🔥Ділимо 5млн токенів $STORM від Magic Square
Magic Square спільно з Storm Trade запустили активність "Road-To-IDO" із призовим фондом 5 млн токенів $STORM
📚Що потрібно робити:
▪️Конектимо Trust Wallet/Metamask або Ton гаманець сайті
▪️Переходимо на сайт , гортаємо вниз і виконуємо всі завдання
▪️Виконуємо завдання на Zealy
▪️Також учасники цієї кампанії отримають WL на IDO проекту Storm Trade, що відбудеться орієнтовно вже у червні на Magic Square Launchpad.
⏳Дедлайн: TBA
Magic Square спільно з Storm Trade запустили активність "Road-To-IDO" із призовим фондом 5 млн токенів $STORM
📚Що потрібно робити:
▪️Конектимо Trust Wallet/Metamask або Ton гаманець сайті
▪️Переходимо на сайт , гортаємо вниз і виконуємо всі завдання
▪️Виконуємо завдання на Zealy
▪️Також учасники цієї кампанії отримають WL на IDO проекту Storm Trade, що відбудеться орієнтовно вже у червні на Magic Square Launchpad.
⏳Дедлайн: TBA
🔥7⚡2❤2👍1💯1
Топ3 тапалка — TAPSWAP🔥
Криптани, якщо ви пропустив NOTCOIN або мало наклікали, і шкодуєте про втрачені можливість — для вас є ще одна клікалка
Можете побачити, що NotCoin явно натякає нам що TAPSWAP не якась пустушка, а проект який вартує нашої уваги! Вже на зараз в боті 14 млн. користувачів і 400-500к он-лайну. На фото на першому місці вони поставили себе, друге місце Near Wallet, де ми також беремо участь, а третій проект —TAPSWAP
TAPSWAP - це платформа для обміну криптовалют на Solana з телеграм ботом для видобутку та розподілу токена. Проект із мільйонною аудиторією — швидше за все лістинг та дроп вже скоро.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо за посиланням і заробляємо монети
▪️Купуємо бусти для того, щоб збирати більше монет і робити це швидше
▪️Запрошуємо друзів, за них нам теж насиплять монети або абузимо
▪️Рекомендую тут набити максимально багато монет як тільки можете, тому що тут теж думаю буде дроп, аудиторію зібрали велику, а там де аудиторія там $
Криптани, якщо ви пропустив NOTCOIN або мало наклікали, і шкодуєте про втрачені можливість — для вас є ще одна клікалка
Можете побачити, що NotCoin явно натякає нам що TAPSWAP не якась пустушка, а проект який вартує нашої уваги! Вже на зараз в боті 14 млн. користувачів і 400-500к он-лайну. На фото на першому місці вони поставили себе, друге місце Near Wallet, де ми також беремо участь, а третій проект —TAPSWAP
TAPSWAP - це платформа для обміну криптовалют на Solana з телеграм ботом для видобутку та розподілу токена. Проект із мільйонною аудиторією — швидше за все лістинг та дроп вже скоро.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо за посиланням і заробляємо монети
▪️Купуємо бусти для того, щоб збирати більше монет і робити це швидше
▪️Запрошуємо друзів, за них нам теж насиплять монети або абузимо
▪️Рекомендую тут набити максимально багато монет як тільки можете, тому що тут теж думаю буде дроп, аудиторію зібрали велику, а там де аудиторія там $
❤4👍3🔥2🐳2💯1
💸Дроп від bitSmiley
На днях вони запустили BitSmiley BitPoint Season 1 і він буде проходити на платформах Merlin та Bitlayer, в рамках цього івенту ми можемо заробити поїнти
Поінти буду начисляти за:
▪️Minting bitUSD
▪️Забезпеченя ліквідності певних торгових пар
▪️Стейкінг bitUSD
Для участі нам потрібен буде гаманець що працює в мережі BTC, я використовую Unisat
📚Що потрібно робити:
▪️Встановюємо гаманець Unisat
▪️Купуємо BTC на біржі та поповнюємо гаманець в мережі taproot
▪️Бріджимо BTC в Bitlayer та конектимо Метамаск
▪️Переходимо в додаток bitsmiley та мінтимо bitUSD
▪️Нагадаю, що BitSmiley є першим повноцінним Defi проектом на Bitcoin, очікуємо від них успішного виходу
▪️Деталі активності
На днях вони запустили BitSmiley BitPoint Season 1 і він буде проходити на платформах Merlin та Bitlayer, в рамках цього івенту ми можемо заробити поїнти
Поінти буду начисляти за:
▪️Minting bitUSD
▪️Забезпеченя ліквідності певних торгових пар
▪️Стейкінг bitUSD
Для участі нам потрібен буде гаманець що працює в мережі BTC, я використовую Unisat
📚Що потрібно робити:
▪️Встановюємо гаманець Unisat
▪️Купуємо BTC на біржі та поповнюємо гаманець в мережі taproot
▪️Бріджимо BTC в Bitlayer та конектимо Метамаск
▪️Переходимо в додаток bitsmiley та мінтимо bitUSD
▪️Нагадаю, що BitSmiley є першим повноцінним Defi проектом на Bitcoin, очікуємо від них успішного виходу
▪️Деталі активності
👍5❤3🐳2💯1
Не погано так насипає OKX 3-50$ на акаунт 💰
Біржа ОКХ завжди роздає подарункові бокси за реєстрацію, але зазвичай випадали дисконт картки, а сьогодні почали випадати виводні $ на спот, тому в кого немає ще акаунту, це крута можливість отримати 3-50$ на акаунт
📚Що потрібно робити:
▪️Реєструємось за посланням на ОКХ
▪️Проходимо верифікацію (КУС) та отримуємо за це 1 бокс
▪️За бажанням робимо депозит 50$ на біржу і отримуємо ще один бокс
▪️Потрібно реєструвати новий акаунт, випадає в основному від 3 до 25$, максимальний приз з боксу 50$
▪️За кожного реферала також нараховують бокс із криптою на спот, тому можете реєструвати своїх друзів, родичів під себе і ви обидва будете отримувати виводні $
⌛️Незнаю скільки ще буде працювати, можливо є якийсь пул, тому поки дають, варто відразу забирати халяву ( скрін не мій, позичив у колеги)
Біржа ОКХ завжди роздає подарункові бокси за реєстрацію, але зазвичай випадали дисконт картки, а сьогодні почали випадати виводні $ на спот, тому в кого немає ще акаунту, це крута можливість отримати 3-50$ на акаунт
📚Що потрібно робити:
▪️Реєструємось за посланням на ОКХ
▪️Проходимо верифікацію (КУС) та отримуємо за це 1 бокс
▪️За бажанням робимо депозит 50$ на біржу і отримуємо ще один бокс
▪️Потрібно реєструвати новий акаунт, випадає в основному від 3 до 25$, максимальний приз з боксу 50$
▪️За кожного реферала також нараховують бокс із криптою на спот, тому можете реєструвати своїх друзів, родичів під себе і ви обидва будете отримувати виводні $
⌛️Незнаю скільки ще буде працювати, можливо є якийсь пул, тому поки дають, варто відразу забирати халяву ( скрін не мій, позичив у колеги)
❤5👍3🔥2💯2⚡1
👨🏻💻Забираємо 100грн+100грн від GlobusBank
В банку день народження і в честь цього вирішили подвоїти нагороди за запрошення нових користувачів ! Ми ж цим звісно скористаємось і заробимо пару грн !
Гроші одразу можна виводити на будь який інший банк !
А також обмежень по запрошенню немає
📚Що потрібно робити:
▪️Встановляємо додаток - Дохід вказуємо від 10к грн
▪️Проходимо верифікацію 18+(можна через Дію 2хв займає)
▪️Відкриваємо віртуальну карту
▪️Після чого обов'язково виберіть і активуйте розділи кешбеку
▪️Гроші прийдуть на рахунок кешбеку
▪️Так хто бачив попередні пости про такі акції - підписники виносили 1000грн і більше !
Все просто скидали рефку батькам та родичам далі знайомі ! Все маєш 1500грн і їдеш пити кавусю
⌛️Дедлайн: 4 серпня
В банку день народження і в честь цього вирішили подвоїти нагороди за запрошення нових користувачів ! Ми ж цим звісно скористаємось і заробимо пару грн !
Гроші одразу можна виводити на будь який інший банк !
А також обмежень по запрошенню немає
📚Що потрібно робити:
▪️Встановляємо додаток - Дохід вказуємо від 10к грн
▪️Проходимо верифікацію 18+(можна через Дію 2хв займає)
▪️Відкриваємо віртуальну карту
▪️Після чого обов'язково виберіть і активуйте розділи кешбеку
▪️Гроші прийдуть на рахунок кешбеку
▪️Так хто бачив попередні пости про такі акції - підписники виносили 1000грн і більше !
Все просто скидали рефку батькам та родичам далі знайомі ! Все маєш 1500грн і їдеш пити кавусю
⌛️Дедлайн: 4 серпня
👍4🔥3⚡2❤2💯1
🎯Останні оновлення Notcoin
Тепер ви можете виводити Notcoin на різні гаманці, і це ще не все.
📚Просто для вашої інформації:
▪️Зняття коштів обробляються в міру накопичення і можуть зайняти до 13 днів (наступний, можливо, завтра)
▪️Вивід - Один акаунт = один гаманець
▪️Коли ви знімаєте, ви отримуєте все НЕ зі свого балансу (зароблені від пулів, рефералів тощо) — тому вивід так довго і йде
Тепер ви можете виводити Notcoin на різні гаманці, і це ще не все.
📚Просто для вашої інформації:
▪️Зняття коштів обробляються в міру накопичення і можуть зайняти до 13 днів (наступний, можливо, завтра)
▪️Вивід - Один акаунт = один гаманець
▪️Коли ви знімаєте, ви отримуєте все НЕ зі свого балансу (зароблені від пулів, рефералів тощо) — тому вивід так довго і йде
👍5❤4⚡2🔥2
Залітаємо в дейлік від DaoBase👨🏻💻
DaoBase - Допомагає створювати систему репутації для DAO, визначає соціальні графіки користувачів та оцінює активи по їх рейтингу. Зібрали 6млн$ від Tier2 фондів, також є прихований раунд інвестицій
📚Що потрібно робити:
▪️Йдемо > сюди
▪️Конектимо гаманець
▪️Виконуємо завдання
▪️Кожен день збираємо монети
Плюс один дейлік в колекцію, нічого надзвичайного в проекті немає, але як для активності піде часу на це багато не потрібно, по дедлайні TBA
Також Update по StarryNift, Airdrop завершено, нагороди в токенах $SNIFT ми отримаємо протягом 15 днів
DaoBase - Допомагає створювати систему репутації для DAO, визначає соціальні графіки користувачів та оцінює активи по їх рейтингу. Зібрали 6млн$ від Tier2 фондів, також є прихований раунд інвестицій
Зараз можемо прийняти участь в стандартному daily check, кожен день збирати поінти за що нам обіцяють токени проекту.
📚Що потрібно робити:
▪️Йдемо > сюди
▪️Конектимо гаманець
▪️Виконуємо завдання
▪️Кожен день збираємо монети
Плюс один дейлік в колекцію, нічого надзвичайного в проекті немає, але як для активності піде часу на це багато не потрібно, по дедлайні TBA
Також Update по StarryNift, Airdrop завершено, нагороди в токенах $SNIFT ми отримаємо протягом 15 днів
❤6👍3🔥3💯2⚡1
🆕🎉Новий Launchpool від Bybit
Можемо отримати безкоштовні токени $L3 за те що тримаємо кошти на біржі, нам будуть доступні 3 пули:
▪️За L3
▪️За USDT
▪️За MNT
Саме безпечніше приймати участь за USDT щоб не втрачати на курсі монет L3 або ж MNT
📚Що потрібно робити:
▪️Йдемо на сторінку Launchpool
▪️Підтверлжуємо участь
▪️Та Закидаємо від 100$ до 2000$
▪️Кожен день отримуємо крипту на пасиві
⌛️Старт події 30 липня 15:00
Можемо отримати безкоштовні токени $L3 за те що тримаємо кошти на біржі, нам будуть доступні 3 пули:
▪️За L3
▪️За USDT
▪️За MNT
Без ризиків закидаємо любий актив в Launchpool, та отримуємо від 20$ до 100$ залежно від проекту, за тиждень, також можна перевірити Airdrop від Layer3 > тут
Саме безпечніше приймати участь за USDT щоб не втрачати на курсі монет L3 або ж MNT
📚Що потрібно робити:
▪️Йдемо на сторінку Launchpool
▪️Підтверлжуємо участь
▪️Та Закидаємо від 100$ до 2000$
▪️Кожен день отримуємо крипту на пасиві
⌛️Старт події 30 липня 15:00
❤4👍4🔥4⚡2💯1
Розділяємо 38.000$ від Bitget 🎯
Зразу 3 форми від Bitget, в яких ми можемо розділити 38.000$
▪️AVACN - призовий пул 10.000$, де кошти заберуть 500 користувачів в рандомному форматі, виконуємо соціалки > форма
▪️MONGY - призовий пул 20.000$, кошти заберуть 1000 користувачів в рандомному форматі, > форма
▪️Liquidium - Розділяємо 20.000 $LIQUIDIUMTOKEN, 1000 користувачів отримають нагороду в рандомному форматі, > форма
Зразу 3 форми від Bitget, в яких ми можемо розділити 38.000$
▪️AVACN - призовий пул 10.000$, де кошти заберуть 500 користувачів в рандомному форматі, виконуємо соціалки > форма
▪️MONGY - призовий пул 20.000$, кошти заберуть 1000 користувачів в рандомному форматі, > форма
▪️Liquidium - Розділяємо 20.000 $LIQUIDIUMTOKEN, 1000 користувачів отримають нагороду в рандомному форматі, > форма
❤6👍4🔥2💯2
Update по Over protocol 🌐
▪️Отримати Airdrop зможемо 3 вересня
▪️ Оголосили що найблищим часом будуть брити абузерів
▪️Запуск мережі в Mainnet планується 27 серпня
▪️ Оновлення по Overnode 30 серпня
▪️ Критерії Airdrop очікуємо 30 серпня
▪️ Натякнули на лістинг в першій половині вересня
- Бажаю насипу тим хто працює над цим проектом, мене ж побрили і сказали що я Sibil хоча в мене був лише один акаунт 🫠
▪️Отримати Airdrop зможемо 3 вересня
▪️ Оголосили що найблищим часом будуть брити абузерів
▪️Запуск мережі в Mainnet планується 27 серпня
▪️ Оновлення по Overnode 30 серпня
▪️ Критерії Airdrop очікуємо 30 серпня
▪️ Натякнули на лістинг в першій половині вересня
- Бажаю насипу тим хто працює над цим проектом, мене ж побрили і сказали що я Sibil хоча в мене був лише один акаунт 🫠
👍4🔥4❤3⚡2
Ось що нас очікує в осени 🍃
До речі за Catizen, практично всі авторитетні ресурси говорять що Airdrop літом ніхто не отримає, а будуть тягнути навпаки як Hamster Combat.
Також update по Elixir щоб не робити окремий пост. Сьогодні вони зробили снепшот за свій перший сезон Airdrop :)
До речі за Catizen, практично всі авторитетні ресурси говорять що Airdrop літом ніхто не отримає, а будуть тягнути навпаки як Hamster Combat.
Також update по Elixir щоб не робити окремий пост. Сьогодні вони зробили снепшот за свій перший сезон Airdrop :)
👍5❤3⚡2🔥2💯1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Обличчя ETH, віщає про крипту 🫠
Віталік Бутерін виступив на конференції в Токіо і розповів як бачить Ethereum через 10 років. Ethereum зосередиться на створенні додатків. Найуспішніші категорії включають: DeFi, DID (ENS), DAO і NFT.
Тепер коли куплятиму черговий ETH, буду згадувати це відео…
Віталік Бутерін виступив на конференції в Токіо і розповів як бачить Ethereum через 10 років. Ethereum зосередиться на створенні додатків. Найуспішніші категорії включають: DeFi, DID (ENS), DAO і NFT.
Тепер коли куплятиму черговий ETH, буду згадувати це відео…
👍4🔥3⚡2❤2💯1
Фармимо токени в Wizzwoods 🧙
Wizzwoods - Play to Earn гра в мережі TABI, серед підписників є Фаундер Berachain. Гра повинна об'єднувати мережі Berachain та TABIchain включно і TON, що має об'єднатись в міст між проектами, гра була на twitter але на днях її інтегрували в telegram
- Наша задача проста, активити в грі, прокачувати статую та в перспективі отримати токени $WIZZ, гра дуже популярна в twitter і до неї є інтерес, відповідно в перспективі токен будуть відкупляти і він буде коштувати більше чим пару копійок
📚Що потрібно робити:
▪️Йдемо в > telegram бот
▪️Виконуємо завдання "task" заробляємо монети купуємо ресурси
▪️качаємо рівні нашої землі, купуємо сундуки, з сундуків випадають маги
▪️Маги будуть добувати нам ресурси за них ми будемо покращувати нашу ферму
▪️Нажимаємо на "капелюх" отримуємо мага який буде нам збирати ресурси
▪️Апгрейдимо статую ведмедя грибами
Wizzwoods - Play to Earn гра в мережі TABI, серед підписників є Фаундер Berachain. Гра повинна об'єднувати мережі Berachain та TABIchain включно і TON, що має об'єднатись в міст між проектами, гра була на twitter але на днях її інтегрували в telegram
- Наша задача проста, активити в грі, прокачувати статую та в перспективі отримати токени $WIZZ, гра дуже популярна в twitter і до неї є інтерес, відповідно в перспективі токен будуть відкупляти і він буде коштувати більше чим пару копійок
📚Що потрібно робити:
▪️Йдемо в > telegram бот
▪️Виконуємо завдання "task" заробляємо монети купуємо ресурси
▪️качаємо рівні нашої землі, купуємо сундуки, з сундуків випадають маги
▪️Маги будуть добувати нам ресурси за них ми будемо покращувати нашу ферму
▪️Нажимаємо на "капелюх" отримуємо мага який буде нам збирати ресурси
▪️Апгрейдимо статую ведмедя грибами
👍3🔥3❤2💯2🐳1
💲USDT під 25% річних в самому гаманці телеграм
Щоб закинути, то в телеграм переходите в гаманець і там будуть бонуси, перший раз треба створити TON Space, зберігаєте сід фразу і закидуєте гроші ( зняти можна в любий момент )
• Я вже тримав недавно тут 3000 USDT під 50%, то була тимчасова акція і мені непогано капнуло TON за короткий період
• Після OKX треба буде переводити кудись гроші, щоб вони працювали, тож один з варіантів буде цей.
• Нажаль, щоб закинути в стейкінг треба пройти верифікацію в телеграмі і ліміт на акаунт 3000 USDT. Тож думаю над тим, щоб пройти на родичів і підготувати собі 5 акаунтів для роботи
Щоб закинути, то в телеграм переходите в гаманець і там будуть бонуси, перший раз треба створити TON Space, зберігаєте сід фразу і закидуєте гроші ( зняти можна в любий момент )
👍4🔥4❤2⚡2💯1
⚡️Забираємо нову ОАТ + 500 алмазів від StarryNift
StarryNift - це інтегрована ігрова платформа та маркетплейс, який забезпечує створення, інкубацію, аукціон та транзакцію NFT. Зібрали $10M від: Binance Labs, OKX Ventures, Alameda Research та інших.
Проект на честь партнерства з REVOX запустив роздачу нових FREE NFT на Galxe, яку ми можемо забрати, виконавши кілька завдань і отримати + 500 алмазів, чим потенційно збільшимо ретродроп.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на StarryNift
▪️Мінтимо Citizen Pass на сторінці
▪️Робимо "Daily Streak" на сторінці
▪️Регаємось у "Raffle Pool" використовуючи мережу opBNB на сторінці
▪️Голосуємо за роботів 5 роботів поспіль на сторінці
▪️Далі переходимо на Galxe
▪️Виконуємо інші соціалки
▪️Забираємо NFT
▪️Все як і раніше, пара простих завдань і отримуємо приємний бонус. Також не забуваємо про щоденні завдання на самому StarryNift
⏳Дедлайн: 12 серпня
StarryNift - це інтегрована ігрова платформа та маркетплейс, який забезпечує створення, інкубацію, аукціон та транзакцію NFT. Зібрали $10M від: Binance Labs, OKX Ventures, Alameda Research та інших.
Проект на честь партнерства з REVOX запустив роздачу нових FREE NFT на Galxe, яку ми можемо забрати, виконавши кілька завдань і отримати + 500 алмазів, чим потенційно збільшимо ретродроп.
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо на StarryNift
▪️Мінтимо Citizen Pass на сторінці
▪️Робимо "Daily Streak" на сторінці
▪️Регаємось у "Raffle Pool" використовуючи мережу opBNB на сторінці
▪️Голосуємо за роботів 5 роботів поспіль на сторінці
▪️Далі переходимо на Galxe
▪️Виконуємо інші соціалки
▪️Забираємо NFT
▪️Все як і раніше, пара простих завдань і отримуємо приємний бонус. Також не забуваємо про щоденні завдання на самому StarryNift
⏳Дедлайн: 12 серпня
❤5🔥4👍3⚡2💯1
❕Intel урізує витрати через обвал на 60% з початку 2024 року - чистий збиток компанії за підсумками першого півріччя склав $1.61 млрд.
Техногігант скоротить до 19 000 робочих місць та уріже капітальні витрати на 20% вже у 2024 році. Також Intel до 2026 року скоротить витрати на маркетинг та дослідження на "мільярди доларів".
Техногігант скоротить до 19 000 робочих місць та уріже капітальні витрати на 20% вже у 2024 році. Також Intel до 2026 року скоротить витрати на маркетинг та дослідження на "мільярди доларів".
❤7👍3🐳2🔥1💯1
🩸Чергова смута на ринку…
Genesis Trading перевела BTC на 2,12 $ млрд і ETH на $838 млн на кілька адрес за останні 3 дні
Суд зобов'язав Genesis повернути 77% активів клієнтам на суму $3 млрд у справі про ліквідацію компанії
Genesis Trading перевела BTC на 2,12 $ млрд і ETH на $838 млн на кілька адрес за останні 3 дні
Суд зобов'язав Genesis повернути 77% активів клієнтам на суму $3 млрд у справі про ліквідацію компанії
❤4🔥3⚡2👍1🐳1
🇰🇷Введення податків на крипту у Південній Кореї відкладено до 2028 року
https://www.theblock.co/post/305206/south-korea-proposes-pushing-back-crypto-gains-taxation-to-2028
https://www.theblock.co/post/305206/south-korea-proposes-pushing-back-crypto-gains-taxation-to-2028
❤4👍4🐳2⚡1🔥1
🫠Розіграш від Liquidswap та Spotlight на біржі KuCoin
Liquidswap — топ 1 DEX біржа на блокчейні Aptos. В пректу вже більше 1 млн активних користувачів, загальний TVL складає понад 60 млн
Проект залучив 10.5 млн інвестицій від топових фондів: Pantera Capital, Lightspeed, Faction та інших
Також запустили розіграш в боті на 20.000$ за прості завдання і без вкладень
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо в БОТ
▪️Вводимо гаманець Aptos
( можна Petra або Martian )
▪️Робимо три підписки
▪️За бажанням запрошуємо дразів за своїм посиланням
Liquidswap — топ 1 DEX біржа на блокчейні Aptos. В пректу вже більше 1 млн активних користувачів, загальний TVL складає понад 60 млн
Проект залучив 10.5 млн інвестицій від топових фондів: Pantera Capital, Lightspeed, Faction та інших
Також запустили розіграш в боті на 20.000$ за прості завдання і без вкладень
📚Що потрібно робити:
▪️Переходимо в БОТ
▪️Вводимо гаманець Aptos
( можна Petra або Martian )
▪️Робимо три підписки
▪️За бажанням запрошуємо дразів за своїм посиланням
🔥5❤3👍2💯2🐳1