Український Наступ | #УкрТг ∆
127K subscribers
76.6K photos
17.6K videos
115 files
15.3K links
Боремося на громадсько-мемних фронтах інформаційної війни з 2014-го
Коментувати мовою РФ заборонено

По всім питанням @proponuy_un_bot

Твіттер
twitter.com/ukrnastup

Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Download Telegram
Forwarded from Гуляйполе (Max)
Прем'єра, у нас тут відео вийшло на каналі
https://www.youtube.com/watch?v=hpo5lLfP15AУ
ГО "Український Наступ" продовжує цикл лекцій у Львові, про українську Кубань від доктора історичних наук Дмитра Білого.

Зберігати національну пам'ять та розвіювати імперські міфи - основне завдання сучасного покоління українців. Одним із гарантів виконання цих завдань є вивчення історії власної держави. Не лише зі шкільних підручників, а й з допомогою культурно-просвітницьких лекцій.

Яку роль українці Кубані відіграли у Кавказькій війні? Що таке Чорноморія, і чому вона є єдиним автономним державним утворенням українців в 19 ст.?
Відповіді на ці та інші питання можна буде почути на нашій лекції.
КОЛИ: 15 лютого, 16:00
ДЕ: м.Львів, Перша Львівська Медіатека (вул. Мулярська, 2А)
Вхід вільний.

https://www.facebook.com/events/116534759765324/
Софія Федина зробила офіційну заяву президенту

#НаступІнформБюро

Українська співачка, телеведуча та депутат Верховної ради від партії "ЄС" Софія Федина на своїй сторінці у фейсбуці розкритикувала дії президента та уряду. Також пані Федина особливо наголошує на спробі посадити невинних людей, які борються за правду та заважають новій владі.

Софія Федина наполягає на тому, що президент України не має права опускатися до спроб посадити людей, які жартують так само, як і він до приходу у владу. Якщо він хоче протистояння, з умовною Марусею Звіробій, то повинен робити це з людьми, які находяться з ним в одній "ваговій категорії", а не зачіпати волонтерів, громадських діячів і патріотів.


Але цього протистояння не буде, бо наш президент - йобане сцикло.
Forwarded from Смачні флешбеки via @like
Товариство!
Як дехто з вас вже знає, нашу затишну сторінку у Фейсбук знищили вороги за те що ми бажаємо бачити:
Крим - Українським!
Армію - міцною і незламною!
Меми - правдивими і гострими!
Русню - дохлою!

Так, це відчутний удар!
Але! Ми не опускаємо руки!

В цей складний час ми хочемо вас запитати:
чи хочете ви тотальної війни? Якщо буде потрібно, чи хочете ви більш тотальної і радикальної війни, ніж ми можемо її собі уявити?

Якщо так, то підписуйтесь на Флешбеки 2.0 у фейсбуці!
Підпишіть себе, батьків, друзів, собаку(якщо ви ще не заплатили за комуналку)!

Підпишіться, народе, і нехай гряне буря! https://www.facebook.com/tastyflashbacks1
⚡️ СБУ проводить обшуки в офісі 1+1 у зв'язку зі справою по "плівкам Гончарука". Ймовірно, запис було змонтовано саме на комп'ютері одного з журналістів, що веде програму з розслідуваннями.

В даному офісі працюють над програмою "Секретні Матеріали", яку вів Дубінський.

Сама "говорящая жопа Коломойского" вже запітушилась і видала гучне кукарєку. Цікаво, йому чимось не подобається указ ШПУВЗеля знайти того, хто цей запис зробив та злив?
Твоє лице коли соросята із СБУ проводять обшук твого ануса
Саме цими зображеннями прокурор у справі Шеремета аргументує "культивування величі арійської раси" Антоненком. Так, саме скріншотами постів у фб вставленими в PowerPoint. Нотаріально завіреними скріншотами.

Всі, хто дивився Кролика Джоджо — чекайте на повістку в суд та готуйтесь за велич арійської раССи відповідати.
Про Український Наступ в фейсбуці та цензуру.

В першу чергу, перепрошуємо за те, що досить довго не освітлювали дане питання. Нас в прєдложці декілька разів запитували куди ділась спільнота і т.д, але все не було часу розписати.
Наші відносини з фейсбуком останні два роки були досить напруженими. Ми отримували тіньові бани, попередження, видалення постів, бани адмінам за вельми цікавими причинами, наприклад, за фотографію зброї, що була прикріплена до новини про армію тощо. Інколи бани бували і просто так, що свідчило про скоординовану бот-атаку з ціллю накидати репортів, аби вивести сторінку з ладу.

Але це все не так важливо, адже нашу сторінку повністю видалили. Назавжди. Без права оскарження після 2,5 років праці над розвитком. Справа в тому, що питання видалення чи тимчасового бану вирішується в американському офісі Фейсбуку, де працівнику міністерства правди відділу нон-харрасменту дається якихось 15 секунд на винесення рішення. Звісно, американці не знають української мови, не шарять постіронію😂👍🙊 і все таке інше, тому випадки з тіньовими банами і видаленням сторінок не є рідкістю.

Щодо самого поста, за який нас підорнули з фб. В вечір оприлюднення т.з. "плівок Гончарука" ми нафотошопили таку от пікчу з Гітлером і фразу одного з учасників тієї розмови. Що тут могло порушити правила спільноти? Та хуй його знає, це ж піндоси, які Т У П І, а також як ми вже казали, точно не знають української мови і контексту розмови/жарту. Там був намальований Гітлер, а це означає, що ми дуже небезпечні нацисти та маємо сидіти в бані. Привіт альтрайтам.

Чи будемо ми повертатися в Фейсбук після видалення ними нашої спільноти, в якій було більше 12 тисяч підписників? Ні, не будемо.

Ми не вбачаємо раціональним вливати сили та душу в щось, що може бути знищене одним кліком небінарного транс-клерку з іншого континенту, що вносить свою частку у побудову нео-1984. Тенденція невтішна і цензура навряд буде послаблюватись, скоріше навпаки.Так, фейсбук був чудовою платформою для збору фідбеку, срачу в коментах та івентів для лекцій і вечірок, хоча для цього у нас залишається Освітній Наступ, підписуйтесь.

Для любителів посратись в коментах ми будемо старатись прикріпліювати їх до постів в телеграмі, а якщо вас цікавить ширше обговорення — залітайте в наш чат (за якість авдиторії та рівень постіронії в тій раківні адміністрація відповідальності не несе).
Український Наступ | #УкрТг ∆ pinned «Про Український Наступ в фейсбуці та цензуру. В першу чергу, перепрошуємо за те, що досить довго не освітлювали дане питання. Нас в прєдложці декілька разів запитували куди ділась спільнота і т.д, але все не було часу розписати. Наші відносини з фейсбуком…»
Найкоротша сумна історія, що була написана Гемінґвеєм
Це просто платина, квінтесенція уїбанства від 1+1, починаючи з того, що українська мова підходить лише для комедій, ну звісно, для чого ж ще потрібна холуйська мова? Тільки для розваг свого баріна, чисто посміятись з "ге-кання і шо-кання", закінчуючи порівнянням 1+1 з чоловіком, опорою, у глядачки 1+1 є бажання мати дітей від телеканалу.

Дійсно, обшуки в цій помийці недостатньо, її треба або зрівняти з землею або перекваліфікувати в філіал психлікарні.
Поки всі дойобуються до карт з Скайріма і Кіану Рівза в наших підручниках, репостячи русняві паблоси, які глумляться, ми покажемо те, що дійсно варто обговорення і уваги.

Іронічний напис жирним, що видано за державні кошти)

Історія України, 10 клас, редакція 2018 року. Додайте до цього всього рускій репчік, стендапи Продольних і Пєрпєндикулярних в Києві, концерти руснявих уйобків в Одесі і ви побачите на чому росте майбутнє покоління українців, колір нації, хулі.