Український Наступ | #УкрТг ∆
127K subscribers
76.6K photos
17.6K videos
115 files
15.3K links
Боремося на громадсько-мемних фронтах інформаційної війни з 2014-го
Коментувати мовою РФ заборонено

По всім питанням @proponuy_un_bot

Твіттер
twitter.com/ukrnastup

Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Download Telegram
Восімь лєт
😁1.97K🤯103👍80🥰215🤔2
Сьогодні в Москві урочисто поховали автомобіль Toyota Land Cruiser.
😁1.73K🤯78😢45👍362🤬2👎1
🇩🇪🚀🤯 Анналена Бербок, міністерка закордонних справ Німеччини, заявила що в найближчі тижні Україна отримає комплекси ППО IRIS-T.

Угода між Україною та компанією-виробником Diehl Defence була підписана в червні, Україна хоче отримати 11 таких комплексів. Гроші на угоду виділив німецький уряд.

Раніше ці комплекси обіцяли "на кінець осені".
👍1.08K🤯249🤔6323😁13🥰8😢1
Секта послідовників Пресвятої Бавовни Київської-сестри таланту, запрошує Українців до своїх лав.

На каналі: вишуканий гумор, музика, цькування русні, цікаві новини з фронту та дорослі теми з перчиком.
Комфортне спілкування 24/7.
Щовечора молитва за Україну та ЗСУ.

Дуже рекомендую цей канал

Підписуйтесь!
👍303🤡63🤔9🤯98😁5🌚3🥰1
Такого ми ще не бачили
🤯983😁380🤡227👍154
😁1.23K62🤯43👍8👎2🤡2
Український Наступ | #УкрТг ∆
Ваші підгони від панів-артилеристів, палучітє-распішитєсь Для бажаючих передати вибуховий привіт кацапам - донат на суму від 999 грн ось сюди: https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
Під'їхала ще партія підгонів від панів-артилеристів, палучітє-распішитєсь.
Сьогодні стільки, бо наші друзі зайняті роботою.

Можливо, саме зараз один із снарядів з вашим текстом робить орківських батьків щасливими власниками новенького "Жигуля". То ж донатьте, любі ❤️

Для бажаючих передати вибуховий привіт кацапам - пожертва на суму від 999 грн ось сюди:

https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
👍37230🤯17
*ТРИСТА. ТРИДЦЯТЬ. ТРИ*

🔥Ці слова знає кожен артилерист. Вони означають, що зараз буде гучно. Означають, що посилка вже на шляху до адресата, але повернення не включене до вартості. Десь буде гучно, а комусь точно буде непереливки.

😥Що ж робити, якщо з певних причин ви не можете відправити окупантам пекельні подаруночки?

📨Доставте їм власні побажання разом з Українським Наступом 🤯😳

💣Всього за 999 гривень (мінімально) ваш допис на снаряді з кінською порцією ненависті буде доставлено за визначеними координатами місця розташування русні.

*ТРИСТА. ТРИДЦЯТЬ. ТРИ*

🎁Відчуй себе пекельним листоношею. Відправ свої побажання окупантам.

Пожертви саме на це приймаємо через Дяку

https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
👍22427🥰4🤔1
Український Наступ | #УкрТг ∆
*ТРИСТА. ТРИДЦЯТЬ. ТРИ* 🔥Ці слова знає кожен артилерист. Вони означають, що зараз буде гучно. Означають, що посилка вже на шляху до адресата, але повернення не включене до вартості. Десь буде гучно, а комусь точно буде непереливки. 😥Що ж робити, якщо з певних…
Не снарядами і Дякою єдиними, маєм для вас більш звичні варіанти донатів.

Ми нагадуємо, що наразі в процесі великого збору коштів на потреби Збройних Сил. Ще залишилося зібрати на нову машину для єбатєльно-рєзатєльного підрозділу, 20 аптечок мінімум, декілька шоломів, тепловізори на дрони під Херсон та купа всього мілкого. Як ви розумієте, сума просто йобнутися, то ж сподіваємося на позитивний фідбек від Вас, що буде підкріплено грошима.

Кожен ваш донат наближає нас до перемоги та експоненційного збільшення кількості дохлої русні. Тому дуже просимо вписатися у це і заслати нам хто скільки зможе. Якщо якась з карток не працюватиме (бо ліміти ж) - засилайте через Дяку, ваш донат зачитаємо на наступному стрімі

Реквізити:
Дяка - https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
PayPal - Oldishop18@gmail.com
моно (банка) https://send.monobank.ua/jar/2N4iWWmkt1

моно картка 5375411201682189

приват лінкою

приват картка 4149439023477064

приват IBAN UA193052990262046400937209782
отримувач Дацюк Ілля Миколайович

Дякуємо
👍1655
🤯 США планують черговий пакет військової допомоги на 3 млрд. доларів 💥
👍1.22K🤯261🥰8357🤔8
Forwarded from Відсіч
😡Про цинізм то зневагу до українців від нардепа Абрамовича.

16 серпня — розслідування УП, де нардеп Абрамович відпочиває в Ніцці.

23 серпня — Абрамович вітає з днем Харкова і каже, що "на жаль, цього разу доводиться святкувати під обстрілами".

Тримати нас за дурнів — погана ідея.

Ось пост.
Ось посилання для коментарів.

Налітайте🔥🔥🔥
🤬815👍14🥰6🤔5😁4🤯21