V CRYPTO ✌🏻
300 subscribers
231 photos
10 videos
220 links
Україномовний канал про заробіток на криптовалютному ринку 🇺🇦

Власник / Реклама: @vinchikm9
Download Telegram
Друзі по ринку будьте обережні.

Тут виплила цікава історія з BlackRock.

Хто не вкурсі, ці дядьки рулять більшою частиною світу, а в крипті тим паче. Вішають всім що купляють біток, але Archam трішки вирішив привідкрити карти і показати, що насправді BTC зливається. Тому, думаю бітку буде трішки не по собі на вихідних, на такій новині може навіть і до 90к сходити.
Наш чат тут👇

https://t.me/+thHVmhwCiNU0MTEy

Так відразу попереджаю, хто спамить і розсилає всяку х.. вилітає в бан. Ніяких образ, хто що не знає, не соромтесь і питайте, відповімо і допоможемо.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
✍️Реєструємось на отримання Plume Passport

Plume Network - L2 мережа, яку розробили для токенізації та інтеграції реальних активів для своєї екосистеми.

Раніше в них проходив тестнет, можливо хто проходив, то зараз зʼявилась нова активність.

Вони викатили форму на реєстрацію їхнього нового гаманця "Plume Passport"

Що буде входити в цей гаманець:

Безгазові транзакції
Повний контроль над гаманцем зі вбудованим КУС та відповідністю вимогам
Комплексне надання портфелю, включаючи токени дохідності та активів

Форму подати можна за цим посиланням

💬Я проходив стадію тестнету ще в тому році, так як в них далі активностей не дуже було, лише Galxe (я скіпав), то тут рекомендую проходити, бо скоріше за все, майбутні активності в гаманці, можуть бути критерієм майбутнього дропу.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
🔗Халявні токени $TREAT від Shiba Inu

Короче, все доволі просто, потрібні тільки біржі Gate, Bitget, Kukoin (КУС обовʼязково)

В кого тільки одна, нічого, можете зареєструватись, або тільки на одну відправляти біржу.

Що робити:
Переходите на сайт - https://shib.io/airdrops
Підключаєете гаманець Метамаск
Дивитесь відео
Вам відкривається доступ, щоб ввести дані куди вивести токени.
Вводите наступні дані:
- UID (взяти можна в налаштуваннях профілю біржи)
- адрес куди відправляти токени (в пошуку на біржі введіть токен TREAT, воно знайде)
- ваша електронна пошта

Дедлайн - 14.01.2025

💬Я не знаю чи прилетить на всі 3 біржі, але вводив дані на всі 3)) може тільки на одну треба, хз. Халяві в зуби не заглядують, тому ворк. Може 1 долар дадуть👀

UPD: Краще вводьте на одну біржу, бо можуть і побрити

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥1
✍️Nodepay викатили токеноміку

Загальний саплай 1 млрд токенів $NC

На Airdrop 1 виділили 11,5% від загального саплаю токенів.

Варто зауважити, що це тільки 1 дроп, скоріше за все нас чекають ще дропи.

Нагадаю лістинг токена $NС заплановано на 14.01 в 15:00 по Києву

Більш детально можете ознайомитись тут

💬Біржі на яких буде лістинг ще не весь, думаю ще підтягнеться Bybit

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1🔥1
✍️PAWS чекер дропу

Проект, який я думаю більшість проходила, вже на фінішній прямій до лістингу. Думаю мали б бути раніше лістинги, але їм щось часто зносять твіттер акаунт і команда не концентрується до кінця.

Короче викатили вони вже чекер, де ми можемо перевірити хто проходить, а хто ні.

Критерії дропу також досить цікаві:
Пройти 30 квестів
Забрати поінти в Грінча (кампанія була на Різдво)
Верифіковані гаманці на сайті

Також за баджі та активності з донатами має бути, скоріше за все, якийсь мультиплікатор до дропу. Поки що, це не ясно.

Самий дивний, як на мене, критерій для мультиплікатора це наявність більше 300 тисяч PAWS-поінтів на аккаунті. Чи будуть брити по цьому критерію, я не знаю, скоріше за все навряд.

🟢Перевіряємо свої аккаунти тут

💬Короче підходить історія вже до кінця з цією тапалкою. Більш детальніше про лістинги будемо знати вже пізніше. Поки перевіряйте чи хоч вас не збрили.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1🔥1
V CRYPTO ✌🏻
Друзі по ринку будьте обережні. Тут виплила цікава історія з BlackRock. Хто не вкурсі, ці дядьки рулять більшою частиною світу, а в крипті тим паче. Вішають всім що купляють біток, але Archam трішки вирішив привідкрити карти і показати, що насправді BTC…
✍️Майже вгадав з часом

🔴BTC - 91 200$ (-3,55%)
🔴ETH - 3079$ (-5,9%)
🔴SOL - 175$ (-6,77%)

💬В кого банк є, час прикупити всього по трохи. Альта вся впала більше ніж на 5%, а деяка і на 10%. Дропи на такому ринку будуть давати менше, але вже як є.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
✍️Лістинг Nodepay перенесли

Завтра мало відбутись ТГЕ проекту, але через те, що вони вибили собі лістинг на Tier1 біржі OKX і тіпи з біржі щось намутили, то ТГЕ перенесли на 17 число.

В принципі не так довго і чекати і приємно, що топ біржа підключилась до лістингу токена.

Офіційна дата ТГЕ - 17.01.2024

Лістинги на біржах - Gate, MEXC, OKX, Bitget.

💬Радує історія з лістингом на такій біржі як ОКХ, чисто через те, що лістинг буде не дуже вже і всратий. Правда, тут ще може бути така штука, що проект рішив не виходити на такому поганому ринку (або це співпадіння). Короче чекаємо, викину ще сьогодні пост по одному проекту, схожому на Nodepay.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
V CRYPTO ✌🏻
🔗Халявні токени $TREAT від Shiba Inu Короче, все доволі просто, потрібні тільки біржі Gate, Bitget, Kukoin (КУС обовʼязково) В кого тільки одна, нічого, можете зареєструватись, або тільки на одну відправляти біржу. Що робити: Переходите на сайт - http…
✍️Почали прилітати токени на баланси бірж

Насипали не так то і багато - 1250 токенів, але на всі біржі що вводив.

💵Лістинг в 13:00 по Києву

💬Враховуючи як мало насипали і які акції на біржах, то все таки буде по 1 долару на баланс. Дякую, більше ніж нічого.
Перевіряйте баланси

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Реєструємось на отримання дропу від Plume

Нещодавно я писав Вам про реєстрацію на їх паспорт, так от вже розробники викатили реєстрацію на отримання дропу.

З важливого:
Реєстрація буде з 14.01 по 18.01.2024
Потрібно для України VPN (дивно чомусь)
Деталей по кількості токенів не має.

Посилання на реєстрацію нижче👇

https://registration.plumenetwork.xyz/restricted

При підключенні з VPN заберіть останнє слово "restricted" в строці

💬Варто поспішити і не затягувати, а зробити заявку. Думаю дроп будемо отримувати на той гаманець що реєструвались раніше. Чисто моя догадка звичайно.


🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Короткий пост по апдейтам і роздачам

🗣Сорі трохи випав з крипти, за цих пару днів вийшло багато цікавих новин:

Біток повернувся на 100к, це добре, ринок готується до інавгурації Трампа. Торгувати 20 числа на фʼючах не рекомендую, може трохи штормити ще риночок.

Токен від Plume Network вже на Pre Market біржі Kukoin посилання. Ціна смачна, побачимо, як ще насиплять за активності. Вже є інфа про партнерство з Bybit, чекаємо на чекер.

Orbiter Finance анонсував свій токен і викатив відразу чекер. Хто не вкурсі що це за проект, це міст, де можна бріджити токени між різними мережами. Я проект цей не сильно робив, але транзи було, що проганяв через цей міст, коли робив інші проекти. Дали відносно не багато.
Лістинг токена $OBT заплановано на 20.01.2024 в 12:00 по Києву
Перевірити дроп можна тут

Lost Dogs залістили свій токен $WOOF на біржі Bitget. Проект від розробників Notcoin, ще раніше були активності в їхньому додатку. Чесно кажучи робив від балди, вгадувати карточки, така собі історія. Вкладення мені не відбило, більше отримати вийшло від щітка Shiba)

💬Різні проекти, які робились ще в 23-24 роках відчувають запах альтсезону і вирішили вилітати, як пробка від шампанського на ринок. Зараз саме той момент, коли ми збираємо вершки з цього торта за пророблену роботу. Продовжуємо ворк по іншим проектам.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2🔥1
Перші 3, хто напише свій UID від біржі OKX отримають від мене по 5$

Гоу👇
V CRYPTO ✌🏻
Перші 3, хто напише свій UID від біржі OKX отримають від мене по 5$ Гоу👇
З потугами знайшлось 3 людини, які забрали свої подарунки)

Буде актив - будуть розіграші частіше)

Погнав пошукаю хорошу роздачу для Вас.

Гарного вечора всім!
Хочу порекомендувати Вам годну штуку для користування

Можливо хтось вже чув і навіть зараз користується

🗣Кому лінь виводити гроші з крипти на карту, або ж постійні ліміти на картах, є гаманець Trustee Plus.

З плюсів цього гаманця, це те що:
Ви не привʼязані до банківської карти
Ліміти в 50к$ на місяць на вивід
Зручність - ви просто добавляєте собі карту до Apple Pay/Google Гаманець і все

Щоб отримати:
🟢Переходите за посиланням
🟢Проходите швидку реєстрацію
🟢Активовуєте карту (ціна активації ~300 грн)
🟢Добавляєте в свій Apple Pay/Google Гаманець
🟢Закидаєте туди свої USDT і користуєтесь з задоволенням

💬Це не реклама, це реальна порада від мене, так як я вже не одноразово користувався цим гаманцем і картою. Навіть якщо ви хочете просто зняти готівку, приходите в АТБ, просите зняти готівку на касі, оплачуєте картою і вам дають готвіку.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2
✍️UPD по Sentient

🗣Раніше залишали заявку на ранній доступ до їхньої платформи, пост був тут. Зараз зʼявився квіз, за який ми отримаємо NFT.

Що потрібно робити:
Переходите на сайт
Авторизовуєтесь через твіттер аккаунт
Проходите квіз
Далі зберігаєте ключі доступу (я хз нащо вони, але краще збережіть)
Далі підключаєте гаманець Metamask і тиснете Mint NFT
Підписуєте транзакцію в гаманці і все, результат буде як на фото


Відповіді залишаю нижче, але врахуйте, що вони тут не повні.
https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1LygdNJuUqTN-dElMTjm8pgrakondcjO21mzBCGgrbX4/htmlview?pli=1
Відкрийте чат GPT, копіюєте все питання з варіантами відповіді і він відповість за вас.

💸 Затрати - 0$

Дедлайн - ТВА

💬Завдання не складне, все інтуїтивно буде зрозуміло. З відповідями не затягуйте, там час дається 45 секунд на відповідь. Кому що не зрозуміло, питайте в чаті, допоможу.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Як отримати ЕТН в основній мережі дешево?

🗣Короче пост буде більш пізнавальний і корисний для тих, кому треба буде можливо поповнити в основу ЕТН і щоб не платити велику комісію за перевод.

Особливо буде актуально зараз, адже клейм токенів Plume буде якраз в основній мережі ЕТН. Не писав вам за те, що там була можливість отримати токени на біржу, бо цей варіант думаю нікого не влаштовує, адже при виводі на біржу відразу не буде бонусів від проекту. Так принаймі написали розробники.

Дивіться, якщо з біржі виводити ЕТН, для оплати газу там чи просто за клейм токенів, ви заплатите за вивід ~8$, я ж в свою чергу даю лайфхак як отримати їх за ~2$.

Отже, як ж поповнити ЕТН:
Для прикладу візьмемо біржу ОКХ, в кого не має, посилання для реєстрації тут
Купляєте на біржі токени ЕТН на ту сумму яку хочете вивести.
Наступним кроком нам потрібен буде гаманець Metamask.
Виводити токени будемо спочатку в мережі Base
Чому туди? Комісія за вивід в цій мережі на біржі ОКХ складає ~0.13$, з Bybit -1$
Після того як вивели, ідемо на цей сайт
Підключаємо гаманець в мережі Base і будемо бріджити токени в мережу Zora.
На брідж у вас піде комісії менше 0,001$
Далі зверху на цьому ж сайті змінюємо мережі і виконуємо брідж токенів з мережі Zora в мережу ЕТН Mainnet. За перевод комса буде ~1,9$

Добавити мережу Base i Zora можна на цьому сайті

💬Ось і все, таким чином в мене вийшло поповнити основну мережу ЕТН дешевше на ~6 доларів ніж якби я поповнював напряму з біржи. Користуйтесь цим лайфхаком, кому корисний пост накиньте реакцій. Хто буде клеймити токени Plume, заздалегіть підготуйте гаманці до цього.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1🔥1
✍️Купив на копійку цього казино

🗣Хто не вкурсі подій, Трамп викатив свій офіційний щиток і наробив такого галасу в крипті, що хана

Ціна зараз по 67$ за токен, вчора вранці як тільки запустили була ціна по 1,5$

Це просто жесть, як на мене, купи вчора на 100 доларів токена, сьогодні можна було б шукати під сраку якесь відро👀.

Але думаю це історія одноразова, після інавгурації ціну можуть укатати дуже швидко.

💬Парадокс в тому, що люди почали скидати фундаментальні монети в пошуках ліквідності, щоб закупитись токеном від Трампа. Ринок то плаче, то зеленіє, те що я і писав вам, що штормити може добре. Будемо вижимати з цього всього по максимуму.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
✍️Деталі лістингу $PLUME

🗣Поки чекеру офіційного не має, але біржі вже почали робити анонси про те що лістинги заплановані на 21.01

І так пройдемся по офіційним анонсам про лістинги:
-Bybit
-OKX
-Kukoin
-Gate
-Bitget
Ці біржі вже офіційно підтвердили про лістинг.

Ціна на премаркеті зараз ~0,40$

Контракт токена:
0x4C1746A800D224393fE2470C70A35717eD4eA5F


💬Саплай в цілому буде 10 млрд токенів, я ще сам не знаю, що по чекеру і думаю інфа вже буде завтра. Куди виводити і як то все робити, я розпишу вже ближче до лістингу, як буде більше деталей. Завтра лістинг від Оrbiter, все буду зливати відразу.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
На копійку шорт відкрив, але дякую більше цих качель не хочу)
✍️Нагадування про лістинг $OBT

🗣Токен від мосту Orbiter Finance сьогодні буде ліститись на біржах і команда вже відкрила клейм токенів

Заклеймити можна тут:
https://orbiter.finance/en/airdrop

Клейм в мережах Base i Arbitrum

Контракт токена Arbitrum:
0x1CD9a56c8C2eA913c70319A44Da75e99255aa46f

Лістинг в 12:00 по Києву

💬Ринок шикарний для успішного лістингу, да качелі присутні, вчора ліквідацій було на 1 млрд🤦‍♂️. Але вже біток навіть зробив АТН, тому буде цікаво спостерігати за лістингом. Починаємо тиждень з ворку. Нижче скинути опитування, щоб розуміти, наскільки довго ви в крипті.

🚀V CRYPTO | 👨‍💻 Чат
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM