Український Наступ | #УкрТг ∆
У мудодзвона заявили що "армия выполнила свою задачу" 😯 Яку саме «задачу» було виконано дізнаємось разом в коментарях 🤡
Ой всьо. Хотіли новий Афганістан? Вже маєте, жеріть на здоров'я
😁1.45K👍59🤬6👎1
Український Наступ | #УкрТг ∆
ТРО Закарпаття вграло гвинтокрил і тепер збираємо на другий Мі-24 для патрулювання села Нижня Залупіївка😱😱😱 Якщо залишаться гроші - Верхній Залупіївці теж перепаде гвинтокрил. Тепер, коли ми привернули вашу увагу, можна і серйозно. Сьогодні ми з вашою допомогою…
Монобанк запрацював, скидайте гроші 👉👈
👍576😁112❤23👎7🤔7
🤙Військовослужбовцями Об’єднаних сил на Донбасі протягом поточної доби було успішно відбито 10 атак ворога.
Українські захисники знищили 15 танків, 3 артилерійські системи, 24 одиниці броньованої та 10 одиниць автомобільної техніки противника.
Підрозділи протиповітряної оборони в небі українського Донбасу збили 4 безпілотні літальні апарати типу «Орлан-10» та 2 крилаті ракети
Українські захисники знищили 15 танків, 3 артилерійські системи, 24 одиниці броньованої та 10 одиниць автомобільної техніки противника.
Підрозділи протиповітряної оборони в небі українського Донбасу збили 4 безпілотні літальні апарати типу «Орлан-10» та 2 крилаті ракети
👍1.16K❤186🥰38🔥34👏9👎2
Український Наступ | #УкрТг ∆
У мудодзвона заявили що "армия выполнила свою задачу" 😯 Яку саме «задачу» було виконано дізнаємось разом в коментарях 🤡
Які з цих «виконаних завдань» спецоперації є найважливішим?
Anonymous Poll
12%
Бєлгород залишився російським
26%
20 тисяч військовослужбовців закінчили навчання навідмінно
8%
Утилізовано непотрібний застарілий радянський крейсер
3%
Штат генералів радикально оптимізовано
19%
В Улан-Уде з‘явився перший унітаз
3%
331-й десантний полк занесено в Червону книгу
8%
З частин дислокованих в Рудому лісі сформовано «батальйон снорків»
7%
Трофейна техніка завадять противнику швидко перейти на стандарти НАТО
13%
В ДНР ліквідована гендерна нерівність - чоловіків більше немає
😁1.18K👍99🤔42🤩10❤7👏4👎2
Forwarded from Zelenskiy / Official
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Кожен і кожна в Україні мають право на своє житло, на свій власний дім чи свою власну квартиру. Всі, чиє житло зруйнували окупанти, і всі, хто довгі роки стояв у черзі. Весь наш народ, який заслуговує на життя в сучасному середовищі. Абсолютно не маю сумнівів, що нам вдасться не тільки відновити зруйноване, а й відновити справедливість щодо тих, чиє право на житло було порушене.
👍612❤103👏8🤬7🤔5🥰4👎2
Війна та інформаційна безпека.
Почнемо з того, що існує така штука як "розвідка з відкритих джерел", яка, завдяки інформаційній глобалізації, працює на ура.
Якщо вам здається маячнею сама думка, що умовний "товаріщ майор" з ФСБ моніторить тіктоки українців, їх сторінки в фейсбуці та коментарі в телеграм каналах, то ви дуже помиляєтесь. Дивиться, дивиться кожен день, кожен час і все записує.
В часи АТО, в 14-му році багато хто, особливо ЗМІ, банально не розуміли, як поводитися з інформацією, що можна писати, фотографувати, знімати, і що з цього можна публікувати. В той час ЗМІ спокійно знімали позиції наших солдат, їх обличчя, розташування вогневих позицій та робили сенсаційні сюжети. Через це нерозуміння, помножене на бажання хайпанути, загинуло багато наших хлопців.
Триває 53-й день повномасштабної війни з росією, і, на жаль, все ще є люди та організації, які хочуть хайпанути ексклюзивним сюжетом – знімають позиції, важливі підприємства та установи, місця перебування та укриття цивільного населення та "прильоти".
І, як дуже сумний приклад, який я хочу навести, сюжет ТСН про танковий завод, в якому ремонтували та відновлювали захоплену техніку. Знявши матеріал, забувши та забивши на всі вимоги і здоровий глузд, вони показали не тільки середину завода, а й сам завод, завдяки чому виявити його точне місцезнаходження було не проблемою. На жаль, так і сталося – через кілька днів після публікування сюжету, в ніч з 15-го на 16-те, по заводу влучив ракетний удар. Ціною хайпу і необдуманих рішень під час зйомки, редагування та публікації матеріалу стали життя працівників цього заводу.
Адміністрація Українського Наступу звертається до вас з проханням сотню раз подумати, чи варто знімати солдат, техніку, установи, "прильоти" та тим більше публікувати це десь в мережі. Подібні дії можуть коштувати життя багатьох людей, включно з вами.
Почнемо з того, що існує така штука як "розвідка з відкритих джерел", яка, завдяки інформаційній глобалізації, працює на ура.
Якщо вам здається маячнею сама думка, що умовний "товаріщ майор" з ФСБ моніторить тіктоки українців, їх сторінки в фейсбуці та коментарі в телеграм каналах, то ви дуже помиляєтесь. Дивиться, дивиться кожен день, кожен час і все записує.
В часи АТО, в 14-му році багато хто, особливо ЗМІ, банально не розуміли, як поводитися з інформацією, що можна писати, фотографувати, знімати, і що з цього можна публікувати. В той час ЗМІ спокійно знімали позиції наших солдат, їх обличчя, розташування вогневих позицій та робили сенсаційні сюжети. Через це нерозуміння, помножене на бажання хайпанути, загинуло багато наших хлопців.
Триває 53-й день повномасштабної війни з росією, і, на жаль, все ще є люди та організації, які хочуть хайпанути ексклюзивним сюжетом – знімають позиції, важливі підприємства та установи, місця перебування та укриття цивільного населення та "прильоти".
І, як дуже сумний приклад, який я хочу навести, сюжет ТСН про танковий завод, в якому ремонтували та відновлювали захоплену техніку. Знявши матеріал, забувши та забивши на всі вимоги і здоровий глузд, вони показали не тільки середину завода, а й сам завод, завдяки чому виявити його точне місцезнаходження було не проблемою. На жаль, так і сталося – через кілька днів після публікування сюжету, в ніч з 15-го на 16-те, по заводу влучив ракетний удар. Ціною хайпу і необдуманих рішень під час зйомки, редагування та публікації матеріалу стали життя працівників цього заводу.
Адміністрація Українського Наступу звертається до вас з проханням сотню раз подумати, чи варто знімати солдат, техніку, установи, "прильоти" та тим більше публікувати це десь в мережі. Подібні дії можуть коштувати життя багатьох людей, включно з вами.
🤬1.15K👍170❤34😢18🤔7🔥1😁1
Український Наступ | #УкрТг ∆
Війна та інформаційна безпека. Почнемо з того, що існує така штука як "розвідка з відкритих джерел", яка, завдяки інформаційній глобалізації, працює на ура. Якщо вам здається маячнею сама думка, що умовний "товаріщ майор" з ФСБ моніторить тіктоки українців…
🤬1.55K👎38😢33👍12😱11🤔8🔥3❤2😁1
Український Наступ | #УкрТг ∆
Чекаємо
Походу Арестович виєбав Путіна
👁👄👁
👁👄👁
🥰1.41K😁415👍61😱19❤14👏7🔥5👎4🤔2
Український Наступ | #УкрТг ∆
Походу Арестович виєбав Путіна 👁👄👁
Арестович не єбав Путіна, інформація перевіряється
😢1.42K😁331👍78🤔23🤬7👎6😱4🥰2❤1
Український Наступ | #УкрТг ∆
Арестович не єбав Путіна, інформація перевіряється
Таки не єбав(
😁1.65K👍90😢71🤯14👎7🤔7😱4❤2🥰1🤬1
Forwarded from новин.яр
‼️Також до нас надійшла інформація, що Анатолій Шарій потонув у Чорному морі, під час того як знаходився на крейсері "Москва"
Інформація перевіряється😆
Інформація перевіряється😆
😁2.05K👍87🎉57🥰38❤12🤔8🤩7🤯5👎4