🤯 Інсайди писать - непростоє дєло.
Кацапу останніми днями набридло, судячи з частоти постів, розганяти далі мульку про рєлігіозную войну і хохло-антіхріста. Нудна і безперспективна херня виходила, занадто вже для дебіла навіть як для них. І тут за справу взявся рєзідєнт. Поставивши, що здавалось неможливим, новий рекорд качєства.
Отже, на западной Украінє массово отжимают храми у вєрующіх. Скорєє всєво, еті храми пєрєоборудуют под другіє целі.
Ще раз, на западной Украінє храми позабірают і пєрєоборудуют под другіє целі. Не викинуть звідти зросійщених попів, а саме поунічтожают храми. І то все саме на западной Украінє, де релігійність населення доходить до такого рівня, що вуйко інший раз і срать не сяде, не спитавши в ксьондза, що про це думає господь Бог. Саме отам-от, скорєє всєво, унічтожат всє храми.
Ну-ну. А тим часом, вєлікій русскій народ, скорєє всєго, восстанєт протів нєсправєдлівості і поваліт рєжим путіна. На фоні цього вкиду про западную Украіну, навіть в таке би вже якось легше повірилось.
Кацапу останніми днями набридло, судячи з частоти постів, розганяти далі мульку про рєлігіозную войну і хохло-антіхріста. Нудна і безперспективна херня виходила, занадто вже для дебіла навіть як для них. І тут за справу взявся рєзідєнт. Поставивши, що здавалось неможливим, новий рекорд качєства.
Отже, на западной Украінє массово отжимают храми у вєрующіх. Скорєє всєво, еті храми пєрєоборудуют под другіє целі.
Ще раз, на западной Украінє храми позабірают і пєрєоборудуют под другіє целі. Не викинуть звідти зросійщених попів, а саме поунічтожают храми. І то все саме на западной Украінє, де релігійність населення доходить до такого рівня, що вуйко інший раз і срать не сяде, не спитавши в ксьондза, що про це думає господь Бог. Саме отам-от, скорєє всєво, унічтожат всє храми.
Ну-ну. А тим часом, вєлікій русскій народ, скорєє всєго, восстанєт протів нєсправєдлівості і поваліт рєжим путіна. На фоні цього вкиду про западную Украіну, навіть в таке би вже якось легше повірилось.
😁819🤯74👍19🦄5👎3🤔3👏1💅1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🤪1.24K😁704👍93💅62😎37🌚33🤯32😢18🫡17👎4✍2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Будь ласка, підскажіть назву цієї техніки 🤔
UPD: дякую, в коментарях вже підказали, що це БМД-2
UPD: дякую, в коментарях вже підказали, що це БМД-2
🤯615🤔54😁36👍29👏3😢3🫡3🥴1👾1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
В районі курська зустрічають авіарейс з України.
👍922😁299😎68🦄13💅12🤯11👏7
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Нахуя було це знімати? 🙂
🤪1.44K👏126👾41🤯38😁30👍25💅8🤓7❤2
В Умані завершено рятувально-пошукові роботи.
Від ракетного удару загинуло 23 людини: 22 тіла дістали з-під завалів, ще одна людина померла в лікарні.
Серед загиблих – шестеро дітей: троє хлопчиків (півтора, 16 та 17 років) та троє дівчаток (8, 11 та 14 років).
Загалом із-під завалів вдалося врятувати 17 осіб.
Від ракетного удару загинуло 23 людини: 22 тіла дістали з-під завалів, ще одна людина померла в лікарні.
Серед загиблих – шестеро дітей: троє хлопчиків (півтора, 16 та 17 років) та троє дівчаток (8, 11 та 14 років).
Загалом із-під завалів вдалося врятувати 17 осіб.
😢1.29K😡331😭59👍4😁1🤯1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Як проводять відпустку дівчата:
"Ой, поїду в Німеччину до тітки, куплю собі багато одягу"
Як проводять відпустку пацани:
"Беруть штурмом Мелітополь, щоб обісцяти портрет дугіної"
"Ой, поїду в Німеччину до тітки, куплю собі багато одягу"
Як проводять відпустку пацани:
"Беруть штурмом Мелітополь, щоб обісцяти портрет дугіної"
😁1.5K😎116🫡67🤯21💊15🥴10👍7🦄4❤1👎1
Forwarded from новин.яр
❗️Рада дозволила випускати чоловіків за кордон
Однак, це буде можливо лише за дотримання ряду умов: перетинати можна буде лише російський кордон і лише в танку з завареним люком
Однак, це буде можливо лише за дотримання ряду умов: перетинати можна буде лише російський кордон і лише в танку з завареним люком
😁2.71K🤪318🫡154🤯56👍33✍17😡13💊9👏7💅6👌5
Forwarded from Geekach Group | Настільні ігри
Друзічі! Гікач запрошує у неділю 7 травня відвідати першу тестову ігротеку у Києві. Зустріч відбудеться у першому мемно-мілітарному арт-барі столиці «Офензива»!
⚠️Вхід на ігротеку є безплатним, але кількість місць обмежена, тож обов'язковою є попередня реєстрація!
Протягом ігротеки ви зможете:
😎Пограти у настільні ігри від Гікача: «Череп», «Авалон», «Дюна. Імперіум» та багато інших.
🍻За бажанням замовити смачну їжу й напої.
Де і коли?
🔅Київ, арт-бар «Офензива» за адресою: вул. Межигірська, 20
Час проведення: неділя, 07.05, з 12:00 до 18:00
Як зареєструватись?
✍️Аби потрапити на безплатну ігротеку, необхідно заповнити коротку гугл-форму за посиланням.
⏳Реєстрація триватиме до 7:00 середи, 3 травня.
😉Заздалегідь реєструйтесь на ігротеку, щоб вже наступної неділі пограти у найкращі настільні ігри в гарній компанії!
⚠️Вхід на ігротеку є безплатним, але кількість місць обмежена, тож обов'язковою є попередня реєстрація!
Протягом ігротеки ви зможете:
😎Пограти у настільні ігри від Гікача: «Череп», «Авалон», «Дюна. Імперіум» та багато інших.
🍻За бажанням замовити смачну їжу й напої.
Де і коли?
🔅Київ, арт-бар «Офензива» за адресою: вул. Межигірська, 20
Час проведення: неділя, 07.05, з 12:00 до 18:00
Як зареєструватись?
✍️Аби потрапити на безплатну ігротеку, необхідно заповнити коротку гугл-форму за посиланням.
⏳Реєстрація триватиме до 7:00 середи, 3 травня.
😉Заздалегідь реєструйтесь на ігротеку, щоб вже наступної неділі пограти у найкращі настільні ігри в гарній компанії!
👍171🤯40🤓10👾9👎7🫡3💅3💊3🥴2😡2✍1
Український Наступ | #УкрТг ∆
Анатолій Шарій розмовляє з сином:
😁1.74K✍142🤪76🤯65🫡20👾8👍5🤓4💅3🙏1😭1
Новини анімації, рецензії на мультфільми/фільми, політологічні та соціологічні терміни, особисті думки та факти про актуальні гучні події тощо
"Щось хочу" це авторський канал, що було створено як мотивація стати більш організованим і навчитися створювати цікавий та корисний матеріал
Вже незабаром контент каналу розшириться: відео огляди, ігрові стріми, стріми 3D-моделювання (Blender), розіграші, поетапна робота над створенням власної справи. Канал буде розвиватися, та я буду радий бачити фідбек від людей зі схожими інтересами
Підписуйся: щось хочу
"Щось хочу" це авторський канал, що було створено як мотивація стати більш організованим і навчитися створювати цікавий та корисний матеріал
Вже незабаром контент каналу розшириться: відео огляди, ігрові стріми, стріми 3D-моделювання (Blender), розіграші, поетапна робота над створенням власної справи. Канал буде розвиватися, та я буду радий бачити фідбек від людей зі схожими інтересами
Підписуйся: щось хочу
👍187🤓50🤯12😡6💅4👌3❤2👾1
Русня видала кадри з Умані за «докази» бомбардування Донецька.
😡1.86K💊188🤯16😢7🌚7👍5
Forwarded from Український Наступ | #УкрТг ∆
📣Вечір українського альт-попу😳
🔥Енджі Крейда у першому мемно-мілітарному барі «Офензива». ☺️❤️🔥Налаштуйся на приємні вайби культурного фронту 💅
Коли? 🗓12 травня о 19.00
Де? 🗡Київ, Арт-бар «Офензива», вул. Межигірська, 20
🚪Вхід 👉 5️⃣0️⃣0️⃣ грн
Придбати квитки можна тут: https://2event.com/events/1866751#/
Наш інстаграм: http://instagram.com/ofenzyva
🔥Енджі Крейда у першому мемно-мілітарному барі «Офензива». ☺️❤️🔥Налаштуйся на приємні вайби культурного фронту 💅
Коли? 🗓12 травня о 19.00
Де? 🗡Київ, Арт-бар «Офензива», вул. Межигірська, 20
🚪Вхід 👉 5️⃣0️⃣0️⃣ грн
Придбати квитки можна тут: https://2event.com/events/1866751#/
Наш інстаграм: http://instagram.com/ofenzyva
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👏145👎29🤯21👍19💅6❤4😁2🤪2🦄2