хавфсизлиги маркази Матбуот хизмати
Фармацевтика маҳсулотлари хавфсизлиги маркази Лицензиялаш ва назорат қилиш бошқармаси томонидан лицензиятлар рўйхати бўйича маълумотлар янгиланди.
Бу ҳақида қўйидаги ҳаволалар орқали Марказ веб-сайтида танишишингиз мумкин:
👍 Дори воситаларини ишлаб чиқариш, дори воситаларини тайёрлаш, дори воситаларини улгуржи реализация қилиш учун амал қилиш муддати тугаган лицензиялар рўйхати;
👍 Дори воситаларини ишлаб чиқариш, дори воситаларини тайёрлаш, дори воситаларини улгуржи реализация қилиш учун лицензияни амал қилиш муддатини вақтинча тўхтатиб турган юридик шахслар рўйхати;
👍 Дори воситаларини ишлаб чиқариш, дори воситаларини тайёрлаш, дори воситаларини улгуржи реализация қилиш учун ўз ҳоҳшига кўра лицензияни тугатган юридик шахслар рўйхати;
👍 Дори воситалари ва тиббий буюмларни чакана реализация қилиш учун амал қилиш муддати тугаган лицензиялар рўйхати;
👍 Дори воситалари ва тиббий буюмларни чакана реализация қилиш учун ўз ҳоҳшига кўра лицензияни тугатган юридик шахслар рўйхати;
👍 Дори воситалари ва тиббий буюмларни чакана реализация қилиш учун лицензияни амал қилиш муддатини вақтинча тўхтатиб турган юридик шахслар рўйхати;