біржу
❗️Пройдіть КУС обовʼязково і за торги ще будете мати бонуси, доларів ще 30 заберете, як мінімум, для нових аккаунтів.

Таким чином, я зміг за день граючись по 3-5 доларів відкривати позиції і розкрутити баланс з 15 доларів до 50.

💬Тема жива, не мертва, хто має час, беріть собі в відпрацювання таку штуку, дійсно годна тема. Але повторюсь, з плечами не грайтесь навіть, хто візьме більше 10 плеча, знайду і дам ляща)) Розгінав баланс нормально так, але попав на один шорт дурний не звʼязаний з цією темою і мене ліквіднуло нафіг, загрався одним словом.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥2👍1
✍️PAWS завтра вивід

🗄Щойно буквально зʼявилась інформація в діскорді, що завтра можна буде вже зробити предепозит на біржі Bybit та Bitget.

Нагадаю лістинг буде 18.03

Перші 2 біржі вже фактично підтвердили свій лістинг і щось байтять за лістинг на ОКХ, але смутно вірю в таке.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Linea деталі дропу + free NFT

🗄Вчора в діскорді була АМА сесія, де команда розказала деталі розподілення токенів

Що по деталям?

TGE перенесли на Q2 (бля ну пздц)
Токеноміка буде в березні
Спершу буде токеноміка, далі критерії дропу, потім чекер
На рахунок мінімальної кількості LXP для дропу в 1500, то команда каже, що гаманець в якого менше цієї кількості, але має високу активність в мережі (фіг знає наскільки) отримають дроп
За ролі в діскорді нічого не світить

Щоб підняти ту ж не зрозумілу активність, рекомендую взяти зараз і змінити безкоштовну NFT Consensys, людей взагалі дуже мало забрало, тому гоу

Переходите на цей сайт
Підключаєте гаманець в мережі Linea
Мінтите NFT

💬Команда реально якісь дуже цікаві, в грудні-січні ефір по 3к+ баксів не виходять, тут ефір по 1800, давай будемо думати про TGE. Ні логіки, нічого абсолютно, але думаю чекер в квітні ми побачимо.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️ $PAWS можна виводити

Відкрили клейм токенів, але знову ж таки з нюансом.

Команда хоче добрити залишки цих копійок походу, тому що за предепозит хочуть ще 3% комісії

Хто хоче, можете виводити на біржі Bybit, Bitget
https://paws.community/app/dashboard

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM