Добрий вечір!
У суботу,, 29.04, о 20:00, почнеться черговий Відкритий Ракофон.
Темою ефіру стануть економічні реформи, їх історія, світова практика та те, як вони проходять (ні) в Україні. Якщо є пропозиції щодо тем цього ж ефіру — пишіть в коментарях, будемо раді годним ідеям.
Якщо хочете прийняти участь в ефірі разом з ведучими — пишіть в повідомлення спільноти або у ЛС автора посту.
У суботу,, 29.04, о 20:00, почнеться черговий Відкритий Ракофон.
Темою ефіру стануть економічні реформи, їх історія, світова практика та те, як вони проходять (ні) в Україні. Якщо є пропозиції щодо тем цього ж ефіру — пишіть в коментарях, будемо раді годним ідеям.
Якщо хочете прийняти участь в ефірі разом з ведучими — пишіть в повідомлення спільноти або у ЛС автора посту.
- Стоїш на залізничій колії коло хмельницького базару і відчуваєш запах бабуль з кравчучками. І віриш, що вільний ти, і життя лише почалася. І губи пече від смаку Графської...
- Я не був на Хмельницькому базарі...
- Гаразд, не заливай! Жодного разу не був на найбільшому ринку світу?
- Не довелося. Не був.
- Уже постукали на небеса, накачалися сангушком, буквально проводили себе в останню путь... А ти на ринку то не скуплявся турецькими светрами жодного разу...
- Не встиг. Не вийшло.
- Не знав, що на небесах нікуди без цього? Зрозумій, на небесах тільки й розмов, що про товари з цього ринку. Які вони неймовірно дешеві і якісні... Про продавців, яких вони бачили... Про те, як потяг, занурюючись вглиб ринку, ставав червоним як кров. І вбирав енергію бариг в себе, і ставав приборканим, і зникав поміж палатками, в глибині ринку. А ти?.. Що ти їм скажеш? Адже ти жодного разу не був на хмельницькому базарі. Там нагорі тебе охрестять лохом...
Узято з просторів інтернету
- Я не був на Хмельницькому базарі...
- Гаразд, не заливай! Жодного разу не був на найбільшому ринку світу?
- Не довелося. Не був.
- Уже постукали на небеса, накачалися сангушком, буквально проводили себе в останню путь... А ти на ринку то не скуплявся турецькими светрами жодного разу...
- Не встиг. Не вийшло.
- Не знав, що на небесах нікуди без цього? Зрозумій, на небесах тільки й розмов, що про товари з цього ринку. Які вони неймовірно дешеві і якісні... Про продавців, яких вони бачили... Про те, як потяг, занурюючись вглиб ринку, ставав червоним як кров. І вбирав енергію бариг в себе, і ставав приборканим, і зникав поміж палатками, в глибині ринку. А ти?.. Що ти їм скажеш? Адже ти жодного разу не був на хмельницькому базарі. Там нагорі тебе охрестять лохом...
Узято з просторів інтернету
#НаступІнформБюро #peremoga_news
Компанія "Westinghouse Electric Sweden" у 2017 році проведе кілька поставок ядерного палива для українських АЕС у рамках заміщення російського палива.
Випробування шведського палива на Південноукраїнській АЕС пройшли успішно.
Компанія "Westinghouse Electric Sweden" у 2017 році проведе кілька поставок ядерного палива для українських АЕС у рамках заміщення російського палива.
Випробування шведського палива на Південноукраїнській АЕС пройшли успішно.
Яка ваша думка щодо негромадянства для росіян з-за "парєбріка" й проросійсько настроєних українців, наступчани?
1,5 мільярди доларів США Лєгітімного конфісковано за рішенням суду да будуть зараховані до держбюджету.
#НаступІнформБюро #боротьба_триває
Генеральний прокурор Юрій Луценко та секретар РНБО Олександр Турчинов довели цю інформацію до керівництва Ощадбанку і зараз кошти зачислюються на рахунки цього банку, повідомили в РНБО.
#НаступІнформБюро #боротьба_триває
Генеральний прокурор Юрій Луценко та секретар РНБО Олександр Турчинов довели цю інформацію до керівництва Ощадбанку і зараз кошти зачислюються на рахунки цього банку, повідомили в РНБО.