Український Наступ | #УкрТг ∆
127K subscribers
76.6K photos
17.7K videos
115 files
15.3K links
Боремося на громадсько-мемних фронтах інформаційної війни з 2014-го
Коментувати мовою РФ заборонено

По всім питанням @proponuy_un_bot

Твіттер
twitter.com/ukrnastup

Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Download Telegram
Паркан штабу військово-морських сил України в Севастополі, 5 місяців після анексії Криму Россією, 29 серпня 2014 року.
И снова классика. Журналистка Эха Москвы поучает неразумных хохлов, как строить государство.
Особенно доставляет ремарочка про Крэм.

Огорчает, что в Неньке есть увы, немаленькая прослойка, верящая в #другие_русские
#мышебратья
І... В РФії вже почали закатувати мітинувальників в автозаки. Як то кажуть "на Манежке все омежки".
Всем чмаки в этом чяти
Как бы я хотел быть Украинцем.
Жаль, что я русский

__________________________

Пари как бабочка, жаль что ты пидор
Оскільки в паблік залізла русня, то пропоную в кожному коментарі ставити уніфікований секретний всеукраїнський антимосковський код "є'ЇҐі".
Таким чином буде відразу видно коли написав наш, з клави здорової людини.
Сьогодні, 26 березня - день Національної Гвардії України.

Народжена у буремному 2014, коли добровольці прямо з майдану йшли на полігони, зараз НГУ являється однією із найкраще оснащених та найбільш професійних силових структур.
Батальон імені Кульчицького, Донбас, Азов.. Назви цих підрозділів вогнем та кров'ю вкарбовані в літопис української історії як символ незламності, стійкості та патріотизму.
Тисячі гвардійців несуть службу у зоні проведення АТО, а також виконують важливі завдання із охорони правопорядку, стратегічних об'єктів та державних установ.
Сотні - віддали свої життя за незалежність та спокій в Україні.

У цей день бажаємо усім Гвардійцям професійних успіхів, сили та здоров'я. Нехай вороги тремтять від вашого імені, а українці бачать у вас надійну опору нашої державності. Слава НГУ, героям слава!
#НаступІнформБюро

У центрі Москви правоохоронці затримали опозиціонера та організатора мітингів Алєксєя Навального.
Совсем ебанулись уже
Вибачте, не втримались.
Петербург. Вангуємо, що протести продовжаться поки буде триматись зарядка павербенків.