Forwarded from ЦЕБУЛЯ БОРУКВА 🤙🧅
Ми більше не граємо пікселі
Вітаю, дорогі Друзі.
Останній тиждень часто залітали на пікселі, влаштовували там зґвалтування руски+мадяр+сербір+румун+всіх інших ворогів.
Навіть що дуже важливо, встигли зібрати 100к(99 719 грн), за що:
Велика вдячніть, Саньок з України, Andrii Veretko AKA Ukrainian Jew, Пане Чигедрик, Андрій, Андрій Стебеляк, яро слав, та всім іншим, хто не пожалів копійки на вбивство дітей донбасу.
Але в нашій ідилії з'явилася вавка в дупі. І цією вавкою стало, критична ватність АДМІНІВ Пікселів, якщо дуже коротко, після останнього стріма, адміни ВІДКОТИЛИ ВСІ пікселі які ми ставили. І гордо заявили:
Русня, от хоче свою країну, а ви їх єбете, а вони пікселі не можуть ставити(((
Тому кожна ваша атака буде відкачуватися.
Також гордовито було заявлено, що Україна загалі то маріонетка Заходу(США) і бомбить ДІТЕЙ ДОНБАСУ 9 РОКІВ, ДЕВЯТЬ РОКІВ!!!
Ну і ще деякі речі. які мені не хотілося озвучути, були сказані адмінами в скрінах.
Карта, яка прикріплена в скрінах, це карта яку нам забажали адміни.
Також що цікаво, з Криму, російський прапор.
В принципі, тут нема що доповнити, кончені мразі піндоські.
Я щиро бажаю цьому сайту знищення!
(айті айрмія задудось їх пж👉👈)
Всім Дякую, хто взяв участь в цій епопеї, сподіваюся наша історія ще не закінчена, тому завтра буде розмовний стрім, про все що накипіло.
Вітаю, дорогі Друзі.
Останній тиждень часто залітали на пікселі, влаштовували там зґвалтування руски+мадяр+сербір+румун+всіх інших ворогів.
Навіть що дуже важливо, встигли зібрати 100к(99 719 грн), за що:
Велика вдячніть, Саньок з України, Andrii Veretko AKA Ukrainian Jew, Пане Чигедрик, Андрій, Андрій Стебеляк, яро слав, та всім іншим, хто не пожалів копійки на вбивство дітей донбасу.
Але в нашій ідилії з'явилася вавка в дупі. І цією вавкою стало, критична ватність АДМІНІВ Пікселів, якщо дуже коротко, після останнього стріма, адміни ВІДКОТИЛИ ВСІ пікселі які ми ставили. І гордо заявили:
Русня, от хоче свою країну, а ви їх єбете, а вони пікселі не можуть ставити(((
Тому кожна ваша атака буде відкачуватися.
Також гордовито було заявлено, що Україна загалі то маріонетка Заходу(США) і бомбить ДІТЕЙ ДОНБАСУ 9 РОКІВ, ДЕВЯТЬ РОКІВ!!!
Ну і ще деякі речі. які мені не хотілося озвучути, були сказані адмінами в скрінах.
Карта, яка прикріплена в скрінах, це карта яку нам забажали адміни.
Також що цікаво, з Криму, російський прапор.
В принципі, тут нема що доповнити, кончені мразі піндоські.
Я щиро бажаю цьому сайту знищення!
(айті айрмія задудось їх пж👉👈)
Всім Дякую, хто взяв участь в цій епопеї, сподіваюся наша історія ще не закінчена, тому завтра буде розмовний стрім, про все що накипіло.
🤬1.27K🤯66👍44🫡32😢12❤7🥴7🤣3🔥2😁2