💲USDT під 25% річних в самому гаманці телеграм
Щоб закинути, то в телеграм переходите в гаманець і там будуть бонуси, перший раз треба створити TON Space, зберігаєте сід фразу і закидуєте гроші ( зняти можна в любий момент )
• Я вже тримав недавно тут 3000 USDT під 50%, то була тимчасова акція і мені непогано капнуло TON за короткий період
• Після OKX треба буде переводити кудись гроші, щоб вони працювали, тож один з варіантів буде цей.
• Нажаль, щоб закинути в стейкінг треба пройти верифікацію в телеграмі і ліміт на акаунт 3000 USDT. Тож думаю над тим, щоб пройти на родичів і підготувати собі 5 акаунтів для роботи
Щоб закинути, то в телеграм переходите в гаманець і там будуть бонуси, перший раз треба створити TON Space, зберігаєте сід фразу і закидуєте гроші ( зняти можна в любий момент )
👍4🔥4❤2⚡2💯1
⚡️Забираємо нову ОАТ + 500 алмазів від StarryNift
StarryNift - це інтегрована ігрова платформа та маркетплейс, який забезпечує створення, інкубацію, аукціон та транзакцію NFT. Зібрали $10M від: Binance Labs, OKX Ventures, Alameda Research та інших.
Проект на честь партнерства з REVOX запустив роздачу нових FREE NFT на Galxe, яку ми можемо забрати, виконавши кілька завдань і отримати + 500 алмазів, чим потенційно збільшимо ретродроп.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на StarryNift
▪️Мінтимо Citizen Pass на сторінці
▪️Робимо "Daily Streak" на сторінці
▪️Регаємось у "Raffle Pool" використовуючи мережу opBNB на сторінці
▪️Голосуємо за роботів 5 роботів поспіль на сторінці
▪️Далі переходимо на Galxe
▪️Виконуємо інші соціалки
▪️Забираємо NFT
▪️Все як і раніше, пара простих завдань і отримуємо приємний бонус. Також не забуваємо про щоденні завдання на самому StarryNift
⏳Дедлайн: 12 серпня
StarryNift - це інтегрована ігрова платформа та маркетплейс, який забезпечує створення, інкубацію, аукціон та транзакцію NFT. Зібрали $10M від: Binance Labs, OKX Ventures, Alameda Research та інших.
Проект на честь партнерства з REVOX запустив роздачу нових FREE NFT на Galxe, яку ми можемо забрати, виконавши кілька завдань і отримати + 500 алмазів, чим потенційно збільшимо ретродроп.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на StarryNift
▪️Мінтимо Citizen Pass на сторінці
▪️Робимо "Daily Streak" на сторінці
▪️Регаємось у "Raffle Pool" використовуючи мережу opBNB на сторінці
▪️Голосуємо за роботів 5 роботів поспіль на сторінці
▪️Далі переходимо на Galxe
▪️Виконуємо інші соціалки
▪️Забираємо NFT
▪️Все як і раніше, пара простих завдань і отримуємо приємний бонус. Також не забуваємо про щоденні завдання на самому StarryNift
⏳Дедлайн: 12 серпня
❤5🔥4👍3⚡2💯1
❕Intel урізує витрати через обвал на 60% з початку 2024 року - чистий збиток компанії за підсумками першого півріччя склав $1.61 млрд.
Техногігант скоротить до 19 000 робочих місць та уріже капітальні витрати на 20% вже у 2024 році. Також Intel до 2026 року скоротить витрати на маркетинг та дослідження на "мільярди доларів".
Техногігант скоротить до 19 000 робочих місць та уріже капітальні витрати на 20% вже у 2024 році. Також Intel до 2026 року скоротить витрати на маркетинг та дослідження на "мільярди доларів".
❤7👍3🐳2🔥1💯1
🩸Чергова смута на ринку…
Genesis Trading перевела BTC на 2,12 $ млрд і ETH на $838 млн на кілька адрес за останні 3 дні
Суд зобов'язав Genesis повернути 77% активів клієнтам на суму $3 млрд у справі про ліквідацію компанії
Genesis Trading перевела BTC на 2,12 $ млрд і ETH на $838 млн на кілька адрес за останні 3 дні
Суд зобов'язав Genesis повернути 77% активів клієнтам на суму $3 млрд у справі про ліквідацію компанії
❤4🔥3⚡2👍1🐳1
🇰🇷Введення податків на крипту у Південній Кореї відкладено до 2028 року
https://www.theblock.co/post/305206/south-korea-proposes-pushing-back-crypto-gains-taxation-to-2028
https://www.theblock.co/post/305206/south-korea-proposes-pushing-back-crypto-gains-taxation-to-2028
❤4👍4🐳2⚡1🔥1
🫠Розіграш від Liquidswap та Spotlight на біржі KuCoin
Liquidswap — топ 1 DEX біржа на блокчейні Aptos. В пректу вже більше 1 млн активних користувачів, загальний TVL складає понад 60 млн
Проект залучив 10.5 млн інвестицій від топових фондів: Pantera Capital, Lightspeed, Faction та інших
Також запустили розіграш в боті на 20.000$ за прості завдання і без вкладень
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо в БОТ
▪️Вводимо гаманець Aptos
( можна Petra або Martian )
▪️Робимо три підписки
▪️За бажанням запрошуємо дразів за своїм посиланням
Liquidswap — топ 1 DEX біржа на блокчейні Aptos. В пректу вже більше 1 млн активних користувачів, загальний TVL складає понад 60 млн
Проект залучив 10.5 млн інвестицій від топових фондів: Pantera Capital, Lightspeed, Faction та інших
Також запустили розіграш в боті на 20.000$ за прості завдання і без вкладень
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо в БОТ
▪️Вводимо гаманець Aptos
( можна Petra або Martian )
▪️Робимо три підписки
▪️За бажанням запрошуємо дразів за своїм посиланням
🔥5❤3👍2💯2🐳1
🚀Лаунчпул L3 на Bitget
Сьогодні стартував ще лаунчпул на Bitget і він з дуже хорошим відсотком заробітку але USDT можна кинути тільки з нових акаунтів
📚Що потрібно робити:
▪️Реєструємось на Bitget
▪️Переходимо в лаунчпул
▪️Закидуємо туди наші USDT, максимум на акаунт 2000
▪️Пул буде йти дуже довго, а капають токени кожну годину і зразу можна продавати та фіксувати прибуток
📆Дедлайн: 9 серпня
Сьогодні стартував ще лаунчпул на Bitget і він з дуже хорошим відсотком заробітку але USDT можна кинути тільки з нових акаунтів
📚Що потрібно робити:
▪️Реєструємось на Bitget
▪️Переходимо в лаунчпул
▪️Закидуємо туди наші USDT, максимум на акаунт 2000
▪️Пул буде йти дуже довго, а капають токени кожну годину і зразу можна продавати та фіксувати прибуток
📆Дедлайн: 9 серпня
🔥6👍3❤2🐳2⚡1
👨⚖️Кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп обрав сенатора Джей Ді Венса (володіє BTC на $250 тис) як віце-президент.
Венс прихильно ставиться до криптоіндустрії та критикує SEC.
https://www.theblock.co/post/305430/donald-trump-selects-crypto-friendly-sen-j-d-vance-as-his-running-mate
https://truthsocial.com/@realDonaldTrump
Венс прихильно ставиться до криптоіндустрії та критикує SEC.
https://www.theblock.co/post/305430/donald-trump-selects-crypto-friendly-sen-j-d-vance-as-his-running-mate
https://truthsocial.com/@realDonaldTrump
👍9❤3💯2🐳1
💬Віталік Бутерін:
«Чому у певні типи інфраструктури вкладають дуже багато, а в інші – замало. Відповідь проста: люди хочуть інвестувати в "казино" і не відчувати докору совісті, тому вони вкладаються в інфраструктуру, яка отримує побічний прибуток від казино».
https://warpcast.com/vitalik.eth/0xbf4d0a3a
«Чому у певні типи інфраструктури вкладають дуже багато, а в інші – замало. Відповідь проста: люди хочуть інвестувати в "казино" і не відчувати докору совісті, тому вони вкладаються в інфраструктуру, яка отримує побічний прибуток від казино».
https://warpcast.com/vitalik.eth/0xbf4d0a3a
❤5👍5⚡2🔥2💯1
🔥Другий тиждень івенту від Binance і Cyber
Зараз вийшли нові завдання. Нагадую, що на реварди виділено $500к, а учасників не так багато
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо за посиланням і підключаємо Binance Web3 гаманець.
▪️Забираємо Daily NFT.
▪️Проходимо квести другого тижня.
▪️Також нагадую, що попереду ще 4 тижні квестів, про які розповім у наступних постах
Зараз вийшли нові завдання. Нагадую, що на реварди виділено $500к, а учасників не так багато
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо за посиланням і підключаємо Binance Web3 гаманець.
▪️Забираємо Daily NFT.
▪️Проходимо квести другого тижня.
▪️Також нагадую, що попереду ще 4 тижні квестів, про які розповім у наступних постах
❤6🔥4⚡2👍2💯1
🏦Coinbase представила фінансовий звіт за другий квартал 2024 року
▪️Загальний прибуток:
$1,4 млрд
▪️Чистий дохід:
$36 млн
▪️Скоригована EBITDA:
$596 млн
https://s27.q4cdn.com/397450999/files/doc_financials/2024/q2/Q2-24-Shareholder-Letter.pdf
▪️Загальний прибуток:
$1,4 млрд
▪️Чистий дохід:
$36 млн
▪️Скоригована EBITDA:
$596 млн
https://s27.q4cdn.com/397450999/files/doc_financials/2024/q2/Q2-24-Shareholder-Letter.pdf
👍4🔥4❤3💯2
🫡 Забираємо токени від проекту SupraOracles
Проект більшість знає, починали робити місії ще півтора роки назад,
Зараз забираємо свої токени які ми нафармили
📚Що потрібно робити:
▪️Встановлюємо в браузер розширення StarKey Wallet
▪️Створюємо новий гаманець
▪️Заходимо на сайт Supra
▪️Підключаємо гаманець
▪️Вибираємо план розблокування токенів
📚Є два варіанти отримання:
▪️10% на на лістингу і наступні 90% вже за 15 місяців
▪️10% на лістингу, далі по 3% протягом 30 місяців
⏳Дедлайн: 7 серпня
Проект більшість знає, починали робити місії ще півтора роки назад,
Зараз забираємо свої токени які ми нафармили
📚Що потрібно робити:
▪️Встановлюємо в браузер розширення StarKey Wallet
▪️Створюємо новий гаманець
▪️Заходимо на сайт Supra
▪️Підключаємо гаманець
▪️Вибираємо план розблокування токенів
📚Є два варіанти отримання:
▪️10% на на лістингу і наступні 90% вже за 15 місяців
▪️10% на лістингу, далі по 3% протягом 30 місяців
• Не затягуйте, залишився тиждень на все це, потім наврядчи зможете отримати
• У мене 5500 #SUPRA , колись робив місії, а потім забив як і більшість. Якби фармили далі, то вийшло б багато токенів
• З варіантів отримання токенів я вибрав другий, щоб хоч щось встигнути отримати з проекту, адже не знаю що буде далі
⏳Дедлайн: 7 серпня
👍4❤3🔥3💯2
🎯Нова іграшка від Notcoin?
У Телезі вже хайпує проєкт Lost Dogs, який вдає із себе гру, де нам треба вибрати правильний шлях, за що нам насиплять $NOT і $WOOF + інші нагороди.
Нагороджувана кампанія в них триває 6 тижнів і закінчиться 11 вересня, тож воркаємо.
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо в БОТА щодня і виконуємо завдання
▪️Лутаємо Bones, які потрібні для вибору шляху
▪️Обираємо шлях (логічно)
▪️Очевидно що це проект від ноткоіна, тому можливо теж норм насипе
У Телезі вже хайпує проєкт Lost Dogs, який вдає із себе гру, де нам треба вибрати правильний шлях, за що нам насиплять $NOT і $WOOF + інші нагороди.
Нагороджувана кампанія в них триває 6 тижнів і закінчиться 11 вересня, тож воркаємо.
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо в БОТА щодня і виконуємо завдання
▪️Лутаємо Bones, які потрібні для вибору шляху
▪️Обираємо шлях (логічно)
▪️Очевидно що це проект від ноткоіна, тому можливо теж норм насипе
👍5❤3⚡1🔥1💯1
Команда Камали Харріс та політики від Демократичної партії зустрінуться з представниками криптоіндустрії у понеділок, 5 серпня
https://x.com/EleanorTerrett/status/1819149516307562827
https://x.com/EleanorTerrett/status/1819149516307562827
❤4👍3🔥2⚡1
🔥Отримуємо Airdrop у новій тапалці від Race
Race - це проект, який є тапалкою в телеграмі. Проект вже уклав партнерство з Blum, має підтримку від інфлів по всьому світу та підтвердили лістинг на CEX
На даний момент ми можемо поформити поінти, які потім зможемо обміняти на токени
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо в бота
▪️Тапаємо і фармім поінти
▪️Абузім рефку
▪️Дроп підтвердили, і буде він уже цього місяця, тому замість хом'яка краще цей проект потопати
Race - це проект, який є тапалкою в телеграмі. Проект вже уклав партнерство з Blum, має підтримку від інфлів по всьому світу та підтвердили лістинг на CEX
На даний момент ми можемо поформити поінти, які потім зможемо обміняти на токени
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо в бота
▪️Тапаємо і фармім поінти
▪️Абузім рефку
▪️Дроп підтвердили, і буде він уже цього місяця, тому замість хом'яка краще цей проект потопати
🔥4❤3👍3🐳2💯1
🔥Мінтимо новий Free Zorb від LYCHEE x Zora
Zora Network - це рішення L2 на Ethereum, один з претендентів на ретродроп. Зібрали $60M від: Coinbase Ventures, Opensea, Paradigm, Gitcoin та інших.
Zora спільно з Британською компанією LYCHEE запустили роздачу нових Zorb під назвою "Lychee Zorb", який ми можемо помити заплативши вже звичну комсу 0.000777 $ETH.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на Zora
▪️Конектим гаманець у мережі Zora Network
▪️Мінтимо NFT (Комса 0.000777 $ETH)
▪️Вже не раз говорилося, що саме офіційні NFT із серії Zorb можуть стати основним мультиплікатором дропа. Так що скипати не раджу, тому що якраз ще зможемо заюзати мережу в новому місяці
⏳Дедлайн: 28 серпня
Zora Network - це рішення L2 на Ethereum, один з претендентів на ретродроп. Зібрали $60M від: Coinbase Ventures, Opensea, Paradigm, Gitcoin та інших.
Zora спільно з Британською компанією LYCHEE запустили роздачу нових Zorb під назвою "Lychee Zorb", який ми можемо помити заплативши вже звичну комсу 0.000777 $ETH.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на Zora
▪️Конектим гаманець у мережі Zora Network
▪️Мінтимо NFT (Комса 0.000777 $ETH)
▪️Вже не раз говорилося, що саме офіційні NFT із серії Zorb можуть стати основним мультиплікатором дропа. Так що скипати не раджу, тому що якраз ще зможемо заюзати мережу в новому місяці
⏳Дедлайн: 28 серпня
❤4🔥4⚡2👍1
🐹У хом'яку додали ачивки ..
Швидше за все це теж впливатиме на дроп, чим більше ачівок зможете зібрати, тим більше заблукаєте. Але такими темпами лістингу ще довго чекати)
Як на мене зараз тапалки зібрали аудиторію та рубають бабки, навіщо кудись рипатися, якщо можна заробити на партнерствах з казиком чи іншими проектами. Тому, швидше за все, листинг хом'яка побачимо ще нескоро 🫡
Швидше за все це теж впливатиме на дроп, чим більше ачівок зможете зібрати, тим більше заблукаєте. Але такими темпами лістингу ще довго чекати)
Як на мене зараз тапалки зібрали аудиторію та рубають бабки, навіщо кудись рипатися, якщо можна заробити на партнерствах з казиком чи іншими проектами. Тому, швидше за все, листинг хом'яка побачимо ще нескоро 🫡
🔥6👍4❤2🐳2💯1
🔥Проходимо квест із прогріванням Zora від Owlto
Owlto Finance - це модуль Cross-Rollup, розроблений на основі Ethereum L2 Rollup, що забезпечує недороге, безпечне та швидке рішення для передачі активів. Зібрали $8M від: Bixin Ventures, CE Innovation Capital, GSR та інших.
Нещодавно проект запустив 4-тижневий івент "Owlmazing Summer", у якому за кожен тиждень ми можемо отримати по 1 NFT. І зараз у рамках цієї кампанії вони запустили квест у якому за бриджі в/з Zora ми якраз можемо збільшити шанси на отримання ексклюзивної NFT+ додатково підформимо поінти під сам ретродроп від Owlto та прогріємо Zora.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на Owlto Finance
▪️Конектім гаманець
▪️Набиваємо транзи в/з Zora у розділі "Bridge"
▪️До речі флор на дані NFT за перший і другий тиждень зараз в районі 100-200 $ на Element, так що якщо зробити достатню кількість транз і об'єм, то крім прогріву можемо відразу непогано заробити )
⏳Дедлайн: TBA
Owlto Finance - це модуль Cross-Rollup, розроблений на основі Ethereum L2 Rollup, що забезпечує недороге, безпечне та швидке рішення для передачі активів. Зібрали $8M від: Bixin Ventures, CE Innovation Capital, GSR та інших.
Нещодавно проект запустив 4-тижневий івент "Owlmazing Summer", у якому за кожен тиждень ми можемо отримати по 1 NFT. І зараз у рамках цієї кампанії вони запустили квест у якому за бриджі в/з Zora ми якраз можемо збільшити шанси на отримання ексклюзивної NFT+ додатково підформимо поінти під сам ретродроп від Owlto та прогріємо Zora.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на Owlto Finance
▪️Конектім гаманець
▪️Набиваємо транзи в/з Zora у розділі "Bridge"
▪️До речі флор на дані NFT за перший і другий тиждень зараз в районі 100-200 $ на Element, так що якщо зробити достатню кількість транз і об'єм, то крім прогріву можемо відразу непогано заробити )
⏳Дедлайн: TBA
🔥4👍3❤2⚡1
Забираємо до 150 000$ від StonFi 💎
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на сайт
▪️Підключаємо гаманець
▪️Переходимо до розділу Pools
▪️Закидаємо ліквідність у парі STON/USDT
▪️Детально які нагороди можемо отримати - тут
⏳Дедлайн: 17 серпня
Проект дає нам можливість розділити пул в 10,000 STON (~$150,000) за максимально прості дії.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на сайт
▪️Підключаємо гаманець
▪️Переходимо до розділу Pools
▪️Закидаємо ліквідність у парі STON/USDT
▪️Детально які нагороди можемо отримати - тут
⏳Дедлайн: 17 серпня
❤4🔥3👍2💯1