#вопросы_наступу
Куда писать, если мой провайдер всё еще не заблочил ВК? Хочу, чтобы им напихали по самое не балуй, нечего тут приказы Пороха и Пастора нарушать
Куда писать, если мой провайдер всё еще не заблочил ВК? Хочу, чтобы им напихали по самое не балуй, нечего тут приказы Пороха и Пастора нарушать
#НаступІнформБюро
Трошки інформації про сьогоднішню кібератаку.
Уражені, в основному, комп'ютери та сервери:
- державних установ (Укрзалізниця, Кабмін, Аеропорти "Бориспіль" та "Київ" (Жуляни), Укртелеком, підприємство "Антонов" сайти Національної поліції)
- енергетичних компаній (Київенерго, Укренерго, а також мережі АЗС),
- банків (Південний, Ощадбанк, ТАСкомбанк, Укргазбанк)
- мобільних операторів (Київстар, lifecell, Vodafone Україна)
- приватних установ (Нова Пошта, мережа "Епіцентр", промислово-будівельна група "Ковальська").
Оперативно спрацював Національний координаційний центр кібербезпеки. Всі державні установи, які виконували рекомендації Центру були включені до захищеного контуру (захищений вузол інтернет-доступу) не постраждали.
«Зараз фахівці з питань кібербезпеки в оперативному режимі надають допомогу держустановам, які з суб’єктивних причин не увійшли до захищеного контуру об’єктам критичної інфраструктури, а також банківському сектору», - заявив Голова РНБО Турчинов.
Також, він заявив, що "вже зараз, первинно проаналізувавши вірус, можна говорити про російський слід".
Не обійдеться у цьому пості і без #чо_там_у_русни
Через вірус паралізовано роботу нафтовидобуваючих гігантів "Роснефть" та "Башнефть". Третина усіх родовищ Росії наразі не працює.
Фахівці з IT-безпеки для захисту від зараження рекомендують користуватися оновленими антивірусами, не скачувати сторонні програми невстановлених розробників з невстановлених джерел, не переходити за підозрілими посиланнями, в тому числі тими, що приходять електронною поштою і в соцмережах.
Трошки інформації про сьогоднішню кібератаку.
Уражені, в основному, комп'ютери та сервери:
- державних установ (Укрзалізниця, Кабмін, Аеропорти "Бориспіль" та "Київ" (Жуляни), Укртелеком, підприємство "Антонов" сайти Національної поліції)
- енергетичних компаній (Київенерго, Укренерго, а також мережі АЗС),
- банків (Південний, Ощадбанк, ТАСкомбанк, Укргазбанк)
- мобільних операторів (Київстар, lifecell, Vodafone Україна)
- приватних установ (Нова Пошта, мережа "Епіцентр", промислово-будівельна група "Ковальська").
Оперативно спрацював Національний координаційний центр кібербезпеки. Всі державні установи, які виконували рекомендації Центру були включені до захищеного контуру (захищений вузол інтернет-доступу) не постраждали.
«Зараз фахівці з питань кібербезпеки в оперативному режимі надають допомогу держустановам, які з суб’єктивних причин не увійшли до захищеного контуру об’єктам критичної інфраструктури, а також банківському сектору», - заявив Голова РНБО Турчинов.
Також, він заявив, що "вже зараз, первинно проаналізувавши вірус, можна говорити про російський слід".
Не обійдеться у цьому пості і без #чо_там_у_русни
Через вірус паралізовано роботу нафтовидобуваючих гігантів "Роснефть" та "Башнефть". Третина усіх родовищ Росії наразі не працює.
Фахівці з IT-безпеки для захисту від зараження рекомендують користуватися оновленими антивірусами, не скачувати сторонні програми невстановлених розробників з невстановлених джерел, не переходити за підозрілими посиланнями, в тому числі тими, що приходять електронною поштою і в соцмережах.
Снова русечи в игру "146%" решили поиграть. Перед вами результат опроса русни на тему "самый великий свинопёс в истории". Неудивительно, что Сталин на первом месте. Любят они крепкую руку в жёппе, чего уж там.
Потрійний удар: Англійці допомагають Україні, Шмарій хоче смоктати, Панасонік кричить про геноцид