Український Наступ | #УкрТг ∆
Мені наче як рокєта більше в сторону броварських оранжистів дивицця
ющенко: - ти диви бля воно ще розмовляе
кучма: [в ахуе]
кравчук: - а шо так можно было
кучма: [в ахуе]
кравчук: - а шо так можно было
Український Наступ | #УкрТг ∆
Photo
Що ШПУВЗель з Гарантом Naції зробив............
Український Наступ | #УкрТг ∆
Photo
Порох: слава богу, відмучився. Заїбало це все, хочу Рошен назад.
Ющенко: любі друзі, а Вова зара в образі Голобородько, чи в образі мене?
Кучма: пизда ракетам, канєшно, і країні пизда, тре' було балотуватися, може б виграв шось.
Кравчук: тре' було в кравчучку хоча б мішки з картоплею покласти, а то як дебіл сиджу.
Ющенко: любі друзі, а Вова зара в образі Голобородько, чи в образі мене?
Кучма: пизда ракетам, канєшно, і країні пизда, тре' було балотуватися, може б виграв шось.
Кравчук: тре' було в кравчучку хоча б мішки з картоплею покласти, а то як дебіл сиджу.
Український Наступ | #УкрТг ∆
Гройсман теж пішов у відставку
А от і реформи
Український Наступ | #УкрТг ∆
ЗЕЛЕНСЬКИЙ БЛЯДЬ ДЕ РЕФОРМИ???!!!!!!
ЗЕЛЕНСЬКИЙ МЕНІ НЕ ПРЕЗИДЕНТ, Я ЗА НЬОГО НЕ ГОЛОСУВАВ
І взагалі, єдиний хто достойний бути Президентом України — Кузьма
АХАХАХХААХХАХАХАХХАХХААХАХ У НАС СУКА ПРЕЗИДЕНТ ЗЕЛЕНСЬКИЙ БЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
😁3
Український Наступ | #УкрТг ∆
Хароші лансери, нада брать
Заверніть мені два, будь ласка. І кенгурацію, якщо є. Пакєта не нада
Український Наступ | #УкрТг ∆
НОВИЄ ЛІЦА! НОВИЄ ЛІЦА! УРАААА! ЗАТО НЄ СВІНАРЧУКІ!!!!
Дєд, ало
Тобі вже скільки років? Ти тілько в домовину повернутися можеш
Тобі вже скільки років? Ти тілько в домовину повернутися можеш