Український Наступ | #УкрТг ∆
127K subscribers
76.6K photos
17.6K videos
115 files
15.3K links
Боремося на громадсько-мемних фронтах інформаційної війни з 2014-го
Коментувати мовою РФ заборонено

По всім питанням @proponuy_un_bot

Твіттер
twitter.com/ukrnastup

Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Download Telegram
Бойова авіація України - єдиний український телеграм-канал, який досліджує минуле, сьогодення та майбутнє авіації України та ППО✈️

Пости про військову та цивільну авіацію, ракетне озброєння та ППО
Історія Військово Повітряних Сил та ППО
Неймовірні історії про пригоди у небі
Новини з світу авіації та ППО
Цікаві та рідкісні фото та відео

Підписатися на канал 🏅
👍447🤯5442💅19👎7🔥4
Український Наступ | #УкрТг ∆
Залишилося добити трохи більше 30 тисяч 🥺👉👈 https://send.monobank.ua/jar/5UWevVxrLT https://send.monobank.ua/jar/5UWevVxrLT https://send.monobank.ua/jar/5UWevVxrLT
Залишається менше 15 тисяч, піднажміть, браття та сестри. А для стимуляції тримайте анекдот:

– Куме, що для вас зробити, щоб ви мене запам'ятали на все життя?
– Позичте мені тисячу гривень…
👍426🤯59😁5529👎1
скоро....
👍1.5K🤯315🥰118😁54💅53🫡3212👎2🤪2🗿1
Нас більше!
За підтримки інформтовариства "Факел" ми зібрали для вас збірку каналів, що допомагають перемозі України на медійному фронті.
Приєднуйтеся до нас і підтримай українську книгу:

🔥Факел
— Інформканал вільний від зрадолюбства і руснявих вкидів

🍉 Український Наступ
– Палимо русню з 2014. Не зупиняємось

@gistapapapa
– "Ворог нороду" динири. Мешканець Донецька

🪖WarLife 18+
– Жодних новин тільки кадри бойових дій

✙ - Радикальня - ✙
– Організація Об'єднаних Радикалів. ⚜️

✙JAVELIN ✙
– бійці 3-го полку Сил Спеціальних Операцій завели свій телеграм канал

@ukrarmed_forces
– Новини Збройних сил 🇺🇦

🔥ДвіЩ
– канал патріотів із Донецької області. Козаки нещадно палять русню

🇺🇦 Луганщина Оперативна
– кращі новини сходу України

Часопис
– канал з інформацією із офіційних українських і іноземних джерел.

🔥 Сєвєродонецьк | Донбас
– свіжі новини зі східного фронту, прямо від бійців ЗСУ! Завжди перші!

@osintbees
–Повний деанон різної погані – від місцевих колаборантів, до найжирніших генералів і пропагандистів в рашці.

🇺🇦Залізний Генерал
– кацапи вмирають від інфаркту, коли читають його інсайди!

🪖 Чисте Небо
– Канал легендарного добровольчого підрозділу тепер в Телеграм. З самого початку у самому пеклі

📕Актуальна українська книга
– Кращі аудіо, паперові, пдф книги. Бонус для читачів: гумор, вірші, фільми, музика і анекдот!
171👍27👎18🤯13🔥5
Підбиваємо підсумки розіграшу, який ми проводили в рамках збору на дрон.

@oktean отримує тубус 🥳

• підписник із юзернеймом @arrvee накидав так багато донатів 🤯, що виграє і танкову гільзу, і руснявий сухпай*

*з технічних причин відбулася заміна форми на сухпай

Дякуємо усім, хто долучився. Бережіть шекелі, бо скоро ми повернемося з новими зборами/ розіграшами? на великі суми, і най щастить!
👍204🤯368👎1
Ми більше не граємо пікселі

Вітаю, дорогі Друзі.
Останній тиждень часто залітали на пікселі, влаштовували там зґвалтування руски+мадяр+сербір+румун+всіх інших ворогів.

Навіть що дуже важливо, встигли зібрати 100к(99 719 грн), за що:
Велика вдячніть, Саньок з України, Andrii Veretko AKA Ukrainian Jew,  Пане Чигедрик,  Андрій,  Андрій Стебеляк,  яро слав, та всім іншим, хто не пожалів копійки на вбивство дітей донбасу.

Але в нашій ідилії з'явилася вавка в дупі. І цією вавкою стало, критична ватність АДМІНІВ Пікселів, якщо дуже коротко, після останнього стріма, адміни ВІДКОТИЛИ ВСІ пікселі які ми ставили. І гордо заявили:

Русня, от хоче свою країну, а ви їх єбете, а вони пікселі не можуть ставити(((
Тому кожна ваша атака буде відкачуватися.

Також гордовито було заявлено, що Україна загалі то маріонетка Заходу(США) і бомбить ДІТЕЙ ДОНБАСУ 9 РОКІВ, ДЕВЯТЬ РОКІВ!!!

Ну і ще деякі речі. які мені не хотілося озвучути, були сказані адмінами в скрінах.
Карта, яка прикріплена в скрінах, це карта яку нам забажали адміни.
Також що цікаво, з Криму, російський прапор.

В принципі, тут нема що доповнити, кончені мразі піндоські.
Я щиро бажаю цьому сайту знищення!
(айті айрмія задудось їх пж👉👈)

Всім Дякую, хто взяв участь в цій епопеї, сподіваюся наша історія ще не закінчена, тому завтра буде розмовний стрім, про все що накипіло.
🤬1.27K🤯66👍44🫡32😢127🥴7🤣3🔥2😁2
На, папєй
👍1.34K😁771🤣158🤯35🥰29🗿17💅93😢2