Український Наступ | #УкрТг ∆
127K subscribers
76.6K photos
17.7K videos
115 files
15.3K links
Боремося на громадсько-мемних фронтах інформаційної війни з 2014-го
Коментувати мовою РФ заборонено

По всім питанням @proponuy_un_bot

Твіттер
twitter.com/ukrnastup

Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Download Telegram
⚡️‼️ Вніманіє, вніманіє ‼️

Побачите десь ряжених дідів морозів і/або снєгурочок - не підходьте, на контакт не йдіть. Відомі випадки, коли взрослі мужики в торгових центрах сідали дєду морозу на колєнкі, а єта старая скотіна тут же доставала ім повєстку із-под поли. За дєнь работи в ТЦ срєдній дєд-мороз-воєнком видає пару сотень повєсток.

В мєру дальнєйшево окатолічіванія і дерусіфікациі Украіни, не виключається поява в ТЦ і на вулицях також переодягнених в святого Миколая воєнкомів.

Це не фейк, повторюю, не фейк. Поставтесь до цього максимально серйозно.
😁1.34K🤣345🫡101🤯46👍28🗿16🤪12🎄105🥴2
😁1.8K🥰259🤯51👍41💅1614🔥8
Шарль Мішель: "Ми вам нє вєрім".

Як бачите високопосадовцям в ЄС вже все одно на спроби Росії "зберегти лице". Totalen Krieg з перемогою України і поверненням нашої територіальної цілісності це консенсус.
🤯1.61K👍54947😁45🥰16💋10🔥5🫡2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Чохли для мобіків 🤯📵
🥰1.08K🔥151👍45🤯31😁16🤪51
Український Наступ | #УкрТг ∆
...
Відправлена назад у СІЗО 😁😁😁😁
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍2.22K😁414🥰87💅43🫡38🤯19🔥1312💋7💔2🤣1
😁1.19K🗿203🤣55💅17🤬15🤯14👍6🤪5
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
В МЗС рф трохи підгоріло

апд. Трансформатор наче, нічо серйозного
🥰899👍107🔥79😁26😢8🤯2
Ор, а чо тєпєрь-то, коли завжди?
😁2.33K👍148🫡87💅56🔥12🤯12🤪7🥰31
🤯659😁16820🥴7👍5🤪4🗿4
Forwarded from FUGG (Ika ✙)
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Від підписюна ❤️
🥰794🤯141😁48🔥14👍12🫡11🥴9🗿7💅1
В новому році Пригожин подарував свободу засудженому на 14,5 років Дмитрію Каряґіну. Даний персонаж відомий тим що забив молотком свою бабусю, котра була ветераном Другої світової, покинувши її помирати у підвалі. І все через гроші.

А тепер в цього єбаната амністія і він може вільно пересуватись Росією бо відслужив в "Вагнері". Чергове нагадування про контингент з яким воюють наші бійці, а ще привід для обмірковування того, що станеться коли такі Каряґіни масово повернуться з фронту у цивільне життя РФ з розв'язаними руками.
😁1.61K👍157🤬98🤯78🗿27🫡10🔥32🤪1
Одного разу Лондонський козак сказав:

Так має бути:
Кава - гаряча🔥
Москалі - Холодні😣
"

Цитати Темофія Шелбі:
@motivationShelby
@motivationShelby
@motivationShelby
👍906🤯168🤪61🔥2922🤣20😁14🥴12👎7💋6😢2
Нічний потяг. Купе. Їду один з Фастівського конгресу. До купе заходить молода дівчина років 25. Очі карі, чорні брови.. Її біле, неначе лялькове обличчя вкривають ніжні рум’яна. Губи.. її губи наче пухка пір‘яна перина... В руках хусточка, за плечима сумочка. Сідає навпроти. 30 хвилин подальшого незручного мовчання перериває провідниця:
...
- Молодь, вам чогось принести?
...
- Води, - відповідаю я.
...
Краєм ока помічаю, що моя несподівана супутниця смикнула своїми пишними бровами.
...
- Щось не так? - питаю я.
...
Всьо нормально, - відповідає незнайомка, закотуючи очі.
...
Мене звати ⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️⬛️, а вас?
...
- Ганна, - з неабиякою відразою кидає мені дівчина.
...
- Я чимось вас образив, - питаю я?
...
- Нє, ну канєшно вам вобщє нормально? Не понімаєте, шо м*Ск@JIі теж п‘ють воду?
...
- Чого? - перепитую я.
...
- м*Ск@JIі, - з широко розкритими очима вимовляє Ганна.
...
- Нічого не розумію, - видавлюю з себе, я і не встигнувши закінчити речення із жахом спостерігаю, як моя супутниця одним рухом зриває з себе обличчя.
...
Під ним з‘явився сивий лисуватий чолов‘яга. На вигляд йому було трохи за 50. Статутні вуса одразу видали в ньому військового... Хоча, я міг і помилятися.
...
- Майор Пиздаренко, СБУ - представився незнайомець. - Вас затримано за підігравання м*Ск@JIьскій культурі. Ви маєте право...
...
Майор криво всміхнувся і вимовив, - у зрадників немає прав...
...
Мене кинуло в холодний піт, - я нічого не розумію, - ледь не плачучи промовляю я. - Це ж лише вода...
...
- Вода, вода, м*Ск@JIику, - з цими словами до купе заходить молодий хлопець у формі провідниці, балаклаві із табельним ПМом на грудях. - Ми його з самого Фастова пасемо.
...
- Я ні в чому не винен!, - я зриваюся на крик.
...
- Замовив... воду... о 17:36. Тут все є, - відповідає молодик, дістаючи з кишені диктофон. Воду п‘ють м*Ск@JIі. То.. може ти теж м*Ск@JІь?
...
- Авжеж він м*Ск@JIь. - Сивий вусач дістає з сумочки пачку червоних Прилук, стареньку запальничку Крікет та закурює.. - На наступній зупинці зійдеш, ми з тобою зійдемо. В себе в управлінні побалакаємо.. Дізнаємося, Може ти ше борща не їси..
...
Свідомість покидає мене. Спина мокра від поту і я втрачаю зв‘язок із реальністю. Очі закриваються під сміх двох оперативників. Темрява...
...
- Молодь, вам чогось принести?
...
Я знову в купе, навпроти чорноброва дівчина, а вже давно немолода провідниця косо дивиться.
...
- Будете щось?
...
- Во... Кави, будьте ласкаві.
...
- Кааави?!, - Краєм ока помічаю, що моя несподівана супутниця смикнула своїми пишними бровами.
...
- Щось не так? - питаю я.
...
- Нє, ну канєшно вам вобщє нормально? Не понімаєте, шо м*Ск@JIі теж п‘ють каву...
🤯1.33K😁357👍80🗿41👎26🫡19🤣117🤬6🔥3
Абалдєть
2.07K🤯306👍61💋34🔥33🫡12🎄11🥰9💅2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🤯808👍55🗿28😁20💅1310🤪4👎2
Різдвяний нічний чат
😁1.07K🤯116🥴3521😢18🎄14👍9👎5🥰4