Український Наступ | #УкрТг ∆
127K subscribers
76.6K photos
17.6K videos
115 files
15.3K links
Боремося на громадсько-мемних фронтах інформаційної війни з 2014-го
Коментувати мовою РФ заборонено

По всім питанням @proponuy_un_bot

Твіттер
twitter.com/ukrnastup

Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Download Telegram
Це буде спеціальна військова операція? 😳😳😳😳
🤯1.67K😁356👍138🫡70👎10🔥8🥰5🥴54
[#594] Алексей Киргинцев с позывным "Фродо" (было 23 года), РФ🇷🇺.
(Наёмник-доброволец и так называемый "русский националист". Отправился воевать против Украины🇺🇦 в составе подразделения ДШРГ "Русич"[подментованные псевдоправые, маньяки, садисты и стукачи. Был уничтожен в ходе попадания в засаду, устроенной нашими доблестными воинами, со шквальным огнём)

Статус: Утилизирован(по данным ТГ канала самого "ДШРГ Русич" 9 августа в Запорожской области, по другим данным множественных некрологов российских солдат 10 августа под Марьинкой Донецкой области).

Одмен: Заказ выполнен)) Кстати, там есть ещё один двухсотый из этой шайки, правда его будет очень сложно пробить, но за донат сделаем (подключим свои все OSINT ресурсы)😊😊

P.S. Мильчаков, что с е*алом?)

#Наёмники #Добровольцы #ДШРГ_Русич

Ми тут: @dvuhsoty
😁998👍173🥰57🔥32🤯101
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Картопляники нахрюкують, що ракета, яка впала у Брестській області вчора, могла бути навмисною провокацією з боку України🤡

В Міноборони України зазначають, що цей випадок, найімовірніше, провокація з боку росії, аби втягнути Білорусь у війну🐷
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁1.31K🥴135🤬23🤯17🎄14👍131🤣1
😁1.35K👍43🤯35🫡16🥴127🔥6👎2🤬1
🤯1.29K🔥324🎄84🫡60😁42🥰23👍207🥴6
Вітаємо!
Адміни вирішили сьогодні о 20-00 зібратися на стрім (якщо з електрохарчуванням все буде стабільно).
Будемо говорити про криву Лаффера і дотичні теми - фіскальну політику, неліберальну/неоконсервативну ідеологію, карго-культи тощо.
Приєднуйтеся, буде душновесело
https://www.youtube.com/watch?v=_w9RtptZnFM
🤯312👍3812🫡9👎7😁4
Forwarded from Smak
«Батько нам Зеленський, а Єрмак нам мати, ми за Слуг Народу підемо убивати» в Міністерстві освіти презентували першу пісню в рамках патріотично-виховальної програми для молодшекласників

За особистої ініціативи президента планується випустити цілий цикл різноманітних творів, які пояснять дітям за що треба любити батьківщину.

Окрім перших рядків пісні «Батько нам Зеленський», в мережі також опублікували тексти віршів «Травіть Порошенка, як мишу травіть», «Ви знаєте як взятка шелестить» та «Буданов ніби-то не літає, а міст палає».

Smak
🤯1.33K😁653👎80🫡5448🥴45👍27🤬25🤣16🎄7💋1
"Як ви могли помітити, пост про бренди, які працюють у РФ і платять там податки, Facebook зніс нахрін як такий, що демонструє мову ненависті і ворожнечі (цікаво, звідки б в українців взялася ворожнеча до росіян, чи не так?), і цей пост Facebook мабуть теж знесе, але до біса.

Мене все ще муляє, що українці платять гроші брендам-колаборантам. Це неправильно. Війна – це і про економіку, і про мораль або її відсутність. Війна – це про вчинки і про відповідальність за вчинки. Бренд прийняв рішення працювати у Росії – їм окей, нам не окей, це рішення ми як сорокамільйонна нація можемо вважати аморальним і пропонувати нести за нього відповідальність, як репутаційну, так і падінням продажів.

(У минулому пості я вказував як приклад такого бренда-колаборанта бренд Gillette, який входить до Procter&Gamble, але справедливості заради маю зазначити, що їхній головний конкурент, французький Bic, нічим не кращий і теж працює у Росії.)

Моя внутрішня задача – зробити так, аби бренди-колаборанти стикнулись з бойкотом, осудом і падінням прибутків. І при всьому цьому я розумію, що більшість українців не будуть заходити у спеціальні телеграм-боти чи мобільні додатки кожного разу як приходять у магазин, щоб перевірити всі бренди на поличці. Тому я пропоную зробити так, щоб вже на поличці у магазині покупець бачив, чи фінансує бренд російську армію чи ні.

Я створив петицію за те, щоб продукція брендів, які працюють в РФ, була відмічена спеціальними позначками. Так покупець буде одразу мати всю інформацію для свідомого вибору. Водночас я публічно звертаюся до власників магазинів і торговельних мереж: зробіть позначки на поличках з товарами брендів-колаборантів вже зараз. Це буде правильно. Це буде правильний вчинок. Нехай українці купують більше товарів у компаній, які вийшли з ринку Росії, нехай бачать всю ситуацію як є.

Кожен ваш підпис під петицією – це мінус гроші у компаній, які працюють в РФ. Це мінус куля у бік нашої армії, мінус ракета у наші будинки і великий плюс у карму.

Зробіть репост і підпишіть петицію прямо зараз. В Україні не має бути нічого, що б підтримувало країну-вбивцю. Жодної гривні тим, хто фінансує армію РФ.

Підписати петицію – 360 секунд. Зробити репост – 10 секунд. Відчуття зробленої правильної справи – безцінно.

Just do it".

https://petition.president.gov.ua/petition/174786


(с) Юрій Гудименко, боєць ЗСУ, до 24.02.2022 лідер Демократичної Сокири.
👍88788🔥21👎7😁7🤯6🫡4🤬1
Вітаємо!
Адміни вирішили сьогодні о 20-00 зібратися на стрім (якщо з електрохарчуванням все буде стабільно).
Будемо говорити про криву Лаффера і дотичні теми - фіскальну політику, неліберальну/неоконсервативну ідеологію, карго-культи тощо.
Приєднуйтеся, буде душновесело
https://www.youtube.com/watch?v=_w9RtptZnFM
🤯205👍27😁9👎41
🚀 Металобрухт який русачки, за власні кошти, судорожно збирають в 4 зміни, для того щоб українці створювали мета-меми про електрохарчування, продовжує падати на власні голови.

💡Цікавий факт. В цей раз ракета впала ближче до Воронєжа ніж до України.
👍781😁304🔥40🤯97🥰6🤬1
Генерал Армагедон, що з єбалом?
👍974😁385🥰4815🤯14💋1
Forwarded from ☨ ГВАРДІЯ ☨
Ви хотіли хороші новини? Приймайте!

Десь на Сході, розвід.група Гвардії зіграла суттєву роль у відбитті штурму наших позицій, знищила відчутну кількість особового складу супротивника, змусила ворога полишити власні опорні пункти і тікати.

Єдине, про що ми шкодуємо — що не змогли нанести ще більше шкоди слугам темряви.

Наша війна — свята. Наш чин — перемога тих, хто носить зухвалий наказ Долі у серці.

А щоби шкоди було ще більше, ми досі проводимо грандіозний різдвяний збір на чотири (!) DJI Mavic 3 для нашого підрозділу:

https://send.monobank.ua/jar/6vYhi8kDu7

ГВАРДІЯ
🤯356193👍65🔥20🥰1💋1
У Дніпрі в сміттєвому баку комунальники знайшли легендарний лут
🤯1.04K😁111🤬29👍13🥰42