Український Наступ | #УкрТг ∆
127K subscribers
76.6K photos
17.7K videos
115 files
15.3K links
Боремося на громадсько-мемних фронтах інформаційної війни з 2014-го
Коментувати мовою РФ заборонено

По всім питанням @proponuy_un_bot

Твіттер
twitter.com/ukrnastup

Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Download Telegram
Ми більше не граємо пікселі

Вітаю, дорогі Друзі.
Останній тиждень часто залітали на пікселі, влаштовували там зґвалтування руски+мадяр+сербір+румун+всіх інших ворогів.

Навіть що дуже важливо, встигли зібрати 100к(99 719 грн), за що:
Велика вдячніть, Саньок з України, Andrii Veretko AKA Ukrainian Jew,  Пане Чигедрик,  Андрій,  Андрій Стебеляк,  яро слав, та всім іншим, хто не пожалів копійки на вбивство дітей донбасу.

Але в нашій ідилії з'явилася вавка в дупі. І цією вавкою стало, критична ватність АДМІНІВ Пікселів, якщо дуже коротко, після останнього стріма, адміни ВІДКОТИЛИ ВСІ пікселі які ми ставили. І гордо заявили:

Русня, от хоче свою країну, а ви їх єбете, а вони пікселі не можуть ставити(((
Тому кожна ваша атака буде відкачуватися.

Також гордовито було заявлено, що Україна загалі то маріонетка Заходу(США) і бомбить ДІТЕЙ ДОНБАСУ 9 РОКІВ, ДЕВЯТЬ РОКІВ!!!

Ну і ще деякі речі. які мені не хотілося озвучути, були сказані адмінами в скрінах.
Карта, яка прикріплена в скрінах, це карта яку нам забажали адміни.
Також що цікаво, з Криму, російський прапор.

В принципі, тут нема що доповнити, кончені мразі піндоські.
Я щиро бажаю цьому сайту знищення!
(айті айрмія задудось їх пж👉👈)

Всім Дякую, хто взяв участь в цій епопеї, сподіваюся наша історія ще не закінчена, тому завтра буде розмовний стрім, про все що накипіло.
🤬1.27K🤯66👍44🫡32😢127🥴7🤣3🔥2😁2
На, папєй
👍1.34K😁771🤣158🤯35🥰29🗿17💅93😢2