V CRYPTO ✌🏻
300 subscribers
231 photos
10 videos
220 links
Україномовний канал про заробіток на криптовалютному ринку 🇺🇦

Власник / Реклама: @vinchikm9
Download Telegram
✍️Деталі лістингу $PLUME

🗣Поки чекеру офіційного не має, але біржі вже почали робити анонси про те що лістинги заплановані на 21.01

І так пройдемся по офіційним анонсам про лістинги:
-Bybit
-OKX
-Kukoin
-Gate
-Bitget
Ці біржі вже офіційно підтвердили про лістинг.

Ціна на премаркеті зараз ~0,40$

Контракт токена:
0x4C1746A800D224393fE2470C70A35717eD4eA5F


💬Саплай в цілому буде 10 млрд токенів, я ще сам не знаю, що по чекеру і думаю інфа вже буде завтра. Куди виводити і як то все робити, я розпишу вже ближче до лістингу, як буде більше деталей. Завтра лістинг від Оrbiter, все буду зливати відразу.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
На копійку шорт відкрив, але дякую більше цих качель не хочу)
✍️Нагадування про лістинг $OBT

🗣Токен від мосту Orbiter Finance сьогодні буде ліститись на біржах і команда вже відкрила клейм токенів

Заклеймити можна тут:
https://orbiter.finance/en/airdrop

Клейм в мережах Base i Arbitrum

Контракт токена Arbitrum:
0x1CD9a56c8C2eA913c70319A44Da75e99255aa46f

Лістинг в 12:00 по Києву

💬Ринок шикарний для успішного лістингу, да качелі присутні, вчора ліквідацій було на 1 млрд🤦‍♂️. Але вже біток навіть зробив АТН, тому буде цікаво спостерігати за лістингом. Починаємо тиждень з ворку. Нижче скинути опитування, щоб розуміти, наскільки довго ви в крипті.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Як довго ти в крипті?
Anonymous Poll
38%
з 2024
0%
з 2023
0%
з 2022
63%
Я олд з 2020
✍️Plume контора пі..?

🗣Короче клейм токенів буде доступний тільки після ТГЕ

Лістинг через годину, а клейм нам дадуть зробити після цього..

Ну що ж чекаємо, одне що радує, це низький відносно попередніх днів GWEI, дешевше вийде заклеймити.

Хто запит робив на біржу, токени вже прилітають на баланси, перевіряйте

💬Дивлячись на скріни інших користуваів кому що прилетіло, то там не сильно багато і роздають, за 10,5 млн миль дали 11к токенів, при ціні премаркету це 200 доларів. Очікуємо, я відразу в стакан скидаю токени як тільки клейм зроблю, може навіть і через DEX.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Ринок 🚀
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Нове завдання в PAWS

Проект підходить до лістингу і в принципі вже є натяки на лістинги.

Що робити:
Переходимо в додаток
Шукаємо розділ "Earn"
В завданні треба просто 5 пальців на екран поставити і все вийде
Клеймимо 3к $PAWS

Дедлайн - 1 доба

💬Там є натяки на 25 число, щось має бути. Ходять чутки, що може бути оголошено про лістинг, або ж про премаркет. Забираєм і чекаємо апдейтів.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Фармимо поінти від PublicAI

🗣PubliсAI - це проект в якому ми за відповіді штучного інтелекту на твітах різних користувачів будемо отримувати поінти.

💸Проект залучив 2млн доларів інвестицій, від Foresight Ventures, IOBC Capital, Everstate Capital, Solana Foundation.

Що потрібно робити:
Переходимо на сайт і авторизовуємось за допомогою любого для вас зручного методу, можна через гаманець підключитись також.
Далі потрібно встановити розширення для вашого браузера
🔴Посилання на встановлення
Після встановлення розширення авторизовуємось в ньому на той аккаунт що і реєструвались на сайті
В налаштуваннях підключіть обовʼязково свій твіттер аккаунт, можете також і телеграм
Далі в розширенні тиснете на кнопку "Earn More"
Вас перекине на твіттер і в любому на вибір пості що будуть нижче потрібно буде зробити відповідь.
Натискаєте на кнопку коменту і знизу біля кнопки "Відповісти" буде кнопка "AI Reply"
Генеруєте відповідь і тиснете "ВІдповісти"

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - ТВА

💬В принципі все досить просто, нічого надскладного робити не потрібно, ви навіть як будете просто лазити в твіттері і щось дивитись, тиснете цю кнопку і відповідь за вас генерує штучний інтелект. Фіча прикольна і буде корисна коли навіть будете проходити якісь квізи від інших проектів і в завданні де треба буде зробити відповідь, паритись про те що написати не треба.
Тільки сильно не ганяйте ці відповіді, будьте як звичайний користувач, щоб вас не забанив сам твіттер

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
📉Риночок поплив

🗣Добрий ранок, усім. Що ж ринок заплакав після того як китайці вирішили знатно підісрати, викативши свій продукт штучного інтелекту і як вони позиціонують вбивцю ChatGPT.

Компанія Deepseek розробила продукт який буде конкурувати з OpenAI з набгато нижчою ціною, що привело до різкого падіння акцій компанії Nvidia, тим самим потягнуло і ринок вниз.

Простими словами, все що робили компанії по розробці штучного інтелекту залучаючи мільйони доларів і багато спеціалістів, китайці викатили свою версію в десятки разів дешевше і викатили вихідний код своїх робіт.

На ринку, ліквідацій було на 500 млн доларів. Ваші порфтелі надіюсь живі, альті стало найбільш боляче.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Новий DePIN проект Minionlab

Minionlab - це децентралізована мережа автономних AI-агентів, які називаються «Міньйони». Вони працюють на пристроях користувачів і збирають дані з інтернету в реальному часі.

💵Інвестиції в проекта є, зібрали на днях в PreSeed раунді 2 млн доларів від фондів Jsquare, Capital6 Eagle. Впевнений, що це не останній збір в них.

Проект нещодавно запустив свою бета версію для ПК. Нам потрібно просто поставити її і фармити поінти, які будуть конвертовані в токени $MINION в майбутньому.

Що робити:

Переходимо на сайт і проходим легку рейстрацію.
Далі авторизуємось і качаємо собі на ПК десктоп версію
Авторизовуємось в ній і в принципі все
Також можна поставити ще розширення для браузера
В розділі "Rewards" обовʼязково пройдіть верифікацію, підтвердивши свою пошту та гаманець TON

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн (1 сезон) - 1.02.2025

💬Сезони ще будуть, я думаю тут буде сезонів як в проекта Grass на початку, тому не скіпаєм, а ставимо ноду і фармимо. Все ще трохи сире і лагає, на пошту відразу код не приходить, перезавантажте сторінку і ще раз перейдіть. Також можете ще залетіти в діскорд проекту і спробувати пофармити ролі майбутні, там взагалі дуже мало людей.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥1
Ринку може бути ще гірше, біржа ОКХ планує делістити USDT, будьте обережні з лонгами і шортами

P.S. Україна не в бані, але все ж..
✍️PAWS буде на блокчейні Solana

Один із розробників написав в себе в твіттері, що токен буде на блокчейні Solana.

Це і добре, що на солані, а не на ТОN, тому що солана більш зараз популярна

💬Обережно з токенами на сайтах з щитками, зараз фейкових токенів нароблять дуже швидко, нічого не купляйте ніде, поки не буде офіційної інформації.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Салют народ👋

🗣Трохи випав з крипти, їздив перезавантажувати мозок від шаленого ритму)

Чи це потрібно кожному з нас, скажу чесно, дуже потрібно, елементарна зміна міста і ти вже вилазиш з зони комфорту. Що я і зробив, поїхав на пару днів в Львів, чисто погуляти)

За цей час трохи ринок відріс вже після падіння на 102к біток повернувся на 106к і це добре, крайній важливий рівень для нас це 110к, там події найцікавіші будуть. Слідкую далі за бітком.

По активностям, зʼявились цікаві проекти, за які сам сідаю і буду писати вам пости також.

💬Сорі ще раз, що пропав, бачу боти трохи відсіялись, то й хєр з ними) Починаю ворк активний і ділитимусь з вами.

P.S. Фотка, як я приблизно чілив🙂

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
Є тут хто ганяв Archam?
Anonymous Poll
67%
+
33%
-
✍️UPD від проекту Paws

🗣Писав ще в понеділок, що проект переходить в екосистему Solana. Ну тут очевидно і зрозуміло чому, хто не вкурсі перечитайте пост.

Ще з цікавого що вони зробили:

Скоріше за все припинять розробляти бота в телеграмі через нову політику телеграму, в якому написано що проекти, які будуються в телеграмі, мають бути на блокчейні TON. Нда, загнув Пашка, але як є..

Викатили премаркет NFT. Так як і я писав, все вийшло як з Notcoin в свій час. NFT-ваучери по 300к $PAWS кожний. Ціна на початку була навіть дуже смачна - 1 SOL (~220$), але вже за пів години її укатали в 10 разів, а зараз ціна по 0.06 SOL (~13$). Тут звичайно все погано, вже уявляю, який буде лістинг і яка буде ціна.

Щоб отримати ваучер, має бути на балансі 300к+ токенів, далі мінтите його як NFT на сторінці і можете виставити на премаркеті Magiceden.

💬Наскільки я бачу, проект, ще не скоро планує лістинги на біржах, історія з телеграмом дійшла завершення і будувати проект на сайті фактично з 0, дає тільки зайвий раз зрозуміти, що лістинги раніше кінця лютого, а то й початку березня не плануються, а жаль.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Отримуємо швидко АІ-токени від Heart Signal

🗣Heart Signal - це революційна платформа, яка поєднує в собі налаштування на основі штучного інтелекту, інновації блокчейну та гейміфіковані винагороди.

Зараз вийшла активність в форматі "перший прийшов перший забрав", де роздають першим 10000 гаманців токени $HEART

Що потрібно робити:

Переходите на сайт та конектите свій гаманець Phantom.
Робите пост в твіттері за шаблоном, який пропонують
Вставляєте посилання на твіт і все, тиснете кнопку клейма
Запрошуйте друзів щоб отримати більше токенів.

🗄Формат на швидкість, тому хто перший того і тапки.

Лістинг токену на Pumpfun через 2 дні.

💸Фінансові вкладення - 0$

💬Забираємо, поки пишу текст вже 2к забрали, всього 10к гаманців заберуть халяву і вже через 2 дні будемо мати дропчик. Дуже легко все робиться, тому не скіпаємо. АІ-агенти зараз гарно стріляють на ринку

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1🔥1
✍️Linea Pre-Market

🗣Гм народ, наткнувся в твіттері на один (не сильно відомий) сайт, який викатив премаркет токену від Linea.

🗄Хто не вкурсі, Linea це L2 мережа на Ethereum, тестнет якої робили ще в 23 році, а мейннет активності в 24 році, де були і Linea Park, просто додавали ліквідність в проект і фармили за це LXP.

Що по ціні? Ціна на премаркеті зараз 3$, що виглядає дуже смачно. Звичайно, що така ціна на лістингу скоріше за все не такою буде, хоча було б чудово.

Слідкувати за ціною можете тут

💬От якщо врахувати мої "вологі мрії" і ціну на премеркеті, то дроп в мінімум 2-3 тис доларів непогано як на аккаунт. Думаю команда чекає альтсезон і вже дуже дуже скоро має бути TGE. В мене токенів не сильно багато, але впевнений, що бейс ревард повинен бути хороший.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2
✍️Важливий пост, або як я проїбав сідку і не отримаю дроп

🗣Короче пост зроблю пізнавальний пост, про проект який я фармив ще з лютого 24 року. Це проект HOT Protocol.

🗄HOT - це гаманець в телеграмі, децентралізований, за яким стоїть команда з Near Protocol.

В проекті можна фармити токени НОТ, які на фьючах біржи Whitebit коштують по 20$ за 1 токен. Здавалось би ніхуху собі. Фармити поінти досить важко, в кого рефералів не має, це гра в довгу.

Перший дроп вони роздали ще перед ноткоїном, тоді на акк вийшло, вроді як, по 200-300 доларів. Я вирішив фармити після дропу токени, так як розробники казали, що це не останній дроп.

Чому важко фармити там токени? Бо без прокачки машини, яка клеймить токени дає раз в 4 години (всього 0.01 токен), а це пздц як довго. Що ж я не опускав руки і продовжував фармити і качати машину по фарму, поки не вийшов на максимальний рівень і не забирав що разу по 1.2 токени за клейм.

І тепер прикол року, заходжу сьогодні щоб знову забрати токени, а мене викинуло з аккаунту. Як я почав шукати сідфразу в своїх записках, а її нема. НЕМАЄ СУКА!!! А все тому що в свій час відразу не зберіг сід фразу.

Тепер починати з 0 я точно не хочу, бо проект фармився цілий рік і там вже було нормально так поінтів.

💬Висновок з цього такий, народ ЗБЕРІГАЙТЕ Seed фрази собі обовʼязково на бумажці і ховайте в саме далеке місце, щоб ніхто не знайшов і не знав окрім вас.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Забираємо NFT від Haust Network

🗣Haust Network - це нова L2 мережа, яка працює на ZK-ролапі та інтегрована спочатку на AggLayer, Data Availability, Abstraction Account. Мережа має в середині ядро від Polygon zkEVM.

Інвест тут точно є, правда поки не оголошений. Позиціонують себе, як проект з швидкою мережею і дешевими комісіями. Тестнет ще поки не запущений, але вже є перша активність, яку можна і навіть потрібно робити. Нам потрібно забрати NFT.

Що робити:

Переходимо на сайт
Підключаємо гаманець Metamask.
Сайт автоматично запропонує добавити собі мережу Haust в гаманець.
Наступним кроком отримуємо тестові токени $HAUST
Ідемо сюди, вставляємо адресу свого гаманця і тиснемо кнопку "Request"
❗️Потрібно трішки зачекати, не відразу токен прилітає ~2 хв
Потім повертаємось назад на той сайт і робимо підписку на твіттер, телеграм і робимо пост в твіттері. (просто натисніть, можете не підписуватись)
Тиснемо кнопку "Mint" та підписуємо транзакцію в гаманці.

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - ТВА

💬Забираємо обовʼязково цю NFT, вона може бути в майбутньому мультиплікатором, чи просто бустом до дропу. Все тільки в них починається і слідкувати за проектом потрібно точно. Який би ринок фіговий зараз не був, дропи за тестнети будуть завжди, тим паче для лоубанків.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
11🔥1
✍️Останні завдання PAWS

🗣З останніх новин по проекту та твітів від розробників можна визначити, що проект іде до TGE. Нарешті бляха, затягнули так, що нема куди вже

Зараз в додатку зʼявились останні завдання після яких на сайті вже припинить крутитись кнопка з активністю.

Робити надскладного не потрібно:
Підписатись на 3 канали від інших проектів і відкрити додаток.
Ми таким чином заберемо 16к токенів.

Дедлайн - ТВА

💬Поспішіть забрати поінти і чекаємо на новини по TGE. Там флор на ваучери піднявся трохи, вже по 0.1 SOL.


🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1🔥1