Український Наступ | #УкрТг ∆
127K subscribers
76.6K photos
17.6K videos
115 files
15.3K links
Боремося на громадсько-мемних фронтах інформаційної війни з 2014-го
Коментувати мовою РФ заборонено

По всім питанням @proponuy_un_bot

Твіттер
twitter.com/ukrnastup

Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Download Telegram
#НаступІнформБюро #в_мире_животных
ВВХ заявив, що при Обамі було краще, ніж при Трампі.
#в_мире_животных #ДНР
Той момент, коли через три роки ти починаєш здогадуватися
Уряд Франції у вигнанні, 1944р, кольорове фото
Криваві жнива Пастора
Сьогодні відзначається День працівників ракетно-космічної галузі України.

Українці зробили значний внесок у крок людства до зірок. Найбільш видатною особистістю на цьому шляху можна справедливо вважати конструктора Сергія Павловича Корольова. Під його керівництвом було запущено першу міжконтинентальну балістичну ракету, перший штучний супутник Землі, а також було здійснено перший політ людини в космос та вихід людини в космос.

Багато українців було серед радянських космонавтів. Українське конструкторське бюро "Південне" зробило значний внесок у розвиток космічної галузі. Сьогодні Україна відома на світовому ринку своєю космічною продукцією: ракетами-носіями «Зеніт-2», «Циклон-3», «Дніпро»; космічними апаратами «Січ» і «АУОС»; супутниками радіоелектронної розвідки, апаратурою стикування «Курс» для Міжнародної космічної станції; системами прицілювання ракет, апаратурою систем керування для космічних комплексів «Союз», «Прогрес», «Протон»; унікальними об'єктами наземної інфраструктури.

На жаль, зараз космічна галузь України переживає не найкращі часи через низку інших проблем та брак фінансування. Але ми віремо - через деякий час українська космонавтика відродиться, а українські ракети нестимуть як вчених до зірок, так і вогняну смерть на голови ворогів. Усіх зі святом, панове!
#Крымнаш #в_мире_животных
Крысияне - драные проститутки. Впрочем, это и так было всем известно.
#НаступІнформБюро #breaking_news

Влада КНДР оголосила евакуацію Пхеньяну.

Лідер Північної Кореї віддав наказ, згідно якому 25% жителів столиці мають терміново покинути Пхеньян. Тобто 600 тисяч людей мають бути евакуйовані. Є інформація, що бомбосховища столиці КНДР не можуть вмістити все населення.

Надходить інформація і про те, що до угруповання ВМС США, що розгортається поблизу узбережжя Кореї, приєднався як мінімум один модифікований ракетоносець типу "Огайо", що несе 154 ракети типу "Томагавк". За даними ЗМІ, ракетоносець повинен прибути в порт приписки вже 18 квітня.

Тим часом, за даними південнокорейського видання, в Північній Кореї почалося передвоєнний прощання. Жителі КНДР прощаються "один з одним, з будинком, з рідним заводом або підприємством, з лісом, полем, небом, річкою і морем, горами". Але прощатися зі співробітниками силових структур, партії або згадувати в словах прощання керівництво країни заборонено.