253 videos
6 files
2.66K links
🔹 Зворотній зв'язок: @UkrSportsBase
🔥👏🇺🇦Двоє українських стрибунів перемогли на міжнародних легкоатлетичних турнірах

🥇🇸🇪"Висотник" Андрій Проценко розпочав зимовий сезон у Швеції на змаганнях у межах світового легкоатлетичного туру. Українець став єдиним, хто взяв висоту 2,20 м, до того ж із першої спроби і виграв змагання. Далі він штурмував 2,25 м, проте ця висота йому не підкорилася.

8️⃣На цьому ж турнірі у бігу на 60 м змагалася Вікторія Ратнікова, втім із результатом 7,52 с у фіналі фінішувала восьмою.

🥇🇩🇪У Німеччині першим у змаганнях зі стрибків із жердиною став Ілля Кравченко. Українець переміг із результатом 5,30 м, це його найкращий результат сезону.

🥲Свою перемогу він присвятив другові, легкоатлету Володимиру Андрощуку, який загинув, захищающи Україну, під Бахмутом.

#бадмінтон | @ukrsportbase
🤺🔥Ще чотири нагороди здобули юні українські шпажисти у другий день Європейського кадетського циклу з фехтування у грецьких Салоніках🇬🇷

🥉🥉В особистих змаганнях дівчат Поліна Спиридонова та Устіна Огон у півфіналі програли представницям Ізраїлю і стали бронзовими призерками.

🥇🥈Золото у командній першості серед хлопців розіграли між собою дві українські команди. Чемпіоном стала команда у складі Максима Гули, Дениса Лаврентьєва, Кирила Лепканича і Максима Перчука. У фінальному поєдинку вони перемогли другу команду, за яку фехтували Арсеній Прокоф’єв, Мирон Дурневич, Максим і Олег Микитенки, з рахунком 45:30.

🏆Таким чином українська команда виборола на цих змаганнях вісім нагород: три золоті, дві срібні та три бронзові.

📸Національна федерація фехтування України

#фехтування | @ukrsportbase
🔥🏊‍♂️ Десять нагород виборюють українські плавці на «Euro Meet 2023»

🇱🇺 В Люксембурзі завершився вже 23-й турнір з плавання «Euro Meet». На цьому турнірі збірна України виграла 3 «золоті», 2 «срібні» та 5 «бронзових» нагород.

#плавання | @ukrsportbase
🇺🇦🎾 Віталій Сачко у фіналі кваліфікації Челенджера в Кобленці (Німеччина) обіграв росіянина Алібека Качмазова і вийшов до основної сітки турніру: 6-4, 6-3

💪Після гри Віталій відмовився тиснути руку представнику країни-агресора

#теніс | @ukrsportbase
🚴🇺🇦Ще три бронзові медалі здобули українські велотрековики на міжнародних рейтингових змаганнях у Польщі🇵🇱

🥉🥉Максим Васильєв став третім у групових перегонах із вибуттям, а також у медісоні разом із Валентином Кабашним.

🥉Також маємо медаль і у жіночому медісоні, її вибороли Анна Колижук і Ксенія Федотова.

🏆Загалом українська збірна на цьому турнірі має у своєму доробку чотири бронзові нагороди.

#велоспорт | @ukrsportbase
🔥💪🇺🇦Український стронгмен Валерій Газаєв здобув перемогу на другому етапі Кубка Європи із богатирського багатоборства у вазі до 105 кг у Грузії🇬🇪

👏Українець встановив два особистих та один рекорд України.

✍️Газаєв зафіксував такі результати у вправах: підняття Зерхера - 242 кг (новий рекорд України у середній вазі до 105 кг); строгий жим Акселя стоячи - 125 кг (особистий рекорд); богатирська тяга RAW - 300 кг.

🏆У сумі триборства він став першим із сумою 667 кг.

#стронгмен | @ukrsportbase
⚡️🥈Юлія Чумаченко стає срібною призеркою змагань зі стрибків у висоту у Чехії🇨🇿

На легкоатлетичному турнірі у межах світового туру українка стала другою із результатом 1,87 м. Наступна висота - 1,90 м - їй не підкорилась.

🇺🇦🎾Сьогодні українські тенісисти вдало стартували на турнірах в Таїландіта Іспанії

🏆WTA 250 - Hua Hin, Thailand

👊Марта Костюк (Україна, 5 сіяна) - Лян Еньшуо (Китайський Тайбей, Q) 6-7(7), 6-3, 6-0

🤜Даяна Ястремська (Україна) - Моюка Утідзіма (Японія) 6-3, 6-7(3), 6-2

🏆ATP CH75 - Tenerife, Spain

🔥Олексій Крутих (Україна) - Лоренцо Джустіно (Італія, LL) 6-2, 6-0

⚡️Офіційно: Ілля Забарний - гравець «Бормута»

💙 ➡️ 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

За повідомленнями різних інсайдерів сума трансферу становить 23-27 мільйонів євро, плюс 20% від наступного перепродажу гравця!

#футбол | @ukrsportbase
⚡️ 🇺🇦Жіноча збірна України з флорболу стартує в кваліфікації до Чемпіонату світу

🏑 Від 1 до 4 лютого в Італії дівчата зіграють 4 матчі у групі.

👊До наступного раунду пройдуть по 3 найкращі команди з кожної групи

🖊️Стежити за результатами можна на сайті https://floorball.sport/ або в Instagram Федерації флорболу України

#флорбол | @ukrsportbase
🥋🏆Дві українські каратистки отримали титул Grand Winner 2022

🔥Всесвітня федерація карате нагороджує ним найкращих спортсменів за категоріями, які набрали найбільшу кількість балів на етапах прем'єр-ліги за результатами сезону. Переможці мають право носити кімоно із золотою вишивкою на плечах на всіх змаганнях Karate 1-Premier League нового сезону.

💙💛Тож за підсумками 2022 року цей почесний титул отримали дві українські каратистки.

👌У ваговій категорії до 55 кг - Анжеліка Терлюга, яка вже вчетверте отримує таке високе визнання. Торік на етапах прем'єр-ліги вона здобула 4 нагороди.

👍У категорії до 61 кг відзначили Аніту Сєрьогіну, яка тричі привозила медалі із цих змагань минулого року.

👏Вітаємо наших каратисток і бажаємо подальших перемог і титулів!!!