Update по Over protocol 🌐
▪️Отримати Airdrop зможемо 3 вересня
▪️ Оголосили що найблищим часом будуть брити абузерів
▪️Запуск мережі в Mainnet планується 27 серпня
▪️ Оновлення по Overnode 30 серпня
▪️ Критерії Airdrop очікуємо 30 серпня
▪️ Натякнули на лістинг в першій половині вересня
- Бажаю насипу тим хто працює над цим проектом, мене ж побрили і сказали що я Sibil хоча в мене був лише один акаунт 🫠
▪️Отримати Airdrop зможемо 3 вересня
▪️ Оголосили що найблищим часом будуть брити абузерів
▪️Запуск мережі в Mainnet планується 27 серпня
▪️ Оновлення по Overnode 30 серпня
▪️ Критерії Airdrop очікуємо 30 серпня
▪️ Натякнули на лістинг в першій половині вересня
- Бажаю насипу тим хто працює над цим проектом, мене ж побрили і сказали що я Sibil хоча в мене був лише один акаунт 🫠
👍4🔥4❤3⚡2
Ось що нас очікує в осени 🍃
До речі за Catizen, практично всі авторитетні ресурси говорять що Airdrop літом ніхто не отримає, а будуть тягнути навпаки як Hamster Combat.
Також update по Elixir щоб не робити окремий пост. Сьогодні вони зробили снепшот за свій перший сезон Airdrop :)
До речі за Catizen, практично всі авторитетні ресурси говорять що Airdrop літом ніхто не отримає, а будуть тягнути навпаки як Hamster Combat.
Також update по Elixir щоб не робити окремий пост. Сьогодні вони зробили снепшот за свій перший сезон Airdrop :)
👍5❤3⚡2🔥2💯1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Обличчя ETH, віщає про крипту 🫠
Віталік Бутерін виступив на конференції в Токіо і розповів як бачить Ethereum через 10 років. Ethereum зосередиться на створенні додатків. Найуспішніші категорії включають: DeFi, DID (ENS), DAO і NFT.
Тепер коли куплятиму черговий ETH, буду згадувати це відео…
Віталік Бутерін виступив на конференції в Токіо і розповів як бачить Ethereum через 10 років. Ethereum зосередиться на створенні додатків. Найуспішніші категорії включають: DeFi, DID (ENS), DAO і NFT.
Тепер коли куплятиму черговий ETH, буду згадувати це відео…
👍4🔥3⚡2❤2💯1
Фармимо токени в Wizzwoods 🧙
Wizzwoods - Play to Earn гра в мережі TABI, серед підписників є Фаундер Berachain. Гра повинна об'єднувати мережі Berachain та TABIchain включно і TON, що має об'єднатись в міст між проектами, гра була на twitter але на днях її інтегрували в telegram
- Наша задача проста, активити в грі, прокачувати статую та в перспективі отримати токени $WIZZ, гра дуже популярна в twitter і до неї є інтерес, відповідно в перспективі токен будуть відкупляти і він буде коштувати більше чим пару копійок
📚Що потрібно робити:
▪️Йдемо в > telegram бот
▪️Виконуємо завдання "task" заробляємо монети купуємо ресурси
▪️качаємо рівні нашої землі, купуємо сундуки, з сундуків випадають маги
▪️Маги будуть добувати нам ресурси за них ми будемо покращувати нашу ферму
▪️Нажимаємо на "капелюх" отримуємо мага який буде нам збирати ресурси
▪️Апгрейдимо статую ведмедя грибами
Wizzwoods - Play to Earn гра в мережі TABI, серед підписників є Фаундер Berachain. Гра повинна об'єднувати мережі Berachain та TABIchain включно і TON, що має об'єднатись в міст між проектами, гра була на twitter але на днях її інтегрували в telegram
- Наша задача проста, активити в грі, прокачувати статую та в перспективі отримати токени $WIZZ, гра дуже популярна в twitter і до неї є інтерес, відповідно в перспективі токен будуть відкупляти і він буде коштувати більше чим пару копійок
📚Що потрібно робити:
▪️Йдемо в > telegram бот
▪️Виконуємо завдання "task" заробляємо монети купуємо ресурси
▪️качаємо рівні нашої землі, купуємо сундуки, з сундуків випадають маги
▪️Маги будуть добувати нам ресурси за них ми будемо покращувати нашу ферму
▪️Нажимаємо на "капелюх" отримуємо мага який буде нам збирати ресурси
▪️Апгрейдимо статую ведмедя грибами
👍3🔥3❤2💯2🐳1
💲USDT під 25% річних в самому гаманці телеграм
Щоб закинути, то в телеграм переходите в гаманець і там будуть бонуси, перший раз треба створити TON Space, зберігаєте сід фразу і закидуєте гроші ( зняти можна в любий момент )
• Я вже тримав недавно тут 3000 USDT під 50%, то була тимчасова акція і мені непогано капнуло TON за короткий період
• Після OKX треба буде переводити кудись гроші, щоб вони працювали, тож один з варіантів буде цей.
• Нажаль, щоб закинути в стейкінг треба пройти верифікацію в телеграмі і ліміт на акаунт 3000 USDT. Тож думаю над тим, щоб пройти на родичів і підготувати собі 5 акаунтів для роботи
Щоб закинути, то в телеграм переходите в гаманець і там будуть бонуси, перший раз треба створити TON Space, зберігаєте сід фразу і закидуєте гроші ( зняти можна в любий момент )
👍4🔥4❤2⚡2💯1
⚡️Забираємо нову ОАТ + 500 алмазів від StarryNift
StarryNift - це інтегрована ігрова платформа та маркетплейс, який забезпечує створення, інкубацію, аукціон та транзакцію NFT. Зібрали $10M від: Binance Labs, OKX Ventures, Alameda Research та інших.
Проект на честь партнерства з REVOX запустив роздачу нових FREE NFT на Galxe, яку ми можемо забрати, виконавши кілька завдань і отримати + 500 алмазів, чим потенційно збільшимо ретродроп.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на StarryNift
▪️Мінтимо Citizen Pass на сторінці
▪️Робимо "Daily Streak" на сторінці
▪️Регаємось у "Raffle Pool" використовуючи мережу opBNB на сторінці
▪️Голосуємо за роботів 5 роботів поспіль на сторінці
▪️Далі переходимо на Galxe
▪️Виконуємо інші соціалки
▪️Забираємо NFT
▪️Все як і раніше, пара простих завдань і отримуємо приємний бонус. Також не забуваємо про щоденні завдання на самому StarryNift
⏳Дедлайн: 12 серпня
StarryNift - це інтегрована ігрова платформа та маркетплейс, який забезпечує створення, інкубацію, аукціон та транзакцію NFT. Зібрали $10M від: Binance Labs, OKX Ventures, Alameda Research та інших.
Проект на честь партнерства з REVOX запустив роздачу нових FREE NFT на Galxe, яку ми можемо забрати, виконавши кілька завдань і отримати + 500 алмазів, чим потенційно збільшимо ретродроп.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на StarryNift
▪️Мінтимо Citizen Pass на сторінці
▪️Робимо "Daily Streak" на сторінці
▪️Регаємось у "Raffle Pool" використовуючи мережу opBNB на сторінці
▪️Голосуємо за роботів 5 роботів поспіль на сторінці
▪️Далі переходимо на Galxe
▪️Виконуємо інші соціалки
▪️Забираємо NFT
▪️Все як і раніше, пара простих завдань і отримуємо приємний бонус. Також не забуваємо про щоденні завдання на самому StarryNift
⏳Дедлайн: 12 серпня
❤5🔥4👍3⚡2💯1
❕Intel урізує витрати через обвал на 60% з початку 2024 року - чистий збиток компанії за підсумками першого півріччя склав $1.61 млрд.
Техногігант скоротить до 19 000 робочих місць та уріже капітальні витрати на 20% вже у 2024 році. Також Intel до 2026 року скоротить витрати на маркетинг та дослідження на "мільярди доларів".
Техногігант скоротить до 19 000 робочих місць та уріже капітальні витрати на 20% вже у 2024 році. Також Intel до 2026 року скоротить витрати на маркетинг та дослідження на "мільярди доларів".
❤7👍3🐳2🔥1💯1
🩸Чергова смута на ринку…
Genesis Trading перевела BTC на 2,12 $ млрд і ETH на $838 млн на кілька адрес за останні 3 дні
Суд зобов'язав Genesis повернути 77% активів клієнтам на суму $3 млрд у справі про ліквідацію компанії
Genesis Trading перевела BTC на 2,12 $ млрд і ETH на $838 млн на кілька адрес за останні 3 дні
Суд зобов'язав Genesis повернути 77% активів клієнтам на суму $3 млрд у справі про ліквідацію компанії
❤4🔥3⚡2👍1🐳1
🇰🇷Введення податків на крипту у Південній Кореї відкладено до 2028 року
https://www.theblock.co/post/305206/south-korea-proposes-pushing-back-crypto-gains-taxation-to-2028
https://www.theblock.co/post/305206/south-korea-proposes-pushing-back-crypto-gains-taxation-to-2028
❤4👍4🐳2⚡1🔥1
🫠Розіграш від Liquidswap та Spotlight на біржі KuCoin
Liquidswap — топ 1 DEX біржа на блокчейні Aptos. В пректу вже більше 1 млн активних користувачів, загальний TVL складає понад 60 млн
Проект залучив 10.5 млн інвестицій від топових фондів: Pantera Capital, Lightspeed, Faction та інших
Також запустили розіграш в боті на 20.000$ за прості завдання і без вкладень
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо в БОТ
▪️Вводимо гаманець Aptos
( можна Petra або Martian )
▪️Робимо три підписки
▪️За бажанням запрошуємо дразів за своїм посиланням
Liquidswap — топ 1 DEX біржа на блокчейні Aptos. В пректу вже більше 1 млн активних користувачів, загальний TVL складає понад 60 млн
Проект залучив 10.5 млн інвестицій від топових фондів: Pantera Capital, Lightspeed, Faction та інших
Також запустили розіграш в боті на 20.000$ за прості завдання і без вкладень
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо в БОТ
▪️Вводимо гаманець Aptos
( можна Petra або Martian )
▪️Робимо три підписки
▪️За бажанням запрошуємо дразів за своїм посиланням
🔥5❤3👍2💯2🐳1
🚀Лаунчпул L3 на Bitget
Сьогодні стартував ще лаунчпул на Bitget і він з дуже хорошим відсотком заробітку але USDT можна кинути тільки з нових акаунтів
📚Що потрібно робити:
▪️Реєструємось на Bitget
▪️Переходимо в лаунчпул
▪️Закидуємо туди наші USDT, максимум на акаунт 2000
▪️Пул буде йти дуже довго, а капають токени кожну годину і зразу можна продавати та фіксувати прибуток
📆Дедлайн: 9 серпня
Сьогодні стартував ще лаунчпул на Bitget і він з дуже хорошим відсотком заробітку але USDT можна кинути тільки з нових акаунтів
📚Що потрібно робити:
▪️Реєструємось на Bitget
▪️Переходимо в лаунчпул
▪️Закидуємо туди наші USDT, максимум на акаунт 2000
▪️Пул буде йти дуже довго, а капають токени кожну годину і зразу можна продавати та фіксувати прибуток
📆Дедлайн: 9 серпня
🔥6👍3❤2🐳2⚡1
👨⚖️Кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп обрав сенатора Джей Ді Венса (володіє BTC на $250 тис) як віце-президент.
Венс прихильно ставиться до криптоіндустрії та критикує SEC.
https://www.theblock.co/post/305430/donald-trump-selects-crypto-friendly-sen-j-d-vance-as-his-running-mate
https://truthsocial.com/@realDonaldTrump
Венс прихильно ставиться до криптоіндустрії та критикує SEC.
https://www.theblock.co/post/305430/donald-trump-selects-crypto-friendly-sen-j-d-vance-as-his-running-mate
https://truthsocial.com/@realDonaldTrump
👍9❤3💯2🐳1
💬Віталік Бутерін:
«Чому у певні типи інфраструктури вкладають дуже багато, а в інші – замало. Відповідь проста: люди хочуть інвестувати в "казино" і не відчувати докору совісті, тому вони вкладаються в інфраструктуру, яка отримує побічний прибуток від казино».
https://warpcast.com/vitalik.eth/0xbf4d0a3a
«Чому у певні типи інфраструктури вкладають дуже багато, а в інші – замало. Відповідь проста: люди хочуть інвестувати в "казино" і не відчувати докору совісті, тому вони вкладаються в інфраструктуру, яка отримує побічний прибуток від казино».
https://warpcast.com/vitalik.eth/0xbf4d0a3a
❤5👍5⚡2🔥2💯1
🔥Другий тиждень івенту від Binance і Cyber
Зараз вийшли нові завдання. Нагадую, що на реварди виділено $500к, а учасників не так багато
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо за посиланням і підключаємо Binance Web3 гаманець.
▪️Забираємо Daily NFT.
▪️Проходимо квести другого тижня.
▪️Також нагадую, що попереду ще 4 тижні квестів, про які розповім у наступних постах
Зараз вийшли нові завдання. Нагадую, що на реварди виділено $500к, а учасників не так багато
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо за посиланням і підключаємо Binance Web3 гаманець.
▪️Забираємо Daily NFT.
▪️Проходимо квести другого тижня.
▪️Також нагадую, що попереду ще 4 тижні квестів, про які розповім у наступних постах
❤6🔥4⚡2👍2💯1
🏦Coinbase представила фінансовий звіт за другий квартал 2024 року
▪️Загальний прибуток:
$1,4 млрд
▪️Чистий дохід:
$36 млн
▪️Скоригована EBITDA:
$596 млн
https://s27.q4cdn.com/397450999/files/doc_financials/2024/q2/Q2-24-Shareholder-Letter.pdf
▪️Загальний прибуток:
$1,4 млрд
▪️Чистий дохід:
$36 млн
▪️Скоригована EBITDA:
$596 млн
https://s27.q4cdn.com/397450999/files/doc_financials/2024/q2/Q2-24-Shareholder-Letter.pdf
👍4🔥4❤3💯2
🫡 Забираємо токени від проекту SupraOracles
Проект більшість знає, починали робити місії ще півтора роки назад,
Зараз забираємо свої токени які ми нафармили
📚Що потрібно робити:
▪️Встановлюємо в браузер розширення StarKey Wallet
▪️Створюємо новий гаманець
▪️Заходимо на сайт Supra
▪️Підключаємо гаманець
▪️Вибираємо план розблокування токенів
📚Є два варіанти отримання:
▪️10% на на лістингу і наступні 90% вже за 15 місяців
▪️10% на лістингу, далі по 3% протягом 30 місяців
⏳Дедлайн: 7 серпня
Проект більшість знає, починали робити місії ще півтора роки назад,
Зараз забираємо свої токени які ми нафармили
📚Що потрібно робити:
▪️Встановлюємо в браузер розширення StarKey Wallet
▪️Створюємо новий гаманець
▪️Заходимо на сайт Supra
▪️Підключаємо гаманець
▪️Вибираємо план розблокування токенів
📚Є два варіанти отримання:
▪️10% на на лістингу і наступні 90% вже за 15 місяців
▪️10% на лістингу, далі по 3% протягом 30 місяців
• Не затягуйте, залишився тиждень на все це, потім наврядчи зможете отримати
• У мене 5500 #SUPRA , колись робив місії, а потім забив як і більшість. Якби фармили далі, то вийшло б багато токенів
• З варіантів отримання токенів я вибрав другий, щоб хоч щось встигнути отримати з проекту, адже не знаю що буде далі
⏳Дедлайн: 7 серпня
👍4❤3🔥3💯2
🎯Нова іграшка від Notcoin?
У Телезі вже хайпує проєкт Lost Dogs, який вдає із себе гру, де нам треба вибрати правильний шлях, за що нам насиплять $NOT і $WOOF + інші нагороди.
Нагороджувана кампанія в них триває 6 тижнів і закінчиться 11 вересня, тож воркаємо.
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо в БОТА щодня і виконуємо завдання
▪️Лутаємо Bones, які потрібні для вибору шляху
▪️Обираємо шлях (логічно)
▪️Очевидно що це проект від ноткоіна, тому можливо теж норм насипе
У Телезі вже хайпує проєкт Lost Dogs, який вдає із себе гру, де нам треба вибрати правильний шлях, за що нам насиплять $NOT і $WOOF + інші нагороди.
Нагороджувана кампанія в них триває 6 тижнів і закінчиться 11 вересня, тож воркаємо.
📚Що потрібно робити:
▪️Заходимо в БОТА щодня і виконуємо завдання
▪️Лутаємо Bones, які потрібні для вибору шляху
▪️Обираємо шлях (логічно)
▪️Очевидно що це проект від ноткоіна, тому можливо теж норм насипе
👍5❤3⚡1🔥1💯1
Команда Камали Харріс та політики від Демократичної партії зустрінуться з представниками криптоіндустрії у понеділок, 5 серпня
https://x.com/EleanorTerrett/status/1819149516307562827
https://x.com/EleanorTerrett/status/1819149516307562827
❤4👍3🔥2⚡1
🔥Отримуємо Airdrop у новій тапалці від Race
Race - це проект, який є тапалкою в телеграмі. Проект вже уклав партнерство з Blum, має підтримку від інфлів по всьому світу та підтвердили лістинг на CEX
На даний момент ми можемо поформити поінти, які потім зможемо обміняти на токени
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо в бота
▪️Тапаємо і фармім поінти
▪️Абузім рефку
▪️Дроп підтвердили, і буде він уже цього місяця, тому замість хом'яка краще цей проект потопати
Race - це проект, який є тапалкою в телеграмі. Проект вже уклав партнерство з Blum, має підтримку від інфлів по всьому світу та підтвердили лістинг на CEX
На даний момент ми можемо поформити поінти, які потім зможемо обміняти на токени
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо в бота
▪️Тапаємо і фармім поінти
▪️Абузім рефку
▪️Дроп підтвердили, і буде він уже цього місяця, тому замість хом'яка краще цей проект потопати
🔥4❤3👍3🐳2💯1
🔥Мінтимо новий Free Zorb від LYCHEE x Zora
Zora Network - це рішення L2 на Ethereum, один з претендентів на ретродроп. Зібрали $60M від: Coinbase Ventures, Opensea, Paradigm, Gitcoin та інших.
Zora спільно з Британською компанією LYCHEE запустили роздачу нових Zorb під назвою "Lychee Zorb", який ми можемо помити заплативши вже звичну комсу 0.000777 $ETH.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на Zora
▪️Конектим гаманець у мережі Zora Network
▪️Мінтимо NFT (Комса 0.000777 $ETH)
▪️Вже не раз говорилося, що саме офіційні NFT із серії Zorb можуть стати основним мультиплікатором дропа. Так що скипати не раджу, тому що якраз ще зможемо заюзати мережу в новому місяці
⏳Дедлайн: 28 серпня
Zora Network - це рішення L2 на Ethereum, один з претендентів на ретродроп. Зібрали $60M від: Coinbase Ventures, Opensea, Paradigm, Gitcoin та інших.
Zora спільно з Британською компанією LYCHEE запустили роздачу нових Zorb під назвою "Lychee Zorb", який ми можемо помити заплативши вже звичну комсу 0.000777 $ETH.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на Zora
▪️Конектим гаманець у мережі Zora Network
▪️Мінтимо NFT (Комса 0.000777 $ETH)
▪️Вже не раз говорилося, що саме офіційні NFT із серії Zorb можуть стати основним мультиплікатором дропа. Так що скипати не раджу, тому що якраз ще зможемо заюзати мережу в новому місяці
⏳Дедлайн: 28 серпня
❤4🔥4⚡2👍1