Український Наступ | #УкрТг ∆
127K subscribers
76.6K photos
17.6K videos
115 files
15.3K links
Боремося на громадсько-мемних фронтах інформаційної війни з 2014-го
Коментувати мовою РФ заборонено

По всім питанням @proponuy_un_bot

Твіттер
twitter.com/ukrnastup

Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Download Telegram
Півнячі бої без СМС та реєстрації
#жаба_гадюка_секс
#НаступІнформБюро #peremoga_news
Хранителі кордонів отримади допомогу від США. На цей раз предметом допомоги стали високотехнологічні засоби зв"язку вартістю $21 млн.
#НаступІнформБюро
Пряма мова: За ініціативи Служби безпеки України прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 436-1 ККУ у справі про рішення Одеської міськради щодо змін назв вулиць і провулків. Це рішення порушує Закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Дії депутатів міськради Одеси напередодні чергової річниці подій 2 травня можна розцінювати як провокацію для дестабілізації ситуації в місті."
#НаступІнформБюро #peremoga_news
"А ОСЬ ХЄР ВАМ НА ВСЕ РИЛО" - заявив Приморський суд Одеси, і скасував повернення старих назв одеським топонімам, які були перейменовані у процесі декомунізації.
#НаступІнформБюро #peremoga_news
Розпочалася процедура оформлення вилучених у Януковича та його команди грошей. Кривавий Пастор зазначив, що ці гроші підуть на користь української армії - на будівництво заводу по виробництву боєприпасів, закупівлю новітніх засобів радіоелектронної боротьби, контрбатарейних радарів, новітніх дронів.
Загальна сума конфіскованих грошей - $1,5 млрд.
Добрий вечір!

Вже завтра, 29.04, о 20:00, почнеться черговий Відкритий Ракофон.

Темою ефіру стануть економічні реформи, їх історія, світова практика та те, як вони проходять (ні) в Україні. Якщо є пропозиції щодо тем цього ж ефіру — пишіть в коментарях, будемо раді годним ідеям.

Якщо хочете прийняти участь в ефірі разом з ведучими — пишіть в повідомлення спільноти або у ЛС автора посту.