⏱Циклічність історії чи збіг ?
Натрапив на кумедну циклічність історії, що повторюється вже кілька років поспіль.
Якщо провести аналогію, то роки халвінгів (2012, 2016, 2020) закривалися зеленою свічкою.
І якраз перед подією ціна поводиться по-різному і непередбачувано.
Який із цього всього висновок ? 🤔
Пам'ятати про корекцію можна сміливо до квітня.
Але не завжди лише негатив:
Також ринок формує добрий фундамент і збирання ліквідностей для можливого туземуна.
Натрапив на кумедну циклічність історії, що повторюється вже кілька років поспіль.
Якщо провести аналогію, то роки халвінгів (2012, 2016, 2020) закривалися зеленою свічкою.
І якраз перед подією ціна поводиться по-різному і непередбачувано.
Який із цього всього висновок ? 🤔
Пам'ятати про корекцію можна сміливо до квітня.
Але не завжди лише негатив:
Також ринок формує добрий фундамент і збирання ліквідностей для можливого туземуна.
👍6❤2⚡2
📃Вайтлист від Starkurabu
Starkurabu - колекція, що настроюється PFP NFT від розробників Starknet.id
Зараз ми можемо отримати вайтлист за володіння, якщо попали під один з критеріїв:
▪️Мати ідентифікатор StarkNet перед знімком
▪️Об'єм $250 або більше на StarkNet за допомогою StarkGate
▪️Обсяг торгів ANVU на Starknet 500$
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо на сайт ,підключаємо гаманець
▪️Виконуємо завдання з твіттером
▪️Перевіряємо елігбл і мінтимо вайтліст
▪️Невідомо що за це буде, але якщо ви попадаєте під критерії краще заповинит форму, вона лишня точно не буде.
Starkurabu - колекція, що настроюється PFP NFT від розробників Starknet.id
Зараз ми можемо отримати вайтлист за володіння, якщо попали під один з критеріїв:
▪️Мати ідентифікатор StarkNet перед знімком
▪️Об'єм $250 або більше на StarkNet за допомогою StarkGate
▪️Обсяг торгів ANVU на Starknet 500$
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо на сайт ,підключаємо гаманець
▪️Виконуємо завдання з твіттером
▪️Перевіряємо елігбл і мінтимо вайтліст
▪️Невідомо що за це буде, але якщо ви попадаєте під критерії краще заповинит форму, вона лишня точно не буде.
👍4❤3🔥2🐳2💯1
Проходимо квест на Galxe від Puffer 👌🏻
Puffer запустив квести, хто заніс в нього лікву, то проходити квести на Galxe обов'язково.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо за посиланням та виконуємо завдання з твіттером
▪️Відповідаємо на квіз (C, B, A)
⏳Дедлайн: 10 серпня
Puffer запустив квести, хто заніс в нього лікву, то проходити квести на Galxe обов'язково.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо за посиланням та виконуємо завдання з твіттером
▪️Відповідаємо на квіз (C, B, A)
⏳Дедлайн: 10 серпня
🔥5❤4👍2🐳2💯1
🫡 Перевіряємо дропчик від Liqudswap
Десь рік тому ми відпрацьовували Aptos в надії на дроп 2.0, але поки що дроп роздає свапалка, яку ми юзали під час прокруту
Якщо ви набивали обсяги, то можете чекнути свою аллоку за посиланням — ТИЦЬ. Клейм буде доступний уже завтра
Також дропчик роздають за холд різних мемів і NFT, фулл список у статті. Всього на дроп виділено 5%, з яких на TGE можна буде злити 69%. Решту накинуть протягом 4 місяців.
Ціна токена на KuCoin Spotlight 0.7$, але думаю буде побільше, тому що саплай всього 42 лями.
Десь рік тому ми відпрацьовували Aptos в надії на дроп 2.0, але поки що дроп роздає свапалка, яку ми юзали під час прокруту
Якщо ви набивали обсяги, то можете чекнути свою аллоку за посиланням — ТИЦЬ. Клейм буде доступний уже завтра
Також дропчик роздають за холд різних мемів і NFT, фулл список у статті. Всього на дроп виділено 5%, з яких на TGE можна буде злити 69%. Решту накинуть протягом 4 місяців.
Ціна токена на KuCoin Spotlight 0.7$, але думаю буде побільше, тому що саплай всього 42 лями.
🔥6❤3👍3⚡2💯1
👨⚖️3 млрд за 3 дні - суд над Genesis Trading тисне на ринок
Компанія перевела 32,25 до BTC на $2,12 млрд і 257к ETH на $838 млн на кілька адрес. Раніше вони переводили BTC на $830 млн на Coinbase. З 12 червня до 15 липня ціна BTC впала з $68к до $55,8к, близько 18%
Суд зобов'язав Genesis повернути 77% активів клієнтам на суму понад $3 млрд у справі про ліквідацію компанії
Компанія перевела 32,25 до BTC на $2,12 млрд і 257к ETH на $838 млн на кілька адрес. Раніше вони переводили BTC на $830 млн на Coinbase. З 12 червня до 15 липня ціна BTC впала з $68к до $55,8к, близько 18%
Суд зобов'язав Genesis повернути 77% активів клієнтам на суму понад $3 млрд у справі про ліквідацію компанії
👍6❤3🔥3⚡2🐳1
🔓Вранці Discord Starknet був зламаний, будьте обережні
До цього вже ламали одного з адмінів діскорду Еthena – запустили спам-посилання з "клеймом дропа". Багато хто втратив свої гроші, не перевіривши посилання
До цього вже ламали одного з адмінів діскорду Еthena – запустили спам-посилання з "клеймом дропа". Багато хто втратив свої гроші, не перевіривши посилання
👍5🔥4❤3⚡2💯1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Отримуємо NOT і DOGS від MoonBix 👍🏻
MoonBix анонсував роздачу $NOT і $DOGS , нагадую що це гра від Binance, а в них гроші на роздачу точно є, тому не скіпаємо так як насипати можуть добре
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо на сторінку промо та підтверджуємо участь
▪️Прив’язуємо свій обліковий запис Binance до Moonbix
▪️Виконуємо будь-яке з перелічених завдань на сторінці промо
▪️Роздають 145,000,000 $DOGS та 15,000,000 $NOT
MoonBix анонсував роздачу $NOT і $DOGS , нагадую що це гра від Binance, а в них гроші на роздачу точно є, тому не скіпаємо так як насипати можуть добре
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо на сторінку промо та підтверджуємо участь
▪️Прив’язуємо свій обліковий запис Binance до Moonbix
▪️Виконуємо будь-яке з перелічених завдань на сторінці промо
▪️Роздають 145,000,000 $DOGS та 15,000,000 $NOT
👍5🔥4❤2🐳2
🔥Розіграш на 1000$ за активність від Electra
Electra запускає кампанію, в якій можна отримати нагороду лише за кілька простих дій! Призовий фонд компанії склав 1000 $USDT . Буде 10 переможців. Результати – 14 жовтня .
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо за посиланням
та беремо свою рефку
▪️Ділимося нею у соц.мережах: ТГ каналах, Twitter, Інсті, відправляємо друзям, робимо пости і т.д. Взагалі максимально шилим!
▪️Кидаємо скріншоти з пруфами в коментарях до цього посту
▪️Нагадую, що Electra - це dex, від компанії Lumia, в яких топова команда та вже мають свій токен ORN , який торгується тір 1 біржах. Це не просто тапалка, а децентралізована біржа з топовою командою та парнерствами
Electra запускає кампанію, в якій можна отримати нагороду лише за кілька простих дій! Призовий фонд компанії склав 1000 $USDT . Буде 10 переможців. Результати – 14 жовтня .
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо за посиланням
та беремо свою рефку
▪️Ділимося нею у соц.мережах: ТГ каналах, Twitter, Інсті, відправляємо друзям, робимо пости і т.д. Взагалі максимально шилим!
▪️Кидаємо скріншоти з пруфами в коментарях до цього посту
▪️Нагадую, що Electra - це dex, від компанії Lumia, в яких топова команда та вже мають свій токен ORN , який торгується тір 1 біржах. Це не просто тапалка, а децентралізована біржа з топовою командою та парнерствами
🔥4❤2👍2💯2⚡1
Нова промка на 30$ від біржі MEXC 🔥
MEXC запустили промку з пулом 70 000 USDT в якій за прості дії ми можемо отримати 30 USDT
📚Що потрібно робити:
▪️Реєструємо акаунт на Mexc через промо - ТУТ (КУС ОБОВʼЯЗКОВИЙ)
▪️Зробити депозит 300 CARV або 100 USDT
▪️Зробити торговий об'єм мін 200 USDT у CARV на споті та 1000 USDT на ф'ючерсах
▪️2000 вільних місць
▪️Дедлайн 29 жовтня
▪️Винагорода прийде до 3 листопада
▪️Реєстрація на біржі MEXC
MEXC запустили промку з пулом 70 000 USDT в якій за прості дії ми можемо отримати 30 USDT
📚Що потрібно робити:
▪️Реєструємо акаунт на Mexc через промо - ТУТ (КУС ОБОВʼЯЗКОВИЙ)
▪️Зробити депозит 300 CARV або 100 USDT
▪️Зробити торговий об'єм мін 200 USDT у CARV на споті та 1000 USDT на ф'ючерсах
▪️2000 вільних місць
▪️Дедлайн 29 жовтня
▪️Винагорода прийде до 3 листопада
▪️Реєстрація на біржі MEXC
❤3👍3🔥3⚡2
🌾ФАРМИМО З 0 | Movement TestNet UPD.
Вчора в нас офіційно проект вийшов із девнета, та запустив свій testnet, тому прямо зараз залітаємо на повну
📚Що потрібно робити:
▪️Скачуємо Razor гаманець та юзаємо його, якщо до цього не робили.
▪️Після того йдемо по тестові токени, беремо на MEVM та Aptos Move і Sui Move. Там гортаємо гаманець нище і тиснемо Wallet, підключаємось, додаємо мережу в мм там мінтимо всі токени в усіх мережах, які там є.
▪️Переходимо на оф сайт, там конетимо Galxe, та на самій платформі galxe, підключаємо гаманець Razor.
▪️На сайті переходимо на квести, там щось близько 200+, це все виконуємо через Galxe. Відповіді на всі квест де є питання - тут.
▪️З даною активністю від Movement, раджу не затягувати, проект швидко планує вийти, тому до середини вересня цього року, ви маєте бути готовим. Мультити дуже важко, конкуренція трохи спадає, лідерборд присутній який швидше за все буде вирішувати, великим фермам буде важко, бо тут дуже багато роботи.
Вчора в нас офіційно проект вийшов із девнета, та запустив свій testnet, тому прямо зараз залітаємо на повну
📚Що потрібно робити:
▪️Скачуємо Razor гаманець та юзаємо його, якщо до цього не робили.
▪️Після того йдемо по тестові токени, беремо на MEVM та Aptos Move і Sui Move. Там гортаємо гаманець нище і тиснемо Wallet, підключаємось, додаємо мережу в мм там мінтимо всі токени в усіх мережах, які там є.
▪️Переходимо на оф сайт, там конетимо Galxe, та на самій платформі galxe, підключаємо гаманець Razor.
▪️На сайті переходимо на квести, там щось близько 200+, це все виконуємо через Galxe. Відповіді на всі квест де є питання - тут.
▪️З даною активністю від Movement, раджу не затягувати, проект швидко планує вийти, тому до середини вересня цього року, ви маєте бути готовим. Мультити дуже важко, конкуренція трохи спадає, лідерборд присутній який швидше за все буде вирішувати, великим фермам буде важко, бо тут дуже багато роботи.
👍6❤3🐳2⚡1🔥1
Розділяємо 150.000$ від KnightFury & Mudol2 🤑
Стартувала міні гра від KnightFury в партнерстві з Mudol2
📚Що потрібно робити:
▪️Йдемо на сайт
▪️Конектимо гаманець
▪️Нажимаємо NFT Airdrop
▪️Граємо гру "чу ва чі"
▪️Проходимо соц завдання
Чим більше ви виграєте в грі тим більші нагороди, це додаткова подія до > цієї активності, хто ще не залетів є час це зробити.
Також кидайте коди своїх драконів та добавляйте взаємно одне одного в друзі, мої
Стартувала міні гра від KnightFury в партнерстві з Mudol2
З нагород це: токени $KLAY, $MUDOL2, Genesis NFT, поінти KnightFury
📚Що потрібно робити:
▪️Йдемо на сайт
▪️Конектимо гаманець
▪️Нажимаємо NFT Airdrop
▪️Граємо гру "чу ва чі"
▪️Проходимо соц завдання
Чим більше ви виграєте в грі тим більші нагороди, це додаткова подія до > цієї активності, хто ще не залетів є час це зробити.
Також кидайте коди своїх драконів та добавляйте взаємно одне одного в друзі, мої
32015, 25982❤4🔥4👍3🐳2💯1
Отримуємо 100$ від Memes Lab 🔥
Memos Lab - комплексна інфраструктура для мемкоінов з довгостроковим баченням, яка вже має хороші партнерства Chainlink, SuperVerse, Zealy, StonFi, DeDust, CATS, а фішкою є інкубація від NotCoin.
Вже ведуться переговори з партнерами для масштабного запуску, а вихід токена ймовірно буде за допомогою eesee паду, вони також сапортують. Аудиторія в апці вже більше 10 млн користувачів, а в соціальних мережах сумарно понад 5 млн аудиторії! Залітаємо в лайтовий розіграш, щоб виграти 100$
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо в бота
▪️Виконуємо завдання, зокрема підписки
▪️Залишаємо свій TON-гаманець і обузим рефку
▪️Проект планує зробити реально якісний продукт із торговим ботом, ринком мемкоініав, гаманцем, портфоліо трекером та вбудованою квест-платформою. Беремо участь та стежимо за апдейтами!
Memos Lab - комплексна інфраструктура для мемкоінов з довгостроковим баченням, яка вже має хороші партнерства Chainlink, SuperVerse, Zealy, StonFi, DeDust, CATS, а фішкою є інкубація від NotCoin.
Вже ведуться переговори з партнерами для масштабного запуску, а вихід токена ймовірно буде за допомогою eesee паду, вони також сапортують. Аудиторія в апці вже більше 10 млн користувачів, а в соціальних мережах сумарно понад 5 млн аудиторії! Залітаємо в лайтовий розіграш, щоб виграти 100$
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо в бота
▪️Виконуємо завдання, зокрема підписки
▪️Залишаємо свій TON-гаманець і обузим рефку
▪️Проект планує зробити реально якісний продукт із торговим ботом, ринком мемкоініав, гаманцем, портфоліо трекером та вбудованою квест-платформою. Беремо участь та стежимо за апдейтами!
❤6👍4🔥2🐳2💯1
Фастом забираємо $25 с PIP Gold Rush 🎯
PIP Gold Rush — це застосунок в жанрі Tap-to-Earn, з топовими бекерами та інвестом у $10 млн.
Зараз ми можемо залутати $25 на свій TON гаманець в акції Flash Drop, якщо встигнемо натиснути клейм до закінчення таймера ⏱️
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо в додаток за посиланням і створюємо свій аватар
▪️Тапаємо на головній сторінці і фармимо поінти
▪️Підключаємо гаманець у вкладці Flash Drop і намагаємося встигнути одними з перших!
▪️Це лише один з багатьох дропів від проекту, тож якщо ви не встигли, то можна буде спробувати наступного разу
PIP Gold Rush — це застосунок в жанрі Tap-to-Earn, з топовими бекерами та інвестом у $10 млн.
Зараз ми можемо залутати $25 на свій TON гаманець в акції Flash Drop, якщо встигнемо натиснути клейм до закінчення таймера ⏱️
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо в додаток за посиланням і створюємо свій аватар
▪️Тапаємо на головній сторінці і фармимо поінти
▪️Підключаємо гаманець у вкладці Flash Drop і намагаємося встигнути одними з перших!
▪️Це лише один з багатьох дропів від проекту, тож якщо ви не встигли, то можна буде спробувати наступного разу
👍5🔥2⚡1💯1
Привіт роботягам!👋
З Вами на звʼязку новий власник цього каналу!
⚠️ Відразу кажу, я скам не продаю і не піарю, будемо працювати виключно на результат і профіт з крипти!
В цьому каналі будуть виключно пости про ейрдропи, тестнети, роздачі, а також активності, за які будемо отримувати наші мані💵
Я впевнений що нас чекає багато профіту в 2025 році, тому хто ще не поділився, можете поділитись з друзями про цей канал)
Готую пости по проектам, а також свіжі новини зі світу крипти)
Всім гарного вечора і ми починаємо ворк-ворк👨💻
З Вами на звʼязку новий власник цього каналу!
В цьому каналі будуть виключно пости про ейрдропи, тестнети, роздачі, а також активності, за які будемо отримувати наші мані
Я впевнений що нас чекає багато профіту в 2025 році, тому хто ще не поділився, можете поділитись з друзями про цей канал)
Готую пости по проектам, а також свіжі новини зі світу крипти)
Всім гарного вечора і ми починаємо ворк-ворк
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥4❤3👍2
❤4👍3🔥1
V CRYPTO ✌🏻 pinned «Привіт роботягам!👋 З Вами на звʼязку новий власник цього каналу! ⚠️ Відразу кажу, я скам не продаю і не піарю, будемо працювати виключно на результат і профіт з крипти! В цьому каналі будуть виключно пости про ейрдропи, тестнети, роздачі, а також активності…»
Хто ставив розширення від проекту NodePay, то команда почула молитви своїх користувачів і вирішила накинути за 2 сезон поінтів.
Хто робив 0 і 1 сезон, то чекаємо на лістинг який буде 14.01 в 15:00 за Києвом
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍4❤3🔥2
Sentient - це проект, який займається вивченням і розробкою нового покоління штучного інтелекту (АІ) і який стане ще більш подібним до людини та зможе планувати, роздумувати і діяти стратегічно.
Так от, в них на днях вийшла реєстрація в першу лояльну модель Dobby. А також в проекта вийшов твіт, що учасники будуть мати можливість на "право власності". А що це нам дає, скоріше за все, це натяк на дроп.
Що потрібно робити:
P.S. Результати по опитуванню за чат бачив, ввечері зроблю вже все як треба)
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤5🔥4
Забрати можна буде 5-10$ за прості відповіді на питання.
Щоб пройти квіз:
1. 99$
2. Полегшуючи доступ до цифрового і криптовалютного середовища
3. Усе перераховане вище
4. Понад 650000 вузлів
5. Нарахування винагород знижок, виплат
можете взяти, як приклад мій пост
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤1
Друзі по ринку будьте обережні.
Тут виплила цікава історія з BlackRock.
Хто не вкурсі, ці дядьки рулять більшою частиною світу, а в крипті тим паче. Вішають всім що купляють біток, але Archam трішки вирішив привідкрити карти і показати, що насправді BTC зливається. Тому, думаю бітку буде трішки не по собі на вихідних, на такій новині може навіть і до 90к сходити.
Тут виплила цікава історія з BlackRock.
Хто не вкурсі, ці дядьки рулять більшою частиною світу, а в крипті тим паче. Вішають всім що купляють біток, але Archam трішки вирішив привідкрити карти і показати, що насправді BTC зливається. Тому, думаю бітку буде трішки не по собі на вихідних, на такій новині може навіть і до 90к сходити.