🔥Традиційно УПЛ спільно із нашим преміумпартнером, компанією VBET Ukraine, проводить голосування за підсумками ігрового місяця.

👉 Спочатку ми опитуємо спортивні видання та журналістів, які визначають четвірки номінантів, а слідом за ними голосують вболівальники.

У цьому місяці своїх претендентів назвали: Sport ua, Футбол 24, UA-Футбол, FootBoom, Sport Arena, Артур Валерко (Український футбол), Олександр Озірний (sport-express ua) та коментатор Андрій Столярчук.

Голосування триватиме до 09.04 (10:00).

Підписатись на телеграм-канал УПЛ 💙
Please open Telegram to view this post
🖤«Зоря» - «Динамо»🤍 Стартові склади

⛳️ У Києві все готово до перенесеного матчу 6-го туру VBET Ліги між 🖤«Зорею» та «Динамо»🤍! Гра розпочнеться о 15:30 🕒

З яким рахунком завершиться поєдинок? 🧐

📸 @DynamoKyiv

📺 Цей матч можна переглянути на телеканалі «2+2»

🤍«Динамо» веде з рахунком 2-0 після першого тайму в матчі з «Зорею»🖤

🤍«Динамо» у номінально виїзному поєдинку здобуло впевпену перемогу над «Зорею»🖤

Голи: О. Андрієвський 7', В. Кабаєв 22', В. Бражко 67'

«Ворскла» вийшла до фіналу Кубка України, де зустрінеться із «Шахтарем»! 🏆🇺🇦

Підопічні Сергія Долганського мінімально обіграли «Полісся» завдяки голу Мякушка на 45-й хвилині зустрічі.

⛳️Фінал відбудеться 15-го травня на стадіоні «Авангард» у Рівному.

🔥 «Рух» очолив рейтинг наймолодших команд світу!

Міжнародний центр спортивних досліджень CIES Football Observatory розраховував кількість хвилин, які провели на полі гравці віком до 21-го року в 61-ій лізі світу.

🥇Лідером у цьому рейтингу став львівський «Рух» з показником 52,4%.

🏆«Жовто-чорні» знаходяться на 5-му місці у турнірній таблиці VBET Ліги!

🔥Він знову це зробив у найнеобхідніший момент!

🦸Голкіпер «Ворскли» у півфіналі Кубку України проти «Полісся» потягнув пенальті на 81-й хвилині за мінімальної переваги полтавчан.

🧤Раніше Ісенко в сезоні 2019/20 у півфіналі Кубку відбив 3 пенальті в післяматчевій серії у матчі проти «Маріуполя» та вивів «Ворсклу» до фіналу турніру!

👏Матч 22-го туру проти «Зорі» став для капітана «Металіста 1925»💛 Артема Габелка 100-м в УПЛ!💙

Усі матчі Габелок провів у складі двох клубів: «Ворскли» - 34 та «Металіста 1925» - 66.

🏆 Дебютна гра Артема в УПЛ відбулася 25 липня 2018 року в складі полтавської команди у гостьовій грі проти «Динамо», яка завершилася поразкою (0:1). В активі Габелка 5 голів у Чемпіонатах.

Вітаємо з підкоренням великої позначки та бажаємо не зупинятися на досягнутому! 🙌

Сьогодні стартує 23-й тур VBET Ліги! 🏆🇺🇦

За кого вболіватимете? 🙌

❤️«Верес» - «Оболонь»🍻: матч між прямими конкурентами у боротьбі за виживання в УПЛ!💙

Як думаєте, хто переможе? 🤔

👉Цікаві факти про матч:

✔️ «Верес» на своєму полі пропускає голи в чемпіонаті впродовж 7-ми ігор – 16 м’ячів;
✔️ гравці «Оболоні» з 11 листопада минулого року більше одного голу за гру в чемпіонаті не забивають;
✔️ 20-й «сухий» матч УПЛ може провести Артем Кичак («Оболонь»).

🔥Стартує черговий тур УПЛ, а разом із ним триває наш великий збір Ліга Аеророзвідки 3.0!

👉 Разом із 1+1 Media збираємо для фонду «Повернись Живим» 48 млн грн на мобільні пункти управління БпАК. Саме такі розвідувальні комплекси допомагають максимально точно і влучно наводити вогневе ураження на ворогів!

‼️Хочеш більше яскравих відосів з палаючою технікою окупантів? Переходь за посиланням і підтримуй збір від імені улюбленого клубу (також можна закинути свою копійочку кнопкою «підтримати всіх»).

🤩На даний момент зібрано вже понад 2,5 млн грн! Особливо хочемо подякувати Гуманітарній Новій Пошті за неймовірний внесок у 1 млн грн! Друзі, ви неймовірні!🙀

🇺🇦 Але попереду у нас ще багато роботи, тож любі вболівальники, не забуваємо донатити і наближати нашу перемогу:

Всім привіт із рівненського «Авангарду» ! 👋

⛳️ Матч між ❤️«Вересом» та «Оболонню»🍻 відкриває програму 23-го туру VBET Ліги! Зустріч розпочнеться о 15:30🕒

Звідки спостерігатимете за грою?🙌

📸 @veresclub

📺 Цей та інші матчі 23-го туру VBET Ліги можна переглянути на UPL TV! Повний список провайдерів можна дізнатися на нашому сайті upl.ua !

🧨7 днів вільного доступу для нових користувачів до пакету Преміум HD на Київстар ТБ (окрім категорії Покупка) за промокодом UPL2024 📲