💸 Вже 6 місяців, як Укрпошта видає разову фінансову допомогу від держави українцям, які виїжджають із зон бойових дій.
⠀
У жовтні понад 10 млн грн отримали 4,3 тис. пасажирів евакуаційних потягів. Традиційно виплати здійснювалися у Дніпрі, Львові, Кропивницькому та Хмельницькому, бо саме туди найчастіше евакуювалися українці. З листопада Тернопіль замінює Кропивницький у переліку населених пунктів, де можна розраховувати на фінансову допомогу.
⠀
Укрпошта у співпраці з Укрзалізницею та Мінреінтеграції й надалі підтримуватимуть усіх, кому довелося покинути свої домівки.
⠀
🤲 Лише спільно ми подолаємо труднощі та переживемо цей складний травматичний досвід. Тож піклуймося одне про одного, бо зараз це як ніколи важливо.
⠀
У жовтні понад 10 млн грн отримали 4,3 тис. пасажирів евакуаційних потягів. Традиційно виплати здійснювалися у Дніпрі, Львові, Кропивницькому та Хмельницькому, бо саме туди найчастіше евакуювалися українці. З листопада Тернопіль замінює Кропивницький у переліку населених пунктів, де можна розраховувати на фінансову допомогу.
⠀
Укрпошта у співпраці з Укрзалізницею та Мінреінтеграції й надалі підтримуватимуть усіх, кому довелося покинути свої домівки.
⠀
🤲 Лише спільно ми подолаємо труднощі та переживемо цей складний травматичний досвід. Тож піклуймося одне про одного, бо зараз це як ніколи важливо.
📖 Перейдемо відразу до суті: з 08.11 до 10.11 доставка Укрпоштою замовлень з Книгарні «Є» — безплатна.
⠀
Не баріться — дивіться, яке розмаїття книжок пропонує онлайн-магазин: bit.ly/Book_Ye
⠀
Замовляйте новинки, на які ви чекали, й бестселери, що про них говорить весь світ, та забирайте посилку у найближчому відділенні 📦
⠀
Не баріться — дивіться, яке розмаїття книжок пропонує онлайн-магазин: bit.ly/Book_Ye
⠀
Замовляйте новинки, на які ви чекали, й бестселери, що про них говорить весь світ, та забирайте посилку у найближчому відділенні 📦
Українці вибрали найкращий ескіз до поштової марки «З Різдвом Христовим та Новим роком!» 🎄
Більшість із вас зворушила ілюстрація «Роз’єднані війною», що створена 11-класницею з прифронтового Миколаєва Валерією Михайловою. На ескізі зображено дівчину й українського військового, які зустрічають свято нарізно: вона — на самоті, він — на лінії вогню.
Неспроста саме ця ілюстрація стала лідеркою онлайн-голосування. Нині мільйони тих, які несуть у собі біль розлуки з коханими. І мільйони тих, яким залишається лиш подумки обіймати їх крізь міста. І мільйони тих, які омріюють тихий та цілющий 2023-й рік для України й кожного з нас 😌
Друге місце ви віддали ескізу з українським військовим та колядниками авторства Олександра Охапкіна, заслуженого художника України, який працює в галузі іконопису. Третє — з сім’єю, яка возз’єдналася, що його створила Ірина Бабенко.
✨ Нова різдвяна поштова марка буде випущена у грудні. Планується доопрацювання ескіза згідно з пропозиціями учасників онлайн-голосування. Дочекайтеся!
Більшість із вас зворушила ілюстрація «Роз’єднані війною», що створена 11-класницею з прифронтового Миколаєва Валерією Михайловою. На ескізі зображено дівчину й українського військового, які зустрічають свято нарізно: вона — на самоті, він — на лінії вогню.
Неспроста саме ця ілюстрація стала лідеркою онлайн-голосування. Нині мільйони тих, які несуть у собі біль розлуки з коханими. І мільйони тих, яким залишається лиш подумки обіймати їх крізь міста. І мільйони тих, які омріюють тихий та цілющий 2023-й рік для України й кожного з нас 😌
Друге місце ви віддали ескізу з українським військовим та колядниками авторства Олександра Охапкіна, заслуженого художника України, який працює в галузі іконопису. Третє — з сім’єю, яка возз’єдналася, що його створила Ірина Бабенко.
✨ Нова різдвяна поштова марка буде випущена у грудні. Планується доопрацювання ескіза згідно з пропозиціями учасників онлайн-голосування. Дочекайтеся!
Завтра, 9 листопада, об 11:00 за київським часом ми пишемо радіодиктант національної єдності ✍️
⠀
«Радіодиктант — це ще одна можливість зв’язати докупи всіх нас. Написання цього року радіодиктанту матиме особливий присмак. У цьому буде певна гіркота, але й одночасно відчуття світла в кінці тунелю. І ми всі разом до нього йдемо», — зазначила авторка цьогорічного тексту, українська письменниця та режисерка Ірина Цілик.
⠀
🎙 Радіодиктант звучатиме на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура. Наживо транслюватиметься на телеканалах та диджитал-платформах Суспільного Мовлення. Долучитися можна буде у застосунку Дія. Читатиме його народна артистка і Герой України, актриса театру й кіно Ада Роговцева.
⠀
📮 Якщо ви хочете, щоб ваш текст перевірили фахівці, ви можете надіслати паперового листа Укрпоштою на адресу: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.
⠀
«Радіодиктант — це ще одна можливість зв’язати докупи всіх нас. Написання цього року радіодиктанту матиме особливий присмак. У цьому буде певна гіркота, але й одночасно відчуття світла в кінці тунелю. І ми всі разом до нього йдемо», — зазначила авторка цьогорічного тексту, українська письменниця та режисерка Ірина Цілик.
⠀
🎙 Радіодиктант звучатиме на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура. Наживо транслюватиметься на телеканалах та диджитал-платформах Суспільного Мовлення. Долучитися можна буде у застосунку Дія. Читатиме його народна артистка і Герой України, актриса театру й кіно Ада Роговцева.
⠀
📮 Якщо ви хочете, щоб ваш текст перевірили фахівці, ви можете надіслати паперового листа Укрпоштою на адресу: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.
👟 На старт! Увага… Відтепер замовлення з MEGASPORT ми доставляємо безкоштовно!
⠀
У каталозі — трендовий спортивний одяг, взуття й аксесуари таких світових брендів, як Nike, Puma, Anta, New Balance, Converse, Champion, Reebok: bit.ly/MEGASPORT
⠀
Останні роки докорінно змінили підхід до моди, і комфорт став основною вимогою повсякденного гардероба. Купуйте:
⠀
• бавовняні костюми, бо у них зручно і в кав’ярні, і на прогулянці, і в сховищі (ніде правди діти);
• термобілизну, щоб зігрітися, коли морозно;
• пуховик, бо зима ось-ось, тощо.
⠀
Тож кидайте до кошика бажане, оплачуйте замовлення, вибирайте доставку Укрпоштою та забирайте посилку у найближчому відділенні 📦
⠀
У каталозі — трендовий спортивний одяг, взуття й аксесуари таких світових брендів, як Nike, Puma, Anta, New Balance, Converse, Champion, Reebok: bit.ly/MEGASPORT
⠀
Останні роки докорінно змінили підхід до моди, і комфорт став основною вимогою повсякденного гардероба. Купуйте:
⠀
• бавовняні костюми, бо у них зручно і в кав’ярні, і на прогулянці, і в сховищі (ніде правди діти);
• термобілизну, щоб зігрітися, коли морозно;
• пуховик, бо зима ось-ось, тощо.
⠀
Тож кидайте до кошика бажане, оплачуйте замовлення, вибирайте доставку Укрпоштою та забирайте посилку у найближчому відділенні 📦
У листопаді ми запустили ще 64 пересувних відділення 🚖
⠀
🧐 Коротко у цифрах: +4 новенькі автівки на Хмельниччині (загалом — 106), +29 на Житомирщині (загалом — 123) та +31 на Полтавщині (загалом — 130).
⠀
Та за начебто сухими фактами — можливість для кожного отримувати якісний сервіс, зокрема йдеться про тих, хто живе у невеличких українських селах:
⠀
🔹 відправляти посилки по Україні та за кордон;
🔹 отримувати пенсії й інші виплати;
🔹 забирати відправлення від близьких та замовлення з інтернет-магазинів і аптек;
🔹 оплачувати комунальні послуги;
🔹 оформлювати передплату на журнали й газети;
🔹 купувати найнеобхідніші товари.
⠀
Не зупиняємося 🚀
⠀
🧐 Коротко у цифрах: +4 новенькі автівки на Хмельниччині (загалом — 106), +29 на Житомирщині (загалом — 123) та +31 на Полтавщині (загалом — 130).
⠀
Та за начебто сухими фактами — можливість для кожного отримувати якісний сервіс, зокрема йдеться про тих, хто живе у невеличких українських селах:
⠀
🔹 відправляти посилки по Україні та за кордон;
🔹 отримувати пенсії й інші виплати;
🔹 забирати відправлення від близьких та замовлення з інтернет-магазинів і аптек;
🔹 оплачувати комунальні послуги;
🔹 оформлювати передплату на журнали й газети;
🔹 купувати найнеобхідніші товари.
⠀
Не зупиняємося 🚀
Не зупиняємося — відновлюємося на деокупованих територіях Донеччини ❤️🩹
⠀
📍 Наприкінці жовтня у Лимані відкрилося стаціонарне відділення 84401, а вже зараз на клієнтів чекають у нових — 84404 (Лиман), 84432 (Ярова) та 84130 (Святогірськ).
📍 Запущено 8 нових пересувних відділень, що дає змогу надавати весь спектр послуг у 40 населених пунктах Лиманської та Святогірської ОТГ, що звільнені ЗСУ.
⠀
Оцінюємо пошкодження інших наших відділень, куди ви навідувалися до російської навали. Важко сказати, до яких пір відбудовуватимемо, проте все буде 🙏
⠀
До того ж з початку 2023 року ми плануємо автоматизацію пересувних відділень. Відтак тим, хто живе у маленьких селах, будуть доступні й банківські послуги 💰
⠀
Зараз у Донецькій області працюють 84 стаціонарних та 21 пересувне відділення. Ми поруч, щоб бути для вас опорою.
⠀
📍 Наприкінці жовтня у Лимані відкрилося стаціонарне відділення 84401, а вже зараз на клієнтів чекають у нових — 84404 (Лиман), 84432 (Ярова) та 84130 (Святогірськ).
📍 Запущено 8 нових пересувних відділень, що дає змогу надавати весь спектр послуг у 40 населених пунктах Лиманської та Святогірської ОТГ, що звільнені ЗСУ.
⠀
Оцінюємо пошкодження інших наших відділень, куди ви навідувалися до російської навали. Важко сказати, до яких пір відбудовуватимемо, проте все буде 🙏
⠀
До того ж з початку 2023 року ми плануємо автоматизацію пересувних відділень. Відтак тим, хто живе у маленьких селах, будуть доступні й банківські послуги 💰
⠀
Зараз у Донецькій області працюють 84 стаціонарних та 21 пересувне відділення. Ми поруч, щоб бути для вас опорою.
Відновлюємося й закріплюємося на Херсонщині 🇺🇦
⠀
Наприкінці жовтня відкрилося стаціонарне відділення у смт Велика Олександрівка, а вже з 8 листопада три пересувні відділення курсують між звільненими селами Бериславського району.
⠀
Мешканці Великоолександрівської, Високопільської та Кочубеївської громад, зокрема старенькі, можуть спертися на нас:
⠀
✔ отримати пенсії й фінансову допомогу від благодійних організацій;
✔ придбати харчі та засоби гігієни.
⠀
Невдовзі ми відновимо доставку посилок, а також передплату на журнали й газети, щоб у кожного була можливість повернутися в українське інформаційне поле.
⠀
Зараз ми є для вас у 72 населених пунктах Херсонщини. Стежимо за просуванням ЗСУ на півдні, щоб одразу ж помчати далі 😌
⠀
Наприкінці жовтня відкрилося стаціонарне відділення у смт Велика Олександрівка, а вже з 8 листопада три пересувні відділення курсують між звільненими селами Бериславського району.
⠀
Мешканці Великоолександрівської, Високопільської та Кочубеївської громад, зокрема старенькі, можуть спертися на нас:
⠀
✔ отримати пенсії й фінансову допомогу від благодійних організацій;
✔ придбати харчі та засоби гігієни.
⠀
Невдовзі ми відновимо доставку посилок, а також передплату на журнали й газети, щоб у кожного була можливість повернутися в українське інформаційне поле.
⠀
Зараз ми є для вас у 72 населених пунктах Херсонщини. Стежимо за просуванням ЗСУ на півдні, щоб одразу ж помчати далі 😌
🍉 Несила терпіти! Анонсуємо поштовий випуск «Херсон — це Україна!».
⠀
Авжеж, ми готувалися заздалегідь. Захоплювались нескореними херсонцями, коментували та вдосконалювали ескіз, сподівались, із завмиранням серця стежили за просуванням ЗСУ, омріювали день, коли у місті знову майорітиме український прапор, — і ось, з невимовною любов'ю до наших людей презентуємо новинку.
⠀
🟡 Передзамовити: bit.ly/Kherson-ua
⠀
Набір включає марковий аркуш, художній конверт та листівку.
⠀
Основним елементом марки є скибка кавуна, на якій зображено сюжети, що супроводжували тимчасову окупацію міста: мирні мітинги, будівлі у вогні, тортури. Насіння має вигляд ракет, якими російські загарбники безжально обстрілюють Херсонщину. На аркуші видніється мапа із позначенням звільненого Збройними силами України Херсона, міста-героя. На художньому конверті й листівці проілюстровано протести мешканців.
⠀
☝️ Тираж маркового аркуша — 150 000 екземплярів. Автор — Андрій Сагач. Дату введення в обіг повідомимо згодом.
⠀
Авжеж, ми готувалися заздалегідь. Захоплювались нескореними херсонцями, коментували та вдосконалювали ескіз, сподівались, із завмиранням серця стежили за просуванням ЗСУ, омріювали день, коли у місті знову майорітиме український прапор, — і ось, з невимовною любов'ю до наших людей презентуємо новинку.
⠀
🟡 Передзамовити: bit.ly/Kherson-ua
⠀
Набір включає марковий аркуш, художній конверт та листівку.
⠀
Основним елементом марки є скибка кавуна, на якій зображено сюжети, що супроводжували тимчасову окупацію міста: мирні мітинги, будівлі у вогні, тортури. Насіння має вигляд ракет, якими російські загарбники безжально обстрілюють Херсонщину. На аркуші видніється мапа із позначенням звільненого Збройними силами України Херсона, міста-героя. На художньому конверті й листівці проілюстровано протести мешканців.
⠀
☝️ Тираж маркового аркуша — 150 000 екземплярів. Автор — Андрій Сагач. Дату введення в обіг повідомимо згодом.
Ukrposhta Post market
Поштовий маркет - Інтернет-магазин Укрпошти
Замовляйте в інтернет-магазині Укрпошти марки, конверти й листівки, а ще футболки, світшоти, магніти, шопери, чашки та наліпки собі чи на подарунок.
🤪 Шановні, одержимість марками триває. Відтепер і у телеграмі.
Хапайте наш офіційний набір наліпок із марками та відомими сюжетами, які робитимуть ваші листування автентичнішими та прихильнішими до співрозмовників.
Ще більше натхнення з Укрпоштою! Да прибуде з вами сила пса Патрона!
Стікерпак тут 👉 bit.ly/stikerpack
Хапайте наш офіційний набір наліпок із марками та відомими сюжетами, які робитимуть ваші листування автентичнішими та прихильнішими до співрозмовників.
Ще більше натхнення з Укрпоштою! Да прибуде з вами сила пса Патрона!
Стікерпак тут 👉 bit.ly/stikerpack
🎉 Укрпошта — «Нова зірка» на eBay!
⠀
Неймовірно! Нещодавно ми отримали відзнаку Rising Star на церемонії eBay’s Exporter of the Year 2022. Її присуджено за дивовижні результати продажів у перший рік запуску онлайн-магазину на маркетплейсі.
⠀
Уявіть: лише за 5 місяців ми відправили більш як 5 тис. замовлень на суму понад 7,5 млн грн для покупців на eBay у різні куточки планети. Таким чином ми знайомимо світ з українськими патріотичними марками та мерчем.
⠀
Працюємо далі! 💪
⠀
Неймовірно! Нещодавно ми отримали відзнаку Rising Star на церемонії eBay’s Exporter of the Year 2022. Її присуджено за дивовижні результати продажів у перший рік запуску онлайн-магазину на маркетплейсі.
⠀
Уявіть: лише за 5 місяців ми відправили більш як 5 тис. замовлень на суму понад 7,5 млн грн для покупців на eBay у різні куточки планети. Таким чином ми знайомимо світ з українськими патріотичними марками та мерчем.
⠀
Працюємо далі! 💪
Як ефективно комунікувати з клієнтами та досягати маркетингових цілей завдяки email-розсилкам? 📧
⠀
Дізнавайтеся на безкоштовному вебінарі вже сьогодні: bit.ly/webinar-Email
⠀
Очікуйте в ефірі:
⠀
🔹 На якому етапі спілкування з покупцем краще запропонувати підписатися на email-розсилку?
🔹 Скільки разів варто написати клієнту після отримання замовлення на сайті чи маркетплейсі?
🔹 Як краще комунікувати з покупцями на Etsy, Ebay та Amazon? Що можна, а чого уникати?
🔹 Через які сервіси можна знайти email покупця?
🔹 Як зробити на сайті форму для підписки? Чи використовувати для цього окрему посадкову сторінку? Створення опитувальників та квізів.
🔹 Що писати в листі? Різниця між автовідповіддю та розсилкою.
🔹 За що можна отримати бан чи погіршити свій спам-рейтинг?
⠀
Бонус — шаблони листів та особливості копірайтингу.
⠀
🎙 Спікер — Олександр Радіч.
⠀
☝️ Хвилюєтеся, що не буде можливості доєднатися о 19:00? Запис буде доступним для всіх на Youtube-каналі Укрпошти.
⠀
Дізнавайтеся на безкоштовному вебінарі вже сьогодні: bit.ly/webinar-Email
⠀
Очікуйте в ефірі:
⠀
🔹 На якому етапі спілкування з покупцем краще запропонувати підписатися на email-розсилку?
🔹 Скільки разів варто написати клієнту після отримання замовлення на сайті чи маркетплейсі?
🔹 Як краще комунікувати з покупцями на Etsy, Ebay та Amazon? Що можна, а чого уникати?
🔹 Через які сервіси можна знайти email покупця?
🔹 Як зробити на сайті форму для підписки? Чи використовувати для цього окрему посадкову сторінку? Створення опитувальників та квізів.
🔹 Що писати в листі? Різниця між автовідповіддю та розсилкою.
🔹 За що можна отримати бан чи погіршити свій спам-рейтинг?
⠀
Бонус — шаблони листів та особливості копірайтингу.
⠀
🎙 Спікер — Олександр Радіч.
⠀
☝️ Хвилюєтеся, що не буде можливості доєднатися о 19:00? Запис буде доступним для всіх на Youtube-каналі Укрпошти.
❤️ Відсьогодні ми у Херсоні. Видаємо пенсії стареньким та зустрічаємо наших людей теплими усмішками.
⠀
Знаємо, що після затяжної тривоги по всій країні вас зігріє радісна звістка, тож ранку ми не чекали. «Ми повернулися!» — промовляємо без упину, бо головою усвідомлюємо, а серце щоразу стукотить швидко-швидко, коли чує.
⠀
📍 Зараз два відділення, а до кінця тижня до семи будуть відкритими для вас. У центральному відділенні є електрогенератор та старлінк, що дозволить автоматизувати роботу. Завітайте, щоб отримати кошти й обійнятися.
⠀
Сортувальний центр вже готовий, відтак сподіваємося, що невдовзі буде можливість отримувати та відправляти посилки.
⠀
Все буде! Нас ніщо не зупинить 💙💛
⠀
Знаємо, що після затяжної тривоги по всій країні вас зігріє радісна звістка, тож ранку ми не чекали. «Ми повернулися!» — промовляємо без упину, бо головою усвідомлюємо, а серце щоразу стукотить швидко-швидко, коли чує.
⠀
📍 Зараз два відділення, а до кінця тижня до семи будуть відкритими для вас. У центральному відділенні є електрогенератор та старлінк, що дозволить автоматизувати роботу. Завітайте, щоб отримати кошти й обійнятися.
⠀
Сортувальний центр вже готовий, відтак сподіваємося, що невдовзі буде можливість отримувати та відправляти посилки.
⠀
Все буде! Нас ніщо не зупинить 💙💛
🖌️ Розмальовуйте картину за номерами — вигравайте футболку «Українська мрія» чи «Русскій воєнний корабль, іді... !»
⠀
Нещодавно у продажу з’явилися наші ексклюзивні новинки — картини за номерами:
⠀
⚡️ «Українська мрія»: https://bit.ly/mriya_ukr
⚡️ «Русскій воєнний корабль, іді... !»: https://bit.ly/rus_korabel
⠀
А сьогодні визріла ідея організувати креативний конкурс. Нехай це буде для вас арттерапією та можливістю сповільнитися й відновитися.
⠀
📍 Умови прості:
⠀
• Придбайте картину «Мрія» чи «Русскій воєнний корабль, іді... !» в інтернет-магазині Укрпошти чи у головному відділенні будь-якого обласного центру країни.
• Запишіть на камеру процес її розмалювання чи сфотографуйте результат.
• Викладіть у мережу та тегніть Укрпошту.
⠀
⏱️ Уже 25.11 через сервіс random.org буде визначено двох переможців. Кожному ми надішлемо відповідну футболку — «Українська мрія» чи «Русскій воєнний корабль, іді... !»
⠀
Малюйте й не сумуйте. Можливо, саме вам пощастить отримати приз 😊
⠀
Нещодавно у продажу з’явилися наші ексклюзивні новинки — картини за номерами:
⠀
⚡️ «Українська мрія»: https://bit.ly/mriya_ukr
⚡️ «Русскій воєнний корабль, іді... !»: https://bit.ly/rus_korabel
⠀
А сьогодні визріла ідея організувати креативний конкурс. Нехай це буде для вас арттерапією та можливістю сповільнитися й відновитися.
⠀
📍 Умови прості:
⠀
• Придбайте картину «Мрія» чи «Русскій воєнний корабль, іді... !» в інтернет-магазині Укрпошти чи у головному відділенні будь-якого обласного центру країни.
• Запишіть на камеру процес її розмалювання чи сфотографуйте результат.
• Викладіть у мережу та тегніть Укрпошту.
⠀
⏱️ Уже 25.11 через сервіс random.org буде визначено двох переможців. Кожному ми надішлемо відповідну футболку — «Українська мрія» чи «Русскій воєнний корабль, іді... !»
⠀
Малюйте й не сумуйте. Можливо, саме вам пощастить отримати приз 😊