Український Наступ | #УкрТг ∆
127K subscribers
76.5K photos
17.6K videos
115 files
15.3K links
Боремося на громадсько-мемних фронтах інформаційної війни з 2014-го
Коментувати мовою РФ заборонено

По всім питанням @proponuy_un_bot

Твіттер
twitter.com/ukrnastup

Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Download Telegram
#НаступІнформБюро #peremoga_news
Розпочалася процедура оформлення вилучених у Януковича та його команди грошей. Кривавий Пастор зазначив, що ці гроші підуть на користь української армії - на будівництво заводу по виробництву боєприпасів, закупівлю новітніх засобів радіоелектронної боротьби, контрбатарейних радарів, новітніх дронів.
Загальна сума конфіскованих грошей - $1,5 млрд.
Добрий вечір!

Вже завтра, 29.04, о 20:00, почнеться черговий Відкритий Ракофон.

Темою ефіру стануть економічні реформи, їх історія, світова практика та те, як вони проходять (ні) в Україні. Якщо є пропозиції щодо тем цього ж ефіру — пишіть в коментарях, будемо раді годним ідеям.

Якщо хочете прийняти участь в ефірі разом з ведучими — пишіть в повідомлення спільноти або у ЛС автора посту.
#день_в_історії
28 квітня 2014 року у Донецьку відбувся останній проукраїнський мітинг, який був жорстоко розігнаний російським завезеним скамом та місцевим данбасянським проросійським бидлом
#день_в_історії
Я пам'ятаю. Це було три роки тому.
Ми стояли пліч-о-пліч: сиві шахтарі, накачанні ультрас у балаклавах, стрункі вчительки, горласті школярі, мовчазні заводчани, засалені продавчині.
На наших плечах та у наших руках були українські прапори. Ми співали Гімн та патріотичні пісні. Ми стояли за своє місто та за свою Державу.
Але нас було мало. Нас били кийками та арматурою. Нам плювали у обличчя та знущалися над нами.
Ще не так давно ми разом співали Гімн та "Червону Руту" на Донбас-Арені, ще не так давно ми разом раділи перемогам "Шахтаря", "Дніпра" та "Динамо" на світових газонах, ще не так давно ми їздили до Києва, Львова та Одеси, відвідували музеї, броварні та концертні майданчики, разом пили пиво з гостинними хазяями та відчували себе повноцінною часткою України.
Але ми і гадки не мали, що нас зрадять. Що зрадять ті, хто поруч.
Нас кинула міліція. Нас зрадили друзі і рідні. Нас зрадили дружини та чоловіки. Але нас не зрадила Україна.
Як і три роки тому, ми стоїмо пліч-о-пліч: хтось - у шахті на підконтрольній Україні території, хтось - на держпідприємствах. А хтось - із зброєю в руках у Збройних Силах та Національній Гвардії. І ми усіма силами стараємось, щоб повернутись додому. Додому, у розграблені російськими свинями квартири, у розгромлені російськими "Градами" будинки, та до непривітних старих сусідів, які будуть нас клясти.
Ми хочемо додому.
І ми віримо, що буде майоріти синьо-жовтий стяг над Донецькою мерією, що знову у єдиному пориві здійметься на ноги Донбас-Арена під час виконання славня, що по перейменованому проспекту Артема пройде моцним переможним маршем українська військова міць.

І вибачте нас за наших зрадливих та бичастих городян. Вони - не Донецьк.
Ми - Донецьк.
Донецьк - це Україна.
❤‍🔥2
#НаступІнформБюро
Товарообіг України з Китаєм склав $6,5 млрд. І це не враховуючи товарообіг ЄС з Китаєм, який має транспортуватись через територію України.
Український інститут національної пам'яті відреагував на чергове знищення пам'ятника українцям у Польщі.

#НаступІнформБюро

26 квітня на кладовищі села Грушовичі Перемишльського повіту Підкарпатського воєводства групою невідомих осіб було знищено братську могилу вояків УПА і вчинено наругу над Державним Гербом України – тризубом. Свої злочинні дії організатори назвали «публічною акцією» і «першим легальним демонтажем нелегального пам’ятника».
У 1990-х роках норми національного законодавства щодо місць пам’яті як в Польщі, так і в Україні лише формувались. Чимало споруджених у цей час пам’ятників і пам’ятних знаків опинились поза правовим полем. Протягом останніх двох років Інститут працював над створенням механізмів узаконення польських пам’ятників і пам’ятних знаків, встановлених в Україні без будь-яких погоджень з центральними чи місцевими органами влади в період з 1991 по 2017 рр. Ми прагнули досягти порозуміння з польською стороною в питанні збереження місць пам’яті обох народів.
Руйнування братської могили вояків УПА в Грушовичах є 15-м за чергою актом наруги над місцями пам’яті українського народу в Польщі, вчиненим від 2014 р. Ці випадки залишаються без розгляду польськими правоохоронними органами. Польська влада не відновлює знищених пам’ятників. Водночас за той самий період в Україні було вчинено 4 акти наруги над польськими місцями пам’яті, і кожного разу українська влада у найкоротші терміни відновлювала меморіальні об’єкти у їх первинному вигляді, а за фактами вандалізму порушувались кримінальні справи.
Відсутність належної реакції польської влади на системне нищення українських місць пам’яті в Польщі змушує нас призупинити процес легалізації польських меморіальних об’єктів на території України.
Відтак, щонайменше 105 польських пам’ятників і пам’ятних знаків, збудованих на території України в період з 1991 по 2017 рр., залишаються нелегальними.