V CRYPTO ✌🏻
300 subscribers
231 photos
10 videos
220 links
Україномовний канал про заробіток на криптовалютному ринку 🇺🇦

Власник / Реклама: @vinchikm9
Download Telegram
V CRYPTO ✌🏻
✍️Не останні завдання PAWS 🗣Вже на фінішній прямій проект, ми вже фактично очікуємо на чекер і дроп. 🗄Зараз вийшли останні завдання, так як написала сама команда, що це останні, але це не точно)) Переходимо в бота В розділі Earn тиснемо просто на завдання…
✍️Все, завдання не активно

Команда пару хвилин назад написала, що деактивувала додаток в телеграмі

Очікуємо тепер на чекер токенів і лістинги

💬Ввечері стартує один тестнет, я розпишу що робити і підготую пост відразу як стартане. Тестнет буде не довгий, новеньким варто буде залетіти в нього.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Тестнет від Nexus

🗣І так, суть дуже проста, була вже перша фаза тестнету, де запускали хмарний майнінг токенів, тривала також дуже короткий термін.

🗄Зараз стартувала в них 2 фаза тестнету і буде тривати також дуже коротко, всього 4 дні

Що потрібно робити:

Переходите на сайт
Авторизовуєтесь через гаманець метамаск
Гаманець запропонує добавити мережу Nexus, добавляєте її
Далі вводите свою електронну пошту і підтверджуєте її кодом який прийде на неї
Потім тиснемо кнопку "Connect to Nexus" і все
Фармимо таким чином поінти.

❗️Вкладку не закривати, хай буде відкрита до кінця тестнету
❗️Можна через свій аккаунт фармити поінти на декількох пристроях, тому телефон в допомогу, але буде грітись скоріше за все

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - 22.02.2025

💬Це супер простий тестнет, робити і клацати нічого не треба, раз нажали і в браузері фармите поінти. В мене поки не натискається ця довбана кнопка, буду ще пробувати, а ні то вже завтра буду задовбувати її більше. Ще раз кажу, лоубанки, це самий легкий тестнет, не пропускайте такі можливості, бо насипати можуть капець як.

P.S. З телефона відразу запустило, з браузера на ноуті щось не хоче запускати.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Аналог проекту Kaito - HUB AI

🗣Проект, який вже завтра буде робити лістинг свого токену і роздасть точно дофіга бабла і який ми трохи пропустили (я точно) вже можна пропустити, але зʼявився новий проект HUB AI, з дуже схожою концепцією і з підтвердженим дропом.

Hub AI - дуже схожий агент до Kaito. Наша задача робити відповіді на пости проекту в твіттері.

Що потрібно робити:
Переходите на сайт
Тиснете кнопку "JOIN THE INITIATION"
Вводите код VA6Y
Підключаємо свій твіттер та діскодр
Переходимо в розділ з завданнями
Тиснемо кнопку Train the AI на завданнях
Придумуємо відповідь на твіт, робимо лайк і ретвіт

❗️Як не думати сильно і відповісти гарно? Ідете в твіттер, відкриваєте GrokAI і пишете йому щось типу такого:
"Напиши коротку відповідь на твіт, на англійській мові"
Вставляєте твіт з завдання
Копіюєте відповідь і готово

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - ТВА

💬Гайз, це дуже просто насправді все робиться, я нещодавно відкрив для себе цього агента від твіттера, кращий дійсно ніж Chat GPT. Немає ніяких обмежень, тому летс гоу. Якщо є питання, пишіть в коменти, спробую допомогти вам.

❗️Важливий нюанс, твіттер має бути у вас старше 3 місяців і більше 100 підписників має бути. Де взяти підписників писав тут

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥1
✍️Проходимо квести від Trusta

🗣Trusta - це платформа, яка верифікувала нам акаунти для PoH в Linea. В принципі хто робив Linea, то й вкурсі, що то за проект, простими словами для новеньких, це проект який аналізує ваш гаманець активності.

🗄Зараз в них зʼявився АІ агент (дада, я казав вам, 25 рік ШІ), в якому нам потрібно буде пройти досить легкі квести і забрати NFT.

Що потрібно робити:
Переходимо на сайт
Авторизовуємось через гаманець Метамаск
Переходимо в розділ "Carnival" та вводимо код 1W2CGU8F5ROX (без нього не пустить)
В нас будуть доступні завдання, за які ми будемо отримувати поінти
Робите підписки і на твіттер і діскорд проектів (не обовʼязково, просто натисніть і зарахує)
Розділ "Agent Events" має також завдання де треба поспілкуватись з агентом на їхньому сайті
Після виконання завдань, зверху в розділі карнавалу мінтите NFT-дракончика.

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - 03.2025

💬Завдання легкі доволі, по суті там треба тільки проклікати завдання з підписками і пару раз задати запитання шаблонні для АІ-агента. Він буває відразу не пише відповідь, варто пару разів спробувати.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Народ, там походу взламали Bybit

🗣Перевірте баланси, чи все ок у вас і на крайній випадок виведіть якщо є кошти там

Інфа не підтверджена, але вилітело в різних монетах на 1,5 млрд доларів

Посилання на транзакцію

UPD - підтвердили взлом

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Кaito все ж роздав щось

Вчора відбувся лістинг токена $KAITO на біржах.

🗣Понятне діло, що я вам писав, що вже пізно, але тут вилізла цікава штука.

Роздали навіть тим, хто просто зареєструвався. Я не знаю чи хтось може встиг робити і до мого поста і чув за цей проект, ви можете перевірити свою локацію

https://claim.kaito.ai/

Ціна відразу після лістингу пролилась, але зараз дуже навіть смачно виглядає - 1,9$ за токен.

Можна кинути токени в стейкінг під 56% APR

💬Копійки роздали, але все ж це більше ніж нічого. Я свої токени зливати не буду, а кину в стейкінг, хай там валяються, може буде альтсезон і буде токен по 10😅

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Перевіряємо кількість токенів $PAWS

🗣Затягнули дуже довго звичайно з чекером, але все ж нарешті родили

Перевірити можна тут
https://paws.community/app?tab=claim

💬Не знаю, багато це чи мало, але мені дали 11,5к токенів, діліться в кого скільки. Перевірю вашу якраз активність

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️OG роль від Haust Network

🗣Ми вже робили різні активності в їхній тестовій мережі, я писав вам про цей проект. Ознайомитись можете тут і тут

🗄Зараз зʼявилась активність, де ми зможемо забрати роль "Testnet Network Explorer"

Що для цього потрібно робити:
Переходите на сайт Intract
Авторизовуєтесь за допомогою гаманця з якого робили активності в тестнеті.
Підписуємось на соціалки, якщо підписані, просто проклікайте, зарахує
❗️Хто вперше на цьому сайті, то сайт запропонує підключити діскорд і твіттер
З 7 по 10 пункт даємо відповіді на запитання, відповіді скинув нижче
🗄Відповіді - В В С А
Далі проклікуєте завдання з переходом на сайти проекту і в останньому завданні проходите капчу
На початку справа клеймимо NFT в мережі Base.
Нижче під NFT клеймите роль

💸Фінансові вкладення - 0.01$ (ЕТН в мережі Base)

Дедлайн - TBA

💬Після цього як зробите останні 2 пункти, що я написав, можете заходити в діскорд і буде відображатись роль. Чому вона важлива? Та тому що, чисто по цій ролі, команда може спокійно побрити на майбутньому дропі людей.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Новий АІ-агент KlokAI

Klok - AI додаток, з декількома LLM-моделями, який працює на базі Mira Network.

💰 Інвестицій зібрали 9 млн доларів seed раунді, фонди досить цікаві.

Зараз в них зʼявилась активність, де ми будемо отримувати поінти за знову ж таки просте спілкування з трьома різними версіями

Що потрібно робити:

Переходимо на сайт і реєструємось за допомогою твіттера або гаманця метамаск
Далі все просто, придумуємо запитання для штучного інтелекту.
❗️Можна і на українській і на англійській, як вам зручно
Ліміт повідомлень 10 на день
Щоб збільшити ліміт на повідомлення, потрібно запросити більше 20 друзів.

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - TBA

💬Активність дуже проста і легка, а саме головне, що безкоштовна. Да тестнетів мало пишу вам, бо проектів нормальних не має. Не знаю чи варто розписувати про Monad, там дуже багато людей зайшло і так, сам скіпаю. Ще пошукаю халяви і фрішних активностей. Моя задача, щоб ви дійсно взяли профіт з крипти, а не просто потикали і нічого не отримали, тому і шукаю щось більш достойне і де мало людей, а від вас треба лише актив і не забивати на проекти. Продуктивного всім тижня!

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥2👍1
✍️Апдейт по Hub AI

🗣Вийшло декілька оновлень в проекті. Хто вперше про нього читає зараз, ознайомтесь з постом тут. Ще розпишу пару нюансів, які не вписав в першому пості.

Нагадаю, для участі обовʼязково твіттер старше 3 місяців і щоб було мінімум 100 підписників.

Проект зробив перерозподіл нагород за відповідь, розділили так:
Раніше - 4 тіри (0, 50, 100,300 IQ Points)
Тепер - 7 тірів (0, 50, 100, 150, 200, 250, 300 IQ Рoints)
Тобто, чим краще ваша відповідь, ти більше поінтів ви отримаєте, вчора в мене було максимальна кількість +10%

Ваша задача основна, давати відповіді на пости від агента в твіттері. Пости мають бути змістовні, бажано згадувати проекти, про які пишете.

Почали з рефералів виганяти ботів, тому ведіть себе в твіттері як звичайна людина, на треба спамити і тупо відповідати на все одним словом.

В діскорді проекту є ролі, які ми отримуємо тільки за рівень на сайті. Ці ролі, я думаю, будуть важливі в дропі майбутньому.
Перейдіть в вкладку Rewards і під масками позабирайте нагороди, а саме частини масок, а також ролі і бусти до поінтів.

Щоб претендувати на дроп, вам потрібно набрати 4 рівень на сайті, тобто дійсно відповідати обширно і із сенсом на пости, щоб збирати більше поінтів.

Кожен рівень дається за досягнення певної кількості поінтів:
1 level - 100 IQ Points
2 level - 600 IQ Points
3 level - 1600 IQ Points
4 level - 3100 IQ Points
5 level - 4600 IQ Points
6 level - 660 IQ Points
7 level - 8600 IQ Points
8 level - 10600 IQ Points
9 level - 14600 IQ Points
10 level - 19600 IQ Points

Для відповідей на пости, чисто моя порада, використовуйте штучний інтелект від твіттера Grok AI. Він набагато краще за ChatGPT. Ну це якщо лінь дійсно писати самому відповідь, ще й на англійській. Давайте запити для Grok не одним словом, щоб він відповів як бот, а щоб було більш наближено до людського тексту.

💬Впринципі, те що в більшості питають в діскорді проекту в дженералі, я вам розписав. Воркайте, це поки найкращий аналог Kaito, той роздав непогано, головне залетіти чим раніше.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2
✍️Апдейт по SentientAGI

🗄Пост був ще фіг зна коли, почитайте тут.

🗣З останніх новин, це те що кампанія Dobby Arena вже закінчена і фактично активність попередня вже теж завершена. Хто тестував я вас вітаю, ви в списку тих 190к користувачів, які тестували.

🗣Проект готує щось нове, натяків досить мало і не зовсім зрозуміло, що це має бути, чи нова активність, чи може вже дроп??🤔

🗣Нам потрібно зареєструватись в якомусь рафлі і вже завтра будемо знати новини.

Переходите на цей сайт
Робите підписки на твіттер
Робите твіт і все, чекаємо на результати.

💬Ось по суті і все, чекаємо завтрашніх новин, хто ганяв штучний інтелект від них, то будемо далі дожимати.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1👍1
Жизни боль?

Думаю ні, але те що ринок трусить знатно, це факт

Ліквідацій за 3 дні вже на більше 2 млрд$

От так і відбивають біржі втрати від хакерських атак, а всі будуть шукати тисячі причин, чому ж так сталось

Знайте, в любому випадку, біржі вплюсах, чи то ліквідація, чи то просто комісії за торгівлю.
👍2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
✍️Новини від проекту Sentient

🗣Вчора проект викатив інформацію про їх нову модель штучного інтелекту.

Що по деталям?

Створили структуру аргументованого агентного пошуку, яка є кращою за моделі SOTA за тестом FRAMES. Поки не доступно, мають відкрити для всіх скоро.

Найцікавіша частина Sentient Chat — це його рідний доступ до агентів. Центр агентів буде бібліотекою агентів, до яких користувачі зможуть миттєво звертатися для виконання конкретних завдань

Sentient Chat пропонує пошук у веб у реальному часі, надаючи актуальні та точні відповіді миттєво. На відміну від традиційних AI-помічників, він активно отримує свіжі дані, забезпечуючи вас найрелевантнішими інсайтами

Dobby — це найдецентралізованіша модель у світі, яка колективно належить понад 600 тисячам власників. Sentient Chat — це платформа, де користувачі можуть повною мірою відчути Loyal AI через Dobby.

🗄Записуємось в Waitlist, для раннього доступу до платформи:
Переходите сюди і авторизовуєтесь через гаманець
Робите пілписки на твіттер і в останньому пункті робите твіт

💬Сайт трохи лежить, бо нагрузка шалена пішла від народу, тому трішки терпіння. Якщо дивитись на минулий досвід, зараз якщо записуємось в лист очікування, то буквально через пару днів, буде вже і доступ до платформи нової. Думав буде дроп, а вони викатили нову модель, ну ладно почекаємо)

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
✍️Токеноміка $MINT

🗄Mint Blockchain - L2 мережа, створена спеціально для NFT.

🗣Активності в них були дуже давно, ще з лютого 2024 року, основною з яких було поливання дерева.

Проект оголосив про запуск токена $MINT і розказав про токеноміку.

Токеноміка виглядає так:
Загальний саплай - 1 млрд $MINT
На старті дають 168 млн, або 16,8%
Команді виділили - 18%
На Airdrop - 12%, або 120 млн токенів

❗️Дроп буде роздаватись не весь, на TGE дадуть 83,3%, а решту роздадуть користувачам в 2026 році (пздц)

Критерії на дроп будуть такі:
Стейкери MintID NFT
Активні користувачі Mint Forest (поливання дерева)
Власники Mint Expedition NFT
Переможці Mint Big Bang
Переможці Mint x GoPlus Christmas Event
Учасники NFT Legends Season

Власники токенів зможуть застейкати їх на платформі під 15% річних.

💬Проект дуже скоро оголосить про TGE і точну дату дропу. Я особисто чекаю, бо поливаю деревце щодня протягом 248 днів. При такому саплаї і ринку зараз, думаю вийти має гарно дроп. Всі хто робив інші кампанії від цього проекту, то вітаю, ми на фінішній прямій. Обовʼязково не просто збирайте поінти, а й поливайте дерево, так як команда наголошувала, що просто збирати не підійде.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2
V CRYPTO ✌🏻
✍️Токеноміка $MINT 🗄Mint Blockchain - L2 мережа, створена спеціально для NFT. 🗣Активності в них були дуже давно, ще з лютого 2024 року, основною з яких було поливання дерева. Проект оголосив про запуск токена $MINT і розказав про токеноміку. Токеноміка…
✍️Снепшот Done

Команда написала в себе в твіттері, що зробила снепшот всіх активностей і завтра вже нас чекає чекер токенів.

❗️Чекер буде - 01.03.2025 в 12:00 по Києву

Отже можна прикинути, що дроп нас чекає на перші 2 тижні березня, скоріше за все.

Пишуть люди різні, що ціна токена орієнтовно 0,15$-0,25$, не знаю на скільки правда, але цілком ймовірно це так і буде

💬Знаю, що проект цей мало хто тут робив, але я ділюсь з вами тим що сам проходжу, якщо цікаві проекти вам просто для загальної інформації, то кажіть, буду спамити новинами тут частіще)) Зараз ще напишу розблядовку по Linea, там доволі цікава історія вийшла, на рахунок бритви і команди контори...

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Розблядовка по Linea

🗣І так, команда розробників вже не вперше накидає якісь деталі по Airdrop. Цього разу була АМА сесія в діскорді проекту і зʼявились нові ж деталі.

Сібіли не всі?
Тіма виявляється ще не всіх позначила як сібілів і фінальний знімок ще не був. Хто користувався ADS браузером після взлому, ті гаманці позначили як сібіли.

Що по статистці?
Загальна кількість гаманців, які пройшли успішно PoH (верифікацю) ~821,000, а по кількості LXP поінтів картина така:
Менше 1000 LXP — 156042
1000-1999 LXP — 296031
2000-2999 LXP — 160904
3000-3999 LXP — 94746
4000-4999 LXP — 64560
5000-5999 LXP — 29305
6000-6999 LXP — 13100
Більше 7000 LXP — 6397

Мінімальна кількість LXP на дроп
На амі вони сказали, що розглядають мінімальну кількість в 2000 LXP для отримання дропу. Також гуляє цифра в 1500

Після такої бритви кількість гаманців буде така
Мінімально 1500 LXP — відкинуть 290,986
Мінімально 2000 LXP — відкинуть 452,073

Важливіть LXP та LXP-L

LXP - більш важливі поінти для отримання дропу. Команда дивиться на тих, хто має поінти LXP більш вірними користувачами.

LXP-L має більш другорядну роль. Отримання дропу за ці поінти, команда якось менше озвучує.

Чи будуть мультиплікатори?
Команда розглядає такий варіант мультиплікаторів, наприклад активності в різних мережах, вік гаманця чи кількість спаленого газу.

💬В цілому якщо дивитись, все трохи як на мене пічально, особливо брити по кількості поінтів, ну це вже ту мач. В кого скільки поінтів, напишіть в коментах. Я робив тільки Linea Park, назбирав 1380 LXP і мені більш обідно, якщо вже і робити збрив, то по критерію в мінімальну кількість 1000 LXP. Скоро мають оголосити про токеноміку, розпишуть про дроп і запуск чекера.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
V CRYPTO ✌🏻
✍️Снепшот Done Команда написала в себе в твіттері, що зробила снепшот всіх активностей і завтра вже нас чекає чекер токенів. ❗️Чекер буде - 01.03.2025 в 12:00 по Києву Отже можна прикинути, що дроп нас чекає на перші 2 тижні березня, скоріше за все. …
Чекер Mint Blockchain

Офіційне посилання

https://www.mintchain.io/airdrop/claim

Насипали не багато, особливо за поливання дерева, хоч вони на ньому постійно акцентували увагу

Можна відразу зробити предепозит на біржу Bitget, це для тих, хто не хоче чекати до 07.03
👍1
Салют всім👋

🗣Не писав 2 дні пости, бо особо постити не було що

Трамп крутить ринком як скотина, біток реагує відповідно, альта ще більше робить непотрібних речей для нас

По активностям, що я писав, все так і є, лише один Sentient трішки зарухався, на тижні будуть більше новин, то все опишу вже в одному пості до них.

Знайшов один тестнет, зараз проганяю його, чисто побачити чи нормально хоч все працює, викачу пост, до вечора

По токену $MINT, що писав вище, лістинг очікуємо на 7 число в 10:00, буде більше деталей, ще розпишу

Лістинг $PAWS, попередньо всі байтять на 11 число, що буде лістинг. Хз вірити ні, краще почекаємо офіційних новин.

По HAUST Network, тестнет робимо зараз, зʼявилась Gаlxe кампанія, зроблю теж пост, за неї отримаємо роль тестера в діскорді

💬В цілому ринок дуже трусить, деякі проекти в надії на альтсезон виходять на біржі і виходять ті проекти, які я не робив)) Хто що ще крутить, діліться в коментах, можливо щось підхоплю разом з вами.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Лістинг $PAWS

🗣Нарешті зʼявились новини офіційні від проекту PAWS, щодо лістингу токену

Чекаємо просто капець як довго, але от воно

На скріні видно, що тікер токена буде $PAWS

Дата лістингу - 18.03


💬Тепер чекаємо новин по біржам і будемо лупити по стакану. Я вже втомився чекати від цього проекту дроп і новин, вони дуже сильно все затягують, ну дууууже сильно прям. Хто дочекався, я вас вітаю, скоро отримаємо копійки свої😂
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2
✍️Нагороджувана кампанія від Plume

🗣Ми вже отримували дроп за тестування платформи від цієї команди. Правда я олень і отримаю токени після мейннету))

🗄Зараз стартувала нова кампанія на честь бразильського фестивалю, де ми можемо розділити нагороди у вигляді розіграшу коробок з NFT, а також розіграш на 500$ (мало)

Переходимо на сайт Galxe
Підключаєте свій гаманець Метамаск, а також соціалки, для тих хто вперше буде на цьому сайті.
Робите підписки на твіттер, телеграм проекту
Робите твіт в твітері і ставите лайк під постом
В самому останньому завданні з питанням, дайте відповідь Так або Ні (результат буде пізніше)

❗️На клейм боксу, нам потрібно 0.06$ в мережі Arbitrum

💰Фінансові вкладення - 0.06$ (ETH в мережі Arbitrum)

Дедлайн - 07.03.2025 в 21:00 по Києву

💬Активність на раз, сильно заморочуватись не варто, але удачу свою випробувати можна спробувати, NFT можна перевірити на сайті Element

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1