Forwarded from Український Наступ | #УкрТг ∆
*ТРИСТА. ТРИДЦЯТЬ. ТРИ*
🔥Ці слова знає кожен артилерист. Вони означають, що зараз буде гучно. Означають, що посилка вже на шляху до адресата, але повернення не включене до вартості. Десь буде гучно, а комусь точно буде непереливки.
😥Що ж робити, якщо з певних причин ви не можете відправити окупантам пекельні подаруночки?
📨Доставте їм власні побажання разом з Українським Наступом 🤯😳
💣Всього за 999 гривень (мінімально) ваш допис на снаряді з кінською порцією ненависті буде доставлено за визначеними координатами місця розташування русні.
*ТРИСТА. ТРИДЦЯТЬ. ТРИ*
🎁Відчуй себе пекельним листоношею. Відправ свої побажання окупантам.
Пожертви саме на це приймаємо через Дяку
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
🔥Ці слова знає кожен артилерист. Вони означають, що зараз буде гучно. Означають, що посилка вже на шляху до адресата, але повернення не включене до вартості. Десь буде гучно, а комусь точно буде непереливки.
😥Що ж робити, якщо з певних причин ви не можете відправити окупантам пекельні подаруночки?
📨Доставте їм власні побажання разом з Українським Наступом 🤯😳
💣Всього за 999 гривень (мінімально) ваш допис на снаряді з кінською порцією ненависті буде доставлено за визначеними координатами місця розташування русні.
*ТРИСТА. ТРИДЦЯТЬ. ТРИ*
🎁Відчуй себе пекельним листоношею. Відправ свої побажання окупантам.
Пожертви саме на це приймаємо через Дяку
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
👍224❤27🥰4🤔1
Forwarded from Український Наступ | #УкрТг ∆
Український Наступ | #УкрТг ∆
*ТРИСТА. ТРИДЦЯТЬ. ТРИ* 🔥Ці слова знає кожен артилерист. Вони означають, що зараз буде гучно. Означають, що посилка вже на шляху до адресата, але повернення не включене до вартості. Десь буде гучно, а комусь точно буде непереливки. 😥Що ж робити, якщо з певних…
Не снарядами і Дякою єдиними, маєм для вас більш звичні варіанти донатів.
Ми нагадуємо, що наразі в процесі великого збору коштів на потреби Збройних Сил. Ще залишилося зібрати на нову машину для єбатєльно-рєзатєльного підрозділу, 20 аптечок мінімум, декілька шоломів, тепловізори на дрони під Херсон та купа всього мілкого. Як ви розумієте, сума просто йобнутися, то ж сподіваємося на позитивний фідбек від Вас, що буде підкріплено грошима.
Кожен ваш донат наближає нас до перемоги та експоненційного збільшення кількості дохлої русні. Тому дуже просимо вписатися у це і заслати нам хто скільки зможе. Якщо якась з карток не працюватиме (бо ліміти ж) - засилайте через Дяку, ваш донат зачитаємо на наступному стрімі
Реквізити:
Дяка - https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
PayPal - Oldishop18@gmail.com
моно (банка) https://send.monobank.ua/jar/2N4iWWmkt1
моно картка
приват картка
Дякуємо
Ми нагадуємо, що наразі в процесі великого збору коштів на потреби Збройних Сил. Ще залишилося зібрати на нову машину для єбатєльно-рєзатєльного підрозділу, 20 аптечок мінімум, декілька шоломів, тепловізори на дрони під Херсон та купа всього мілкого. Як ви розумієте, сума просто йобнутися, то ж сподіваємося на позитивний фідбек від Вас, що буде підкріплено грошима.
Кожен ваш донат наближає нас до перемоги та експоненційного збільшення кількості дохлої русні. Тому дуже просимо вписатися у це і заслати нам хто скільки зможе. Якщо якась з карток не працюватиме (бо ліміти ж) - засилайте через Дяку, ваш донат зачитаємо на наступному стрімі
Реквізити:
Дяка - https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
PayPal - Oldishop18@gmail.com
моно (банка) https://send.monobank.ua/jar/2N4iWWmkt1
моно картка
5375411201682189
приват лінкоюприват картка
4149439023477064
приват IBAN UA193052990262046400937209782
отримувач Дацюк Ілля МиколайовичДякуємо
send.monobank.ua
Безпечний переказ коштів
Надсилайте безкоштовно та безпечно кошти
👍165❤5
Forwarded from Відсіч
😡Про цинізм то зневагу до українців від нардепа Абрамовича.
16 серпня — розслідування УП, де нардеп Абрамович відпочиває в Ніцці.
23 серпня — Абрамович вітає з днем Харкова і каже, що "на жаль, цього разу доводиться святкувати під обстрілами".
Тримати нас за дурнів — погана ідея.
Ось пост.
Ось посилання для коментарів.
Налітайте🔥🔥🔥
16 серпня — розслідування УП, де нардеп Абрамович відпочиває в Ніцці.
23 серпня — Абрамович вітає з днем Харкова і каже, що "на жаль, цього разу доводиться святкувати під обстрілами".
Тримати нас за дурнів — погана ідея.
Ось пост.
Ось посилання для коментарів.
Налітайте🔥🔥🔥
🤬815👍14🥰6🤔5😁4🤯2❤1
Сьогодні відзначається день Українського Прапору.
Синій та жовтий кольори нашого стягу вже давно набули сакрального значення для кожного українця.
Під цим стягом йшли в бій стрільці УД та УНР, вояки УПА, під цим стягом вирували «Революція на граніті» та Євромайдан, а зараз українці під синьо-жовтими стягами проливають кров за свободу та незалежність України.
Настане день, коли український прапор знову майорітиме над окупованими Сімферополем та Донецьком, Херсоном та Маріуполем, Лисичанськом та Луганськом. У цей день він перетвориться із прапору нескорених на прапор переможців.
Тож, давайте сьогодні вшануємо наш прапор і всіх тих, хто проливає кров у боротьбі за його існування. А також згадаємо загиблих героїв, чия кров перетворила синьо-жовті кольори на червоно-чорні.
Синій та жовтий кольори нашого стягу вже давно набули сакрального значення для кожного українця.
Під цим стягом йшли в бій стрільці УД та УНР, вояки УПА, під цим стягом вирували «Революція на граніті» та Євромайдан, а зараз українці під синьо-жовтими стягами проливають кров за свободу та незалежність України.
Настане день, коли український прапор знову майорітиме над окупованими Сімферополем та Донецьком, Херсоном та Маріуполем, Лисичанськом та Луганськом. У цей день він перетвориться із прапору нескорених на прапор переможців.
Тож, давайте сьогодні вшануємо наш прапор і всіх тих, хто проливає кров у боротьбі за його існування. А також згадаємо загиблих героїв, чия кров перетворила синьо-жовті кольори на червоно-чорні.
❤1.17K👍76🥰32❤🔥11😢5👎3🤔1
Героїчний німецький народе, з першого дня війни ви невтомно допомагаєте Україні всім, чим можете. Українці дякують вам від усього серця. Хоча жодних слів вдячності не вистачить за все, що ви робите для нас
Щиро дякуємо всім жителям братнього німецького народу, які разом з нами сумлінно виборюють Перемогу над рашистською ордою з перших днів війни.
Дякую відданим німецьким політикам за постійну та незмінну підтримку України. Ми завжди знали, що Німеччина робить усе можливе для України та її незалежності, віддаючи останнє на посилення енергетичної безпеки та потреби збройних сил нашої держави.
Від імені України ми хотіли б сказати «дякую» Німеччині, але «дякую» недостатньо. Слів не вистачає, але ми дякуємо всім Вам за постійну боротьбу за нашу свободу!
Щиро дякуємо всім жителям братнього німецького народу, які разом з нами сумлінно виборюють Перемогу над рашистською ордою з перших днів війни.
Дякую відданим німецьким політикам за постійну та незмінну підтримку України. Ми завжди знали, що Німеччина робить усе можливе для України та її незалежності, віддаючи останнє на посилення енергетичної безпеки та потреби збройних сил нашої держави.
Від імені України ми хотіли б сказати «дякую» Німеччині, але «дякую» недостатньо. Слів не вистачає, але ми дякуємо всім Вам за постійну боротьбу за нашу свободу!
😁1.22K🤯245👍87🌚45🤡43🤔18❤🔥6🤬3🥰1😢1
За 5 хвилин путін нападе 🤯🤯🤯🤯🤯🤯
🤯1.44K😁125🌚46❤39🤡39🤬20🐳11👍7😢5👎3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
❤660🤯58👍49🥰21😁10🌭10🤔6
На честь свята оголошуємо атракціон небаченої щедрості: яким би не було ваше "правопорушення" - ви можете отримати розбан. За яким писати в @proponuy_un_bot
Але є нюанс: вам треба буде записати войс секунд на 10-15 де ви нявкаєте, кукурікаєте чи хрюкаєте.
Пропозиція діє лише добу
Але є нюанс: вам треба буде записати войс секунд на 10-15 де ви нявкаєте, кукурікаєте чи хрюкаєте.
Пропозиція діє лише добу
😁1.22K👍154🤯148🌭26🥰12👎9🤔4🤬4❤🔥2❤1
Український Наступ | #УкрТг ∆
На честь свята оголошуємо атракціон небаченої щедрості: яким би не було ваше "правопорушення" - ви можете отримати розбан. За яким писати в @proponuy_un_bot Але є нюанс: вам треба буде записати войс секунд на 10-15 де ви нявкаєте, кукурікаєте чи хрюкаєте.…
Всі, хто хочуть просто так похрюкати, понявкати чи кукурікнути/кудахнути - можуть це робити теж.
❤736🥰129😁124🌭35👍15👎5🤬3🤯2
Український Наступ | #УкрТг ∆
Всі, хто хочуть просто так похрюкати, понявкати чи кукурікнути/кудахнути - можуть це робити теж.
Але хто буде мууукати - тому миттєвий бан.
🤯900😁169👍57🤬18🌚17😢13👎11🌭6❤2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Приймальня Українського Наступу така:
❤581😁176🤯25👍23👎5🥰3😢1
У Запоріжжі потужні вибухи, 5-6 прильотів
🤬1.09K😢57🤯15👍7❤4👎4