269 videos
6 files
2.79K links
🔹 Зворотній зв'язок: @UkrSportsBase
💪🏻⚡️Завершували чемпіонат Європи з армреслінгу змагання серед дорослих спортсменів

💙💛 І тут Україна не залишилася без нагород.

🔹Ліва рука

🥇Чемпіоном став Олег Жох.

🥈 Микола Бурко - срібний призер.

🥉 Бронзові нагороди здобули: Євген Вакула, Вадим Стецюк, Адам Кузло, Ліна Деменко, Лілія Занько, Руслана Кулик.

🔸Права рука

🥉Бронзовими призерами стали: Вероніка Галаган, Микола Бурко, Лілія Занько, Вадим Стецюк.

📸 ФАУ

#армреслінг | @ukrsportbase
🥋🔥 Молодіжна збірна України з самбо повертається з нагородами з чемпіонату Європи, що відбувся у Сербії, слідом за дорослою

7 нагород здобули юніори (18 - 20 років).

🥇 Чемпіонкою стала Ангеліна Величко (до 80 кг)

🥈 Срібні призери: Катерина Мартиненко (до 54 кг), Діана Тулунжи (до 65 кг), Валентина Арутюнова (до 72 кг), Ярослав Михалюк (до 88 кг).

🥉 Бронзові медалісти: Анастасія Сикіш (до 50 кг), Наталія Набокова (понад 80 кг).

🏆🥈 Юніорки стали другими у командному заліку.

🤩 Успішно виступили на ЧЄ і юнаки та дівчата (16-18 років).

🥇 На найвищу сходинку п'єдесталу піднімалися Віолетта Кумечко (до 59 кг), s Антон Додон (до 53 кг).

🥈 Віцемпеіонами стали: Софія Гречка (до 50 кг), Валерія Каніковська (до 65 кг), Ангеліна Мандрика (до 72 кг), Володимир Свідрак (до 71 кг), Євген Макаров (до 79 кг).

🥉 Бронзові призери: Валерія Вальченко (до 47 кг), Вероніка Чернуха (до 54 кг), Діана Луцяк (до 80 кг), Вікторія Циган (понад 80 кг), Богдан Забродський (до 98 кг).

🏆🇺🇦 Дівчата посіли другу позицію🥈 у командному заліку, юнаки - третю🥉.

📸 Національна федерація самбо України

#самбо | @ukrsportbase
⛵️🇺🇦 Українські яхтсмени - серед призерів етапу Кубка Європи у класах ILCA, що відбувся у Швейцарії

🥇🥇 В ILCA 4 переміг у загальному заліку Семен Сокол. Також він став найкращим серед спортсменів до 18 років.

🔥 Дві українки - на найвищих позиціях серед жінок - у ILCA 6.

🥇🥈 Першою тут стала Софія Науменко, другою - Аліна Шаповалова.

🥇🥉 У основній категорії так само перемогла Науменко, Шаповалова - бронзова призерка.

🥇 Аліна також очолила залік дівчат до 19 років.

🥇 Золото в класі ILCA 7 - у Оскара Мадоніча.

🥇🥈 У категорії U-21 першим став Семен Хащина, другим - Назар Артюх.

📸 EurILCA

#вітрильний_спорт | @ukrsportbase
🏋️🔥 Доросла збірна з паверліфтингу тріумфувала на чемпіонаті Європи

🥇🥇🥇🥈Чемпіонкою у вазі до 47 кг з результатом 461,5 кг (рекорд Європи) стала Тетяна Біла. Українка здобула золото з рекордом Європи (191,5 кг) у присіданні та жимі лежачи і срібло - у тязі.

🥇🥇🥈🥈У категорії до 52 кг Анастасія Дерев’янко стала першою у присіданні, другою у жимі і тязі та чемпіонкою у триборстві (480 кг).

🥇🥇🥇🥇🥇🥉Сума 605 кг стала переможною для Лариси Соловйової (до 63 кг). Також вона здобула золото жимі та тязі, а у присіданні - бронзову медаль. Соловйова очолила і абсолютний залік.

🥇🥈🥈🥈Дар‘я Русаненко (до 84 кг) стала другою у всіх вправах, а у сумі (653,5 кг) піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу.

🥇🥇🥈🥉Валентина Загоруйко у вазі понад 84 кг - чемпіонка у присіданні та тязі, у жимі посіла 3 місце, а у сумі стала другою (662,5 кг).

🥉Катерина Муляр (до 76 кг) - бронзова призерка у тязі.

🥇🥇🥇🥇🥈🥈🥈🥈У вазі до 93 кг Володимир Рисєв став чемпіоном у сумі (1027,5 кг), присіданні та тязі, другий у цих вправах - Костянтин Мусієнко. У жимі Рисєв здобув срібло, Мусієнко переміг. Також на рахунку Володимира світові рекорди серед ветеранів першої вікової групи. Костянтин став другим у триборстві (1020 кг).

🥇🥈На таких же позиціях вони і в абсолютній вазі.

🥇🥇🥇🥈У вазі до 120 кг золото у триборстві (1092,5 кг), присіданні та жимі у Данила Ковальова, тягу він закінчив другим.

🥇🥇🥇🥈Такий самий медальний результат за вправами і у Андрія Шевченка (120+ кг), також він став чемпіоном Європи (1130 кг).

🥇🥇🥈🥉🥉🥉Віктор Лесковець - срібний призер (1033 кг), а Сергій Білий - бронзовий (1025 кг) у вазі до 105 кг. Віктор також переміг у жимі зі світовим рекордом (325,5 кг), а Сергій - у тязі, а в інших вправах став третім.

🥇🥈🥈🥉Повний комплект нагород у вправах здобув Олександр Агаджанян (до 59 кг) та посів другу позицію у сумі (555 кг).

🥈Андрій Степанов
став другим у присіданні до 74 кг.

🏆🇺🇦💪🏻 Чоловіча і жіноча збірні стали найкращими у командному заліку!

📸 НФПУ

#паверліфтинг
🚣🇺🇦 Українські параканоїсти здобули дві нагороди на чемпіонаті світу в угорському Сегеді

💙💛 Загалом у світовій першості брали участь шестеро наших представників серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

🥇У класі VL3 на дистанції 200 м захистив титул чемпіона світу Владислав Єпіфанов, що здобував тут золото і торік.

🥈 На цій же дистанції у класі KL1 призеркою стала Марина Мажула. У фіналі вона фінішувала за представницею Чилі і виборола срібну медаль ЧС.

📸 НКСІУ

#параспорт #веслування | @ukrsportbase
🔥🏅Жіноча збірна України двічі піднімалася на п'єдестал командного чемпіонату світу із шашок-100, що завершився в Португалії

🥈У рапіді українки набрали 7 очок, поступившись одним пунктом переможницям у цій дисципліні - команді Польщі. Наші ж шашкістки стали другими.

🥈 Срібло в української команди і у бліці. Тут так само випередили наших представниць польки.

У класичній грі українки у підсумку посіли п'яту позицію.

💙💛 У складі збірної медалістками стали: Вікторія Мотрічко, Ольга Балтажи, Олена Коротка, Юлія Макаренкова та Людмила Литвиненко.

📸
Соцмережі

#шашки | @ukrsportbase
🏃‍♀️⚡️ Анна Рижикова переможно відкриває сезон на дистанції 400 метрів із бар'єрами

📌 Українська бігунка стартувала на челенджері в межах світового легкоатлетичного туру в Італії.

🥇 На дистанції 400 м із бар'єрами Анна першою перетнула фінішну лінію з результатом 55,83 м. До трійки лідерів також увійшли дві італійки.

🔜 У неділю, 19 травня, Рижикова разом із Вікторією Ткачук на цій же дистанції візьме участь в етапі Діамантової ліги в Рабаті.

#теніс | @ukrsportbase
🤼‍♂️🔥 Збірна України з греко-римської боротьби тріумфувала на міжнародному турнірі серед спортсменів до 17 років в Бухаресті🇷🇴

💥 Юні борці здобули 16 нагород.

🥇Чемпіонами стали: Герман Басараб (45 кг), Богдан Макаровець (48 кг), Назарій Бабінський (51 кг), Вадим Матрос (60 кг), Владислав Покотило ( 65 кг), Іван Янковський (110 кг).

🥈 Віцемпіони турніру: Максут Султанов (51 кг), Вацлав Вашедський (60 кг), Олександр Бударєв (65 кг).

🥉 Бронзові призери: Денис Кірик (45 кг), Данило Сущенко (55 кг), Денис Середін (55 кг), Кирило Шнирьов (71 кг), Владислав Солодчук (80 кг), Тимофій Химиця (91 кг), Валерій Джибу (110 кг).

🏆🇺🇦 Україна перемогла в загальнокомандному заліку!

📸 Федерація греко-римської боротьби України

#боротьба | @ukrsportbase
⛵️🏆 Юні українські яхтсмени потішили результатами виступів на регатах у класі "Оптиміст" в Італії

🥇🥉 Роман Вєвєнко у змаганнях у складі свого клубу став третім у дивізіоні А та переміг у своїй віковій групі.

🔥 На іншому турнірі вкотре на подіум зійшла Ольга Лубянська.

🥇 Юна українка фінішувала четвертою у загальному заліку дивізіону А, проте стала найкращою серед дівчат.