🇩🇪🚀🤯 Анналена Бербок, міністерка закордонних справ Німеччини, заявила що в найближчі тижні Україна отримає комплекси ППО IRIS-T.
Угода між Україною та компанією-виробником Diehl Defence була підписана в червні, Україна хоче отримати 11 таких комплексів. Гроші на угоду виділив німецький уряд.
Раніше ці комплекси обіцяли "на кінець осені".
Угода між Україною та компанією-виробником Diehl Defence була підписана в червні, Україна хоче отримати 11 таких комплексів. Гроші на угоду виділив німецький уряд.
Раніше ці комплекси обіцяли "на кінець осені".
👍1.08K🤯249🤔63❤23😁13🥰8😢1
Секта послідовників Пресвятої Бавовни Київської-сестри таланту, запрошує Українців до своїх лав.
На каналі: вишуканий гумор, музика, цькування русні, цікаві новини з фронту та дорослі теми з перчиком.
Комфортне спілкування 24/7.
Щовечора молитва за Україну та ЗСУ.
Дуже рекомендую цей канал
Підписуйтесь!
На каналі: вишуканий гумор, музика, цькування русні, цікаві новини з фронту та дорослі теми з перчиком.
Комфортне спілкування 24/7.
Щовечора молитва за Україну та ЗСУ.
Дуже рекомендую цей канал
Підписуйтесь!
👍303🤡63🤔9🤯9❤8😁5🌚3🥰1
Український Наступ | #УкрТг ∆
Ваші підгони від панів-артилеристів, палучітє-распішитєсь Для бажаючих передати вибуховий привіт кацапам - донат на суму від 999 грн ось сюди: https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
Під'їхала ще партія підгонів від панів-артилеристів, палучітє-распішитєсь.
Сьогодні стільки, бо наші друзі зайняті роботою.
Можливо, саме зараз один із снарядів з вашим текстом робить орківських батьків щасливими власниками новенького "Жигуля". То ж донатьте, любі ❤️
Для бажаючих передати вибуховий привіт кацапам - пожертва на суму від 999 грн ось сюди:
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
Сьогодні стільки, бо наші друзі зайняті роботою.
Можливо, саме зараз один із снарядів з вашим текстом робить орківських батьків щасливими власниками новенького "Жигуля". То ж донатьте, любі ❤️
Для бажаючих передати вибуховий привіт кацапам - пожертва на суму від 999 грн ось сюди:
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
👍372❤30🤯17
Forwarded from Український Наступ | #УкрТг ∆
*ТРИСТА. ТРИДЦЯТЬ. ТРИ*
🔥Ці слова знає кожен артилерист. Вони означають, що зараз буде гучно. Означають, що посилка вже на шляху до адресата, але повернення не включене до вартості. Десь буде гучно, а комусь точно буде непереливки.
😥Що ж робити, якщо з певних причин ви не можете відправити окупантам пекельні подаруночки?
📨Доставте їм власні побажання разом з Українським Наступом 🤯😳
💣Всього за 999 гривень (мінімально) ваш допис на снаряді з кінською порцією ненависті буде доставлено за визначеними координатами місця розташування русні.
*ТРИСТА. ТРИДЦЯТЬ. ТРИ*
🎁Відчуй себе пекельним листоношею. Відправ свої побажання окупантам.
Пожертви саме на це приймаємо через Дяку
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
🔥Ці слова знає кожен артилерист. Вони означають, що зараз буде гучно. Означають, що посилка вже на шляху до адресата, але повернення не включене до вартості. Десь буде гучно, а комусь точно буде непереливки.
😥Що ж робити, якщо з певних причин ви не можете відправити окупантам пекельні подаруночки?
📨Доставте їм власні побажання разом з Українським Наступом 🤯😳
💣Всього за 999 гривень (мінімально) ваш допис на снаряді з кінською порцією ненависті буде доставлено за визначеними координатами місця розташування русні.
*ТРИСТА. ТРИДЦЯТЬ. ТРИ*
🎁Відчуй себе пекельним листоношею. Відправ свої побажання окупантам.
Пожертви саме на це приймаємо через Дяку
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
👍224❤27🥰4🤔1
Forwarded from Український Наступ | #УкрТг ∆
Український Наступ | #УкрТг ∆
*ТРИСТА. ТРИДЦЯТЬ. ТРИ* 🔥Ці слова знає кожен артилерист. Вони означають, що зараз буде гучно. Означають, що посилка вже на шляху до адресата, але повернення не включене до вартості. Десь буде гучно, а комусь точно буде непереливки. 😥Що ж робити, якщо з певних…
Не снарядами і Дякою єдиними, маєм для вас більш звичні варіанти донатів.
Ми нагадуємо, що наразі в процесі великого збору коштів на потреби Збройних Сил. Ще залишилося зібрати на нову машину для єбатєльно-рєзатєльного підрозділу, 20 аптечок мінімум, декілька шоломів, тепловізори на дрони під Херсон та купа всього мілкого. Як ви розумієте, сума просто йобнутися, то ж сподіваємося на позитивний фідбек від Вас, що буде підкріплено грошима.
Кожен ваш донат наближає нас до перемоги та експоненційного збільшення кількості дохлої русні. Тому дуже просимо вписатися у це і заслати нам хто скільки зможе. Якщо якась з карток не працюватиме (бо ліміти ж) - засилайте через Дяку, ваш донат зачитаємо на наступному стрімі
Реквізити:
Дяка - https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
PayPal - Oldishop18@gmail.com
моно (банка) https://send.monobank.ua/jar/2N4iWWmkt1
моно картка
приват картка
Дякуємо
Ми нагадуємо, що наразі в процесі великого збору коштів на потреби Збройних Сил. Ще залишилося зібрати на нову машину для єбатєльно-рєзатєльного підрозділу, 20 аптечок мінімум, декілька шоломів, тепловізори на дрони під Херсон та купа всього мілкого. Як ви розумієте, сума просто йобнутися, то ж сподіваємося на позитивний фідбек від Вас, що буде підкріплено грошима.
Кожен ваш донат наближає нас до перемоги та експоненційного збільшення кількості дохлої русні. Тому дуже просимо вписатися у це і заслати нам хто скільки зможе. Якщо якась з карток не працюватиме (бо ліміти ж) - засилайте через Дяку, ваш донат зачитаємо на наступному стрімі
Реквізити:
Дяка - https://nastup-ukrayinskyy.diaka.ua/donate
PayPal - Oldishop18@gmail.com
моно (банка) https://send.monobank.ua/jar/2N4iWWmkt1
моно картка
5375411201682189
приват лінкоюприват картка
4149439023477064
приват IBAN UA193052990262046400937209782
отримувач Дацюк Ілля МиколайовичДякуємо
send.monobank.ua
Безпечний переказ коштів
Надсилайте безкоштовно та безпечно кошти
👍165❤5
Forwarded from Відсіч
😡Про цинізм то зневагу до українців від нардепа Абрамовича.
16 серпня — розслідування УП, де нардеп Абрамович відпочиває в Ніцці.
23 серпня — Абрамович вітає з днем Харкова і каже, що "на жаль, цього разу доводиться святкувати під обстрілами".
Тримати нас за дурнів — погана ідея.
Ось пост.
Ось посилання для коментарів.
Налітайте🔥🔥🔥
16 серпня — розслідування УП, де нардеп Абрамович відпочиває в Ніцці.
23 серпня — Абрамович вітає з днем Харкова і каже, що "на жаль, цього разу доводиться святкувати під обстрілами".
Тримати нас за дурнів — погана ідея.
Ось пост.
Ось посилання для коментарів.
Налітайте🔥🔥🔥
🤬815👍14🥰6🤔5😁4🤯2❤1