V CRYPTO ✌🏻
300 subscribers
231 photos
10 videos
220 links
Україномовний канал про заробіток на криптовалютному ринку 🇺🇦

Власник / Реклама: @vinchikm9
Download Telegram
✍️Реєструємось на отримання дропу від Plume

Нещодавно я писав Вам про реєстрацію на їх паспорт, так от вже розробники викатили реєстрацію на отримання дропу.

З важливого:
Реєстрація буде з 14.01 по 18.01.2024
Потрібно для України VPN (дивно чомусь)
Деталей по кількості токенів не має.

Посилання на реєстрацію нижче👇

https://registration.plumenetwork.xyz/restricted

При підключенні з VPN заберіть останнє слово "restricted" в строці

💬Варто поспішити і не затягувати, а зробити заявку. Думаю дроп будемо отримувати на той гаманець що реєструвались раніше. Чисто моя догадка звичайно.


🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Короткий пост по апдейтам і роздачам

🗣Сорі трохи випав з крипти, за цих пару днів вийшло багато цікавих новин:

Біток повернувся на 100к, це добре, ринок готується до інавгурації Трампа. Торгувати 20 числа на фʼючах не рекомендую, може трохи штормити ще риночок.

Токен від Plume Network вже на Pre Market біржі Kukoin посилання. Ціна смачна, побачимо, як ще насиплять за активності. Вже є інфа про партнерство з Bybit, чекаємо на чекер.

Orbiter Finance анонсував свій токен і викатив відразу чекер. Хто не вкурсі що це за проект, це міст, де можна бріджити токени між різними мережами. Я проект цей не сильно робив, але транзи було, що проганяв через цей міст, коли робив інші проекти. Дали відносно не багато.
Лістинг токена $OBT заплановано на 20.01.2024 в 12:00 по Києву
Перевірити дроп можна тут

Lost Dogs залістили свій токен $WOOF на біржі Bitget. Проект від розробників Notcoin, ще раніше були активності в їхньому додатку. Чесно кажучи робив від балди, вгадувати карточки, така собі історія. Вкладення мені не відбило, більше отримати вийшло від щітка Shiba)

💬Різні проекти, які робились ще в 23-24 роках відчувають запах альтсезону і вирішили вилітати, як пробка від шампанського на ринок. Зараз саме той момент, коли ми збираємо вершки з цього торта за пророблену роботу. Продовжуємо ворк по іншим проектам.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2🔥1
Перші 3, хто напише свій UID від біржі OKX отримають від мене по 5$

Гоу👇
V CRYPTO ✌🏻
Перші 3, хто напише свій UID від біржі OKX отримають від мене по 5$ Гоу👇
З потугами знайшлось 3 людини, які забрали свої подарунки)

Буде актив - будуть розіграші частіше)

Погнав пошукаю хорошу роздачу для Вас.

Гарного вечора всім!
Хочу порекомендувати Вам годну штуку для користування

Можливо хтось вже чув і навіть зараз користується

🗣Кому лінь виводити гроші з крипти на карту, або ж постійні ліміти на картах, є гаманець Trustee Plus.

З плюсів цього гаманця, це те що:
Ви не привʼязані до банківської карти
Ліміти в 50к$ на місяць на вивід
Зручність - ви просто добавляєте собі карту до Apple Pay/Google Гаманець і все

Щоб отримати:
🟢Переходите за посиланням
🟢Проходите швидку реєстрацію
🟢Активовуєте карту (ціна активації ~300 грн)
🟢Добавляєте в свій Apple Pay/Google Гаманець
🟢Закидаєте туди свої USDT і користуєтесь з задоволенням

💬Це не реклама, це реальна порада від мене, так як я вже не одноразово користувався цим гаманцем і картою. Навіть якщо ви хочете просто зняти готівку, приходите в АТБ, просите зняти готівку на касі, оплачуєте картою і вам дають готвіку.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2
✍️UPD по Sentient

🗣Раніше залишали заявку на ранній доступ до їхньої платформи, пост був тут. Зараз зʼявився квіз, за який ми отримаємо NFT.

Що потрібно робити:
Переходите на сайт
Авторизовуєтесь через твіттер аккаунт
Проходите квіз
Далі зберігаєте ключі доступу (я хз нащо вони, але краще збережіть)
Далі підключаєте гаманець Metamask і тиснете Mint NFT
Підписуєте транзакцію в гаманці і все, результат буде як на фото


Відповіді залишаю нижче, але врахуйте, що вони тут не повні.
https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1LygdNJuUqTN-dElMTjm8pgrakondcjO21mzBCGgrbX4/htmlview?pli=1
Відкрийте чат GPT, копіюєте все питання з варіантами відповіді і він відповість за вас.

💸 Затрати - 0$

Дедлайн - ТВА

💬Завдання не складне, все інтуїтивно буде зрозуміло. З відповідями не затягуйте, там час дається 45 секунд на відповідь. Кому що не зрозуміло, питайте в чаті, допоможу.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Як отримати ЕТН в основній мережі дешево?

🗣Короче пост буде більш пізнавальний і корисний для тих, кому треба буде можливо поповнити в основу ЕТН і щоб не платити велику комісію за перевод.

Особливо буде актуально зараз, адже клейм токенів Plume буде якраз в основній мережі ЕТН. Не писав вам за те, що там була можливість отримати токени на біржу, бо цей варіант думаю нікого не влаштовує, адже при виводі на біржу відразу не буде бонусів від проекту. Так принаймі написали розробники.

Дивіться, якщо з біржі виводити ЕТН, для оплати газу там чи просто за клейм токенів, ви заплатите за вивід ~8$, я ж в свою чергу даю лайфхак як отримати їх за ~2$.

Отже, як ж поповнити ЕТН:
Для прикладу візьмемо біржу ОКХ, в кого не має, посилання для реєстрації тут
Купляєте на біржі токени ЕТН на ту сумму яку хочете вивести.
Наступним кроком нам потрібен буде гаманець Metamask.
Виводити токени будемо спочатку в мережі Base
Чому туди? Комісія за вивід в цій мережі на біржі ОКХ складає ~0.13$, з Bybit -1$
Після того як вивели, ідемо на цей сайт
Підключаємо гаманець в мережі Base і будемо бріджити токени в мережу Zora.
На брідж у вас піде комісії менше 0,001$
Далі зверху на цьому ж сайті змінюємо мережі і виконуємо брідж токенів з мережі Zora в мережу ЕТН Mainnet. За перевод комса буде ~1,9$

Добавити мережу Base i Zora можна на цьому сайті

💬Ось і все, таким чином в мене вийшло поповнити основну мережу ЕТН дешевше на ~6 доларів ніж якби я поповнював напряму з біржи. Користуйтесь цим лайфхаком, кому корисний пост накиньте реакцій. Хто буде клеймити токени Plume, заздалегіть підготуйте гаманці до цього.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1🔥1
✍️Купив на копійку цього казино

🗣Хто не вкурсі подій, Трамп викатив свій офіційний щиток і наробив такого галасу в крипті, що хана

Ціна зараз по 67$ за токен, вчора вранці як тільки запустили була ціна по 1,5$

Це просто жесть, як на мене, купи вчора на 100 доларів токена, сьогодні можна було б шукати під сраку якесь відро👀.

Але думаю це історія одноразова, після інавгурації ціну можуть укатати дуже швидко.

💬Парадокс в тому, що люди почали скидати фундаментальні монети в пошуках ліквідності, щоб закупитись токеном від Трампа. Ринок то плаче, то зеленіє, те що я і писав вам, що штормити може добре. Будемо вижимати з цього всього по максимуму.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Деталі лістингу $PLUME

🗣Поки чекеру офіційного не має, але біржі вже почали робити анонси про те що лістинги заплановані на 21.01

І так пройдемся по офіційним анонсам про лістинги:
-Bybit
-OKX
-Kukoin
-Gate
-Bitget
Ці біржі вже офіційно підтвердили про лістинг.

Ціна на премаркеті зараз ~0,40$

Контракт токена:
0x4C1746A800D224393fE2470C70A35717eD4eA5F


💬Саплай в цілому буде 10 млрд токенів, я ще сам не знаю, що по чекеру і думаю інфа вже буде завтра. Куди виводити і як то все робити, я розпишу вже ближче до лістингу, як буде більше деталей. Завтра лістинг від Оrbiter, все буду зливати відразу.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
На копійку шорт відкрив, але дякую більше цих качель не хочу)
✍️Нагадування про лістинг $OBT

🗣Токен від мосту Orbiter Finance сьогодні буде ліститись на біржах і команда вже відкрила клейм токенів

Заклеймити можна тут:
https://orbiter.finance/en/airdrop

Клейм в мережах Base i Arbitrum

Контракт токена Arbitrum:
0x1CD9a56c8C2eA913c70319A44Da75e99255aa46f

Лістинг в 12:00 по Києву

💬Ринок шикарний для успішного лістингу, да качелі присутні, вчора ліквідацій було на 1 млрд🤦‍♂️. Але вже біток навіть зробив АТН, тому буде цікаво спостерігати за лістингом. Починаємо тиждень з ворку. Нижче скинути опитування, щоб розуміти, наскільки довго ви в крипті.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Як довго ти в крипті?
Anonymous Poll
38%
з 2024
0%
з 2023
0%
з 2022
63%
Я олд з 2020
✍️Plume контора пі..?

🗣Короче клейм токенів буде доступний тільки після ТГЕ

Лістинг через годину, а клейм нам дадуть зробити після цього..

Ну що ж чекаємо, одне що радує, це низький відносно попередніх днів GWEI, дешевше вийде заклеймити.

Хто запит робив на біржу, токени вже прилітають на баланси, перевіряйте

💬Дивлячись на скріни інших користуваів кому що прилетіло, то там не сильно багато і роздають, за 10,5 млн миль дали 11к токенів, при ціні премаркету це 200 доларів. Очікуємо, я відразу в стакан скидаю токени як тільки клейм зроблю, може навіть і через DEX.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Ринок 🚀
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Нове завдання в PAWS

Проект підходить до лістингу і в принципі вже є натяки на лістинги.

Що робити:
Переходимо в додаток
Шукаємо розділ "Earn"
В завданні треба просто 5 пальців на екран поставити і все вийде
Клеймимо 3к $PAWS

Дедлайн - 1 доба

💬Там є натяки на 25 число, щось має бути. Ходять чутки, що може бути оголошено про лістинг, або ж про премаркет. Забираєм і чекаємо апдейтів.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Фармимо поінти від PublicAI

🗣PubliсAI - це проект в якому ми за відповіді штучного інтелекту на твітах різних користувачів будемо отримувати поінти.

💸Проект залучив 2млн доларів інвестицій, від Foresight Ventures, IOBC Capital, Everstate Capital, Solana Foundation.

Що потрібно робити:
Переходимо на сайт і авторизовуємось за допомогою любого для вас зручного методу, можна через гаманець підключитись також.
Далі потрібно встановити розширення для вашого браузера
🔴Посилання на встановлення
Після встановлення розширення авторизовуємось в ньому на той аккаунт що і реєструвались на сайті
В налаштуваннях підключіть обовʼязково свій твіттер аккаунт, можете також і телеграм
Далі в розширенні тиснете на кнопку "Earn More"
Вас перекине на твіттер і в любому на вибір пості що будуть нижче потрібно буде зробити відповідь.
Натискаєте на кнопку коменту і знизу біля кнопки "Відповісти" буде кнопка "AI Reply"
Генеруєте відповідь і тиснете "ВІдповісти"

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн - ТВА

💬В принципі все досить просто, нічого надскладного робити не потрібно, ви навіть як будете просто лазити в твіттері і щось дивитись, тиснете цю кнопку і відповідь за вас генерує штучний інтелект. Фіча прикольна і буде корисна коли навіть будете проходити якісь квізи від інших проектів і в завданні де треба буде зробити відповідь, паритись про те що написати не треба.
Тільки сильно не ганяйте ці відповіді, будьте як звичайний користувач, щоб вас не забанив сам твіттер

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
📉Риночок поплив

🗣Добрий ранок, усім. Що ж ринок заплакав після того як китайці вирішили знатно підісрати, викативши свій продукт штучного інтелекту і як вони позиціонують вбивцю ChatGPT.

Компанія Deepseek розробила продукт який буде конкурувати з OpenAI з набгато нижчою ціною, що привело до різкого падіння акцій компанії Nvidia, тим самим потягнуло і ринок вниз.

Простими словами, все що робили компанії по розробці штучного інтелекту залучаючи мільйони доларів і багато спеціалістів, китайці викатили свою версію в десятки разів дешевше і викатили вихідний код своїх робіт.

На ринку, ліквідацій було на 500 млн доларів. Ваші порфтелі надіюсь живі, альті стало найбільш боляче.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Новий DePIN проект Minionlab

Minionlab - це децентралізована мережа автономних AI-агентів, які називаються «Міньйони». Вони працюють на пристроях користувачів і збирають дані з інтернету в реальному часі.

💵Інвестиції в проекта є, зібрали на днях в PreSeed раунді 2 млн доларів від фондів Jsquare, Capital6 Eagle. Впевнений, що це не останній збір в них.

Проект нещодавно запустив свою бета версію для ПК. Нам потрібно просто поставити її і фармити поінти, які будуть конвертовані в токени $MINION в майбутньому.

Що робити:

Переходимо на сайт і проходим легку рейстрацію.
Далі авторизуємось і качаємо собі на ПК десктоп версію
Авторизовуємось в ній і в принципі все
Також можна поставити ще розширення для браузера
В розділі "Rewards" обовʼязково пройдіть верифікацію, підтвердивши свою пошту та гаманець TON

💸Фінансові вкладення - 0$

Дедлайн (1 сезон) - 1.02.2025

💬Сезони ще будуть, я думаю тут буде сезонів як в проекта Grass на початку, тому не скіпаєм, а ставимо ноду і фармимо. Все ще трохи сире і лагає, на пошту відразу код не приходить, перезавантажте сторінку і ще раз перейдіть. Також можете ще залетіти в діскорд проекту і спробувати пофармити ролі майбутні, там взагалі дуже мало людей.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥1
Ринку може бути ще гірше, біржа ОКХ планує делістити USDT, будьте обережні з лонгами і шортами

P.S. Україна не в бані, але все ж..