Sentient - це проект, який займається вивченням і розробкою нового покоління штучного інтелекту (АІ) і який стане ще більш подібним до людини та зможе планувати, роздумувати і діяти стратегічно.
Так от, в них на днях вийшла реєстрація в першу лояльну модель Dobby. А також в проекта вийшов твіт, що учасники будуть мати можливість на "право власності". А що це нам дає, скоріше за все, це натяк на дроп.
Що потрібно робити:
P.S. Результати по опитуванню за чат бачив, ввечері зроблю вже все як треба)
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤5🔥4
Забрати можна буде 5-10$ за прості відповіді на питання.
Щоб пройти квіз:
1. 99$
2. Полегшуючи доступ до цифрового і криптовалютного середовища
3. Усе перераховане вище
4. Понад 650000 вузлів
5. Нарахування винагород знижок, виплат
можете взяти, як приклад мій пост
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤1
Друзі по ринку будьте обережні.
Тут виплила цікава історія з BlackRock.
Хто не вкурсі, ці дядьки рулять більшою частиною світу, а в крипті тим паче. Вішають всім що купляють біток, але Archam трішки вирішив привідкрити карти і показати, що насправді BTC зливається. Тому, думаю бітку буде трішки не по собі на вихідних, на такій новині може навіть і до 90к сходити.
Тут виплила цікава історія з BlackRock.
Хто не вкурсі, ці дядьки рулять більшою частиною світу, а в крипті тим паче. Вішають всім що купляють біток, але Archam трішки вирішив привідкрити карти і показати, що насправді BTC зливається. Тому, думаю бітку буде трішки не по собі на вихідних, на такій новині може навіть і до 90к сходити.
https://t.me/+thHVmhwCiNU0MTEy
Так відразу попереджаю, хто спамить і розсилає всяку х.. вилітає в бан. Ніяких образ, хто що не знає, не соромтесь і питайте, відповімо і допоможемо.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Plume Network - L2 мережа, яку розробили для токенізації та інтеграції реальних активів для своєї екосистеми.
Раніше в них проходив тестнет, можливо хто проходив, то зараз зʼявилась нова активність.
Вони викатили форму на реєстрацію їхнього нового гаманця "Plume Passport"
Що буде входити в цей гаманець:
Форму подати можна за цим посиланням
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
Короче, все доволі просто, потрібні тільки біржі Gate, Bitget, Kukoin (КУС обовʼязково)
В кого тільки одна, нічого, можете зареєструватись, або тільки на одну відправляти біржу.
Що робити:
- UID (взяти можна в налаштуваннях профілю біржи)
- адрес куди відправляти токени (в пошуку на біржі введіть токен TREAT, воно знайде)
- ваша електронна пошта
UPD: Краще вводьте на одну біржу, бо можуть і побрити
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥1
Більш детально можете ознайомитись тут
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1🔥1
Проект, який я думаю більшість проходила, вже на фінішній прямій до лістингу. Думаю мали б бути раніше лістинги, але їм щось часто зносять твіттер акаунт і команда не концентрується до кінця.
Короче викатили вони вже чекер, де ми можемо перевірити хто проходить, а хто ні.
Критерії дропу також досить цікаві:
Також за баджі та активності з донатами має бути, скоріше за все, якийсь мультиплікатор до дропу. Поки що, це не ясно.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1🔥1
V CRYPTO ✌🏻
Друзі по ринку будьте обережні. Тут виплила цікава історія з BlackRock. Хто не вкурсі, ці дядьки рулять більшою частиною світу, а в крипті тим паче. Вішають всім що купляють біток, але Archam трішки вирішив привідкрити карти і показати, що насправді BTC…
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Завтра мало відбутись ТГЕ проекту, але через те, що вони вибили собі лістинг на Tier1 біржі OKX і тіпи з біржі щось намутили, то ТГЕ перенесли на 17 число.
В принципі не так довго і чекати і приємно, що топ біржа підключилась до лістингу токена.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
V CRYPTO ✌🏻
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
V CRYPTO ✌🏻
Приблизно 30-40 баксів на акк
Жирр))
Жирр))
🔥1
Нещодавно я писав Вам про реєстрацію на їх паспорт, так от вже розробники викатили реєстрацію на отримання дропу.
З важливого:
https://registration.plumenetwork.xyz/restricted
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2🔥1
V CRYPTO ✌🏻
Перші 3, хто напише свій UID від біржі OKX отримають від мене по 5$ Гоу👇
З потугами знайшлось 3 людини, які забрали свої подарунки)
Буде актив - будуть розіграші частіше)
Погнав пошукаю хорошу роздачу для Вас.
Гарного вечора всім!
Буде актив - будуть розіграші частіше)
Погнав пошукаю хорошу роздачу для Вас.
Гарного вечора всім!
Можливо хтось вже чув і навіть зараз користується
З плюсів цього гаманця, це те що:
Щоб отримати:
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2
Що потрібно робити:
https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1LygdNJuUqTN-dElMTjm8pgrakondcjO21mzBCGgrbX4/htmlview?pli=1
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
Дивіться, якщо з біржі виводити ЕТН, для оплати газу там чи просто за клейм токенів, ви заплатите за вивід ~8$, я ж в свою чергу даю лайфхак як отримати їх за ~2$.
Отже, як ж поповнити ЕТН:
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤1🔥1
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1
-Bybit
-OKX
-Kukoin
-Gate
-Bitget
Ці біржі вже офіційно підтвердили про лістинг.
Контракт токена:
0x4C1746A800D224393fE2470C70A35717eD4eA5F
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍1