V CRYPTO ✌🏻
301 subscribers
231 photos
10 videos
220 links
Україномовний канал про заробіток на криптовалютному ринку 🇺🇦

Власник / Реклама: @vinchikm9
Download Telegram
✍️Linea Pre-Market

🗣Гм народ, наткнувся в твіттері на один (не сильно відомий) сайт, який викатив премаркет токену від Linea.

🗄Хто не вкурсі, Linea це L2 мережа на Ethereum, тестнет якої робили ще в 23 році, а мейннет активності в 24 році, де були і Linea Park, просто додавали ліквідність в проект і фармили за це LXP.

Що по ціні? Ціна на премаркеті зараз 3$, що виглядає дуже смачно. Звичайно, що така ціна на лістингу скоріше за все не такою буде, хоча було б чудово.

Слідкувати за ціною можете тут

💬От якщо врахувати мої "вологі мрії" і ціну на премеркеті, то дроп в мінімум 2-3 тис доларів непогано як на аккаунт. Думаю команда чекає альтсезон і вже дуже дуже скоро має бути TGE. В мене токенів не сильно багато, але впевнений, що бейс ревард повинен бути хороший.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2
✍️Важливий пост, або як я проїбав сідку і не отримаю дроп

🗣Короче пост зроблю пізнавальний пост, про проект який я фармив ще з лютого 24 року. Це проект HOT Protocol.

🗄HOT - це гаманець в телеграмі, децентралізований, за яким стоїть команда з Near Protocol.

В проекті можна фармити токени НОТ, які на фьючах біржи Whitebit коштують по 20$ за 1 токен. Здавалось би ніхуху собі. Фармити поінти досить важко, в кого рефералів не має, це гра в довгу.

Перший дроп вони роздали ще перед ноткоїном, тоді на акк вийшло, вроді як, по 200-300 доларів. Я вирішив фармити після дропу токени, так як розробники казали, що це не останній дроп.

Чому важко фармити там токени? Бо без прокачки машини, яка клеймить токени дає раз в 4 години (всього 0.01 токен), а це пздц як довго. Що ж я не опускав руки і продовжував фармити і качати машину по фарму, поки не вийшов на максимальний рівень і не забирав що разу по 1.2 токени за клейм.

І тепер прикол року, заходжу сьогодні щоб знову забрати токени, а мене викинуло з аккаунту. Як я почав шукати сідфразу в своїх записках, а її нема. НЕМАЄ СУКА!!! А все тому що в свій час відразу не зберіг сід фразу.

Тепер починати з 0 я точно не хочу, бо проект фармився цілий рік і там вже було нормально так поінтів.

💬Висновок з цього такий, народ ЗБЕРІГАЙТЕ Seed фрази собі обовʼязково на бумажці і ховайте в саме далеке місце, щоб ніхто не знайшов і не знав окрім вас.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Забираємо NFT від Haust Network

🗣Haust Network - це нова L2 мережа, яка працює на ZK-ролапі та інтегрована спочатку на AggLayer, Data Availability, Abstraction Account. Мережа має в середині ядро від Polygon zkEVM.

Інвест тут точно є, правда поки не оголошений. Позиціонують себе, як проект з швидкою мережею і дешевими комісіями. Тестнет ще поки не запущений, але вже є перша активність, яку можна і навіть потрібно робити. Нам потрібно забрати NFT.

Що робити:

Переходимо на сайт
Підключаємо гаманець Metamask.
Сайт автоматично запропонує добавити собі мережу Haust в гаманець.
Наступним кроком отримуємо тестові токени $HAUST
Ідемо сюди, вставляємо адресу свого гаманця і тиснемо кнопку "Request"
❗️Потрібно трішки зачекати, не відразу токен прилітає ~2 хв
Потім повертаємось назад на той сайт і робимо підписку на твіттер, телеграм і робимо пост в твіттері. (просто натисніть, можете не підписуватись)
Тиснемо кнопку "Mint" та підписуємо транзакцію в гаманці.

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - ТВА

💬Забираємо обовʼязково цю NFT, вона може бути в майбутньому мультиплікатором, чи просто бустом до дропу. Все тільки в них починається і слідкувати за проектом потрібно точно. Який би ринок фіговий зараз не був, дропи за тестнети будуть завжди, тим паче для лоубанків.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
11🔥1
✍️Останні завдання PAWS

🗣З останніх новин по проекту та твітів від розробників можна визначити, що проект іде до TGE. Нарешті бляха, затягнули так, що нема куди вже

Зараз в додатку зʼявились останні завдання після яких на сайті вже припинить крутитись кнопка з активністю.

Робити надскладного не потрібно:
Підписатись на 3 канали від інших проектів і відкрити додаток.
Ми таким чином заберемо 16к токенів.

Дедлайн - ТВА

💬Поспішіть забрати поінти і чекаємо на новини по TGE. Там флор на ваучери піднявся трохи, вже по 0.1 SOL.


🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1🔥1
✍️Ідемо точно в ретро, або тестнети

Ліквідацій на 160 млн$

Біток по 97к

На ринку знову кров🅱️🩸🩸

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Ринку срака? Ні

🗣Добрий ранок всім, що ж, короткий огляд по ринку і що взагалі сталось:

Ліквідацій на біржах відбулось на рекордних 2 млрд доларів. Це найбільша сумма ліквідацій за всю історію.

Причиною падіння ринку стала торгова війна між Канадою і США. Чесно в моменті думаю, а чи правильно всі проголосували в штатах за Трампа? Те що він робить, лякає.

💬Який з цього висновок можу зараз зробити, як криптан? Знову знижка, хороша знижка для альти і скоріше за все, нас чекає дійсно альтсезон. Linea байтить на TGE, Роберт Кійосакі каже, що закупляйтесь, ще один власник біржі написав що більше ми біток по 90к не побачимо. Як ваші портфелі, сильно потрусило?

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1👍1
✍️Ганяємо транзакції в тестнеті від Haust Network

🗣Haust Network - нова L2 мережа на Polygon ZK EVM, про яку я нещодавно писав вже. Ми забирали NFT від них, пост був тут.

Зараз зʼявилась активність, де ми будемо робити свапи, а також маємо можливість добавляти токени в пул.

Що потрібно робити:
Добавляємо тестову мережу Haust собі в гаманець Метамаск
Переходите сюди, спускаєтесь в самий низ сайту і зліва буде кнопка "Add Haust Network"
Після цього отримуємо тестові токени $HAUST
Заходите на сайт, вводите адресу свого гаманця Метамаск та тиснете кнопку "Request"
❗️Токени можуть прилетіти не відразу, зачекайте трохи
Тепер переходимо на цей сайт, підключаемо свій гаманець в мережі Haust Network.
Робимо свап токенів HAUST в USDT.
Для цого в верхньому полі вибираємо 0.1 $HAUST і тиснемо кнопку обміняти.
Підтверджуємо транзакцію в гаманці Метамаск
❗️З першого разу може не пройти, пробуйте різні монети на обмін, або ж декілька разів.
Після того як обміняєте токени, можете в зворотньому напрямку обміняти.

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - ТВА

💬Порада сама головна, зробити свапів 30-40, як мінімум. Зараз все дуже лагає, транзакції не проходять повністю, тут треба терпіння і пробувати декілька разів. В наступних постах розпишу, як добавляти ліквідність в пул.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1🔥1
Нарештііііі

Вітаю всіх хто чекав
V CRYPTO ✌🏻
Нарештііііі Вітаю всіх хто чекав
Чекер буде також разом з Mainnet.

Супер, чекаємо, бо пора якусь вже лікву десь брати
✍️Токеноміка і лістинги $BERA

🗣І так, історія з Berachain підходить до завершення свого і виходу токена на біржі, а також переходу мережі з тестової в основну.

Вчора стало відомо, що вже завтра буде запущена основна мережа Berachain.

Лістинги вже підтвердили ряд бірж, серед яких:
Binance, Bybit, MEXC, Kucoin, Bitget

Лістинг токену буде - 6.02 в 15:00 за Києвом

Токеноміка:
Загальний саплай токенів - 500,000,000 $BERA
Циркуляція на момент лістингу буде 107,480,000 $BERA (це 21,5% від загального саплаю)

💬Контракт токену і чекер ще поки не відомий, але все на підході, буду далі слідкувати, бо робив цей тестнет ще на початку 24 року і зазначав собі, як один із головних тестнетів 2024 року.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
V CRYPTO ✌🏻
✍️Токеноміка і лістинги $BERA 🗣І так, історія з Berachain підходить до завершення свого і виходу токена на біржі, а також переходу мережі з тестової в основну. Вчора стало відомо, що вже завтра буде запущена основна мережа Berachain. Лістинги вже підтвердили…
✍️Дякую, дуже дякую

🗣Контора піда..сів, дрочити стільки тестнет, фармити грьобаний BGT і в кінці 0

Чекер не офіційний, але можете вже подивитись

https://bera-checker-staging.vercel.app/

💬Лістинг завтра, хто щось отримав знаєте що робити, по стакану і до побачення. Буде офф чекер доповню пост. Історія з Berachain закрита офіційно


UPD офф чекер:
https://checker.berachain.com/check-wallet

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Який в тебе банк?
Anonymous Poll
50%
0-100$
33%
100-1000$
17%
1000$+
✍️Пост про Archam

🗣І так, викину думки по цьому проекту, те що відбувається і те що нас очікує, бо бачив, що голосували і робили його.

Хто не вкурсі, Archam це проект, який рік назад зробив і інфлам лайченж і навіть просто користувачам роздав по 200 долярів чисто за реєстрацію.

Вони запустили свою біржу і влаштували торговий івент, де давали за обʼєм поінти. Поки є 2 сезони, перший закінчився ще на початку січня і відразу стартанув другий, який іде досі.

Що по нагородам? Обіцяють нам конвертацію поінтів в токени $ARKM. Який буде конверт, сам рандом знає. Я крутив на споті мінімалку де отримав 250 токенів. Потім ці 250 токенів помножили на 5 і зараз є 1050 токенів. Хто торгував більший обʼєм і мав на момент перерахунку одну сумму, множник був менший.

Що відбувається зараз? Зараз вони активно взялись за бритву і боротьбу з ботами. Яким чином? Вирішили розіслати листи всім на пошту де потрібно надати виписку з банку, або виписку про комунальні платежі.

Відразу кажу, що зробити щоб апрувнули. Киньте виписку з монобанку на англійській мові за останні 90 днів, за посиланням, яке вам приходило на пошту. Якщо листа не було, чекайте, однозначно буде, бо КУС на біржі нічого не дає, вони таким чином відсіюють людей. Перевірте папку спаму на крайній випадок.

Що буде далі? Як я це бачу, крутити 2 сезон тупо не має кому, бо нагороди за 1 сезон не роздали ще і обʼєми взагалі дуууже малі. Це і логічно, що не має кому лікву заносити, тим паче за перший сезон не розрахувались ще і довіри не дуже то і є.

Одна печаль, токен просів від моменту запуску 1 сезону на 25% (ну +-)

💬Чи крутити 2 сезон, вибір ваш. Я особисто не кручу, чисто через те, що ліквідність заносити і лінь, і ринок зараз взагалі не шикарний. Я хочу забрати за перший сезон токени і далі шукати щось новіше.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1🔥1
✍️UPD від PAWS

🗣Нарешті припинила крутитись та дурна кнопка з активністю.

Щоб у вас зʼявилась галочка потрібно пройти капчу і на тому все.

💬З першого разу пройти не вийде, сайт чи то перевантажений чи то що.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Активності від проекту Sentient

🗣Нещодавно ми проходили від них квіз, де отримували NFT, пост був тут.

Зараз же, зʼявилась нова активність, де ми будемо тестувати їх штучний інтелект.

🗄Зʼявилась можливість перенести цю NFT собі в гаманець Metamask. Для цього потрібно зробити наступне:
Перейти на цей сайт та авторизуватись з аккаунту гугл, яким реєструвались для проходження квізу
Слідуючи інструкціям, зберігаєте приватний ключ собі на компʼютер
🗄Далі добавляємо приватний ключ собі в метамаск:
Відкриваєте гаманець, натискаєте кнопку додати гаманець і натискаєте кнопку "за допомогою приватного ключа"
Вводите приватний ключ і все.

🗄Тепер перейдемо до тестування самої платформи

Що потрібно робити:

Переходимо на сайт
Підключаємо гаманець метамаск
Після авторизації, починаємо спілкуватись зі штучним інтелектом і голосувати за правильність і чіткість відповіді.
❗️Ліміт повідомлень - 10 на добу.

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - ТВА

💬По суті складного нічого не має бути, платформа не лагає, принаймі я не замітив лаги. Тому раз в день зайти і позадовбувати ШІ можна спокійно.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1🔥1
✍️Та іди ж ти сюди!

🗣Підходить історія до фінішу. Archam давай швидше дроп, мівіна не вкусна вже

Хто не розуміє, що то таке, є контракт від проекту Archam, про який я писав нещодавно пост з підписом про створення дропу. Насипка скоро, дуууже скоро

💬Думаю на наступному тижні в нас буде багато цікавих новин повʼязаних з дропами.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Mint Blockchain Airdrop Soon?

🗣Нещодавно в твіттері проекту зʼявився твіт з картинкою, де є видно очевидний натяк на Airdrop.

🗄Хто не знає що за проект, це NFT блокчейн, тестнет якого робили ще з лютого 2024 року. Да да, тестнети можуть так довго тривати.

Тут активністю головною було те, що потрібно було поливати дерево щодня збираючи поінти.

Також з додаткових активностей в них була програма Mint Expedition. Там потрібно було також проходити різні завдання, бріджити токени, робити свапи, мінтити NFT.

💬Проект активно підтримує Optimizm, думаю дроп має бути досить не поганим. Ще як варіант, ця картинка натякає на дроп від самого Optimizm, так як вони будуть в списку проектів під 7 дроп від Optimizm. Отже очікуємо нових апдейтів.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Отримуємо атестацію в Linea

🗣Розробники Linea, компанія Consensys запустила атестацію. Простими словами ми підтверджуємо свою участь в блокчейні Linea.

Порядок дій:
Переходимо на сайт та підключаємо гаманець в мережі Linea.
Спускаємось нижче і вибираємо декілька варіантів на ваш вибір
Далі спускаємось ще нижче і тиснемо кнопку "Sign Attestation"
Підписуємо транзакцію в гаманці.

💸Фінансові вкладення - 0.05$ ETH (в мережі Linea)

Дедлайн - ТВА

💬Ще один варіант бритви я так підозрюю, зробити бажано всім, хто ганяв їх тестнет, а потім і ончейн активності.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1
✍️Дроп Archam!!!

🗣Нарешті, НА РЕ ШТІ

Зробили конвертацію поінтів в токени 1:1

Перевіряйте токени на біржі, де крутили і діліться що вийшло

💬Дуже круто роздали, не дарма крутив і мучив в останні дні цей проект. 2 сезон робити не буду, малий пул нагород і не сильно хочу.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥1
✍️Є тут хто торгував на PumpFun?

Для вас походу буде сюрприз у вигляді токена від них

Чекаємо на деталі, я особисто не торгував там, але з вами ділюсь інфою.

Новини мають бути вже на цьому тижні
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Тестуємо АІ-агент КІТЕ-АІ

🗣Kite AI - L1 проект для штучного інтелекту, побудований разом з командою Avalanche.

💰Інвестиції поки не розголошуються, але якщо тіпи тусять з Avalanche, то інвест там точно є. Думаю ще оприлюднять.

🗄Зараз в них запустився тестнет, де ми будемо задовбувати штучний інтелект різними питаннями.

Що потрібно робити:

Переходимо на сайт і авторизуємось за допомогою свого гаманця Мetamask.
Шукаємо розділ "Social Tasks" і підключаємо всі свої соц мережі (Твіттер, діскорд), а також підписємось на телеграм канал
Спускаємось. нижче і бачимо розділ "Registration & Basics". Тут підписуємось на твіттер проекту, та підключаємо свій гаманець (зарахує відразу після того як авторизувались вперше)
Скролимо сторінку ще нижче і бачимо 3 агенти:
Professor - агент, який допоможе розібратись в екосистемі Kite
Sherlock - агент, який дає цифри по топ 10 компаніям, типу щось коінмаркеткапу.
Crypto Buddy - агент, який читає транзакції і відслідковує, чи не шахрайська вона.
Натискаємо на любого агента і починаємо задавати запитання відповідно до теми.
❗️Щоб не паритись дам лайфхак, як легше і швидше питати. Ідете в чатджпт і хай напише за вас питання, на одну з тем по цьому проекту і тупо вставляєте їх туди.
Після того як, агент дасть відповідь, вам має зарахуватись в блокечейні вона, буде світитись зеленим під відповіддю.
За кожну відповідь, ми отримуємо 1 інтеграцію, а 1 інтеграціє дає нам поінти. В день можна отримати 200 поінтів максимум.

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - ТВА

💬 Складного нічого не має тут, просто спілкуємось зі штучним інтелектом і фармим поінти, які нам в майбутньому конвертують в токени. Людей досить мало, якщо хоча б 10 днів поспілкуєтесь будете напорядок вище за всіх, що там є в списку.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1