upl.ua
Друзі, УПЛ спільно з фондом «Повернись живим» і 1+1 media запускає проєкт «Ліга аеророзвідки 3.0» 💪🇺🇦

У межах благодійної ініціативи плануємо зібрати 48 000 000 гривень на 16 спеціально обладнаних мобільних пунктів управління безпілотними авіаційними комплексами.

🫶Ви можете підтримати збір від імені свого улюбленого клубу за посиланням:

Ваш внесок конвертується в необхідне українським воїнам обладнання та неодмінно наблизить омріяну Перемогу.

ℹ️ Крім сайту «Повернись живим», ми будемо акумулювати кошти під час трансляцій всіх футбольних матчів Української Прем'єр-Ліги (УПЛ), які триватимуть до 25 травня 2024 року. Матчі транслюватимуть телеканали UPL TV, 2+2, УНІАН, а також спортивний Digital-проєкт — FootballHub.
🧤Голкіпер 🌾«Колосу» К. Фесюн провів 10-й «сухий» матч в поточному сезоні VBET Ліги!🔥🤩

🟣 80-й матч Олега Дулуба біля керма різних клубів УПЛ у всіх турнірах;
🟢 безпрограшна серія «Полісся» в Чемпіонаті триває 11 ігор: 5 перемог та 6 нічиїх, а нічийна – 4 матчі.

#упл #vbetліга #полісся #лнз
До уваги глядачів UPL TV!💙

❗️У разі оголошення повітряної тривоги, деякі матчі можуть бути відкладені або перервані, через що виникає зміщення у сітці мовлення.

📺На жаль, кабельний лінійний телеканал не може транслювати декілька матчів одночасно. Саме тому, у разі зміщення програми передач через повітряну тривогу, кабельний телеканал транслюватиме у прямому ефірі лише наступний матч, який заплановано за розкладом. Перерваний/відкладений матч, що змістився у сітці, у прямому ефірі можна буде переглянути на ОТТ платформах, що підтримують трансляцію додаткових сабканалів.

👉Для цього вам потрібно зайти на обрану ОТТ платформу та знайти у відповідному розділі телеканали UPL TV 1 / 2 / 3 / 4 або клікнути на банер відповідного матчу.

Приємного перегляду і мирного неба без тривог!💙💛
❗️До уваги вболівальників за кордоном!

🌐 Перелік міжнародних OTT-платформ на яких ви можете дивитись матчі Української Прем'єр-ліги!💙

✔️LaLiga+: весь світ (окрім країн-агресорів)

✔️OneFootball: весь світ (окрім країн-агресорів)

✔️PANDA Interactive: США, Канада, Велика Британія

✔️GoNet: Євросоюз

✔️Setanta Sports: Грузія, Молдова
🐺«Полісся» - «ЛНЗ»💜Стартові склади

Всім вітання з Житомира!👋

Сьогодні тут відбудеться стартовий поєдинок 19-го туру VBET Ліги між🐺 «Поліссям» та «ЛНЗ» 💜. Початок о 18:00 🕧

📸 @fcpolissya

🎥 Цей та інші матчі 19-го туру VBET Ліги можна переглянути на UPL TV! Повний список провайдерів можна дізнатися на нашому сайті upl.ua !

Дивіться УПЛ та підтримуйте улюблену команду! 💙💛

This media is not supported in your browser
Реакція редакції УПЛ, коли на наш канал підписався 2000-й підписник 😎
Гол Дениса Олійника на 90+3' хвилині зустрічі приніс перемогу 💜«ЛНЗ» над «Поліссям»🐺

Ваші враження від перегляду гри?🤔

🔥Півзахисник 💜«ЛНЗ» Денис Олійник вирішив долю матчу в компенсований час та перервав безпрограшну серію «Полісся»🐺 в УПЛ, яка тривала 11 ігор!

Як вам кінцівка матчу в Житомирі? Пишіть в коментарях👇

Media is too big
⚽️ Переможний гол Дениса Олійника у ворота «Полісся»!

#упл #vbetліга #лнз
💙Пресслужба Української Прем’єр-Ліги поспілкувалася із головним тренером 🦊«Минаю» Желько Любеновічем про трансферну кампанію взимку, перший офіційний матч цьогоріч, а також про прийдешню гру проти «Металіста 1925»💛

#упл #vbetліга #минай
📍Матч 🤍«Динамо» - «Чорноморець»⚓️ вже сьогодні!

Як думаєте, хто переможе!? 🤔

👉Цікаві факти про поєдинок:

🔵 переможна серія «Динамо» в Чемпіонаті триває 5 матчів;
⚪️ Роман Григорчук проведе 150 матч біля керма «Чорноморця» в УПЛ;
🔵 гольова серія Владислава Ваната («Динамо») триває в УПЛ 3 матчі (4 голи);
⚪️ «Чорноморець» в гостях пропускає голи впродовж 8 ігор, а не перемагає – в 4: нічия та 3 поразки.