Український Наступ | #УкрТг ∆
127K subscribers
76.6K photos
17.6K videos
115 files
15.3K links
Боремося на громадсько-мемних фронтах інформаційної війни з 2014-го
Коментувати мовою РФ заборонено

По всім питанням @proponuy_un_bot

Твіттер
twitter.com/ukrnastup

Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Download Telegram
Український Наступ | #УкрТг ∆
Ваші підгони від панів-артилеристів, палучітє-распішитєсь Для бажаючих передати вибуховий привіт кацапам - донат на суму від 999 грн ось сюди: https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
Під'їхала ще партія підгонів від панів-артилеристів, палучітє-распішитєсь.
Сьогодні стільки, бо наші друзі зайняті роботою.

Можливо, саме зараз один із снарядів з вашим текстом робить орківських батьків щасливими власниками новенького "Жигуля". То ж донатьте, любі ❤️

Для бажаючих передати вибуховий привіт кацапам - пожертва на суму від 999 грн ось сюди:

https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
👍37230🤯17
*ТРИСТА. ТРИДЦЯТЬ. ТРИ*

🔥Ці слова знає кожен артилерист. Вони означають, що зараз буде гучно. Означають, що посилка вже на шляху до адресата, але повернення не включене до вартості. Десь буде гучно, а комусь точно буде непереливки.

😥Що ж робити, якщо з певних причин ви не можете відправити окупантам пекельні подаруночки?

📨Доставте їм власні побажання разом з Українським Наступом 🤯😳

💣Всього за 999 гривень (мінімально) ваш допис на снаряді з кінською порцією ненависті буде доставлено за визначеними координатами місця розташування русні.

*ТРИСТА. ТРИДЦЯТЬ. ТРИ*

🎁Відчуй себе пекельним листоношею. Відправ свої побажання окупантам.

Пожертви саме на це приймаємо через Дяку

https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
👍22427🥰4🤔1
Український Наступ | #УкрТг ∆
*ТРИСТА. ТРИДЦЯТЬ. ТРИ* 🔥Ці слова знає кожен артилерист. Вони означають, що зараз буде гучно. Означають, що посилка вже на шляху до адресата, але повернення не включене до вартості. Десь буде гучно, а комусь точно буде непереливки. 😥Що ж робити, якщо з певних…
Не снарядами і Дякою єдиними, маєм для вас більш звичні варіанти донатів.

Ми нагадуємо, що наразі в процесі великого збору коштів на потреби Збройних Сил. Ще залишилося зібрати на нову машину для єбатєльно-рєзатєльного підрозділу, 20 аптечок мінімум, декілька шоломів, тепловізори на дрони під Херсон та купа всього мілкого. Як ви розумієте, сума просто йобнутися, то ж сподіваємося на позитивний фідбек від Вас, що буде підкріплено грошима.

Кожен ваш донат наближає нас до перемоги та експоненційного збільшення кількості дохлої русні. Тому дуже просимо вписатися у це і заслати нам хто скільки зможе. Якщо якась з карток не працюватиме (бо ліміти ж) - засилайте через Дяку, ваш донат зачитаємо на наступному стрімі

Реквізити:
Дяка - https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
PayPal - Oldishop18@gmail.com
моно (банка) https://send.monobank.ua/jar/2N4iWWmkt1

моно картка 5375411201682189

приват лінкою

приват картка 4149439023477064

приват IBAN UA193052990262046400937209782
отримувач Дацюк Ілля Миколайович

Дякуємо
👍1655
🤯 США планують черговий пакет військової допомоги на 3 млрд. доларів 💥
👍1.22K🤯261🥰8357🤔8
Forwarded from Відсіч
😡Про цинізм то зневагу до українців від нардепа Абрамовича.

16 серпня — розслідування УП, де нардеп Абрамович відпочиває в Ніцці.

23 серпня — Абрамович вітає з днем Харкова і каже, що "на жаль, цього разу доводиться святкувати під обстрілами".

Тримати нас за дурнів — погана ідея.

Ось пост.
Ось посилання для коментарів.

Налітайте🔥🔥🔥
🤬815👍14🥰6🤔5😁4🤯21
Сьогодні відзначається день Українського Прапору.

Синій та жовтий кольори нашого стягу вже давно набули сакрального значення для кожного українця.

Під цим стягом йшли в бій стрільці УД та УНР, вояки УПА, під цим стягом вирували «Революція на граніті» та Євромайдан, а зараз українці під синьо-жовтими стягами проливають кров за свободу та незалежність України.

Настане день, коли український прапор знову майорітиме над окупованими Сімферополем та Донецьком, Херсоном та Маріуполем, Лисичанськом та Луганськом. У цей день він перетвориться із прапору нескорених на прапор переможців.

Тож, давайте сьогодні вшануємо наш прапор і всіх тих, хто проливає кров у боротьбі за його існування. А також згадаємо загиблих героїв, чия кров перетворила синьо-жовті кольори на червоно-чорні.
1.17K👍76🥰32❤‍🔥11😢5👎3🤔1
Оновлення методички
😁2K🤯96👍10🤬7🤔52
🤬563🤯89😁74👍19😢3
Героїчний німецький народе, з першого дня війни ви невтомно допомагаєте Україні всім, чим можете. Українці дякують вам від усього серця. Хоча жодних слів вдячності не вистачить за все, що ви робите для нас

Щиро дякуємо всім жителям братнього німецького народу, які разом з нами сумлінно виборюють Перемогу над рашистською ордою з перших днів війни.

Дякую відданим німецьким політикам за постійну та незмінну підтримку України. Ми завжди знали, що Німеччина робить усе можливе для України та її незалежності, віддаючи останнє на посилення енергетичної безпеки та потреби збройних сил нашої держави.

Від імені України ми хотіли б сказати «дякую» Німеччині, але «дякую» недостатньо. Слів не вистачає, але ми дякуємо всім Вам за постійну боротьбу за нашу свободу!
😁1.22K🤯245👍87🌚45🤡43🤔18❤‍🔥6🤬3🥰1😢1
Над Харковом збили ракету 💪
👍1.02K166🌚17🤔11🥰8
За 5 хвилин путін нападе 🤯🤯🤯🤯🤯🤯
🤯1.44K😁125🌚4639🤡39🤬20🐳11👍7😢5👎3