V CRYPTO ✌🏻
300 subscribers
231 photos
10 videos
220 links
Україномовний канал про заробіток на криптовалютному ринку 🇺🇦

Власник / Реклама: @vinchikm9
Download Telegram
Ринок 🚀
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Нове завдання в PAWS

Проект підходить до лістингу і в принципі вже є натяки на лістинги.

Що робити:
Переходимо в додаток
Шукаємо розділ "Earn"
В завданні треба просто 5 пальців на екран поставити і все вийде
Клеймимо 3к $PAWS

Дедлайн - 1 доба

💬Там є натяки на 25 число, щось має бути. Ходять чутки, що може бути оголошено про лістинг, або ж про премаркет. Забираєм і чекаємо апдейтів.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Фармимо поінти від PublicAI

🗣PubliсAI - це проект в якому ми за відповіді штучного інтелекту на твітах різних користувачів будемо отримувати поінти.

💸Проект залучив 2млн доларів інвестицій, від Foresight Ventures, IOBC Capital, Everstate Capital, Solana Foundation.

Що потрібно робити:
Переходимо на сайт і авторизовуємось за допомогою любого для вас зручного методу, можна через гаманець підключитись також.
Далі потрібно встановити розширення для вашого браузера
🔴Посилання на встановлення
Після встановлення розширення авторизовуємось в ньому на той аккаунт що і реєструвались на сайті
В налаштуваннях підключіть обовʼязково свій твіттер аккаунт, можете також і телеграм
Далі в розширенні тиснете на кнопку "Earn More"
Вас перекине на твіттер і в любому на вибір пості що будуть нижче потрібно буде зробити відповідь.
Натискаєте на кнопку коменту і знизу біля кнопки "Відповісти" буде кнопка "AI Reply"
Генеруєте відповідь і тиснете "ВІдповісти"

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - ТВА

💬В принципі все досить просто, нічого надскладного робити не потрібно, ви навіть як будете просто лазити в твіттері і щось дивитись, тиснете цю кнопку і відповідь за вас генерує штучний інтелект. Фіча прикольна і буде корисна коли навіть будете проходити якісь квізи від інших проектів і в завданні де треба буде зробити відповідь, паритись про те що написати не треба.
Тільки сильно не ганяйте ці відповіді, будьте як звичайний користувач, щоб вас не забанив сам твіттер

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
📉Риночок поплив

🗣Добрий ранок, усім. Що ж ринок заплакав після того як китайці вирішили знатно підісрати, викативши свій продукт штучного інтелекту і як вони позиціонують вбивцю ChatGPT.

Компанія Deepseek розробила продукт який буде конкурувати з OpenAI з набгато нижчою ціною, що привело до різкого падіння акцій компанії Nvidia, тим самим потягнуло і ринок вниз.

Простими словами, все що робили компанії по розробці штучного інтелекту залучаючи мільйони доларів і багато спеціалістів, китайці викатили свою версію в десятки разів дешевше і викатили вихідний код своїх робіт.

На ринку, ліквідацій було на 500 млн доларів. Ваші порфтелі надіюсь живі, альті стало найбільш боляче.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Новий DePIN проект Minionlab

Minionlab - це децентралізована мережа автономних AI-агентів, які називаються «Міньйони». Вони працюють на пристроях користувачів і збирають дані з інтернету в реальному часі.

💵Інвестиції в проекта є, зібрали на днях в PreSeed раунді 2 млн доларів від фондів Jsquare, Capital6 Eagle. Впевнений, що це не останній збір в них.

Проект нещодавно запустив свою бета версію для ПК. Нам потрібно просто поставити її і фармити поінти, які будуть конвертовані в токени $MINION в майбутньому.

Що робити:

Переходимо на сайт і проходим легку рейстрацію.
Далі авторизуємось і качаємо собі на ПК десктоп версію
Авторизовуємось в ній і в принципі все
Також можна поставити ще розширення для браузера
В розділі "Rewards" обовʼязково пройдіть верифікацію, підтвердивши свою пошту та гаманець TON

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн (1 сезон) - 1.02.2025

💬Сезони ще будуть, я думаю тут буде сезонів як в проекта Grass на початку, тому не скіпаєм, а ставимо ноду і фармимо. Все ще трохи сире і лагає, на пошту відразу код не приходить, перезавантажте сторінку і ще раз перейдіть. Також можете ще залетіти в діскорд проекту і спробувати пофармити ролі майбутні, там взагалі дуже мало людей.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥1
Ринку може бути ще гірше, біржа ОКХ планує делістити USDT, будьте обережні з лонгами і шортами

P.S. Україна не в бані, але все ж..
✍️PAWS буде на блокчейні Solana

Один із розробників написав в себе в твіттері, що токен буде на блокчейні Solana.

Це і добре, що на солані, а не на ТОN, тому що солана більш зараз популярна

💬Обережно з токенами на сайтах з щитками, зараз фейкових токенів нароблять дуже швидко, нічого не купляйте ніде, поки не буде офіційної інформації.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Салют народ👋

🗣Трохи випав з крипти, їздив перезавантажувати мозок від шаленого ритму)

Чи це потрібно кожному з нас, скажу чесно, дуже потрібно, елементарна зміна міста і ти вже вилазиш з зони комфорту. Що я і зробив, поїхав на пару днів в Львів, чисто погуляти)

За цей час трохи ринок відріс вже після падіння на 102к біток повернувся на 106к і це добре, крайній важливий рівень для нас це 110к, там події найцікавіші будуть. Слідкую далі за бітком.

По активностям, зʼявились цікаві проекти, за які сам сідаю і буду писати вам пости також.

💬Сорі ще раз, що пропав, бачу боти трохи відсіялись, то й хєр з ними) Починаю ворк активний і ділитимусь з вами.

P.S. Фотка, як я приблизно чілив🙂

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
Є тут хто ганяв Archam?
Anonymous Poll
67%
+
33%
-
✍️UPD від проекту Paws

🗣Писав ще в понеділок, що проект переходить в екосистему Solana. Ну тут очевидно і зрозуміло чому, хто не вкурсі перечитайте пост.

Ще з цікавого що вони зробили:

Скоріше за все припинять розробляти бота в телеграмі через нову політику телеграму, в якому написано що проекти, які будуються в телеграмі, мають бути на блокчейні TON. Нда, загнув Пашка, але як є..

Викатили премаркет NFT. Так як і я писав, все вийшло як з Notcoin в свій час. NFT-ваучери по 300к $PAWS кожний. Ціна на початку була навіть дуже смачна - 1 SOL (~220$), але вже за пів години її укатали в 10 разів, а зараз ціна по 0.06 SOL (~13$). Тут звичайно все погано, вже уявляю, який буде лістинг і яка буде ціна.

Щоб отримати ваучер, має бути на балансі 300к+ токенів, далі мінтите його як NFT на сторінці і можете виставити на премаркеті Magiceden.

💬Наскільки я бачу, проект, ще не скоро планує лістинги на біржах, історія з телеграмом дійшла завершення і будувати проект на сайті фактично з 0, дає тільки зайвий раз зрозуміти, що лістинги раніше кінця лютого, а то й початку березня не плануються, а жаль.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Отримуємо швидко АІ-токени від Heart Signal

🗣Heart Signal - це революційна платформа, яка поєднує в собі налаштування на основі штучного інтелекту, інновації блокчейну та гейміфіковані винагороди.

Зараз вийшла активність в форматі "перший прийшов перший забрав", де роздають першим 10000 гаманців токени $HEART

Що потрібно робити:

Переходите на сайт та конектите свій гаманець Phantom.
Робите пост в твіттері за шаблоном, який пропонують
Вставляєте посилання на твіт і все, тиснете кнопку клейма
Запрошуйте друзів щоб отримати більше токенів.

🗄Формат на швидкість, тому хто перший того і тапки.

Лістинг токену на Pumpfun через 2 дні.

💸Фінансові вкладення - 0$

💬Забираємо, поки пишу текст вже 2к забрали, всього 10к гаманців заберуть халяву і вже через 2 дні будемо мати дропчик. Дуже легко все робиться, тому не скіпаємо. АІ-агенти зараз гарно стріляють на ринку

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1🔥1
✍️Linea Pre-Market

🗣Гм народ, наткнувся в твіттері на один (не сильно відомий) сайт, який викатив премаркет токену від Linea.

🗄Хто не вкурсі, Linea це L2 мережа на Ethereum, тестнет якої робили ще в 23 році, а мейннет активності в 24 році, де були і Linea Park, просто додавали ліквідність в проект і фармили за це LXP.

Що по ціні? Ціна на премаркеті зараз 3$, що виглядає дуже смачно. Звичайно, що така ціна на лістингу скоріше за все не такою буде, хоча було б чудово.

Слідкувати за ціною можете тут

💬От якщо врахувати мої "вологі мрії" і ціну на премеркеті, то дроп в мінімум 2-3 тис доларів непогано як на аккаунт. Думаю команда чекає альтсезон і вже дуже дуже скоро має бути TGE. В мене токенів не сильно багато, але впевнений, що бейс ревард повинен бути хороший.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2
✍️Важливий пост, або як я проїбав сідку і не отримаю дроп

🗣Короче пост зроблю пізнавальний пост, про проект який я фармив ще з лютого 24 року. Це проект HOT Protocol.

🗄HOT - це гаманець в телеграмі, децентралізований, за яким стоїть команда з Near Protocol.

В проекті можна фармити токени НОТ, які на фьючах біржи Whitebit коштують по 20$ за 1 токен. Здавалось би ніхуху собі. Фармити поінти досить важко, в кого рефералів не має, це гра в довгу.

Перший дроп вони роздали ще перед ноткоїном, тоді на акк вийшло, вроді як, по 200-300 доларів. Я вирішив фармити після дропу токени, так як розробники казали, що це не останній дроп.

Чому важко фармити там токени? Бо без прокачки машини, яка клеймить токени дає раз в 4 години (всього 0.01 токен), а це пздц як довго. Що ж я не опускав руки і продовжував фармити і качати машину по фарму, поки не вийшов на максимальний рівень і не забирав що разу по 1.2 токени за клейм.

І тепер прикол року, заходжу сьогодні щоб знову забрати токени, а мене викинуло з аккаунту. Як я почав шукати сідфразу в своїх записках, а її нема. НЕМАЄ СУКА!!! А все тому що в свій час відразу не зберіг сід фразу.

Тепер починати з 0 я точно не хочу, бо проект фармився цілий рік і там вже було нормально так поінтів.

💬Висновок з цього такий, народ ЗБЕРІГАЙТЕ Seed фрази собі обовʼязково на бумажці і ховайте в саме далеке місце, щоб ніхто не знайшов і не знав окрім вас.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Забираємо NFT від Haust Network

🗣Haust Network - це нова L2 мережа, яка працює на ZK-ролапі та інтегрована спочатку на AggLayer, Data Availability, Abstraction Account. Мережа має в середині ядро від Polygon zkEVM.

Інвест тут точно є, правда поки не оголошений. Позиціонують себе, як проект з швидкою мережею і дешевими комісіями. Тестнет ще поки не запущений, але вже є перша активність, яку можна і навіть потрібно робити. Нам потрібно забрати NFT.

Що робити:

Переходимо на сайт
Підключаємо гаманець Metamask.
Сайт автоматично запропонує добавити собі мережу Haust в гаманець.
Наступним кроком отримуємо тестові токени $HAUST
Ідемо сюди, вставляємо адресу свого гаманця і тиснемо кнопку "Request"
❗️Потрібно трішки зачекати, не відразу токен прилітає ~2 хв
Потім повертаємось назад на той сайт і робимо підписку на твіттер, телеграм і робимо пост в твіттері. (просто натисніть, можете не підписуватись)
Тиснемо кнопку "Mint" та підписуємо транзакцію в гаманці.

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - ТВА

💬Забираємо обовʼязково цю NFT, вона може бути в майбутньому мультиплікатором, чи просто бустом до дропу. Все тільки в них починається і слідкувати за проектом потрібно точно. Який би ринок фіговий зараз не був, дропи за тестнети будуть завжди, тим паче для лоубанків.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
11🔥1
✍️Останні завдання PAWS

🗣З останніх новин по проекту та твітів від розробників можна визначити, що проект іде до TGE. Нарешті бляха, затягнули так, що нема куди вже

Зараз в додатку зʼявились останні завдання після яких на сайті вже припинить крутитись кнопка з активністю.

Робити надскладного не потрібно:
Підписатись на 3 канали від інших проектів і відкрити додаток.
Ми таким чином заберемо 16к токенів.

Дедлайн - ТВА

💬Поспішіть забрати поінти і чекаємо на новини по TGE. Там флор на ваучери піднявся трохи, вже по 0.1 SOL.


🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1🔥1
✍️Ідемо точно в ретро, або тестнети

Ліквідацій на 160 млн$

Біток по 97к

На ринку знову кров🅱️🩸🩸

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Ринку срака? Ні

🗣Добрий ранок всім, що ж, короткий огляд по ринку і що взагалі сталось:

Ліквідацій на біржах відбулось на рекордних 2 млрд доларів. Це найбільша сумма ліквідацій за всю історію.

Причиною падіння ринку стала торгова війна між Канадою і США. Чесно в моменті думаю, а чи правильно всі проголосували в штатах за Трампа? Те що він робить, лякає.

💬Який з цього висновок можу зараз зробити, як криптан? Знову знижка, хороша знижка для альти і скоріше за все, нас чекає дійсно альтсезон. Linea байтить на TGE, Роберт Кійосакі каже, що закупляйтесь, ще один власник біржі написав що більше ми біток по 90к не побачимо. Як ваші портфелі, сильно потрусило?

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1👍1
✍️Ганяємо транзакції в тестнеті від Haust Network

🗣Haust Network - нова L2 мережа на Polygon ZK EVM, про яку я нещодавно писав вже. Ми забирали NFT від них, пост був тут.

Зараз зʼявилась активність, де ми будемо робити свапи, а також маємо можливість добавляти токени в пул.

Що потрібно робити:
Добавляємо тестову мережу Haust собі в гаманець Метамаск
Переходите сюди, спускаєтесь в самий низ сайту і зліва буде кнопка "Add Haust Network"
Після цього отримуємо тестові токени $HAUST
Заходите на сайт, вводите адресу свого гаманця Метамаск та тиснете кнопку "Request"
❗️Токени можуть прилетіти не відразу, зачекайте трохи
Тепер переходимо на цей сайт, підключаемо свій гаманець в мережі Haust Network.
Робимо свап токенів HAUST в USDT.
Для цого в верхньому полі вибираємо 0.1 $HAUST і тиснемо кнопку обміняти.
Підтверджуємо транзакцію в гаманці Метамаск
❗️З першого разу може не пройти, пробуйте різні монети на обмін, або ж декілька разів.
Після того як обміняєте токени, можете в зворотньому напрямку обміняти.

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - ТВА

💬Порада сама головна, зробити свапів 30-40, як мінімум. Зараз все дуже лагає, транзакції не проходять повністю, тут треба терпіння і пробувати декілька разів. В наступних постах розпишу, як добавляти ліквідність в пул.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1🔥1
Нарештііііі

Вітаю всіх хто чекав
V CRYPTO ✌🏻
Нарештііііі Вітаю всіх хто чекав
Чекер буде також разом з Mainnet.

Супер, чекаємо, бо пора якусь вже лікву десь брати
✍️Токеноміка і лістинги $BERA

🗣І так, історія з Berachain підходить до завершення свого і виходу токена на біржі, а також переходу мережі з тестової в основну.

Вчора стало відомо, що вже завтра буде запущена основна мережа Berachain.

Лістинги вже підтвердили ряд бірж, серед яких:
Binance, Bybit, MEXC, Kucoin, Bitget

Лістинг токену буде - 6.02 в 15:00 за Києвом

Токеноміка:
Загальний саплай токенів - 500,000,000 $BERA
Циркуляція на момент лістингу буде 107,480,000 $BERA (це 21,5% від загального саплаю)

💬Контракт токену і чекер ще поки не відомий, але все на підході, буду далі слідкувати, бо робив цей тестнет ще на початку 24 року і зазначав собі, як один із головних тестнетів 2024 року.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1