Український Наступ | #УкрТг ∆
127K subscribers
76.6K photos
17.6K videos
115 files
15.3K links
Боремося на громадсько-мемних фронтах інформаційної війни з 2014-го
Коментувати мовою РФ заборонено

По всім питанням @proponuy_un_bot

Твіттер
twitter.com/ukrnastup

Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Download Telegram
#наступ_музичний
Що: Концерт пам'яті Героїв Небесної Сотні
Де: Національний музей історії України
Володимирська 2
Коли: 19 лютого о 15:00
Вхід вільний
Подробиці :
В колі друзів і однодумців, кожен з яких гостро пережив події на Майдані, згадаємо Революцію Гідності, музику тих днів, вшануємо пам'ять наших Героїв. Сергій Василюк (Тінь Сонця), Фома (Мандри), Тарас компаніченко, гурт "Телері" і багато інших супроводжуватимуть вечір. Особливий гість - піаніст-екстреміст Майдану.
Вхід вільний.
P.S За годину до концерту відбудеться презентація фотоальбому британського фотографа Джо О'Браєна "Майдан, більше ніж життя і смерть".
Деталі:
https://www.facebook.com/events/677400872420492/
👍1
Герої твого народу і його великі постаті - злодії. Тільки ми маємо право вибирати кого нам славити, а кому заявляти анафему. Без метрополії ти не значиш нічого. Твоя держава можлива лише в рамках більшої, в рамках імперії - інакше ти заколотник і святотатець.

Ти не маєш права любити свою державу вільною, люби її лише так, як диктуватиме тобі великий брат. Ці поняття, мислення колоніального туземця, закладались українцям увесь час єднання з дорогими братами з півночі.

України нема, є лиш Малоросія, України вільної ніколи не буде, буде лише совіцька. І ось зараз - України більше нема, є Новоросія й паплюжні зрадники панслов'янського проекту, що осмілились спробувати вирватись з пут великодержавного павучиська.

Та зараз ми вже не ті, що були колись. І сей сімнадцятий то не Київ Грушевського і не наступи Муравйова. Одначе загроза усе ще є. Пам'ятаймо, наступчани, ніколи знову. Ніколи знову не дозвольмо іншим диктувати ким ми є, були і будем.
Ми стараємось не публікувати новини без серйозних пруфів, але це взагалі пиздець якийсь.
_______________________________________
#НаступІнформБюро

41 мільйон 979 тисяч людей — саме така цифра втрат СРСР у Другій Світовій оголошена вчора на парламентських слуханнях в Держдумі РФ. Ця цифра надходить, нібито, з розсекречених документів Міністерства Оборони.

Добре подумайте над цією цифрою. Це трохи менше ніж сучасне населення України. І на 15 мільйонів (!) більше ніж вважалося раніше. І всі ці роки від нас приховували цю жахливу статистику.

І не дивлячись на все, в ЗМІ ця подія не те щоб висвітлювалась. Не зрозуміло — чи росіянські ЗМІ стараються тактично замовчати цей незручний факт, чи сама новина не має під собою жодної підстави.

А що думаєш ти, наступчанине?
#НаступІнформБюро
Майк Пенс: Россия должна отвечать за свои действия

Вице-президент США Майк Пенс заявил, что США будут требовать от России соблюдения Минских договоренностей, которые призваны положить конец конфликту на востоке Украины.
#НаступІнформБюро #зрада

Владимир Путин подписал указ о признании на территории России удостоверяющих личность документов, выданных «на территориях отдельных районов Донецкой и Луганской областей Украины». Об этом сообщается на сайте Кремля.

Документы будут признавать временно – «на период до политического урегулирования ситуации в отдельных районах Донецкой и Луганской областей Украины на основании Минских соглашений».

В список признаваемых документов вошли «документы, удостоверяющие личность, документы об образовании и (или) о квалификации, свидетельства о рождении, заключении (расторжении) брака, перемене имени, о смерти, свидетельства о регистрации транспортных средств, регистрационные знаки транспортных средств».

В указе подчеркивается, что граждане Украины и лица без гражданства, постоянно живущие в указанных регионах, могут свободно въезжать в Россию без виз по паспортам.
#судова_реформа
Нужно просто еще немножко подождать...