Український Наступ | #УкрТг ∆
127K subscribers
76.6K photos
17.6K videos
115 files
15.3K links
Боремося на громадсько-мемних фронтах інформаційної війни з 2014-го
Коментувати мовою РФ заборонено

По всім питанням @proponuy_un_bot

Твіттер
twitter.com/ukrnastup

Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Download Telegram
#НаступІнформБюро #peremoga_news
"А ОСЬ ХЄР ВАМ НА ВСЕ РИЛО" - заявив Приморський суд Одеси, і скасував повернення старих назв одеським топонімам, які були перейменовані у процесі декомунізації.
#НаступІнформБюро #peremoga_news
Розпочалася процедура оформлення вилучених у Януковича та його команди грошей. Кривавий Пастор зазначив, що ці гроші підуть на користь української армії - на будівництво заводу по виробництву боєприпасів, закупівлю новітніх засобів радіоелектронної боротьби, контрбатарейних радарів, новітніх дронів.
Загальна сума конфіскованих грошей - $1,5 млрд.
Добрий вечір!

Вже завтра, 29.04, о 20:00, почнеться черговий Відкритий Ракофон.

Темою ефіру стануть економічні реформи, їх історія, світова практика та те, як вони проходять (ні) в Україні. Якщо є пропозиції щодо тем цього ж ефіру — пишіть в коментарях, будемо раді годним ідеям.

Якщо хочете прийняти участь в ефірі разом з ведучими — пишіть в повідомлення спільноти або у ЛС автора посту.
#день_в_історії
28 квітня 2014 року у Донецьку відбувся останній проукраїнський мітинг, який був жорстоко розігнаний російським завезеним скамом та місцевим данбасянським проросійським бидлом
#день_в_історії
Я пам'ятаю. Це було три роки тому.
Ми стояли пліч-о-пліч: сиві шахтарі, накачанні ультрас у балаклавах, стрункі вчительки, горласті школярі, мовчазні заводчани, засалені продавчині.
На наших плечах та у наших руках були українські прапори. Ми співали Гімн та патріотичні пісні. Ми стояли за своє місто та за свою Державу.
Але нас було мало. Нас били кийками та арматурою. Нам плювали у обличчя та знущалися над нами.
Ще не так давно ми разом співали Гімн та "Червону Руту" на Донбас-Арені, ще не так давно ми разом раділи перемогам "Шахтаря", "Дніпра" та "Динамо" на світових газонах, ще не так давно ми їздили до Києва, Львова та Одеси, відвідували музеї, броварні та концертні майданчики, разом пили пиво з гостинними хазяями та відчували себе повноцінною часткою України.
Але ми і гадки не мали, що нас зрадять. Що зрадять ті, хто поруч.
Нас кинула міліція. Нас зрадили друзі і рідні. Нас зрадили дружини та чоловіки. Але нас не зрадила Україна.
Як і три роки тому, ми стоїмо пліч-о-пліч: хтось - у шахті на підконтрольній Україні території, хтось - на держпідприємствах. А хтось - із зброєю в руках у Збройних Силах та Національній Гвардії. І ми усіма силами стараємось, щоб повернутись додому. Додому, у розграблені російськими свинями квартири, у розгромлені російськими "Градами" будинки, та до непривітних старих сусідів, які будуть нас клясти.
Ми хочемо додому.
І ми віримо, що буде майоріти синьо-жовтий стяг над Донецькою мерією, що знову у єдиному пориві здійметься на ноги Донбас-Арена під час виконання славня, що по перейменованому проспекту Артема пройде моцним переможним маршем українська військова міць.

І вибачте нас за наших зрадливих та бичастих городян. Вони - не Донецьк.
Ми - Донецьк.
Донецьк - це Україна.
❤‍🔥2
#НаступІнформБюро
Товарообіг України з Китаєм склав $6,5 млрд. І це не враховуючи товарообіг ЄС з Китаєм, який має транспортуватись через територію України.